New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Azt viszont meg kell jegyezni, hogy a hsz-ed eléggé bicskanyitogató volt, ha ezt egy tesztnek szántad akkor nem mentem át rajta és miért is mentem volna, minden előzmény nélkül a draftról beszélgetünk erre jön egy ilyen hsz. ami kimondottan provokáló szerintem.BigRoby.hu
ezek szerint akkor jól csinálta

több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Hülye Kristóf, még jött volna egy szólásszabadságos rész, meg, hogy most már nem mondhat senki semmi rosszat Ilájra 😕 😕 😀

Am kedves G-men, yoker és nem tudom még ki írta, itt a bizonyíték. Ha valaki kéretlenül beleáll a kedvencetekbe, általában lesz olyan, akinek erősebb az igazságérzete annál, hogy kibírja, hogy nem szól vissza, hiába emeltétek át a topicot a való életbe, egyszerűen mindig van valaki, aki reagál.

Az engem fikázókat megértem, nem veszem fel, és utólag bocs érte, csak be kellett bizonyítanom, hogy ez nem csak azért pattant ki, mert valaki Bradyt fikázta vagy a Patriotsot. Akit érdekel a lényeg, a fórumszervízben elolvashatja, természetesen nem gondolom így, ahogy írtam azt korábban több alkalommal is. Én a 17. forduló után biztos voltam benne, hogy ti nyertek, azt nem gondoltam akkor, hogy mi eljutunk idáig 😊 Nekem nem savanyú a szőlő, gratulálok nektek, nem érdemtelenül nyertetek (mégha szerencsénk egy pici sem volt a mérkőzésen). Ez a vereség sokkal kevésbé fáj, mint a négy évvel ezelőtti, amikor favoritként olyan szerencsétlen drive-val kaptunk ki, idén ennyire futotta, ennyi volt a reális (sőt, tán még ennyi sem). Elishával sincs bajom, elsők közt írtam szerintem, hogy a legjobbak közé emelkedett, szal nem kell megsértődni azért a személyemre végérvényesen 😊Wyatt
Hű b@szki most olvastam végig azt a topicot, elbaxtam az életemből 1 órát 😛
1998 óta Giants fan vagyok, a fórumra most tévedtem fel a PO elején és örülök, hogy megismertem azokat akikkel együtt szurkoltam végig a PO-t, nem igazán olvastam más topicot a fórumon ezen kívül azt hiszem visszatérek eme jó szokásomhoz és csak ezt olvasom.

Azt viszont meg kell jegyezni, hogy a hsz-ed eléggé bicskanyitogató volt, ha ezt egy tesztnek szántad akkor nem mentem át rajta és miért is mentem volna, minden előzmény nélkül a draftról beszélgetünk erre jön egy ilyen hsz. ami kimondottan provokáló szerintem.

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azért a hülye Kristófot neked is idézni kellett 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Hogy Te mekkora kis buzernyák lehetsz 😀
Nekünk marad az ünneplés neked meg a savanyú szőlő szopogatása, mondjuk megértelek mind a két csatát megnyertük ami volt a két irányító között :cool:

Ilyen védelem??? Azokról a 2 max 3 mp-kről beszélsz amennyi ideje volt néha passzolni ... ellenben Brady papával akinek néha még 10 mp fölötti ideje is volt és így sem tudta megnyerni 😉
Nem az O-falra hanem a DEFENSE-re értette szerintem Wyatt
Szánalmas vagy kisgyerek, menjél inkább vissza a saját topicba és forrongjál ott.BigRoby.hu
ThundersNFL
jó, hát attól, hogy valaki focis fórumra jár, nem jelenti azt, hogy érti is, mi mit jelent 😊
bigroby: védelem=a csapatnak az a része, amelyik a másik csapat támadóit próbálja megállítani.
amire te gondolsz, az a passprotection (ami egyébként nem volt rossz idén, ahogy én láttam)

több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Hülye Kristóf...)Wyatt
Szerintem ez nem volt sikeres kísérlet, mert az látszott már az első pillanatra, hogy kimondottan a Giants fanokra utazol, és nem az a szándékod, hogy fikázd Eli-t. Én jó pár hsz-ed olvastam már és a véleményed normálisan meg szoktad indokolni, most meg egy semmitmondó ...ságot írtál. Azért ugrottak többen mert ez így egyértelmű, célzott provokáció a Giants fanok ellen. (annak a sok +1-nek meg fogalma sincs az egészről) Sobri nem ilyen, nem így csinálja. Kifinomultabb, okosan ésszel csinálja. Meg kapta érte ami kijárt.
Szerintem ennyi elég is erről, már ezt a pár hsz-t is teljesen felesleges volt erre a témára pazarolni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Hogy Te mekkora kis buzernyák lehetsz 😀
Nekünk marad az ünneplés neked meg a savanyú szőlő szopogatása, mondjuk megértelek mind a két csatát megnyertük ami volt a két irányító között :cool:

Ilyen védelem??? Azokról a 2 max 3 mp-kről beszélsz amennyi ideje volt néha passzolni ... ellenben Brady papával akinek néha még 10 mp fölötti ideje is volt és így sem tudta megnyerni 😉
Nem az O-falra hanem a DEFENSE-re értette szerintem Wyatt
Szánalmas vagy kisgyerek, menjél inkább vissza a saját topicba és forrongjál ott.BigRoby.hu

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hülye Kristóf, még jött volna egy szólásszabadságos rész, meg, hogy most már nem mondhat senki semmi rosszat Ilájra 😕 😕 😀

Am kedves G-men, yoker és nem tudom még ki írta, itt a bizonyíték. Ha valaki kéretlenül beleáll a kedvencetekbe, általában lesz olyan, akinek erősebb az igazságérzete annál, hogy kibírja, hogy nem szól vissza, hiába emeltétek át a topicot a való életbe, egyszerűen mindig van valaki, aki reagál.

Az engem fikázókat megértem, nem veszem fel, és utólag bocs érte, csak be kellett bizonyítanom, hogy ez nem csak azért pattant ki, mert valaki Bradyt fikázta vagy a Patriotsot. Akit érdekel a lényeg, a fórumszervízben elolvashatja, természetesen nem gondolom így, ahogy írtam azt korábban több alkalommal is. Én a 17. forduló után biztos voltam benne, hogy ti nyertek, azt nem gondoltam akkor, hogy mi eljutunk idáig 😊 Nekem nem savanyú a szőlő, gratulálok nektek, nem érdemtelenül nyertetek (mégha szerencsénk egy pici sem volt a mérkőzésen). Ez a vereség sokkal kevésbé fáj, mint a négy évvel ezelőtti, amikor favoritként olyan szerencsétlen drive-val kaptunk ki, idén ennyire futotta, ennyi volt a reális (sőt, tán még ennyi sem). Elishával sincs bajom, elsők közt írtam szerintem, hogy a legjobbak közé emelkedett, szal nem kell megsértődni azért a személyemre végérvényesen 😊

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
ne válaszoljatok Wyattnek, csak provokálni akar (hozzáteszem talán jogosan, akit érdekel a téma miértje itt olvashat róla)
ő se gondolja komolyan 😉kristof
Ne keverjük ide, mert már nagyon tele van a hócipőm azzal a bizonyos témával!!! Ez a Giants topic, nagyon sajnálom, hogy gyökérnek lenni menő, de amíg az itteniek nem járnak át kárörvendeni a másik topicba, addig másoknak sem kellene szándékosan provokálnia senkit.(És ez már túlmegy a meccs előtti trashtalkon is.) Ha szolidaritásból csinálja, az még rosszabb is.

Mi az isten történt az emberekkel? Komolyan, most az a menő, ha elrontod más emberek szórakozását, idegesítesz másokat???? Had találjam ki, minden az én hibám, mert nem kellett volna foglalkoznom vele......végén még én leszek a rossz arc, mert szeretnék a csapat dolgaival foglalkozni és azon emberek hozzászólásait olvasni, akikkel ugyanazokért szorítunk. Csodás.....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ne válaszoljatok Wyattnek, csak provokálni akar (hozzáteszem talán jogosan, akit érdekel a téma miértje itt olvashat róla)
ő se gondolja komolyan 😉
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Hogy Te mekkora kis buzernyák lehetsz 😀
Nekünk marad az ünneplés neked meg a savanyú szőlő szopogatása, mondjuk megértelek mind a két csatát megnyertük ami volt a két irányító között :cool:

Ilyen védelem??? Azokról a 2 max 3 mp-kről beszélsz amennyi ideje volt néha passzolni ... ellenben Brady papával akinek néha még 10 mp fölötti ideje is volt és így sem tudta megnyerni 😉

Szánalmas vagy kisgyerek, menjél inkább vissza a saját topicba és forrongjál ott.

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ugyanmár, ez tényWyatt
Az is egy tény, hogy az elmúlt 5 évben mi kettő SB-t nyertünk, ti 0-át!balu10
Az tény, hogy nullát, 0-t nyert a Patriots, de a 0 hova megy át? Azt nem értem
Meg a szándékos provokációt sem, szimplán egy tényt írtam le ebbe a topicba, amit ugye nem tud senki megcáfolni 😊Wyatt
Ez a vita már egyszer lefolyt itt a fórumon, ezért nem is értem, h miért kell újra felhozni a témát. Olvass vissza pár oldalt ha érdekel a Giants drukkerek véleménye. Hangzottak el azért szép számmal ellenérvek.
A "tény"-ről alkotott fogalmad pedig mondjuk így: revideálásra szorul. Ha van rá időd/kedved, ne habozz megtenni!
Az ugyanis minimum szubjektív, hogy ki számít elit irányítónak. De ha meg tudod adni az elit irányító pontos definícióját, vagy az objektív, általánosan elfogadott tulajdonságokat/számadatokat amivel rendelkeznie kell, azt szerintem mindenki érdeklődéssel fogadja majd.
Ha pedig csak a provokáció volt a cél, akkor már most túl sokat foglalkoztam a dologgal.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
...szimplán egy tényt írtam le ebbe a topicba, amit ugye nem tud senki megcáfolni 😊Wyatt
Tudod mit igazad van, mindenben! Te vagy a világ legokosabb embere és amit mondasz, írsz, az mind tény! Legyél vele boldog és vissza se nézz többet ide!
Köszi!balu10
AVALANCHE TIME!!! :cool:

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
...szimplán egy tényt írtam le ebbe a topicba, amit ugye nem tud senki megcáfolni 😊Wyatt
Tudod mit igazad van, mindenben! Te vagy a világ legokosabb embere és amit mondasz, írsz, az mind tény! Legyél vele boldog és vissza se nézz többet ide!
Köszi!

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ugyanmár, ez tényWyatt
Az is egy tény, hogy az elmúlt 5 évben mi kettő SB-t nyertünk, ti 0-át!balu10
Az tény, hogy nullát, 0-t nyert a Patriots, de a 0 hova megy át? Azt nem értem
Meg a szándékos provokációt sem, szimplán egy tényt írtam le ebbe a topicba, amit ugye nem tud senki megcáfolni 😊Wyatt
Nem akar.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugyanmár, ez tényWyatt
Az is egy tény, hogy az elmúlt 5 évben mi kettő SB-t nyertünk, ti 0-át!balu10
Az tény, hogy nullát, 0-t nyert a Patriots, de a 0 hova megy át? Azt nem értem
Meg a szándékos provokációt sem, szimplán egy tényt írtam le ebbe a topicba, amit ugye nem tud senki megcáfolni 😊

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azt hogy senki nem kell túldimenzionálni, ha Osi, Cruz, bárki más több pénzt kér... Ez minden offseasonban sajátja, pláne ha valaki Super Bowlt nyer.salander
Osi szerintem ki fogja tölteni az utolsó évét és szépen továbbáll egy másik csapathoz a nagy pénzért (remélem nem a Washington lesz az). Cruz és Nicks pedig igenis megérdemli a nagyobb pénzt! Nagyon keveset keresnek, sokkal többet tettek le az asztalra, mint mondjuk Canty és 1/5-öd pénzt keresnek, mint ő.balu10
Ha ilyen aspektusból nézzük, akkor érdemes félretenni az érzelmeket. Minden pompa, rekord stb. mellett ez azért csak rideg üzlet. Canty mint tapasztalt FA jött hozzánk, és mint olyat, túl is fizettük. Szerintem is nagyon drága, de mi adtuk neki ezt a szerződést. A másik két úriember pedig aláírt szerződéssel rendelkezik, ők írták alá, nem kényszerítette őket senki, tehát jobb, ha csendben maradnak. A csapat szempontjából az a jó, ha a játékos jól játszik, de nem keres sokat. Persze, ha megjön a payday, akkor fizetni kell, de sem Cruz sem Nicks esetében nem jött még el az idő. Ráadásul Cruznak ez az első éve, várjunk még azzal a nagy szerződéssel. Ha következő szezonban is így teljesít, akkor ok, de addig nem.

Cruz nyilatkozatát pedig kiforgatták, mert a végén mondta, hogy annyira nem bántja és az ügynökére hagyja az ilyesmit. Ismételten csak kiragadtak pár szót és megvolt a bomba hír: Cruz több pénzt akar.

Amúgy Barden és Sintim is millió felett kapnak jövőre, mindkettőt el lehetne küldeni, bármennyire is szeretem őket.

A jövő évi salary cap valahol 121 és 125 millió között lesz, jelenleg a táblázat szerint 117.3-nál vagyunk. Pár szerződés átalakítása, pár kirúgás és már jól is állunk.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Magas fizetések a jövő évben:
lotus86
Ebben a táblázatban benne van, hogy ki mennyit foglal le 2012-ben: http://www.spotrac.com/nfl/new-york-giants/cap-hit/
Ebből akinek "méltatlanul" magas:
1. Rolle, de neki ez lesz az első magasan fizetett éve, nem hiszem, hogy belemenne csökkentésbe, kitenni meg nem fogjuk.
2. Snee, ő azért belemehetne, főleg az idei fal teljesítmény után.
3. Canty, szerintem ő idén még állunk lesz, jövőre, ha Austin beválik, akkor repül. Nagyon nem nyújt olyan teljesítményt, hogy ennyit keressen.
4. Jacobs, szerintem itt nem nagyon van kérdés, vagy csökkentjük vagy viszlát. Majdnem 7 millát foglal le a capből, ha kivágnánk spórolnánk 4,4 millát és ennyi futás mellett nincs rá szükségünk. Én személyesen sajnálnám, mert szeretem az ő játékát.
5. Webster 6,5 millát fog keresni és ha Amu belehúz és TT visszajön, akkor jó kis triót alkothatnak. Nekem sok, amit keres, szerintem a felét érdemelné max.
6. Kiwanuka, ha nem lesz kezdő LB (márpedig nem lesz), akkor egy csere DE-LB-nek rohadt sok az 5,5 millás cap hely...
A többiek közül senki nem keres irreálisan magasan, viszont 1-2 játékost nem fizetünk meg eléggé, pedig nem ártana. Gondolok itt Nicksre, Cruzra és JPP-re, de egyikről sem gondolom, hogy a holdout reális veszély lenne!

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azt hogy senki nem kell túldimenzionálni, ha Osi, Cruz, bárki más több pénzt kér... Ez minden offseasonban sajátja, pláne ha valaki Super Bowlt nyer.salander
Osi szerintem ki fogja tölteni az utolsó évét és szépen továbbáll egy másik csapathoz a nagy pénzért (remélem nem a Washington lesz az). Cruz és Nicks pedig igenis megérdemli a nagyobb pénzt! Nagyon keveset keresnek, sokkal többet tettek le az asztalra, mint mondjuk Canty és 1/5-öd pénzt keresnek, mint ő.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Most kapjuk az ívet mert páran a topicból kifogásolták Sobri banját? 😀 Szerintem már most túlreagáltuk.

És most vissza komolyabb vizekre.

Reese nyilatkozott. Megerősítette, hogy Ballard és Beckum legjobb esetben PuP-os lesz. A drafton / FA-n tesz majd lépéseket, de előbb megnézik Chrisian Hopkinst aki idén PS-ban volt (mint tavaly Ballard) és most kapott Reserve/Futures Contractot.

+ Azt hogy senki nem kell túldimenzionálni, ha Osi, Cruz, bárki más több pénzt kér... Ez minden offseasonban sajátja, pláne ha valaki Super Bowlt nyer.

Semmi extra.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Köszönjük!

Igazából magasról le van szarva, hogy elit-e vagy sem. Lényeg, hogy mi szeretjük, megnyertük a SB-t, jó évet zárt. Ha más csapatok szurkolói elitnek tartják, akkor örülünk, ha te (vagy más) nem tartod annak, azt is elfogadjuk. Minden jogod megvan, hogy saját véleményed legyen, és hangot is adhatsz neki. Mindezek ellenére megkérnélek, hogy az ilyen provokatív és szándékosan vitaindító hozzászólásokat inkább a gyűlölködjünk topicba írd vagy a Pats topicba, mert nem biztos, hogy mindenki olyan nyugodtan tűri a szándékos provokációt mint én, oldalakon átívelő értelmetlen vitát pedig nem szeretnék.

A schedule-ból kiindúlva lesz pár vereségünk jövőre, szóval dörzsölheted a tenyeredet. További szép napot!

A Giants topic rendszeres olvasóit pedig arra kérném, hogy ne etessék a trollt!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ugyanmár, ez tényWyatt
Az is egy tény, hogy az elmúlt 5 évben mi kettő SB-t nyertünk, ti 0-át!

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Apám amit ezért kapsz.... Azt nem fogja kitenni az ablakba...Delonso_

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Apám amit ezért kapsz....
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Jól gondolom, hogy ez a hsz. szervesen kapcsolódik a fórumszervízben olvasottakhoz?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugyanmár, ez tény