New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Viszont nem hiszem hogy Marvin Austin ki tudná szorítani egyenlőre, max át tudja venni Rocky helyét a rotációban. Szükség van rá szerintem. Nagyon boldog lennék ha Osi hajlandó lenne kitölteni az utolsó "aprópénzes" szezonját nálunk, de gyanítom idén nem ússzuk meg a tradeet.salander
Austin nagy tehetség, nem a játéktudása/sérülés miatt lett csak második körös, sztem a szezon második felére már stabil kezdő lesz Linval mellett.

schedule no komment, hipamegagiganagy dolog lenne innen a PO
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
talán még az ideinél is keményebb a következő schedule

HOME:

Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers and Green Bay Packers.

AWAY:

Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals and San Francisco 49ers.vittore
ez egy brutális sorsolás.. ha ebből POt tudunk csinálni akkor megint nyerhetünk SBt is simán, de nagyon bőven benne van, h ebből nem lesz PO.
több mint 12 éve
bence12 9
Gratulálok a csapatnak a Super-Bowl győzelemért megérdemelten nyertük a gyűrűt 😀

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Csodás sorsolás, de várható volt.

Posztonkénti áttekintés
http://giantsfootball.blog.hu/2012/02/09/posztonkenti_attekinto_tamadok

Lehet savazni, egyet nem érteni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
talán még az ideinél is keményebb a következő schedule

HOME:

Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers and Green Bay Packers.

AWAY:

Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals and San Francisco 49ers.vittore
Nem talán, hanem biztos, hogy keményebb :/
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
talán még az ideinél is keményebb a következő schedule

HOME:

Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers and Green Bay Packers.

AWAY:

Dallas Cowboys, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals and San Francisco 49ers.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
giants.com-os de hátha van aki még nem látta vagy szívesen újranézné.... 😉

http://www.giants.com/media-vault/videos/Season-Highlights/3450dd6a-b00e-43ec-b5a3-d06c6bb346ea
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ezt érdemes átfutni, különösen az utolsó bekezdést:

http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/06/Super_Bowl_XLVI_Eli__Tom_20/Forti
Ezen behaltam! 😂 Manningről ezt írják:

"A clutch player kifejezés mellé lassan az ő képe kerül illusztrációnak a szótárban. Ez a srác még Tom Bradynél is higgadtabb, közvetlenül snap előtt se lehet több a pulzusa tizenötnél. Valószínűleg akkor is ilyen arckifejezéssel állna, ha egy a Föld felé száguldó meteor elpusztítani készülne az emberiséget, és civilizációnk csak úgy menekülhet meg, ha Manning kapitány betalál egy húszcentis ablakba a meteor felületén, ezzel ártalmatlan kődarabokká robbantva azt. Persze ez interpretálható úgy is, hogy együgyű, málészájú, megalszik a tej a pofazacskójában – egészen, amíg nem kell megfordítani egy meccset. Super Bowlt. Akármit. Akkor jön a szintlépés, és a már addig is elit módon, a labdára vigyázva irányító QB legenda üzemmódba lép. Amit idén művelt, és amit második gyűrűjével (második SB-MVP címével) koronázott meg, az tényleg a legendák közé emeli. És ehhez a bumburnyák képe, ami tulajdonképpen önmaga karikatúrája, csak hozzáad, nem pedig elvesz belőle. Ezt a csávót, ha nem létezne, ki kellene találni."balu10
Én azért vigyáznék a nagy szavakkal de évek óta így érzek. Sok szép dolgot csinált ő korábban is, csak az emberek (talán a több hiba miatt) nem vették észre. Sokan csak legyintettek, hogy "á, a kis Manning az szar", most meg hirtelen észrevették, hogy mégsem az és átesnek a ló túlsó oldalára a legendázással. NFL szinten még nem nevezném annak, Giants szinten viszont mindenképpen.

Draft tényleg érdekes lesz, de remélem feltradelünk a 21. vagy 18. pickre és CB-t húzunk első körben. Legutóbbi 2 alkalommal ez SB győzelmet hozott. 😀 (Amu 1/19, Ross 1/20)

BLogon majd megírom, hogy mit gondolok.....azért ott, hogy mindenki odaszokjon szépen! 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Draft előretekintés... Nem tippelnék körre hogy mikor fogunk húzni az adott pozíciókra, mert BPA-zásra számítok. Ettől függetlenül egyetértek az előttem szólókkal:

TE tuti jönni fog az offseasonben: Ballard és Beckum ACL szakadást szenvedett pont a szezon utolsó meccsén... Ez azt jelenti durván, hogy no training camp és csak nagyon szerencsés esetben épülnek fel szezonkezdetre. A PUP lista valószínűbb, vagy simán IR.

Kérdés, hogy McK mennyiért hajlandó egy éves szerződést kötni, visszavonul-e ha nem akarjuk kifizetni amennyit szeretne... De ha marad is nem maradhatunk bevethető RT nélkül. Andrews meg Ugoh csak extra blokkolónak jó kb... Az edzők majd eldöntik Brewer elég-e, de én kétlem mert nagyobb projektként hozták mint Beattyt.

Lehet hogy guard poszton is kéne késői körös ember (ha bíznak Petrusban és Bootheban) mert Diehl fizetése elég tarthatatlannak tűnik, a teljesítményére tekintettel és kell depth.

Szerintem RB és LB kérdés is van... Előbbi főleg a fizetési sapka miatt, utóbbi meg azért mert továbbra is egymás alá licitál a nép a TE-ek és a slot receiverek ellen.

A secondary és a d-line nagyjából rendezve van. Jó lenne ha TT felépülne és vissza tudnánk egy próba szerződéssel igazolni. Canty piszok sokat keres... Viszont nem hiszem hogy Marvin Austin ki tudná szorítani egyenlőre, max át tudja venni Rocky helyét a rotációban. Szükség van rá szerintem. Nagyon boldog lennék ha Osi hajlandó lenne kitölteni az utolsó "aprópénzes" szezonját nálunk, de gyanítom idén nem ússzuk meg a tradeet.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan


Ha esetleg kéne valakinek ez a (szerintem) elég komoly sig. 😀Zolo
Király!
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Ez egy jópofa cikk, némi humorral:

http://www.bigblueview.com/2012/2/6/2775715/what-we-learned-from-the-2012-super-bowl

Érdemes beleolvasgatni a kommentekbe is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó


Ha esetleg kéne valakinek ez a (szerintem) elég komoly sig. 😀
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Számomra egyértelműen az ol (főleg McKie pótlása) a legnagyobb need.
Szsziszka
szintén, idős a fal minden poszton (évközben meg még szar is volt) akár 2-3 picket is az O-Linera áldoznék idén (bár RT-t pont hoztunk tavaly Brewster személyében csak sérült volt idén)kristof
Nem vágom milyen teljesítményre képes, gyakorlatilag pályán sem volt idén. Meg sokat sérült. Gondolom kockázatos lenne kezdetni...mondjuk egy rookie-t tuti nem fognak. Meglátjuk. Lehet még 1 évig McKie lesz, de idén már meglátszott a kor a teljesítményén is sajnos.
Az LT, a C és az RG poszt biztosnak tűnik jövőre...már ami a kezdőt illeti.
De másfele nézegetve van itt elég kérdőjel-és nem csaqk a lejáró szerződésű játékosok, hanem pl. Jacobs, v Osi is. Izgalmas offseason lesz. 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Számomra egyértelműen az ol (főleg McKie pótlása) a legnagyobb need.
Szsziszka
szintén, idős a fal minden poszton (évközben meg még szar is volt) akár 2-3 picket is az O-Linera áldoznék idén (bár RT-t pont hoztunk tavaly Brewster személyében csak sérült volt idén)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk remélem nem Eli lesz a Madden 13 borítóján...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
jövőre gondoskodni kell TE-ről (is)..... :mad:yooker
1/32-re jöhetne Fleener vagy Allen, bár valami csúszó O-Line embernek jobban örülnék. (mondjuk sztem idén is BPAzni fogunk szal felesleges tervezgetni 😀)kristof
Igen, én is ezért írtam, hogy első kör TE, második OL. De ha lecsúszik valaki nagyon tehetséges OL, akkor annak jobban örülnék, főleg hogy mostanában Gronkowskit, Hernandezt és Grahamet is lehet találni a 2-4 körben...balu10
Én jobban örülnék egy 1. körös ol-nek.
De a bpa az tuti. És idén nem fogok kiakadni, akármilyen posztra jön az 1. körös (anno a Jpp pick láttán minden bajom volt, aztán csak Reese-éknek lett igaza a bpa-val-nem véletlenül ülnek ők ott). Csak azt merem kijelenteni, h qb nem fog jönni 1. körben. Meg egy 1. körös wr-en is nagyot néznék (még akkor is ha MM lelépne-bár utóbbi nagyon nem tetszene). Szóval ezen a 2 poszton kívül semmin nem lepődnék meg 1. körben a bpa jegyében.
Számomra egyértelműen az ol (főleg McKie pótlása) a legnagyobb need.
A te-kről meg annyit h sztem tudunk a 3. kör körül, v utána is jót találni, pláne h az 5. körös Bossból és az udfa Ballardból is stabil kezdő szintű játékost faragtunk.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
jövőre gondoskodni kell TE-ről (is)..... :mad:yooker
1/32-re jöhetne Fleener vagy Allen, bár valami csúszó O-Line embernek jobban örülnék. (mondjuk sztem idén is BPAzni fogunk szal felesleges tervezgetni 😀)kristof
Igen, én is ezért írtam, hogy első kör TE, második OL. De ha lecsúszik valaki nagyon tehetséges OL, akkor annak jobban örülnék, főleg hogy mostanában Gronkowskit, Hernandezt és Grahamet is lehet találni a 2-4 körben...

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ezt érdemes átfutni, különösen az utolsó bekezdést:

http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/06/Super_Bowl_XLVI_Eli__Tom_20/Forti
Ezen behaltam! 😂 Manningről ezt írják:

"A clutch player kifejezés mellé lassan az ő képe kerül illusztrációnak a szótárban. Ez a srác még Tom Bradynél is higgadtabb, közvetlenül snap előtt se lehet több a pulzusa tizenötnél. Valószínűleg akkor is ilyen arckifejezéssel állna, ha egy a Föld felé száguldó meteor elpusztítani készülne az emberiséget, és civilizációnk csak úgy menekülhet meg, ha Manning kapitány betalál egy húszcentis ablakba a meteor felületén, ezzel ártalmatlan kődarabokká robbantva azt. Persze ez interpretálható úgy is, hogy együgyű, málészájú, megalszik a tej a pofazacskójában – egészen, amíg nem kell megfordítani egy meccset. Super Bowlt. Akármit. Akkor jön a szintlépés, és a már addig is elit módon, a labdára vigyázva irányító QB legenda üzemmódba lép. Amit idén művelt, és amit második gyűrűjével (második SB-MVP címével) koronázott meg, az tényleg a legendák közé emeli. És ehhez a bumburnyák képe, ami tulajdonképpen önmaga karikatúrája, csak hozzáad, nem pedig elvesz belőle. Ezt a csávót, ha nem létezne, ki kellene találni."

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jövőre gondoskodni kell TE-ről (is)..... :mad:yooker
1/32-re jöhetne Fleener vagy Allen, bár valami csúszó O-Line embernek jobban örülnék. (mondjuk sztem idén is BPAzni fogunk szal felesleges tervezgetni 😀)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Felülről a negyedik. Szerintem.... (42. SB, + Michael Strahan) De nehogy csesztetésnek vedd, nagyon tetszik a blog!Forti
Úgy látszik többet kéne aludnom... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jó a Letterman interjú is, bár kicsit necces ahogy "lekutyázza" az elkapókat 😀
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Csak most jutottam el addig, hogy gratulálni tudjak, ezért most teszem meg: Le a kalappal a csapatotok előtt. Megérdemeltétek a a gyűrűt! Gratula!
(Ej Kyle, ej Kyle 😕 )diverdoc
ne bántsátok már Kyle-t !
J. Williams volt zseniális az OT.-ban !
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csak most jutottam el addig, hogy gratulálni tudjak, ezért most teszem meg: Le a kalappal a csapatotok előtt. Megérdemeltétek a a gyűrűt! Gratula!
(Ej Kyle, ej Kyle 😕 )


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
http://youtu.be/FH2oXFXj8BIHypofx
http://www.youtube.com/watch?v=1mYY6K-Gb0w&feature=related :cool:
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
skizofrenia linkje a viccek topikból
http://www.youtube.com/watch?v=wwvTPNMEEGI&feature=player_embedded