New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
brown szenzációs volt. nem tudom, hogy mit csinált 2011-ben, de jót tett neki. a 2010-es szezonját (4 meccs, 4 csapat, -1 yard) nem is értem... most már csak abban kell bízni, hogy eli semmiképpen ne sérüljön meg, mert azon a poszton - mint tegnap láttuk - nincs tarcsi. csóró carr olyanokat csinált, hogy többször majdnem félrenyeltem a sört és/vagy hangosan felsikítottam.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont egy ígéretes RT-nek mindenképp érkeznie kellene a közeljövőben akár draftról akár FA-ról. Cserének egy megbízható guardnak is örülnék.
Asbee
Brewernek volt egy szép blokkja az első futott TD-nél. Hátha ő is beválik.
Igazából továbbra sem értem a Wilson picket a drafton, főleg úgy, hogy most Bradshaw kiesésével sem kapott 1 carryt sem...balu10
Első körös játékosokat azért foglalkoztatni szoktuk első évükben is, pláne egy kezdő kiesésekor. Leírni nem kell Wilsont még, de kicsit pesszimista vagyok.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Viszont egy ígéretes RT-nek mindenképp érkeznie kellene a közeljövőben akár draftról akár FA-ról. Cserének egy megbízható guardnak is örülnék.
Asbee
Brewernek volt egy szép blokkja az első futott TD-nél. Hátha ő is beválik.
Igazából továbbra sem értem a Wilson picket a drafton, főleg úgy, hogy most Bradshaw kiesésével sem kapott 1 carryt sem...

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az OL tényleg nagyon jó volt most, de azért azt nem hiszem, h ez lesz a realitás a szezon többi meccsét tekintve. Ha jövő héten a Philly ellen is helyt állnak (ugyanez a teljesítmény nyilván nem lehet elvárás) akkor viszont komolyan elkezdhetünk reménykedni.Szesze
Igen, szerencsére Baas második évére jobb lett. Snee eddig is jó volt, másik guard pozícióba pedig azért be lehetett tenni Boothe-t. Beatty szerencsére bevált a vakoldalon. Egyelőre Locklear teljesítményére sem lehetett komoly panasz. Úgy érzem, hogy ez a sor erősebb így, mintha Diehl játszana. Viszont egy ígéretes RT-nek mindenképp érkeznie kellene a közeljövőben akár draftról akár FA-ról. Cserének egy megbízható guardnak is örülnék.
jövőre lehet megint egy 3fejű RB szörnyetegünk lesz... Bradshaw lesz a 2007 Jacobs, Brown a 2007 Bradshaw-ja és Wilson a 2007 Ware-je (ha megtanulna blitzet is felvenni addigra, nem pedig sacket engedni...)
csebi
Ware-t keverted Warddal, úgy látszik előbbinek többen is beképzeljük a jobb teljesítményt 😀 Brown nem tűnt rossz pick-nek draftolásakor és nagyjából ez volt a cél vele, hogy Jacobs "utódja" legyen. Igaz még egy olyan RB nem nagyon szaladgál a ligában, mint Jákob. De tényleg azt lehet mondani most Brownról, hogy nemcsak a fal jó (és a Panthers D gyengébb napja) teljesítménye miatt volt csak ennyire jó, hanem tényleg kegyetlen jól is mozgott. Kár, hogy első évében rögtön IR-re került, az komolyan visszavethette első három évében.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Az éjjel nem ez a forgatókönyv volt az aktuális, de azért jó

több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Az OL tényleg nagyon jó volt most, de azért azt nem hiszem, h ez lesz a realitás a szezon többi meccsét tekintve. Ha jövő héten a Philly ellen is helyt állnak (ugyanez a teljesítmény nyilván nem lehet elvárás) akkor viszont komolyan elkezdhetünk reménykedni.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
OL-ba 2005 óta egy játékost draftoltunk az első 3 körben (Beatty)azért ez a Panthers DL nem ligaelit szóval lesznek még itt majd gondok sztem, főleg ha lesz egy normális DT (felkészül Cox)
sajnos Barden volt kiugró nem Randle így fantasyben szívtam vele... bár ha végén Carr picit jobb passzt a...
Boley ha folytatja a sorozatát 16 INT-tel zárja a szezont 😀
ja és ezért nem kell első körben futót draftolni, mert Brown hihetetlen jó lesz... jövőre lehet megint egy 3fejű RB szörnyetegünk lesz... Bradshaw lesz a 2007 Jacobs, Brown a 2007 Bradshaw-ja és Wilson a 2007 Ware-je (ha megtanulna blitzet is felvenni addigra, nem pedig sacket engedni...)

szép teljesítmény, jövő hét nagyon húzos lesz...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Hypofx 310
Jó kis meccs volt megettük a párducokat, azért a def ben volt egy pár hiba megint de minden meccs igy vegzodjon.

több mint 11 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Reesnek szólni kellene, hogyha lehet akkor ezentúl csak B betűs játékosokat draftoljon és hozzon FA-ről. Bennett 3 meccs mindegyikén TD (Pope egy isten amit a TE-kel művel). Boley 3 INT 3 meccsen. Brown személyében van végre valahára 100 yardos futónk, Barden remekül helyettesítette a múlt hét legjobb offensive játékosát. Boothe-ra továbbra is számítani lehet, Baas végre hozza azt amiért leigazoltuk. És persze I Believe in Eli. Viccet félretéve azért azt nem tudhatjuk, hogy ez a gálázás mennyire köszönhető a Panthersnek (Cam szerint teljes mértékben 😊) ) Nekem a magabiztosság, az önbizalom tetszett a legjobban. Ha már az OL ilyen jó volt, ha jól emlékszem, kiírták meccs közben, hogy talán 2005 óta nem draftoltunk OL játékost az első körben. Ahhoz képest, hogy a tavalyi SB évben láttuk az utóbbi évek leggyengébb OL teljesítményét, azért ez nem semmi a FO-tól és az edzőktől.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ilyen a világon nincs! Ma nem dolgozom, enni és innivaló be volt készítve, itteni idő szerin hajnali 1-kor (20 perccel kezdés előtt) csak becsuktam a szemem egy kicsit......fél 7-kor ébredtem. Annyira, de annyira haragszom magamra, hogy arra nincsenek szavak.lotus86
😊 1x velem is volt egy ugyanilyen, de akkor kikaptunk, nemtom az jobb-e vagy rosszabb 😊 azért majd töltsd le valahonnan v nézd meg az ismétlést a sporttv-n, ritkán tartunk ilyen gálaelőadást, főleg ilyen tartalékos csapattal.
Egyébként azért ez az NFL tényleg teljesen kiszámíthatatlan. Nem hiszem, h sokan számítottak erre ami hajnalban történt. Az oké, h tegnap mikor kiderült, h se Nicks se Hixon (se Bradshaw, se Diehl) nem fog játszani persze egyből az jutott eszembe, h ezek után Cruzt leduplázzák, ergo akkor lehet esélyünk, ha Brown (v Wilson), illetve Barden (v Randle) valami nagyot tud alakítani. Oké, h ez is történt, de nem ez a megdöbbentő (bár azért baromi nagy meglepetés, főleg Barden esetében), hanem h az OL az utóbbi idők magasan legjobb játékát mutatta úgy, h gyakorlatilag először kezdtek ebben a felállásban és az elejétől a végéig hiba nélkül játszottak szinte. Olyan volt az offense mintha minden a lehető legtökéletesebb lenne ott.. érthetetlen 😊
Annyira ment az O, h a D-nek végül nem is kellett olyan igazán extra teljesítmény. Mondjuk most végre a DL is hozta azt a szintet ami elvárható lenne egy ilyen egységtől kb minden meccsen, de azért olyan rettentően durvát nem mutattak most sem, de ennyi is bőven elég volt ahhoz, h kiszolgálják az offense gálaelőadását.
Nyilván ehhez az egészhez kellett a Panthers teljesen dekoncentrált, szétesett játéka is. Igazából teljesen érthetetlen, h egy megnyert Saints meccs után, hazai pályán hogy voltak képesek ekkorát betlizni, de mondjuk ezzel annyira nem is érdemes nekünk foglalkozni.
Sajnos a sérülések megint jöttek, de ami viszont marha jó, h egyre több backupról bizonyosodik be, h nemhogy pótolni tudja az előtte lévőt, hanem talán még jobb játékra is képes.
Igazi önbizalomnövelő meccs volt, de mint mondtam annyira kiszámíthatatlan ez a sport és főleg 1-1 meccs, h franc se tudja melyik arcunkat mutatjuk majd a következőn. Addig örüljünk ennek és most legalább van ideje felépülni a sérüéltjeinknek a jövő vasárnapi Eagles elleni derbire. (akkor is lehet majd éjszakázni)
több mint 11 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ilyen a világon nincs! Ma nem dolgozom, enni és innivaló be volt készítve, itteni idő szerin hajnali 1-kor (20 perccel kezdés előtt) csak becsuktam a szemem egy kicsit......fél 7-kor ébredtem. Annyira, de annyira haragszom magamra, hogy arra nincsenek szavak.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Ha esetleg valaki a wesselényi közelében van, itt ülök a movie caféban és nézem a meccset.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem eredménykövető nem tuti, de meccset nézem. Aztán lehet elcsóróm laptopot és beülök vele tv elé


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. b)
2. c)
3. b)
4. a)
5. a)
6. d)
7. b)
8. d)
9. b)
10. b)
+1. Nyerünk 28-21-re.

több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a mérkőzés végeredménye? B
2. Mennyi passzol yarddal zár Manning? C
3. Hány futott TD-t szerzünk a mérkőzésen? B
4. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? A
5. Kinek lesz a legtöbb sack-je? A
6. Milyen hosszú lesz a leghosszabb visszahordásunk (akár kick akár punt return)? C
7. Milyen passer ratinggel zár Cam Newton? B
8. Melyik panthers játékos szerez több tackle-t? B
9. Hány yard hosszúságú lesz a leghosszabb futás a két csapat részéről? B
10. Mennyi interceptionnel zár Manning? B

+1. Pontjaid megduplázásáért: Giants 27 Panthers 21
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
nézzétek Höri miatt is!

több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nicks, Hixon és Bradshaw nélkül iszonyat lecsökkentek a leheőségeink az offenseben 😕 valakinek muszáj lesz nagyot alkotni a tartalékok közül különben szopó lesz.
És persze ma már muszáj lesz normális játékot mutatni a védelemnek, h partiban legyünk.
Nem túl jók az előjelek, remélem képesek leszünk a bravúrra.Szesze
Nekem van egy olyan érzésem, hogy ma végre a D-line dobbantani fog, 5 fölötti sack-re számítok, és kell egy D vagy Spec team TD is a győzelemhez. Offense terén én is szkeptikus vagyok.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Nicks, Hixon és Bradshaw nélkül iszonyat lecsökkentek a leheőségeink az offenseben 😕 valakinek muszáj lesz nagyot alkotni a tartalékok közül különben szopó lesz.
És persze ma már muszáj lesz normális játékot mutatni a védelemnek, h partiban legyünk.
Nem túl jók az előjelek, remélem képesek leszünk a bravúrra.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Marad valaki éjszakázni?NightBoY
Naná, eredménykövetőben leszek.G-men
én is
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Marad valaki éjszakázni?NightBoY
Naná, eredménykövetőben leszek.
több mint 11 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tippjáték 3. forduló

1. c)
2. b)
3. a)
4. c)
5. d)
6. c)
7. c)
8. c)
9. b)
10. b)
+1. L 33-20
De csakis babonából! Este Go Giants!Asbee
több mint 11 éve
NightBoY New York Giants 616
Marad valaki éjszakázni?

You should know I bleed blue...
több mint 11 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. b)
2. c)
3. b)
4. a)
5. a)
6. b)
7. c)
8. b)
9. b)
10. b)
+1. W 27-20
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
1. B
2. C
3. C
4. A
5. A
6. A
7. A
8. C
9. B
10. A
+1. W 28-17
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Külön figyeltem, a hatos kérdés most nem maradt ki 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER