New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Egy tény, ezt a meccset kurva gyorsan el kell felejteni. 1&30-ra TD szopni! Szét passzoltak és futottak minket... Katasztrófa volt a bíráskodás, mind2 csapat OL-a, Cruz droppok! Most a munkahelyen egész nap károgni fogok
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Hát sajnos ez zacskó lett, túl sok volt a hiba, jobb volt a Dallas, el kell ismerni.
Ami igazán zavar az egészben, h nem értem h a tavalyi szezon végén brutál jó védelmünk az első félidei remek játék után mi a franctól tudott így szétesni a második félidőre. Tuck és Osi mintha pályán se lett volna, Blackburn iszonyat lassú, szinte sose volt akcióközelben ami egy MLBtől azért "kissé" gáz. A CB poszt tudtuk, h problémás lesz, de h éppen Webster legyen a leggyengébb láncszeme azért az kellemetlen meglepetés volt.
Az offense-től én kb ezt vártam, bár Cruz dropjai persze nem férnek bele. Az OL problémás, de ezt is tudtuk, h így lesz, úgyh ez nem volt meglepetés.
Van hova javulni, ha a védelem újra összeáll akkor azért jó szezonunk lesz, de ha megint a tavalyi alapszakasz szintet hozza akkor idén az 100%, h nem fog beleférni.
több mint 11 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.C
2.B
3.C
4.C
5.B
6.B
7.C
8.A
9.B
10.B
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na azaz. bassza meg hogy ezeknél is ennyi Thomas van 😀Shawn84
Bonyolítva a helyzetet most olvastam, hogy Devin Thomas vissza szeretne térni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem ebben a topicban lakom, de remélem nem baj ha én is tippelek.

1. Milyen passer ratinggel zár Manning? a) 0-80 b) 80-90 c) 90-100 d) 100+
c
2. Hány futott TD-vel zár Bradshaw? a) 0 b) 1 c )2 d)
3 vagy annál több
a
3. Az alábbiak közül kié lesz a legtöbb elkapott yard? a) Nicks b) Bryant c) Cruz d) Austin
c
4. Hány yarddal zár az offense? a) 200-250 b) 251-300 c) 301-350 d) 351-
c
5. Hány yardot kap a defense? a) 200-250 b) 251-300 c) 301-350 d) 351-
b
6. Ki szerzi a legtöbb tackle-t az alábbiak közül? a) Blackburn b) Lee c) Rolle d) Ware
b
7. Milyen turnover mutatóval zárjuk a mérkőzést? a) -2 vagy rosszabb b) -1 és 0 c) 1 d) 2 vagy jobb
d
8. Ki szerzi a legtöbb sacket? a) JPP b) Ware c) Tuck d) Umenyiora
a
9. Milyen hosszú lesz a leghosszabb kickoff/punt visszahordásunk? a) 15-20 yard b) 21-25 c) 26-30 d) 31+
b
10. Hány yardot fog érni a leghosszabb játékunk? a) 0-30 yard b) 31-50 c) 51-70 d) 70+
b
több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 734
Tippjeim:
1. d
2. b
3. c
4. c
5. b
6. d
7. b
8. a
9. c
10. b
több mint 11 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:

1. b
2. b)
3. c)
4. d)
5. c)
6. a)
7. c)
8. c)
9. b)
10. b)

GO BIG BLUE!!!!!!!!
több mint 11 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Wow! Nem szeretek túl patetikus hangot megütni - ezért most sem fogok 😊- de amit ez a srác küzdött/küzd, az tényleg elképesztő! Ilyen sérülés után, ilyen lábbal egyáltalán közel kerülni a régi formájához...minden tiszteletem! Kár azért a balesetért!
 vimeo.com/48857883

"ALWAYS A FIRE is a short documentary film on former New York Giant CHAD JONES — a star athlete from LSU whose promising professional career was put on hold by a tragic car accident before it even had a chance to begin.

The film details Chad's incredible rehabilitation and recovery from the horrific accident that nearly cost him his life. Comprised of intimate interviews with Chad and his trainers, as well as never-before-seen footage of his long road to recovery, the film provides an unflinching view of an elite athlete facing unimaginable tragedy and refusing to submit."


jjncaa
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
most olvasom h Mike Garafolo elmegy a star ledgertől... hát nagyon sajnálom... élvezettel olvastam cikkeit, hallgattam a videókban... az 53 roster előrejelzésnél már olvastam erre utalást, de azt hittem, hogy csak viccel...ritka jó stílusa volt.. 2 dolog volt, amivel kezdtem a hétfőket a MMQB meg az ő meccs elemzése...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. d) 100+
2. b) 1
3. c) Cruz
4. d) 351-
5. c) 301-350
6. b) Lee
7. c) 1
8. d) Umenyiora
9. d) 31+
10.b) 31-50
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante


"ALWAYS A FIRE is a short documentary film on former New York Giant CHAD JONES — a star athlete from LSU whose promising professional career was put on hold by a tragic car accident before it even had a chance to begin.

The film details Chad's incredible rehabilitation and recovery from the horrific accident that nearly cost him his life. Comprised of intimate interviews with Chad and his trainers, as well as never-before-seen footage of his long road to recovery, the film provides an unflinching view of an elite athlete facing unimaginable tragedy and refusing to submit."




---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. d) 100+
2. b) 1
3. c) Cruz
4. d) 351-
5. b) 251-300
6. c) Rolle
7. c) 1
8. c) Tuck
9. c) 26-30
10. b) 31-50
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
1. c
2. b
3. c
4. b
5. c
6. b
7. c
8. b
9. c
10.bAsbee
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
1. c
2. b
3. c
4. d
5. c
6. b
7. c
8. b
9. c
10. b
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. d
2. b
3. c
4. d
5. d
6. b
7. b
8. a
9. c
10. c


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. d)
2. b)
3. c)
4. c)
5. b)
6. b)
7. d)
8. a)
9. b)
10. c)

több mint 11 éve
kOckOLoGuS_NYG 1
1. d
2. b
3. c
4. c
5. a
6. a
7. d
8. a
9. b
10. b
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a 3. fordulós este 7 órai meccsre egy stream-es összejövetelt megpróbálhatnánk azért szervezni itt Pesten... ha valaki ki szokta tenni Tv-re , illetve szeretne házigazda lenni ! 😊



Asbee : a tippjáték megoldható a blogon ?
csak hogy ne "szemeteljük" tele a fórumot !

yooker
Kitettem oda is. Most jöhetnek a tippek ide is-oda is, aztán majd jövő hétre kicsit összekapjuk az egészet 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
a 3. fordulós este 7 órai meccsre egy stream-es összejövetelt megpróbálhatnánk azért szervezni itt Pesten... ha valaki ki szokta tenni Tv-re , illetve szeretne házigazda lenni ! 😊



Asbee : a tippjáték megoldható a blogon ?
csak hogy ne "szemeteljük" tele a fórumot !
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Remélem értelmesek lettek, nemigen aludtam éjszaka

1. Milyen passer ratinggel zár Manning? a) 0-80 b) 80-90 c) 90-100 d) 100+
2. Hány futott TD-vel zár Bradshaw? a) 0 b) 1 c )2 d) 3 vagy annál több
3. Az alábbiak közül kié lesz a legtöbb elkapott yard? a) Nicks b) Bryant c) Cruz d) Austin
4. Hány yarddal zár az offense? a) 200-250 b) 251-300 c) 301-350 d) 351-
5. Hány yardot kap a defense? a) 200-250 b) 251-300 c) 301-350 d) 351-
6. Ki szerzi a legtöbb tackle-t az alábbiak közül? a) Blackburn b) Lee c) Rolle d) Ware
7. Milyen turnover mutatóval zárjuk a mérkőzést? a) -2 vagy rosszabb b) -1 és 0 c) 1 d) 2 vagy jobb
8. Ki szerzi a legtöbb sacket? a) JPP b) Ware c) Tuck d) Umenyiora
9. Milyen hosszú lesz a leghosszabb kickoff/punt visszahordásunk? a) 15-20 yard b) 21-25 c) 26-30 d) 31+
10. Hány yardot fog érni a leghosszabb játékunk? a) 0-30 yard b) 31-50 c) 51-70 d) 70+


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
ha belementek egy 10 kérdéses változatba, akkor vállalomAsbee
Nekem ok! Köszönjük Asbee! balu10
Király vagy Asbee!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Én csak a draft részt meg az összefoglalót írtam. Az érdem DeSean-é. Thomas visszavonulását mondjuk én írtam bele, mert valahol olvastam. De lehet hogy az csak egy nyilatkozat volt, ami után javították. Shawn84
óóó megvan, Devin Thomas-szal keverted 😊

Én részemről passzolom idén... sorry...ironroy
ha belementek egy 10 kérdéses változatba, akkor vállalomAsbee
Na azaz. bassza meg hogy ezeknél is ennyi Thomas van 😀
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat

ha belementek egy 10 kérdéses változatba, akkor vállalomAsbee
Tolhatod, várjuk.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
ha belementek egy 10 kérdéses változatba, akkor vállalomAsbee
Nekem ok! Köszönjük Asbee!

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én csak a draft részt meg az összefoglalót írtam. Az érdem DeSean-é. Thomas visszavonulását mondjuk én írtam bele, mert valahol olvastam. De lehet hogy az csak egy nyilatkozat volt, ami után javították. Shawn84
óóó megvan, Devin Thomas-szal keverted 😊

Én részemről passzolom idén... sorry...ironroy
ha belementek egy 10 kérdéses változatba, akkor vállalom


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER