New York Giants

49 feliratkozó

több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Azért már most, így a 3. forduló után kijelenthető, hogy idén is jó kiegyensúlyozott lesz a div. Talán a Redskins kicsit még kilóg lefelé, sőt a védelmük egyértelműen gyengébbnek tűnik, mint tavaly, de emellett nagyjából bárki bárkitől képes kikapni. Az fog dönteni, hogy ki balfaszkodik kevesebbet a 4 csapat közül. Ebből a szempontból nagyon fontos lenne, ha idén nem követnénk el azt a csúfságot, hogy kétszer kiszívunk az indiánoktól.

És idénre vonatkozóan is az az érzésem, hogy nem lesz NFC east-es a WC-helyeken.

Az Eagles elleni meccsel kapcsolatban:
kizártnak tartom, hogy ellenünk is úgy játszanak, mint tegnap. Ebből a szempontból, sajnos, tegnap ellőtték ezt a formájukat. Az első három meccs mindegyikén szarul játszottak, félek, hogy ellenünk fognak megtáltosodni. Abban reménykedem, hogy a D-line folytatja az éledezést, és hasonló nyomást tud majd kifejteni, mint tegnap a Cards.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
grund bólintott. biztosítanak ülőhelyet, stabil internetet és projektort vetítővászonnal. sőt, megkért, hogy járjunk oda rendszeresen. szerintem még valami italakciót is meg tudok majd oldani. jupí. akkor szólok a barnáknak is, hogy hetedikén vasárnap a grundon sírnak. (:noel
na ! alakul a létszám !helyes!!
ha lesz utána valami jó kis 10 órás meccs arra lehet
maradni??
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
én is adom a grundot...

látva ezt a ravens-pats meccset nem tudom, hogy fogom még kibírni ezt a játékvezetést... nevetséges egyszerűen

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
grund bólintott. biztosítanak ülőhelyet, stabil internetet és projektort vetítővászonnal. sőt, megkért, hogy járjunk oda rendszeresen. szerintem még valami italakciót is meg tudok majd oldani. jupí. akkor szólok a barnáknak is, hogy hetedikén vasárnap a grundon sírnak. (:noel
Jövök én is. :]
több mint 11 éve
NightBoY New York Giants 616
Vadibandi biztios jön a 7 órásra, majd felcsörgöm.

You should know I bleed blue...
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
akkor mégegyszer megkérdezem. beszéljek a grund tulajával, hogy esetleg odamennénk megnézni a browns meccset két hét múlva és izzítsa a projektort? van rá igény, vagy csak yooker meg én vagyunk rápörögve a közös meccsnézésre? meg akkor már fel kéne dobni a browns fórumban is...noel
engem is érdekel, sztem kérdezd.G-men
Nigtboy hozná a gépet meg az előfizetését így őt is
lehet számolni ! ez eddig 4 ugye és még beeshet egy-két ember! pl.Salander , Ironroy , Vadibandi (nagyon el vagy tűnve ejnye! ) , BigRoby (őt felhívom ) Veletek mi újság??

+ persze aki még nem volt de lenne kedve , lehetősége az se habozzon !!

Asbee majd gondolom play off-ra!! 😉
yooker
grund bólintott. biztosítanak ülőhelyet, stabil internetet és projektort vetítővászonnal. sőt, megkért, hogy járjunk oda rendszeresen. szerintem még valami italakciót is meg tudok majd oldani. jupí. akkor szólok a barnáknak is, hogy hetedikén vasárnap a grundon sírnak. (:
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
akkor mégegyszer megkérdezem. beszéljek a grund tulajával, hogy esetleg odamennénk megnézni a browns meccset két hét múlva és izzítsa a projektort? van rá igény, vagy csak yooker meg én vagyunk rápörögve a közös meccsnézésre? meg akkor már fel kéne dobni a browns fórumban is...noel
engem is érdekel, sztem kérdezd.G-men
Nigtboy hozná a gépet meg az előfizetését így őt is
lehet számolni ! ez eddig 4 ugye és még beeshet egy-két ember! pl.Salander , Ironroy , Vadibandi (nagyon el vagy tűnve ejnye! ) , BigRoby (őt felhívom ) Veletek mi újság??

+ persze aki még nem volt de lenne kedve , lehetősége az se habozzon !!

Asbee majd gondolom play off-ra!! 😉
több mint 11 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
akkor mégegyszer megkérdezem. beszéljek a grund tulajával, hogy esetleg odamennénk megnézni a browns meccset két hét múlva és izzítsa a projektort? van rá igény, vagy csak yooker meg én vagyunk rápörögve a közös meccsnézésre? meg akkor már fel kéne dobni a browns fórumban is...noel
engem is érdekel, sztem kérdezd.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a 19,00 órás meccsek nekem annyira nyomorult párosítások, hogy egyik se érdekel. hátradőlve nevetek, ha kiszopnak az nfc east-es bandák 😀
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Most nézem a Panthers elleni meccseteket.
Nem tudom eldönteni,hogy most ti vagytok ennyire jók...Manning...vagy ők voltak ilyen szarok...
mint kés a forró vajon...ZoliZoltán
Szerintem is mindkettő. Ritka gyengén játszottak, de azért csak mi vagyunk a címvédők. 😊balu10
mindkettő, de inkább az utóbbi 😊
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most nézem a Panthers elleni meccseteket.
Nem tudom eldönteni,hogy most ti vagytok ennyire jók...Manning...vagy ők voltak ilyen szarok...
mint kés a forró vajon...ZoliZoltán
Szerintem is mindkettő. Ritka gyengén játszottak, de azért csak mi vagyunk a címvédők. 😊

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Most nézem a Panthers elleni meccseteket.
Nem tudom eldönteni,hogy most ti vagytok ennyire jók...Manning...vagy ők voltak ilyen szarok...
mint kés a forró vajon...ZoliZoltán
mindkettő 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most nézem a Panthers elleni meccseteket.
Nem tudom eldönteni,hogy most ti vagytok ennyire jók...Manning...vagy ők voltak ilyen szarok...
mint kés a forró vajon...
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
akkor mégegyszer megkérdezem. beszéljek a grund tulajával, hogy esetleg odamennénk megnézni a browns meccset két hét múlva és izzítsa a projektort? van rá igény, vagy csak yooker meg én vagyunk rápörögve a közös meccsnézésre? meg akkor már fel kéne dobni a browns fórumban is...
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mondjuk Vick és Cam stílusa nem épp hasonló most már...készülni sem kell amilyen pechesek vagyunk lesérül ellenetek...Janek
Tavaly mondjuk kissé alattomosak is voltak a védőink vele szemben


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
mondjuk Vick és Cam stílusa nem épp hasonló most már...készülni sem kell amilyen pechesek vagyunk lesérül ellenetek...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tippjáték 3. forduló végeredményAsbee
ha a pénzre menő sportfogadásban lenne ilyen szerencsém...
több mint 11 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amitől picit tartok a futással kapcsolatban, hogy a Panthers d-line minősíthetetlen produkciót nyújtott. Azért az Eaglestől ennél jóval magasabb színvonalú produktumra lehet számítani a lövészárokban.
több mint 11 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
az este 9-es ismétlést tudtam megnézni. most láttam , vagyis hallottam Höri-t is először. tényleg egy lexikon 😀 jó rádiós/tv-s hangja van és úgy kommentált mintha bárkivel a kocsmában beszélgetne a fociról, lazán, nem akart 1000 karakteres mondatokat összerakni – sosemhasznált szófordulatokkal - csak azért , mert a tv-ben ül. a meccsről: hát ez olyan volt, mint az ncaa-ban egy első heti felhozómeccs
több mint 11 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Sok mindenre számítottam, de ilyen meccsre azért nem.
A futás marha jól működött, mert egyrészről Brown sokkal türelmesebb, mint a kicsit idegbeteg Bradshaw, másrészt (és talán ez a bizalomgerjesztőbb) ez a backup fal kombináció is marha jó volt. Elkapóknál pacsi Barden-nek, illetve Bennett is jól játszott, de a flegmázást, meg a route-tól eltérő futásról igazán leszokhatna. Ha rendesen meg lesz nevelve, akkor nagyon jó, fegyelmezett TE lehet nálunk, de most még némileg aggódok, amikor ránézek, mert a tekintete alapján egy frusztrált Plaxico Burress jut eszembe róla.

Hogy a védelmet is dicsérjem: a backup secondary marha jó volt, viszont Webster már megint bealudt több play-nél. Szerencsére nem lett komoly következménye a dolognak. A fal is jó teljesítményt nyújtott, jó felkészülés volt ez nekik a Cam Newton-hoz hasonló játékstílussal bíró Michael Vick előtt.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Múltkor meccs csalódására lehetett szavazni , tegnap meccs
embereire !Azért én Bardennek örültem a legjobban talán..😉
Jók voltunk nagyon na! Bár féltem a mobilis Qb-tól , de nagy előny volt most nekünk hogy egy a jelenlegi Carolina-nál előrébb járó, hasonlóan a Qb mobilitását (is) használó Philly off-en edződünk...
Amúgy nem szeretem ha egy meccsen minden összejön , mert az gyakaran visszaüt , de ez már lehet csak az én hülyeségem...!
Ja és Wilsont csalódásnak nevezni ennyi idő után
elég nagy türelmetlenség !
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Tényleg mi a helyzet Rolle-al? Nagyon komolynak tűnt elsőre, de azóta kb. semmi érdemi hírt nem találtam...lehet én keresem rossz helyen. balu10
Állítólag nem komolyAsbee
Én is ilyeneket olvastam, hogy ő és Webster is játszhat az Eagles ellen. Viszont Hosleyról sincs semmi hír és csak az első kettőre írták, hogy nem komoly, remélem nála sem az.
balu10
Websternek konkrétan eltört a jobb tenyerében vmi, és ő mondta azt, hogy fog játszani az eagles ellen... hát majd meglássuk

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Tényleg mi a helyzet Rolle-al? Nagyon komolynak tűnt elsőre, de azóta kb. semmi érdemi hírt nem találtam...lehet én keresem rossz helyen. balu10
Állítólag nem komolyAsbee
Én is ilyeneket olvastam, hogy ő és Webster is játszhat az Eagles ellen. Viszont Hosleyról sincs semmi hír és csak az első kettőre írták, hogy nem komoly, remélem nála sem az.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tényleg mi a helyzet Rolle-al? Nagyon komolynak tűnt elsőre, de azóta kb. semmi érdemi hírt nem találtam...lehet én keresem rossz helyen. balu10
Állítólag nem komoly


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Tényleg mi a helyzet Rolle-al? Nagyon komolynak tűnt elsőre, de azóta kb. semmi érdemi hírt nem találtam...lehet én keresem rossz helyen.