New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ja tényleg, ami szép volt: Bennett párszor egy az egyben lerendezte DeMarcus Waret. Az azért szép teljesítmény, Diehlnek nem nagyon sikerült.salander
Igazából Diehlt szerintem gyakorlatilag már csak a neve tartja a csapatban. Egy jó tackle-re nagyon nagy szükség lenne, mert nem hiszem, hogy Brewer hirtelen megtáltosodik majd. Ekkora fizetést sem érdemelne már, igaz van ennél nagyobb gond is a capet illetően. Valamit csinálni kell majd, hogy Nicks és Cruz is maradjon, nélkülük meghalna a passzjáték. Phillips szerződése is lejár, az ő hiányát is igen komolyan megéreznénk. 1-2 milliót biztosan hozzá kéne csapni mostani szerződéséhez.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
hát nálatok messze nem volt annyi holding szvsz
míg nem 1szer!! láttam olyat, hogy belül fogja a dallasi O-Line és két kézzel átkarolja a mi emberünket... de szvsz nem ezen múlt, ha a végén esetleg mi vezettünk volna már 4 ponttal, akkor sztem simán végigviszitek a pályán, mert úgy védekeztünk, mintha még sosem láttunk volna slantet...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Hát srácok nem ez volt az év meccse.
JPP állat, nagyon fizikális játékos, tetszik a játéka. Amúgy holdingot ellenetek nem is fújtak pedig...
Sok sikert a továbbiakban, persze nem ellenünk 😛Blevi
tényleg nem , de ellenetek is csak 1-et ha jól emlékszem..
yooker
kettőt, Free ellen talán JPP-n, és Witten ellen a legvégén, amikor kétszer kellett megcsinálni a first down-t a meccsért.
de tényleg volt még két-három nagyon látványos holding, na hát ezek a bírók nem ehhez a sebességhez vannak szokva.
(Giant OL holdingjaira nem nagyon figyeltem, egyre emlékszem, amikor Ware-t húzta vissza a 66-os csávó, de a vége így is sack lett, ráadásul 15 yardot vesztettetek a 10 helyett)
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ja tényleg, ami szép volt: Bennett párszor egy az egyben lerendezte DeMarcus Waret. Az azért szép teljesítmény, Diehlnek nem nagyon sikerült.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Hát srácok nem ez volt az év meccse.
JPP állat, nagyon fizikális játékos, tetszik a játéka. Amúgy holdingot ellenetek nem is fújtak pedig...
Sok sikert a továbbiakban, persze nem ellenünk 😛Blevi
tényleg nem , de ellenetek is csak 1-et ha jól emlékszem..
több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Hát srácok nem ez volt az év meccse.
JPP állat, nagyon fizikális játékos, tetszik a játéka. Amúgy holdingot ellenetek nem is fújtak pedig...
Sok sikert a továbbiakban, persze nem ellenünk 😛
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
visszahordásnál azért ugye behoztuk Wilsont , tehát nem tűntették el teljesen , Tampa ellen remélem kap majd lehetőséget megint !

én továbbra is azzal biztatom magam hogy ennél szinte minden kulcsember szar napot fogott ki és még így is viszonylag szoros volt...
yooker
Amúgy a szar formában lehet a kulcs. Nicks-től sérülése után azt hiszem nem várhattunk többet. Cruz játékában egy-egy drop mindig benne van, ez most kicsit sok volt. Webster meg talány, hogy mit csinált ma. Tavaly egy rossz szó nem lehetett rá...Asbee
Többet dropolt mint ahányat elkapott . Ha van akitől jobbat vártam az Cruz. Én bírom , de ez nem az ő napja volt az biztos.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Azért azt jegyezzük meg, hogy ennyi le nem fújt holdingot nagyon rég nem láttam. Biztos nem nézek elég GB meg NO meccset 😊Bazzani
meg elég Giants meccset ! 😊

valahogy szeretik szenvedni látni azt a bitang jó D-line-nk a bírók...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért azt jegyezzük meg, hogy ennyi le nem fújt holdingot nagyon rég nem láttam. Biztos nem nézek elég GB meg NO meccset 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 1. forduló

Helyes válaszok:

1. Milyen passer ratinggel zár Manning? c) 90-100
2. Hány futott TD-vel zár Bradshaw? b)
3. Az alábbiak közül kié lesz a legtöbb elkapott yard? b) Bryant
4. Hány yarddal zár az offense? b) 251-300
5. Hány yardot kap a defense? d) 351-
6. Ki szerzi a legtöbb tackle-t az alábbiak közül? b) Lee
7. Milyen turnover mutatóval zárjuk a mérkőzést? b) -1 és 0
8. Ki szerzi a legtöbb sacket? b) Ware
9. Milyen hosszú lesz a leghosszabb kickoff/punt visszahordásunk? c) 26-30
10. Hány yardot fog érni a leghosszabb játékunk? b) 31-50

Állás

1. yooker 7 pont
2. kristof 6 pont
3. Asbee 5 pont
4. cartman023 4 pont
Chevy 4 pont
salander 4 pont
Petedaddy 4 pont
8. Lance 3 pont
ironroy 3 pont
Delonso_ 3 pont
11. kOckOLoGuS_NYG 2 pont
balu10 2 pont
Forti 2 pont
Semy_ast 2 pont


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
visszahordásnál azért ugye behoztuk Wilsont , tehát nem tűntették el teljesen , Tampa ellen remélem kap majd lehetőséget megint !

én továbbra is azzal biztatom magam hogy ennél szinte minden kulcsember szar napot fogott ki és még így is viszonylag szoros volt...
yooker
Amúgy a szar formában lehet a kulcs. Nicks-től sérülése után azt hiszem nem várhattunk többet. Cruz játékában egy-egy drop mindig benne van, ez most kicsit sok volt. Webster meg talány, hogy mit csinált ma. Tavaly egy rossz szó nem lehetett rá...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
azért Kiwanuka nyilatkozata odavág " bébi korom óta nem fogtak(hold)ennyit, mint ma 😀"

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
visszahordásnál azért ugye behoztuk Wilsont , tehát nem tűntették el teljesen , Tampa ellen remélem kap majd lehetőséget megint !

én továbbra is azzal biztatom magam hogy ennél szinte minden kulcsember szar napot fogott ki és még így is viszonylag szoros volt...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az a baj, h pontosan emiatt a fumbliveszély miatt nem szabadott volna bevetni Wilsont túl korán. Viszont ha már megtettük akkor már nem kellett volna teljesen eltűntetni a pályáról mert elvesztett egy labdát. Sztem ez így a lehető legszarabb forgatókönyv volt és az edzők is hibáztak ebben. Azt sem értem, h miért nem kapott Brown is szerepet, nem tudok olyan szitut elképzelni amikor ennél indokoltabb lett volna bevetni.. ezek alapján kb sosem fog pályára kerülni (max ha mindenki lesérül), akkor meg minek van rosteren.Szesze
Pontosan, ilyenkor adni kell neki még egy esélyt, hogy kijavíthassa a hibáját. Brownt én sem értem 1-2 snap erejéig fel lehetett volna küldeni. Főleg hosszú évek és sérülések után most kapta meg az esélyt, hogy végre bemutatkozzon. Pedig milyen ígéretes játékosként érkezett...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Azt nem vágom, hogy a Dallas OL is hulladék, mégis ment nekik a futás... :/ironroy
Az első félidőben nem ment nekik sem jobban, mint nekünk. A félidő után teljes fordulat állt be a meccsben amit elég nehéz megmagyarázni.. a futás amúgy nekünk is jobban ment a szünet után, elsősorban a védelem omlott össze látványosan ami nagyon nyugtalanító a jövőt illetően, mert egyáltalán nem csak a csere CB volt gyenge, hanem úgy globál az egész pukkadt ki. Ez nagyon kellemetlen meglepetés 😕Szesze
A második félidőben jóval többet használtuk Hynoskit is, sokat javíthat ő a futáson, mert statisztika alapján nézve Bradshaw nem volt annyira gáz. Wilson pedig lelkileg kell összekapni, mert látszik rajta hogy tehetséges, csak a labdára kell jobban vigyáznia. De ez elég sok rookie futónál problémát jelent.Asbee
Az a baj, h pontosan emiatt a fumbliveszély miatt nem szabadott volna bevetni Wilsont túl korán. Viszont ha már megtettük akkor már nem kellett volna teljesen eltűntetni a pályáról mert elvesztett egy labdát. Sztem ez így a lehető legszarabb forgatókönyv volt és az edzők is hibáztak ebben. Azt sem értem, h miért nem kapott Brown is szerepet, nem tudok olyan szitut elképzelni amikor ennél indokoltabb lett volna bevetni.. ezek alapján kb sosem fog pályára kerülni (max ha mindenki lesérül), akkor meg minek van rosteren.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt nem vágom, hogy a Dallas OL is hulladék, mégis ment nekik a futás... :/ironroy
Az első félidőben nem ment nekik sem jobban, mint nekünk. A félidő után teljes fordulat állt be a meccsben amit elég nehéz megmagyarázni.. a futás amúgy nekünk is jobban ment a szünet után, elsősorban a védelem omlott össze látványosan ami nagyon nyugtalanító a jövőt illetően, mert egyáltalán nem csak a csere CB volt gyenge, hanem úgy globál az egész pukkadt ki. Ez nagyon kellemetlen meglepetés 😕Szesze
A második félidőben jóval többet használtuk Hynoskit is, sokat javíthat ő a futáson, mert statisztika alapján nézve Bradshaw nem volt annyira gáz. Wilson pedig lelkileg kell összekapni, mert látszik rajta hogy tehetséges, csak a labdára kell jobban vigyáznia. De ez elég sok rookie futónál problémát jelent.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Azt nem vágom, hogy a Dallas OL is hulladék, mégis ment nekik a futás... :/ironroy
Az első félidőben nem ment nekik sem jobban, mint nekünk. A félidő után teljes fordulat állt be a meccsben amit elég nehéz megmagyarázni.. a futás amúgy nekünk is jobban ment a szünet után, elsősorban a védelem omlott össze látványosan ami nagyon nyugtalanító a jövőt illetően, mert egyáltalán nem csak a csere CB volt gyenge, hanem úgy globál az egész pukkadt ki. Ez nagyon kellemetlen meglepetés 😕
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Azt nem vágom, hogy a Dallas OL is hulladék, mégis ment nekik a futás... :/
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Webster tavaly kb hiba nélkül játszott. Nagyon remélem, hogy ez csak egyszeri kisiklás volt. Túloldalon meg a 4. és az 5. számú CB-től ennyit lehet várni. Tavaly azért nagy mákunk volt, hogy Ross kezdő körüli teljesítményt tudott hozni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hogy a fal szar, az egy dolog - lassan szerintem Eli is megszokta - de most az hozta igazán nehéz helyzetbe, hogy a WR-ek nem nagyon tudtak elszakadni az emberüktől.

A futás meg a meccs 90%-ában arról szólt hogy Bradshaw belefutott a dzsumbujba és utána nyújtózott egyet. Néha voltak hajszálér vastagságú lyukak, de legalább rossz helyen.

A "Black Unicorn" nem lesz rossz, csak kevesebbet kéne rinyálnia ha valami nem sikerül. Cruzt meg remélhetőleg felébresztik jövő vasárnapig...

Az d-lineban lehet jobban kéne rotálni, mert a vége felé fáradtnak és kedvtelennek tűntek páran. A linebackerek közül Blackburn volt a leggyengébb. A secondaryt meg felejtsük el. Webster is kifogta a szezon (remélhetőleg) legszarabb napját... Hogy a fenébe nézhette be azt a pumpfake-et?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
kis játék a számokkal:
egy 1st & 30 és egy 3rd & 10 ki nem védekezésén ment el a meccs.G-men
inkább lesz az a 3rd&10.
ha a 1st&30-ból nem lesz TD, akkor is mezőnygólig lehetett volna vinni, csak másfél perccel több megy el a játékidőből. az azt jelentette volna, hogy vagy gyorsabban kellett volna TD-t csinálnotok, vagy a TD után eleve onside kicket rúgni, fél-egy perc hátralevő idővel, de tutira nem lett volna már 2 időkérési lehetőségetek.
akkor szerintem nem 24-17 a vége, hanem csak 20-17.
de jó kis meccs volt, pár hét múlva (igazi bírókkal) meglátjuk, mi lesz a vége
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
OFF:
Találtam egy jó kis képet, átméreteztem avatárnak hátha hordaná valamelyikőtök:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
kis játék a számokkal:
egy 1st & 30 és egy 3rd & 10 ki nem védekezésén ment el a meccs.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
elég érdekes a helyzet , mert jó néhány játékos és csapatrész komolyan betlizett ma egy jó Dallas ellen (tudjuk kik) + volt a meccs alatt is két sérülésünk amit rendesen ki is használtak ...
ennek ellenére egy 3&10-re voltunk attól hogy kb két percünk legyen kiegyenlíteni...
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
Hát sajnos ez zacskó lett, túl sok volt a hiba, jobb volt a Dallas, el kell ismerni.
Ami igazán zavar az egészben, h nem értem h a tavalyi szezon végén brutál jó védelmünk az első félidei remek játék után mi a franctól tudott így szétesni a második félidőre. Tuck és Osi mintha pályán se lett volna, Blackburn iszonyat lassú, szinte sose volt akcióközelben ami egy MLBtől azért "kissé" gáz. A CB poszt tudtuk, h problémás lesz, de h éppen Webster legyen a leggyengébb láncszeme azért az kellemetlen meglepetés volt.
Az offense-től én kb ezt vártam, bár Cruz dropjai persze nem férnek bele. Az OL problémás, de ezt is tudtuk, h így lesz, úgyh ez nem volt meglepetés.
Van hova javulni, ha a védelem újra összeáll akkor azért jó szezonunk lesz, de ha megint a tavalyi alapszakasz szintet hozza akkor idén az 100%, h nem fog beleférni.Szesze
talán azért estünk így vissza, mert a papíron 5. cb játszott kezdőt? leszámítva a demarco hosszú, nevetséges futást, azt még viszonylag meg is fogtuk...
Coe "csak" annyival volt jobb Tryon-nál, hogy kb egyből megcsinálta a takle-t... én már amúgy bánom, hogy TT-t IR-re tettük, lehet 8. hét után nagy segítség lett volna... szar volt, de annyira nem voltam elkeseredve... igazából én rohadtul megnéznék egy olyan lb felállást, hogy kiwanuka-boley-rivers... Blackburn-nel én sem voltam kibékülve ma...
Tucktól meg Ositól tényleg több kell...
Miles TD-nél én azért Rolle-t is hibáztatom, Intre ment pedig bőven elég lett volna egy deflection...
Webster meg, hogy a péniszbe szívhat be egy ilyen nevetséges fake pump-ot... egyáltalán nem volt olyan helyzetben Romo válla meg teste, hogy el is tudja dobni...

ennyit a deffről.
Offense: INT után 2 yardról át kellett volna hívnia Eli-nak PA-re a játékot, egyértelmű volt, hogy futásra mennek, simán meglephettük volna.
Cruz tavaly is droppal kezdte az idényt, majd belejön.
Ezért fölösleges volt fenn tartani Brownt Ware helyén, ha fel sem küldjük kb... Bradshar nem fog pihenni egyáltalán, főleg ha Wilson büntiben lesz...
Barden játszott egyáltalán? meg lehet nézni, hogy a dallas milyen szépen kihasználta pár játéknál, hogy az elkapóik magasak
Off fal kritikán aluli, igen te is Diehl... vigyázz, mert visszajön Beatty és Locklear ki fog szorítani az RT pozicíóból (vele meg voltam elégedve) legalább egyik guard helyre kinéz egy első-második körös draft, másik oldalra meg FA, ha Snee így folytatja...

Spec team: ha egymás után 15ről jövünk, akkor miért nem térdelünk már le harmadszor az endzone-ban? Wilson egyszer végre kiugrott, de 30nál megfogták...

Bírók: Nem voltak annyira rosszak, mint számítottam rá. Természetes, hogy azt a DPI-t dobják be, ami rohadtul nem számít... Carr-ra lehetett volna 1-2szer dobni zászlót, mert volt, hogy sisakrácsnál fogva tolta az elkapót, vagy egy holdingot, de ennél nagyobb gondunk ne legyen.

Szerintem idén is elég lesz a 9 győzelem a csoportgyőzelemhez! Nagyon kiegyenlített kis csoport lesz, körbeverésekkel, az fog dönteni, hogy a 6 NFC-s meccsből mennyit hozunk!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.