New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Pedig sztem sokkal inkább ő fog menni, mint TracySzesze
Igen most néztem utána, javítottam is, de azt tweetelte, hogy marad NYC-ben, valószínű a PS-re gondolt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Pedig sztem sokkal inkább ő fog menni, mint TracySzesze
Laron Scott nem csak azt csipogta, hogy New Yorkban marad? Az lehet PS is.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Pedig sztem sokkal inkább ő fog menni, mint Tracy
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
OFFENSE (28)
QB: Eli Manning, David Carr, Ryan Perrilloux

RB: Ahmad Bradshaw, David Wilson, Andre Brown, Da’Rel Scott

FB: Henry Hynoski

WR: Hakeem Nicks, Victor Cruz, Domenik Hixon, Rueben Randle, Ramses Barden, Jerrel Jernigan

TE: Martellus Bennett, Bear Pascoe, Adrien Robinson

C: David Baas, Jim Cordle, Chris White

G: Kevin Boothe, Chris Snee, Mitch Petrus, Stephen Goodin

T: Will Beatty, David Diehl, Sean Locklear, James Brewer


DEFENSE (29)
DE: Jason Pierre-Paul, Justin Tuck, Osi Umenyiora, Adewale Ojomo, Adrian Tracy

DT: Linval Joseph, Rocky Bernard, Marvin Austin, Markus Kuhn, Shaun Rogers

LB: Michael Boley, Chase Blackburn, Mathias Kiwanuka, Mark Herzlich, Keith Rivers, Spencer Paysinger, Jacquian Williams

CB: Corey Webster, Prince Amukamara, Terrell Thomas, Michael Coe, Jayron Hosley, Justin Tryon, Laron Scott, Dante Hughes

S: Antrel Rolle, Kenny Phillips, Will Hill, Stevie Brown


SPECIALS (3)
K: Lawrence Tynes

P: Steve Weatherford

LS: Zak DeOssie

Így állunk most, szerintem a megjelöltek mennek, aztán meg is vagyunk. Talán Laron Scott vagy Adrian Tracy lehet kérdéses, bár Scott magabiztos a helyét illetően, ezért vagyok Tracy esetében bizonytalan.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Ojomo viszont megcsinálta a rostert 😊 Broha ezzel PS-be megy (ha nem viszi el vki..azért ez necces lesz), Tracy helyzete egyelőre bizonytalan.Szesze
neki is meglett, így 5 DE lesz szezonkezdetkor a rosteren (+Broha PS)kristof
elvileg nem lenne szükség az 5 DE-re, de annyira jók, h nem lehet kockáztatni.. sztem Broha sem jut el a PS-ig sajnos.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ojomo viszont megcsinálta a rostert 😊 Broha ezzel PS-be megy (ha nem viszi el vki..azért ez necces lesz), Tracy helyzete egyelőre bizonytalan.Szesze
neki is meglett, így 5 DE lesz szezonkezdetkor a rosteren (+Broha PS)
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
AB + Wilson négy lesz az sztem, mert ha Brown nem kellene, akkor Ware előtt ment volna
Azért szerintem lesz olyan csapat, akihez be fog férni. Így Scott és Brown is marad vagy 3 futóval megyünk a szezonnak? balu10

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
én is ott néztem, plusz twitter (pl. itt van Ware búcsú tweetje)kristof
Azért szerintem lesz olyan csapat, akihez be fog férni. Így Scott és Brown is marad vagy 3 futóval megyünk a szezonnak?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
én is ott néztem, plusz twitter (pl. itt van Ware búcsú tweetje)
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
én az nj.com-on, de azon Ware még nincs fent.
Rotoworld írja Ware-t.
+ Sash és Marcus Thomas is out.
Egyelőre úgy néz ki CB-ből fogunk nagyon betárazni ami mondjuk elég logikusnak tűnik.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hol láttátok?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Ojomo viszont megcsinálta a rostert 😊 Broha ezzel PS-be megy (ha nem viszi el vki..azért ez necces lesz), Tracy helyzete egyelőre bizonytalan, Greg Jones cut, McCants PS és a 6 WRen kívül(Nicks, Cruz, Barden, Hixon, Jernigan, Randle) mindenki waiverre került.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Douglas és Ware(!) is cut áldozata lett.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egy kis NFL.com-os "előrejelzés"
A lényeg:
16 szakértő közül 10 úgy gondolja, hogy idén is PO-ba jutunk, ebből 6 azt, hogy csoportgyőzelemmel.
Steve Wyche szerint Cruznak lesz a legtöbb elkapott yardja az egész ligában.
És 8! úgy gondolja, hogy JPP lesz a legjobb védőjátékos idén.

Ezek így elsőre nem rossz kilátások, bár sokan Eagles csoportgyőzelemre tettek. És van 1-2 elég homály tipp, pl. Vick vagy Cutler MVP

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szezon előrejelzés I.Asbee
ezek aztán a konkrét tippek 😊 Wilson sztem nem lesz meghatározó, főleg nem a szezon elején, de én is 3-1et várok az első négy meccsen, ugyanebben a leosztásban. Éppen ezért biztos teljesen máshogy alakul majd 😊Szesze
Gondoltam poén lesz írni egy ilyet 😀 Annyira én se gondolom, hogy olyan sok carry-t kap, inkább egy-egy nagy játékot várok tőle. Egyébként nem tudom hallottátok-e, de 22-es mezre váltott 34-ről. Biztos jön vissza Deon Grant 😛

Fantasy footballnak pedig megvan itt fórumon a topic-ja (katt), este 7-kor draft!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Szezon előrejelzés I.Asbee
ezek aztán a konkrét tippek 😊 Wilson sztem nem lesz meghatározó, főleg nem a szezon elején, de én is 3-1et várok az első négy meccsen, ugyanebben a leosztásban. Éppen ezért biztos teljesen máshogy alakul majd 😊
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szezon előrejelzés I.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kíváncsi leszek a taktikázásra, hogy kiket tesznek ki waiverre, hogy azok akiket opcionálisan visszahozható IR-re akarnak rakni az 53-ban maradjanak (és mégis eséllyel vissza tudják őket hozni).

Ugye a keretszűkítés ma van, de csak a legkorábban kedden IR-re rakottak közül lehet visszahozni embert a szezon közben.

(Szerintem Stevie Brown és/vagy Douglas lesz akit most cutolnak, de kedden visszajöhet a csapathoz.)
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát a kulcs az valóban az offensive line lesz. Beatty nagyon kellene, vele sokat erősödhetne a sor. Amennyire bizonytalan volt 1 éve hogy vajon milyen teljesítményre képes, annál jobban bizonyított. A túloldalon is össze kéne kapnia magát Diehlnek. A szomorú az, hogy úgy tűnik Brewer kuka lesz, pedig nagy szükség lenne rá a következő években. A guardok közül Snee teljesen jó még mindig és Boothe is képes jobb teljesítményre. Nagy kár, hogy Petrus is visszaesett, azt vártam tőle, hogy a kezdő ajtaján fog kopogtatni. És ami a gáz, hogy Mosley egyből IR-re került, McCants helyett meg akár játszhatnék én is. Szükség lesz Eli zsenialitására. De azt most mondom, hogy még egy olyan szezont, ennyi fordítással nem lehet produkálni, mint tavaly. Cruz nagyon állat, látszik rajta az alázat, nem a faszát lógatta az offseasonban. Most azonnal toljuk az orra alá a szerződést. A védelem überbrutál, igaz egy korai körös CB pick már most kinéz a jövő évi drafton. Ha felépül Amu, akkor nagy szükség lesz rá. A defensive line-ra és a linebacker sorra viszont nagyon nem panaszkodhatunk...Playoff azért kinéz szvsz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
A tavalyi szezon után én nem nagyon fogok csalódni, ha nem lesz PO. Finoman szólva nagyon nehéz a sorsolásunk, ráadásul a csoport riválisok erősödtek. A csapat sokat nem erősödött, a secondary gondban van, az O-line nem javult, ráadásul Beatty kérdéses. A futójáték javulhat, bár nem nagy dolog a liga aljáról előrelépni. A passzjáték nagyon erős volt tavaly, ha tartjuk azt a szintet, már elégedettek lehetünk, de félek lesz visszaesés. A front seven OK, de a sec ha gázos lesz, akkor gondban leszünk a jobb Qb-k ellen, abból meg kijut a sorsolás alapján. Összességében a po-t tekintve pesszimista vagyok, nekem már bónusz lesz, ha meglesz a rájátszás. Akkor leszek csalódott, ha a gyenge, kilátástalan, lélektelen játékkal jönnek a vereségek, és nem nyerünk legalább 8-9 meccset.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Az offense-ben sokkal több a kérdőjel. Megmondom őszintén én viszonylag komoly visszaesést várok itt idén, de ne legyen igazam.Szesze
Én pedig pont, hogy legalább olyan jó teljesítményt várok, ha nem jobbat, mint tavaly. Cruz és Nicks még mindig Top 5 páros az NFL-ben és Eli is formába fog lendülni, ha lesz tétje a meccseknek. Ehhez jön Barden, aki tényleg úgy tűnik, hogy beérett + a fiatalok (Jernigan és Randle). Hixon eddig azért elég halovány volt. Wilsonnal lett egy robbanékony futónk és ott van még AB is ugye. A falnál pedig passzvédekezésbe nem lesz baj, egyébként is Eli egyrészt jól tud kiszabadulni, másrészt pedig max eldobja gyorsan. Ha felépülnek a sérültjeink, akkor egy jó szezon elé nézhetünk. ..

A védelem meg ha Amu/TT visszatér, akkor jobb, mint tavaly volt! balu10
Már megszoktam, h nem sokszor szoktunk egyet érteni, majd meglátjuk h kinek lesz igaza, de remélem, h ez esetben neked 😊
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Az offense-ben sokkal több a kérdőjel. Megmondom őszintén én viszonylag komoly visszaesést várok itt idén, de ne legyen igazam.Szesze
Én pedig pont, hogy legalább olyan jó teljesítményt várok, ha nem jobbat, mint tavaly. Cruz és Nicks még mindig Top 5 páros az NFL-ben és Eli is formába fog lendülni, ha lesz tétje a meccseknek. Ehhez jön Barden, aki tényleg úgy tűnik, hogy beérett + a fiatalok (Jernigan és Randle). Hixon eddig azért elég halovány volt. Wilsonnal lett egy robbanékony futónk és ott van még AB is ugye. A falnál pedig passzvédekezésbe nem lesz baj, egyébként is Eli egyrészt jól tud kiszabadulni, másrészt pedig max eldobja gyorsan. Ha felépülnek a sérültjeink, akkor egy jó szezon elé nézhetünk. ..

A védelem meg ha Amu/TT visszatér, akkor jobb, mint tavaly volt!

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 930 — Giants fan
Érdekes, h a kezdő védelem szinte teljesen hiányzott és így is milyen jól ment a védekezés az egész meccsen, szinte nem is hibáztak végig. Úgy pláne meglepő, h az előző meccsen a komplett cseresorunk betlizett a Bears ellen. Messzemenő következtetéseket persze ebből sem kell levonni.
Nem szeretem a preseasont, túl nagy a sérüléskockázat ahhoz képest amit nyerni lehet vele, igazából mindig azt várom, h mikor megy már le a kezdősorunk a pályáról.. Pár kérdésre azért választ adott természetesen ez a 4 meccs. A preseason meglepetésembere sztem egyértelműen Ojomo. Minden meccsen nagyon jól játszott, a mostanin is, nagyon örülnék neki ha rosterre kerülne. Azt is kijelenthetjük, h ez az LB sor már messze nem olyan gyenge, mint a korábbi években. Boley nélkül is jó teljesítményt nyújtanak, Rivers igazolása is jó húzás volt és bár én eddig nem ültem fel az (amúgy nekem is szimpatikus) Herzlich bandwagonra, mert szkeptikus voltam a betegségéből adódóoan vele kapcsolatban, de igazolta ebben a preseasonban, h ha kibírja sérülés nélkül akkor nagyon jó játékos lehet belőle. A DL brutál lesz ezt eddig is tudtuk, a secondary-ben kicsit kevesen vagyunk, itt lehetnek problémák, de összességében a védekezésünk sztem nagyon rendben lesz idén és ezáltal bármire képes lehet a csapat idén is.
Az offense-ben sokkal több a kérdőjel. Megmondom őszintén én viszonylag komoly visszaesést várok itt idén, de ne legyen igazam. Az OL eddig is problémás volt, ez idénre sztem tovább mélyül, igazából Snee-n kívül egyik ember sem üti meg azt a színvonalat amivel elégedettek lehetnénk és együtt sem muzsikálnak valami fényesen. A futás tavaly is szar volt (sztem idén is az lesz), de engem meglepne, ha a passzjátékunk olyan jól tudna működni, mint tavaly. Az Eli-Nicks-Cruz trió persze garancia lehet arra, h akkora problémánk azért ne legyen, de azért ők hárman biztosan kevesek lesznek ahhoz, h eredményesek legyünk, reméljük lesz pár megelepetésszerű jó teljesítmény az offenseben. Erre esélye lehet Bennet-nek, aki jónak tűnik, Bardennek aki végre bíztatóan teljesített (pedig én már lemondtam róla) és Wilson is lehet jó már akár idén is.
Kíváncsi leszek az 53-as keretre, mert azért lesz egy-két nehéz döntése a vezetőknek.
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
akár szélsésőges esetben akár ebből a sérültekből fel is tudna a védelem így állni... 4-2-5-ös felállásban, durva!
csebi
Mondjuk egy Tuck - Austin - JPP - Osi - Boley - Kiwi - TT - Amu - B. Johnson - Hosley - Sash felállásra gondolsz? Az első 8 a 11-ből pl. abszolút kezdő szint, sőt alap 3rd down package is lehetne (Austin kérdőjelesként) az utolsó 3-nál azért van jobb a keretben. De valóban, szélsőséges esetben működő formáció lehetne.

Én is azt gondolom, mint balu10, hogy a többség azért inkább a sérülés elkerülése érdekében, nem pedig meglévő komolyabb sérülés miatt hagyta ki a meccset.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 783 — Lucas Scott
akár szélsésőges esetben akár ebből a sérültekből fel is tudna a védelem így állni... 4-2-5-ös felállásban, durva!

amúgy jó kis deff csata lehetett 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.