New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Hypofx 310
Azért én gratulálok a fiúknak bármi legyen is a végeredmény, elhoztátok a szekeret eddig, sok örömet szereztetek. GO GIANTS

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Most megy a TV2 adásán a Kismenők, és Adam Sandler a filmben most jelentette ki, hogy idén a Patriots nyeri a kupát.vadibandi
Le se játsszák le lőtted a poént 😀
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Most megy a TV2 adásán a Kismenők, és Adam Sandler a filmben most jelentette ki, hogy idén a Patriots nyeri a kupát.




több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://sportgeza.hu/hirek/2012/02/05/videojatekban_mar_megnyerte_a_giants_a_super_bowlt/




több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 996 — Lucas Scott
Cruz milyen kancsal...

GO GIANTS!!!!!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Sok sikert kívánok nektek!!!! GO GIANTS!!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó szurkolást srácok nektek is 😉
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na én lassan indulok. Go Giants! Finish it!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
1. A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. A)
6. B)
7. C)
8. B)
9. D)
10. B)
11. C)
12. C)
13. A)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én így látom: katt Idegességemben próbáltam összehozni valamit...

Ha stúdióban ismét beolvassák sms-ket és maileket, valaki plz dobjon kettőt-hármat bloggal kapcsolatban.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. A
2. C
3. B
4. A
5. A
6. C
7. C
8. B
9. C
10. A
11. D
12. C
13. A

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Suggs ma nem nyer Super Bowlt. JPP meg igen. 😉 😊Vrijbloed
Ajánlom, hogy legyen igazad... 😀Asbee
Én is ajánlom saját magamnak. 😂 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. A
2. C
3. C
4. A
5. A
6. C
7. C
8. A
9. C
10. A
11. D
12. C
13. A


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Suggs ma nem nyer Super Bowlt. JPP meg igen. 😉 😊Vrijbloed
Ajánlom, hogy legyen igazad... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan

ha nem tudnám kik ők! simán napiszar post 😂
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Rendben lenne az egész, ha mondjuk szorosan megelőzi, de JPP össze-vissza kapott 5 szavazatot, míg Suggs pl 21et és Allen és Justin Smith is előtte végzett akik persze jók voltak, de JPP futás és passz ellen is szenzációsat mutatott kivétel nélkül az összes meccsén, még akkor is amikor a védelem többi része teljesen nulla volt. Engem absz nem érdekelnek ezek a címek, ahogy a rekordok sem, de ez a 21-5ös arány és a negyedik hely vicc kategória.Szesze
Suggs ma nem nyer Super Bowlt. JPP meg igen. 😉 😊Vrijbloed
deal 😊

(a félreértések elkerülése érdekében semmi bajom Suggs-al, sőt kifejezetten kedvelem ahogy Allent is)Szesze
Tudom, nem is azért írtam. 😊 😉
több mint 12 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Rendben lenne az egész, ha mondjuk szorosan megelőzi, de JPP össze-vissza kapott 5 szavazatot, míg Suggs pl 21et és Allen és Justin Smith is előtte végzett akik persze jók voltak, de JPP futás és passz ellen is szenzációsat mutatott kivétel nélkül az összes meccsén, még akkor is amikor a védelem többi része teljesen nulla volt. Engem absz nem érdekelnek ezek a címek, ahogy a rekordok sem, de ez a 21-5ös arány és a negyedik hely vicc kategória.Szesze
Suggs ma nem nyer Super Bowlt. JPP meg igen. 😉 😊Vrijbloed
Vagy nem.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Rendben lenne az egész, ha mondjuk szorosan megelőzi, de JPP össze-vissza kapott 5 szavazatot, míg Suggs pl 21et és Allen és Justin Smith is előtte végzett akik persze jók voltak, de JPP futás és passz ellen is szenzációsat mutatott kivétel nélkül az összes meccsén, még akkor is amikor a védelem többi része teljesen nulla volt. Engem absz nem érdekelnek ezek a címek, ahogy a rekordok sem, de ez a 21-5ös arány és a negyedik hely vicc kategória.Szesze
Suggs ma nem nyer Super Bowlt. JPP meg igen. 😉 😊Vrijbloed
deal 😊

(a félreértések elkerülése érdekében semmi bajom Suggs-al, sőt kifejezetten kedvelem ahogy Allent is)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Rendben lenne az egész, ha mondjuk szorosan megelőzi, de JPP össze-vissza kapott 5 szavazatot, míg Suggs pl 21et és Allen és Justin Smith is előtte végzett akik persze jók voltak, de JPP futás és passz ellen is szenzációsat mutatott kivétel nélkül az összes meccsén, még akkor is amikor a védelem többi része teljesen nulla volt. Engem absz nem érdekelnek ezek a címek, ahogy a rekordok sem, de ez a 21-5ös arány és a negyedik hely vicc kategória.Szesze
Suggs ma nem nyer Super Bowlt. JPP meg igen. 😉 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Szerintem a ti 2007-es alapszakaszotokat és a mi idei teljesítményünket nem lehet egy lapon említeni.
A csapat önbizalma az utóbbi 4-5 meccsen mutatott teljesítményen alapszik. Nagyon együtt vannak. Azonban a lebecsülésről a könnyelműségről szó sincs.

JPP tényleg esélytelen volt. Suggs adatai viszont ugyanolyan jók, plusz volt int-je is.Sztem ő az aki érdemes volt rá, hogy JPP-t megelőzze.

Ironroy, biztos van a Népligetben jegyautomata, legyen nálad apró.gyurczi
Rendben lenne az egész, ha mondjuk szorosan megelőzi, de JPP össze-vissza kapott 5 szavazatot, míg Suggs pl 21et és Allen és Justin Smith is előtte végzett akik persze jók voltak, de JPP futás és passz ellen is szenzációsat mutatott kivétel nélkül az összes meccsén, még akkor is amikor a védelem többi része teljesen nulla volt. Engem absz nem érdekelnek ezek a címek, ahogy a rekordok sem, de ez a 21-5ös arány és a negyedik hely vicc kategória.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Amúgy tipikus túltaktikázásnak tűnik: utolsó éjjel kirakták a Patsből Tiquan Underwoodot és behoztak helyette egy DE-et. Most arra vár hogy kezdjünk több 4-3-ra számítani; vagy tényleg arra készülnek. :]salander
Valószínűleg, csak ki akarják venni Gronkot a special tem-ből és oda kéne még valami ilyen felépítésű arc.
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
az ott ugye typo az első kérdésnél? (:noel
Nem vagy elég rutinos fórumozó. Legalább két hónapja minden meccsre vereséget tippelek kabalából.vadibandi
ah. így már világos. isten tartsa meg a jó szokásod. (:
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
az ott ugye typo az első kérdésnél? (:noel
Nem vagy elég rutinos fórumozó. Legalább két hónapja minden meccsre vereséget tippelek kabalából.




több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Szerintem a ti 2007-es alapszakaszotokat és a mi idei teljesítményünket nem lehet egy lapon említeni.
A csapat önbizalma az utóbbi 4-5 meccsen mutatott teljesítményen alapszik. Nagyon együtt vannak. Azonban a lebecsülésről a könnyelműségről szó sincs.

JPP tényleg esélytelen volt. Suggs adatai viszont ugyanolyan jók, plusz volt int-je is.Sztem ő az aki érdemes volt rá, hogy JPP-t megelőzze.

Ironroy, biztos van a Népligetben jegyautomata, legyen nálad apró.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. A)
6. B)
7. B)
8. B)
9. D)
10.C)
11.A)
12.C)
13. A)