New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Tippjátékkal lesz valami? Szerintem jók lennének a tavalyi kérdések + 1-2 extra. Szerintetek? balu10
Remélem valaki magára veszi a szervezést. Én nagyon örülnék ha lenne megint.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
Nicks questionable statust kapott a hnap hajnali meccsre, asszem fantasyból kikapom a kezdőből. 😀Beki
én Boleyt fogom figyelni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Tippjátékkal lesz valami? Szerintem jók lennének a tavalyi kérdések + 1-2 extra. Szerintetek?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nicks questionable statust kapott a hnap hajnali meccsre, asszem fantasyból kikapom a kezdőből. 😀
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
lesz majd közös meccsnézés a szezon nyitóra?csebi
az időpont miatt ez most nem volt igazán esélyes , de tv és gép előtt mindenképpen leszek ma éjjel !!
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Giants restructured the contract of Pro Bowl guard Chris Snee, freeing up about $3 million.empty taxi
Cruz megkapja az új szerződést?balu10
Már TT sérülése meg Ware kivágás felszabadított 3-4 millió extra pénzt az idei évre (előbbinek 4 milla helyett csak 1-et kell kifizetni, utóbbi meg 1 milliót keresett volna idén), szóval így már benne van az új szerződés lehetősége a dologban.

Ennek ellenére Garafolo még valami olyat magyaráz hogy csak ezzel az átütemezéssel kerültünk cap alá... Igazán levezethetné hogy hogy jön ki neki.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Nagyon bízok benne, hogy menni fog este a futás. Ha már 100 yard körül lennénk, annak már örülni tudnék természetesen a győzelem mellett!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
a Raiders kitette DeMarcus van Dyke-ot (CB), nem lennék szomorú ha elhoznánk, bár a Cowboys ellen még így is Coe kezdene, meg Hosley is előtte lenne, de gyors, jó alapokkal rendelkezik.

szerk. ja és Nicks ma sem húzott vállvédőt...kristof
Nicks sztem játszani fog, de Beatty, Amu és Austin tuti nem. Reméljük Locklear helyt tud állni LTben..Szesze
Állítólag Diehl megy vissza a vakoldalra. Nicks meg elég sokszor nem szokott edzeni, aztán meccseken meg mindig ott van 😀Asbee
ez így logikus is lenne, csak azt nem értem akkor miért nem ezt gyakoroltuk a pre meccseken.. mondjuk én Lockleart olvastam, de majd kiderülSzesze
Mondjuk ahogy visszaemlékszem tavaly dallas-i meccsre, ott Ware végig hülyét csinált Diehlből...Asbee
és szted Locklearből nem csinálna? 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nagyító alatt a Dallas Cowboys

remélem én sem írtam sok hülyeséget 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
a Raiders kitette DeMarcus van Dyke-ot (CB), nem lennék szomorú ha elhoznánk, bár a Cowboys ellen még így is Coe kezdene, meg Hosley is előtte lenne, de gyors, jó alapokkal rendelkezik.

szerk. ja és Nicks ma sem húzott vállvédőt...kristof
Nicks sztem játszani fog, de Beatty, Amu és Austin tuti nem. Reméljük Locklear helyt tud állni LTben..Szesze
Állítólag Diehl megy vissza a vakoldalra. Nicks meg elég sokszor nem szokott edzeni, aztán meccseken meg mindig ott van 😀Asbee
ez így logikus is lenne, csak azt nem értem akkor miért nem ezt gyakoroltuk a pre meccseken.. mondjuk én Lockleart olvastam, de majd kiderülSzesze
Mondjuk ahogy visszaemlékszem tavaly dallas-i meccsre, ott Ware végig hülyét csinált Diehlből...Asbee
A liga 90 százalákával ezt teszi,de amig rajta kívül senki nem képes konstans nyomást gyakorloni a irányítóra addig bőven ti álltok jobban.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a Raiders kitette DeMarcus van Dyke-ot (CB), nem lennék szomorú ha elhoznánk, bár a Cowboys ellen még így is Coe kezdene, meg Hosley is előtte lenne, de gyors, jó alapokkal rendelkezik.

szerk. ja és Nicks ma sem húzott vállvédőt...kristof
Nicks sztem játszani fog, de Beatty, Amu és Austin tuti nem. Reméljük Locklear helyt tud állni LTben..Szesze
Állítólag Diehl megy vissza a vakoldalra. Nicks meg elég sokszor nem szokott edzeni, aztán meccseken meg mindig ott van 😀Asbee
ez így logikus is lenne, csak azt nem értem akkor miért nem ezt gyakoroltuk a pre meccseken.. mondjuk én Lockleart olvastam, de majd kiderülSzesze
Mondjuk ahogy visszaemlékszem tavaly dallas-i meccsre, ott Ware végig hülyét csinált Diehlből...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Giants restructured the contract of Pro Bowl guard Chris Snee, freeing up about $3 million.empty taxi
Cruz megkapja az új szerződést?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Giants restructured the contract of Pro Bowl guard Chris Snee, freeing up about $3 million.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szezon előrejelzés IV.

A holtszezonbéli személyi változásokról a Philly Blogon, rólatok:  philly.blog.hu/2012/09/04/szemelyi_valtozasok_new_york_giants

Ha valami hibát találtok azt jelezzétek.
Shawn84
Hughes, Molden, Horton ahogy érkezett úgy távozott is 😀 Marcus Thomas is lépett. Terrell Thomas visszavonulásáról nem hallottam, "mindössze" IR-re került. De jól összeszedted a dolgokat 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A holtszezonbéli személyi változásokról a Philly Blogon, rólatok:  philly.blog.hu/2012/09/04/szemelyi_valtozasok_new_york_giants

Ha valami hibát találtok azt jelezzétek.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
szerk. ja és Nicks ma sem húzott vállvédőt...kristof
Én komolyan már azon lepődnék meg, ha edzene meccs előtti héten valamikor 😊

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
a Raiders kitette DeMarcus van Dyke-ot (CB), nem lennék szomorú ha elhoznánk, bár a Cowboys ellen még így is Coe kezdene, meg Hosley is előtte lenne, de gyors, jó alapokkal rendelkezik.

szerk. ja és Nicks ma sem húzott vállvédőt...kristof
Nicks sztem játszani fog, de Beatty, Amu és Austin tuti nem. Reméljük Locklear helyt tud állni LTben..Szesze
Állítólag Diehl megy vissza a vakoldalra. Nicks meg elég sokszor nem szokott edzeni, aztán meccseken meg mindig ott van 😀Asbee
ez így logikus is lenne, csak azt nem értem akkor miért nem ezt gyakoroltuk a pre meccseken.. mondjuk én Lockleart olvastam, de majd kiderül
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a Raiders kitette DeMarcus van Dyke-ot (CB), nem lennék szomorú ha elhoznánk, bár a Cowboys ellen még így is Coe kezdene, meg Hosley is előtte lenne, de gyors, jó alapokkal rendelkezik.

szerk. ja és Nicks ma sem húzott vállvédőt...kristof
Nicks sztem játszani fog, de Beatty, Amu és Austin tuti nem. Reméljük Locklear helyt tud állni LTben..Szesze
Állítólag Diehl megy vissza a vakoldalra. Nicks meg elég sokszor nem szokott edzeni, aztán meccseken meg mindig ott van 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
a Raiders kitette DeMarcus van Dyke-ot (CB), nem lennék szomorú ha elhoznánk, bár a Cowboys ellen még így is Coe kezdene, meg Hosley is előtte lenne, de gyors, jó alapokkal rendelkezik.

szerk. ja és Nicks ma sem húzott vállvédőt...kristof
Nicks sztem játszani fog, de Beatty, Amu és Austin tuti nem. Reméljük Locklear helyt tud állni LTben..
több mint 11 éve
Forti New York Giants 133
Hali mindenkinek! Így "pár órával" a szezon kezdete előtt tervez-szervez valaki tippjátékot?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a Raiders kitette DeMarcus van Dyke-ot (CB), nem lennék szomorú ha elhoznánk, bár a Cowboys ellen még így is Coe kezdene, meg Hosley is előtte lenne, de gyors, jó alapokkal rendelkezik.

szerk. ja és Nicks ma sem húzott vállvédőt...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szezon előrejelzés III.

Valamint feltöltöttem jutúbra a korábbi videót amit csináltam Manning game winning drive-jairól



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Rueben Randle hányadik számú WR-etek lesz? 😊Beki
4-től 6-ig. De inkább hátrébb.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rueben Randle hányadik számú WR-etek lesz? 😊
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
már csak 2 nap...