New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a Giants szurkolóknak a SB győzelemhez!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Kicsit késon de.....GRATULA!!!! 😀 😀 😀 😀
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Skacok az aláírásomban egy érdekes stat 😀
Ezek szerint Eli nem nyer több SB-t, majd 2021-ben egy QB elvisz minket az SB-ig ahol bukunk aztán 2028-ban egy másik QB-val nyerünk SB-t majd 2032-ben szintén ezzel a QB-val nyerünk SB-t. :rolleyes: 😂

Érdekes ez a számmisztika ... minden esetre Simms is 4 évre rá duplázott 😊

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
Ööööööö? Ezt csak én nem értem.............??Forti
Számomra világos.
Van olyan Pats-drukker, aki ha történetesen azt olvasná holnap a világsajtóban, hogy Tom Bradyről kiderült, gimnazista korában az unokahúgának a sógora mit-tudom-én mit csinált, akkor attól a pillanattól az addig imádott QB-t, sőt, magát az egész klubot megutálná és elfordulna tőle. Mit tegyünk, vannak ilyen gondolkodású emberek.wmitty
Csak éppen Én nem tartozom közéjük ha bármi is kiderülne amit leírtál.
2006 AFC döntő óta követem jobban az egész Showt és akkor lettem Pats drukker... Azóta simán válthattam volna mondjuk a majdnem hibátlan szezon miatt de nem tettem...
Bíztosíthatok mindenkit, hogy amíg el nem földelnek a Patriotsért fog dobogni a szívem!ThundersNFL
vedd már ki a szádból a lábad.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
gratula.
jövőre mindenki a Ti skalpotokra fog vadászni, de megérdemlitek.

remélem, azért hazai pályán sikerült végre legyőzni Titeket...

ja igen, ez nem ér, két tök ugyanolyan meccset megnyerni egy idényben (a tizennegyedik heti NYG @ DAL és a Super Bowl között minimum négy tökéletes egyezést lehet találni, lehet tippelgetni, hogy mik azok)

szóval gratula, de jövőre készüljetek két szívóra ellenünk 😉
több mint 12 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
btw wmitty te voltál a Peyton mezben a meccsnézésen??? 😀Gaba93
Persze 😉wmitty
Én ültem mögötted 😀😀 Am grat a könyvhöz 😀
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
btw wmitty te voltál a Peyton mezben a meccsnézésen??? 😀Gaba93
Persze 😉

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
de akit anno Chargers draftol és Apuka elintézi, hogy ne ott játszon pfff az szememben a büdös életben nem lesz elit QB...ThundersNFL
Ööööööö? Ezt csak én nem értem.............??Forti
Számomra világos.
Van olyan Pats-drukker, aki ha történetesen azt olvasná holnap a világsajtóban, hogy Tom Bradyről kiderült, gimnazista korában az unokahúgának a sógora mit-tudom-én mit csinált, akkor attól a pillanattól az addig imádott QB-t, sőt, magát az egész klubot megutálná és elfordulna tőle. Mit tegyünk, vannak ilyen gondolkodású emberek.wmitty
Csak éppen Én nem tartozom közéjük ha bármi is kiderülne amit leírtál.
2006 AFC döntő óta követem jobban az egész Showt és akkor lettem Pats drukker... Azóta simán válthattam volna mondjuk a majdnem hibátlan szezon miatt de nem tettem...
Bíztosíthatok mindenkit, hogy amíg el nem földelnek a Patriotsért fog dobogni a szívem!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Grat a győzelemhez! Egy kis ajándék Drew Littontól: /*sorry ha volt már, átpörgettem, nem lálttam*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Helló Csapat!

Köszönöm még1x a lehetőséget a közös meccsnézéshez, a fantasztikus hangulatot amit teremtettünk a tetemes számú Pats drukkerek mellett!
Még mindig nem hiszem el, pedig már megnéztem délelőtt az ismétlést az ESPN-n és most a Sport TV-t is figyelem kíváncsi vagyok mit mond Ricsi 😛
A károgódnak csak annyit, hogy nyugodtan folytassák mert: a keserűség könnyei a legédesebbek most 😛
több mint 12 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Én a Miskolc Plázában néztem, a meccset és elég jó hangulat volt, bár ,ha lett volna lehetőségem simán mentem volna a grundra a hardcore fanokhoz😀 Bele se merek gondolni mennyire berekedtem volna drukkolás közben, ha így is elég szépen sikerült 😀😀😀
btw wmitty te voltál a Peyton mezben a meccsnézésen??? 😀

Ja és We are the World Champions Baby!!!!! 😀
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Én is gratulációm szeretném kifejezni, ismételten igazoltátok a mondást, hogy a védelem nyeri a bajnokságokat! Nagyon jó volt nézni a D-Linet, és nemcsak azért, mert a Patriots volt az ellenfél 😊 Azért azt vicces volt olvanis Bradshaw-tól, hogy a vonal akart leülni, de a "momentum" bevitte 😀

Mégegyszer gratulálok a csapatnak, és Fewellnek pedig főképp!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sziasztok!

Hát majd szétszedtem a kecót tegnap, egyszerűen hihetetlen volt 😊 Eli mekkorát játszott megint. Egyszerűen nem fogom fel, hogy honnan szedi elő ezeket a teljesítményeit ! Egy olyan fickó, aki egész életében egy olyan apa, ill. tesó "mögött" volt, akiket mindenki jobbnak mondott, és most már a 2. gyűrűjét ünnepelheti. Mekkora elégtétel lehet ez Eli-nak.
Valaki tud egy olyan helyet, ahol le lehet tölteni a meccset?

ui: deja blue 2008 😊Ron
Írtam PM-et. :]
több mint 12 éve
Ron 18
Sziasztok!

Hát majd szétszedtem a kecót tegnap, egyszerűen hihetetlen volt 😊 Eli mekkorát játszott megint. Egyszerűen nem fogom fel, hogy honnan szedi elő ezeket a teljesítményeit ! Egy olyan fickó, aki egész életében egy olyan apa, ill. tesó "mögött" volt, akiket mindenki jobbnak mondott, és most már a 2. gyűrűjét ünnepelheti. Mekkora elégtétel lehet ez Eli-nak.
Valaki tud egy olyan helyet, ahol le lehet tölteni a meccset?

ui: deja blue 2008 😊
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Én is beállok a gratulálók sorába. Minden elismerésem a tietek.
Fantasztikus lelkierő (és tehetség) van ebben a csapatban. Egy szempillantás alatt, szinte két meccs között képesek az edzők és a játékosok kirángatni magukat az igen komoly szezon közepi hullámvölgyből és csavarni egy jó nagyot a dolgok állásán. 2007 után most is ez történt.
Amúgy nem tudom miért, de nekem a tavalyi szezonotokat lezáró öltözői Coughlin-beszéd ugrott be a győzelmeteket követően: http://www.youtube.com/watch?v=ZE-Tb_oZL3A. "They can kiss my ass" 😀 Ez illusztrálja a legjobban a mostani Giants-t sztem.
Ja, és Tuck for prez! Imádom a palit!
Még egyszer gratulálok!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ez OK, csak azt nem értettem, hogy mi köze ennek, hogy valaki elit QB vagy sem.Forti
Nem akart Brees mögött játszani, tiszta sor, hogy félt tőle, ergo nem lehet elit QB :cool: 😀

Nem csak te nem érted, de szerintem a vereség fájdalma mondatta csak ezt.

Számait tekintve, természetesen vannak jobb QB-k Elinél (Brees, Payton, meg Brady is, Rodgers szintén zenész), de azt mondani, hogy nem elit QB, hát kicsit mosolyogtat. Egyrészt idén, elég elit számokat tett fel a táblára, még ha az alapszakaszt meg is kérdőjelezzük (szerintem nem lehet, egyéni legjobbja volt, és liga szinten is elég szépnek mondható), a PO-ban nyújtott teljesítménye nagyon tetszetős volt.

Ennyi erővel Big Ben is egy vicc, Ryan szintén, sőt a ligában csak Brady elit, a többiek sérültek, meg mázlisták. Nézd meg a Saintset is! Mekkora mázlista csapat már! Na meg a Green Bay! Pff.

Összefoglalva a véleményemet: Eli elit QB, és nem (csak) két gyűrű miatt, hanem összességében is! Azért akartam ezt leírni, mert (szerintem) a liga legjobb irányítója Brees, és mindenkit hozzá mérek, és ennek fényében írtam, amit írtam. Ennyi.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
de akit anno Chargers draftol és Apuka elintézi, hogy ne ott játszon pfff az szememben a büdös életben nem lesz elit QB...ThundersNFL
Ööööööö? Ezt csak én nem értem.............??Forti
Számomra világos.
Van olyan Pats-drukker, aki ha történetesen azt olvasná holnap a világsajtóban, hogy Tom Bradyről kiderült, gimnazista korában az unokahúgának a sógora mit-tudom-én mit csinált, akkor attól a pillanattól az addig imádott QB-t, sőt, magát az egész klubot megutálná és elfordulna tőle. Mit tegyünk, vannak ilyen gondolkodású emberek.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
NEW YORK GIANTS

Teljes jogú szabadügynök (21)

QB David Carr, WR Michael Clayton, WR Domenik Hixon, WR Mario Manningham, WR Devin Thomas, OT Stacy Andrews, OT Kareem McKenzie, OT Tony Ugoh, DE Dave Tollefson, DT Rocky Bernard, DT Jimmy Kennedy, LB Chase Blackburn, LB Jonathan Goff, CB Will Blackmon, CB Michael Coe, CB Aaron Ross, CB Terrell Thomas, CB Justin Tryon, S Deon Grant, S Derrick Martin, P Steve Weatherford

Korlátozott jogú szabadügynök (1)

CB Bruce Johnson

Exkluzív jogú szabadügynök (2)

TE Jake Ballard, TE Bear Pascoe

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Azt elismerem hogy SB győzetesek vagytok de akit anno Chargers draftol és Apuka elintézi, hogy ne ott játszon pfff az szememben a büdös életben nem lesz elit QB...ThundersNFL
Ööööööö? Ezt csak én nem értem.............??Forti
2004 ben az 1/1 es pick a Chargers-é volt. Eli a draft előtt tisztázta, hogy ő nem akar San Diegoban játszani. A chargers persze őt draftolta, de mivel Eli kitartott a véleménye mellett, így elcserélte a Giants-szel, mi odaadtuk az 1/4 re húzott Riverst, a 2004 es 3. körös pickünket, ahol draftolták Kaedinget, a 2005 ös elős körös picket, ahol Shawne Merrimant draftolták, és az 5. köröset, amit tovább tradeltek. Szóval nem járt rosszul az ügylettel a Chargers. Akkor még nem követtem az nfl-t, nem tudom pontosan hogyan zajlott az egész, de ezek a tények.

A hozzánk 1. körben RB-t író mockokat én sem értem igazán. Azzal együtt, hogy Jacobs csak egy újabb fizetéscsökkentés után töltheti ki az utolsó évét, Ab mellett nem ekkora need az RB. És ott van még Da'Rel Scott is, akit én még nem írnék le.

De a mai napot szánjuk az örömködésre \o/, lesz még időnk a drafttal foglalkozni.Lance
Ez OK, csak azt nem értettem, hogy mi köze ennek, hogy valaki elit QB vagy sem.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Azt elismerem hogy SB győzetesek vagytok de akit anno Chargers draftol és Apuka elintézi, hogy ne ott játszon pfff az szememben a büdös életben nem lesz elit QB...ThundersNFL
Ööööööö? Ezt csak én nem értem.............??Forti
2004 ben az 1/1 es pick a Chargers-é volt. Eli a draft előtt tisztázta, hogy ő nem akar San Diegoban játszani. A chargers persze őt draftolta, de mivel Eli kitartott a véleménye mellett, így elcserélte a Giants-szel, mi odaadtuk az 1/4 re húzott Riverst, a 2004 es 3. körös pickünket, ahol draftolták Kaedinget, a 2005 ös elős körös picket, ahol Shawne Merrimant draftolták, és az 5. köröset, amit tovább tradeltek. Szóval nem járt rosszul az ügylettel a Chargers. Akkor még nem követtem az nfl-t, nem tudom pontosan hogyan zajlott az egész, de ezek a tények.

A hozzánk 1. körben RB-t író mockokat én sem értem igazán. Azzal együtt, hogy Jacobs csak egy újabb fizetéscsökkentés után töltheti ki az utolsó évét, Ab mellett nem ekkora need az RB. És ott van még Da'Rel Scott is, akit én még nem írnék le.

De a mai napot szánjuk az örömködésre \o/, lesz még időnk a drafttal foglalkozni.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
amúgy mikor leütöttök az utsó passzt első gondolatom volt és meg is könnyeztem meg egyből megnéztem h játszott-e 8 meccsen idén, hogy kap-e gyűrűt!csebi
Akik szerződésben vannak mind kapnak, akár active rosteren voltak akár a practice squadban elvileg. :] Azok is kaphatnak akiket IR/cutoltak menet közben vagy eltradelték őket. De ez már a csapaton múlik. De én elég "classy"-nek ismertem meg eddig a front officeunkat.

Szóval könnyen lehet hogy még Chad Jones is fog kapni...

Plusz érdekesség, hogy 150 gyűrűt fizet ki a liga, de csináltathat ennél többet is a csapat, saját költségén.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
bár nyílván rá most nem gondol senki, de sztem van valaki, aki valami eszméletlen módon megérdemelte ezt, az után, amiket átélt
Mark Herzlichnek hívják őt

Meg persze óriási grat az egész csapatnak, sztem teljesen olyan volt ez a csapat (ok, nyílván volt 1-2 különbség), mint a tavalyi Packers 😉Hurka
amúgy mikor leütöttök az utsó passzt első gondolatom volt és meg is könnyeztem meg egyből megnéztem h játszott-e 8 meccsen idén, hogy kap-e gyűrűt!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Sztem nem fog menni a 2008as alapszakasz teljesítmény, rettentő nehéz a sorsolásunk, sztem nagyon nehéz lesz még egy ideihez hasonló 9-7es eredményt is elérni, de remélem gyurczinak lesz igaza 😊
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
bár nyílván rá most nem gondol senki, de sztem van valaki, aki valami eszméletlen módon megérdemelte ezt, az után, amiket átélt
Mark Herzlichnek hívják őt

Meg persze óriási grat az egész csapatnak, sztem teljesen olyan volt ez a csapat (ok, nyílván volt 1-2 különbség), mint a tavalyi Packers 😉
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Mint általában a legtöbbször Szeszével értek egyet. A drafton BPA-zni kell. Nyilván van prioritás, de ha olyan játékos lesz benn aki nem nagy need, de nem lehet elengedni, akkor be fogjuk húzni.

A meccs fantasztikus volt. Bevallom a 3. negyedben elkezdtem temetni a csapatot, még a negyedikben is Welker dropjáig. Az izgalom hevében elfelejtettem, hogy a negyedik negyed úgyis a miénk lesz.
A kulcs playaket, aki oda került, mindenki hozta. A Pats nem egy rossz csapat, ma este nem tudták azt nyújtani, (nem is engedtük), amit tudnak. Nálunk meg látszik, hogy a WR corp tarthatatlan. A TE-ek is kulcsszereplők voltak a sérülésekig. Az meg alap, hogyha 100 yard felett futunk, akkor nyerünk.
A D meg hozta amit kellett. Hihetetlen sokat jelent, hogy nem kell nagyon blitzelni. Így nehéz ellenünk big playeket csinálni. A Pats-nél meglepődtem a time managementen. A végén hibáztak. Nem kértek időt, kevés idejük maradt. A hosszú játékra esélyük nem volt egész meccsen, így 1 perc alatt nem lehetett végigmenni a pályán.
Ami engem a legjobban lenyűgözött a PO-ban, hogy szinte nem is, vagy alig hibáztunk. Ez nagyon nem volt jellemző a korábbi időszakban ránk. Mindig inkonzisztensek voltunk, vagy az O, vagy a D valahogy mindig annyit hibázott, hogy ne lépjük át a saját árnyékunkat. Igaza volt az év elején Reesnek, hogy ebben a csapatban, rosterben benne van/volt a "make a run ". Nem tudom konkrétan mi volt az amitől ennyire összeállt a csapat decemberben (sok mindenre lehet tippelni), de az biztos, hogy tehetséges, nagyon jól összerakott, igazi közösséget (1,2,3 TEAM) alkotó gárda a mienk, amely egyértelműen megérdemelte a címet (bárki bármit mond).

Van egy olyan érzésem, hogy meg fogjuk ismételni a fantasztikus 2008-as alapszakaszt. Az offseasonben még jobban összekovácsolódhatnak. Hihetetlen, de ősszel senki nem gondolta volna hogy NEM KELL (minden áron) LB a rosterre :rolleyes: . Remélem, hogy a FA időszakban meg tudjuk tartani az értékeinket, mert nem kell igazolni drága játékost.

WE ARE ALL IN!

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!