New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Érdekes dilemma elé fogunk nézni a holtszezonban, mert véleményem szerint az eddigi hiány után most egyből 2 jó MLB-nk lett Goff és Blackburn személyében. Winters
Hát igen, ezzel nekünk is elkezdődött az offseason. Én minden esetre nem hoznék LB-t, főleg a draftról nem! Williams-Blackburn-Boley hármas elég jó lesz. És még ott van mögöttük Kiwi, Goff (ha hosszabbítunk), Jones, Herzlich. A Draftról én 1. körben TE/OT-t hoznék, második körben pedig OT/TE, attól függően, hogy mi volt az első körben. A 3. körben belső falembert, esetleg, ha Manninghamet nem tudjuk megtartani WR-t (aki tud is visszahordani), onnantól meg BPA.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gratulálok, nagyon jók voltatok! Azért csak az NFC East-ből került ki a legjobb!
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Megint egy életre szóló csodálatos élménnyel gazdagodtam a Giants-nek hála
A meccs végére már teljesen berekedtem, és alig bírtam nyugton maradni.
Bradshaw beesése után az utolsó 1 perc kegyetlen volt. Nagyon aggódtam, hogy ezen fog elmenni a meccs, és úgy járunk, mint a GB elleni alapszakasz meccsen, azaz hogy mi kapjuk az utolsó pofont.

Szerencsére nem így történt, és érzek ebben némi sorszerűséget is.
Eli-ék egész évben bizonyítottak, a defense viszont nem mindig játszott az alapszakaszban a játékoskerettől elvárt szinten köszönhetően a sérülések miatt is.
A rájátszásban viszont megmutatták mit tudnak, kezdve a Falcons offense 0 pontjától a Green Bay-i elkapókon át (ahol kellett szerencse is, igen) egészen San Francisco-ig. A koronát az egészre a mai teljesítményük tette fel. Ezek után stílszerűnek bizonyult, hogy ők állják az utolsó menetet is.
Már múltkor is kiemeltem, de ismét hangsúlyoznám a jelentőségét Blackburn-nek. Nem csak az Int miatt, egyébként is. Óriási szerepe van neki abban, hogy a defense a szezon második felében feltámadt. Érdekes dilemma elé fogunk nézni a holtszezonban, mert véleményem szerint az eddigi hiány után most egyből 2 jó MLB-nk lett Goff és Blackburn személyében.

Eli elit QB, aki mást mond arra már csak legyinteni, és mosolyogni lehet.
Nagyon örülök, hogy ilyen elkapóink vannak, és hogy a végére sikerült elfogadhatóan futnunk is.
Ez utóbbi elengedhetetlennek bizonyult ahhoz, hogy Eli rendesen tudjon passzolni.

Egy szó, mint szó száz:
Csodálatos élmény volt, és nagyon köszönöm Giants!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Aha és "nem épp mázlival meg szerencsével" Picit vitatkoznék ezzel!
SF-t hát a visszahordó apró térd értintése szerintem nem éppen tudatosságra vall= Mázli!
GB a droopok meccse ha megnézted a meccset a Gigantoknak lövése nem volt a kulcs szitukban csak jöttek a lyukas kezű emberek=Mázli
NE ellen 3 fumbli és persze mind visszapattog hozzájuk= mázli
szampi#33
Cundiff kihagyja 3 méterről, azon a meccsen, ahol talán élete egyik legrosszabb mutatványát mutatta meg az elmúlt évtized egyik legjobb, na de mindenképp legeredményesebb irányítója. Ez tiszta tudás.

(irony on) Szerencsések vagytok, mert ha Vernon Davis elejti, mert mekkora mázlis elkapás volt már, és hosszabbításban a Saints végigsétál, csinál egy TD-t, és a Superdomeban pedig tuti a vereség! Szóval a világ legszerencsésebb csapata a New York Giants, és egyébként is, Eli nem is NFL szint! Ráadásul Rebels volt, ott meg milyen szerencsés volt??? És igen, mázlisták vagytok, mert a GB is mekkora király csapat már? És bírók... pff, na azt hagyjuk is! Szerencsések... (irony off)

Gratulálok a Giantsnek! (Sajnos elaludtam Madonnán, mert kissé beteg vagyok, de majd ma pótlom azért, hogy lássam a mázlitokat!)

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 681 — Vikings fan
Azért mondjuk azután a Manningham passz után, aminek tényleg egy adott 5-10 cm en belül kellett érkeznie mert különben nem tudja megfogni vagy elütik vagy nem tud a pályán maradni vicc szerencsére hivatkozni. Hihetetlen nagy volt a catch is ,de egy nagy palyhez nem csak elkapó kell. Manning összehozott majdnem 5000 yardot. Playoffban 4 meccs alatt 1x dobott intet. Döntő szituációba megtalálta a WR-eit és megint vezetett egy SB GW driveot , ugye ez volt a 2. Aki erre azt mondja, hogy nem elit QB az vagy nagyon utálja, vagy savanyú a szőlő mert ez a fos Eli is kiverte a csapatát 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eli Manning Elit irányító. Eli (is) tud bajnokságot nyerni. 17 ponton tartani a liga top3 O-ját (és szerezni 2 pontot amivel óriási helyzeti előnybe kerültetek, még ha sztem vki el is rontotta az útvonalát a playban) hatalmas dolog. Az, hogy volt egy kis mákostészta, benne van a sportban, el kell fogadni. A Giants a világ legjobb csapata idén. Gratulálok.
😕Habi
Köszönjük! Jövőre lehet javítani én nem bánnám, ha újra ez a SB párosítás lenne 😊

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sztem is kibaszott jól játszott, igazából kijelenthető h hiba nélkül és csomó extrát is hozzátett. (ahogy majdnem az egész évére ez volt a jellemző) Az ominózus Manningham elkapásnál például egyszerűen tökéletesen dobta el a labdát, más kérdés h MMtől is nagy bravúr kellett, h érvényes elkapás legyen belőle.Szesze
És a TD passznál? Meg rendszeresen olyan helyekre kellett neki bedobni a labdát, hogyha 1 yarddal arrébb megy, akkor pick. De nem lett az egy sem, mert tökéletesen dobta oda. Hány olyan elkapás volt, ahol az elkapóknak ugrani, vagy akár nagyobbat nyújtózkodni kellett volna? Mert maximum 1-2! Eli megint tökéletesen játszott és megérdemelte az MVP címet! Megérdemelte volna Tuck, JPP, Nick és Cruz is, de ő kapta. Azért, mert végigvitte a GW driveot!

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Eli Manning Elit irányító. Eli (is) tud bajnokságot nyerni. 17 ponton tartani a liga top3 O-ját (és szerezni 2 pontot amivel óriási helyzeti előnybe kerültetek, még ha sztem vki el is rontotta az útvonalát a playban) hatalmas dolog. Az, hogy volt egy kis mákostészta, benne van a sportban, el kell fogadni. A Giants a világ legjobb csapata idén. Gratulálok.
😕


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nyugodtan írhatsz, de az biztos, h ha egy ilyen meccs után is Eli-t kritizálod akkor nem leszel túl népszerű 😊Szesze
Hagyjad rá: valaki mondta is este, hogy tuti lesz olyan aki szerint "ezt Tyler Palko is megcsinálta volna" (lehet jelentkezni a szerzői jogért). Nem volt itt semmi, csak egy kis game management. Teszem hozzá én.

Bár nagyon fontos volt Tuck két sackje és a safety, de ha a tegnapi Elinál egy hajszállal "lötyögősebben" passzoló QB van fenn akkor azokból a dobásokból nem egy TO lehetett volna.salander
Sztem is kibaszott jól játszott, igazából kijelenthető h hiba nélkül és csomó extrát is hozzátett. (ahogy majdnem az egész évére ez volt a jellemző) Az ominózus Manningham elkapásnál például egyszerűen tökéletesen dobta el a labdát, más kérdés h MMtől is nagy bravúr kellett, h érvényes elkapás legyen belőle.
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Az én szemszögemből nézve a Giants és Eli szinte tökéletesen játszott. Aki 20 pont alatt tart egy ilyen NE Pats-et, az nem hogy dicséretet, hanem tényleg SB-t érdemel. És be is jött. Egyértelműen a jobbik csapat nyert, és nem épp mázlival meg szerencsével. Aki kiüti a tavalyi bajnokot, és az egyik legkeményebb csapatot (SF) majd megveri a rettegett bostoniakat az bizony a 2011-2012-es szezon legjobb csapata, a New York Giants.
Gratulálok!JC6
Aha és "nem épp mázlival meg szerencsével" Picit vitatkoznék ezzel!
SF-t hát a visszahordó apró térd értintése szerintem nem éppen tudatosságra vall= Mázli!
GB a droopok meccse ha megnézted a meccset a Gigantoknak lövése nem volt a kulcs szitukban csak jöttek a lyukas kezű emberek=Mázli
NE ellen 3 fumbli és persze mind visszapattog hozzájuk= mázli
Eli még mindig az elkapói teszik naggyá mert ők tényleg jók de Eli????
JPP -nek előbb adtam volna MVP címet mint Elinek!ParadSEC
Úgy látom savanyú a szöllő 😛

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
nyugodtan írhatsz, de az biztos, h ha egy ilyen meccs után is Eli-t kritizálod akkor nem leszel túl népszerű 😊Szesze
Hagyjad rá: valaki mondta is este, hogy tuti lesz olyan aki szerint "ezt Tyler Palko is megcsinálta volna" (lehet jelentkezni a szerzői jogért). Nem volt itt semmi, csak egy kis game management. Teszem hozzá én.

Bár nagyon fontos volt Tuck két sackje és a safety, de ha a tegnapi Elinál egy hajszállal "lötyögősebben" passzoló QB van fenn akkor azokból a dobásokból nem egy TO lehetett volna.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Eli még mindig az elkapói teszik naggyá mert ők tényleg jók de Eli????ParadSEC
Inkább Eli teszi az elkapókat naggyá! Lást Steve Smith, akinek Eli összehozott egy 1220 yardos szezont, az Eaglesbe összejött neki a 124 yard...
A GB ellen 17 ponttal nyertünk, nem csak párral! És ok, a 49ers ellen a visszahordónak mázli volt, hogy a térdén megpattant a labda.
A NE-nek meg senki sem tiltotta meg, hogy ne tudjon a Brady 1 perc alatt egy GW driveot összehozni. NEM SIKERÜLT az elit QB-nak, pedig előtte a "nem" elit QB-nak SIKERÜLT!

PardSEC és ThundersNFL!
Fogadjátok el, hogy MI, a New York Giants vagyunk a Super Bowl győztes és a világ legjobb amerikai football csapata 2011/2012-es idényben!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mert Brady-t nem az elkapói tették naggyá az egész szezon során, áá nem. Elpasszolta a labdát, majd ő maga kapta is el. Így nyerték a meccseket 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Amúgy jó meccs volt tényleg gratu érte, engem csak Eli Elitezése zavar de ezt kit érdekel! 😂ParadSEC
Nézd, ha téged ez az év sem győzött meg arról, h Eli az egyik legjobb QB a ligában akkor már semmi nem fog. Lelked rajta, de egyrészt erről olyan mértékű elfogultságról teszel tanubizonyságot ami már fáj, másrészt meg nem feltétlen itt kellene hangoztatnod lépten nyomon.Szesze
Írhatom a Patsbe is ...
Nem is írok ide többet de akkor is azon a véleményen vagyok az elkapói tették naggyá kis Maninget és nem fordítva és ettől nem éppen lesz valaki ELIT Qb na de lelkem rajta!
TIME managment ami nálatok SB-t érdemelt le a kalappal, mert ehez a kevés pont arányhoz ez is kellet nem kicsit!ParadSEC
nyugodtan írhatsz, de az biztos, h ha egy ilyen meccs után is Eli-t kritizálod akkor nem leszel túl népszerű 😊
több mint 12 éve
Hypofx 310
Amúgy jó meccs volt tényleg gratu érte, engem csak Eli Elitezése zavar de ezt kit érdekel! 😂ParadSEC
Nézd, ha téged ez az év sem győzött meg arról, h Eli az egyik legjobb QB a ligában akkor már semmi nem fog. Lelked rajta, de egyrészt erről olyan mértékű elfogultságról teszel tanubizonyságot ami már fáj, másrészt meg nem feltétlen itt kellene hangoztatnod lépten nyomon.Szesze
Írhatom a Patsbe is ...
Nem is írok ide többet de akkor is azon a véleményen vagyok az elkapói tették naggyá kis Maninget és nem fordítva és ettől nem éppen lesz valaki ELIT Qb na de lelkem rajta!
TIME managment ami nálatok SB-t érdemelt le a kalappal, mert ehez a kevés pont arányhoz ez is kellet nem kicsit!ParadSEC
Miert masik QBT nem az elkapoi teszik azza ami? Lehet neked a legjobb eldobod lasd GB de ha az elkapoid elejtik a labdat baxhatod.

több mint 12 éve
Hypofx 310
Az én szemszögemből nézve a Giants és Eli szinte tökéletesen játszott. Aki 20 pont alatt tart egy ilyen NE Pats-et, az nem hogy dicséretet, hanem tényleg SB-t érdemel. És be is jött. Egyértelműen a jobbik csapat nyert, és nem épp mázlival meg szerencsével. Aki kiüti a tavalyi bajnokot, és az egyik legkeményebb csapatot (SF) majd megveri a rettegett bostoniakat az bizony a 2011-2012-es szezon legjobb csapata, a New York Giants.
Gratulálok!JC6
Aha és "nem épp mázlival meg szerencsével" Picit vitatkoznék ezzel!
SF-t hát a visszahordó apró térd értintése szerintem nem éppen tudatosságra vall= Mázli!
GB a droopok meccse ha megnézted a meccset a Gigantoknak lövése nem volt a kulcs szitukban csak jöttek a lyukas kezű emberek=Mázli
NE ellen 3 fumbli és persze mind visszapattog hozzájuk= mázli
Eli még mindig az elkapói teszik naggyá mert ők tényleg jók de Eli????
JPP -nek előbb adtam volna MVP címet mint Elinek!ParadSEC
Azert a Mazli vagy a lehetosegek kihasznalasa nem irhato CSAK a veletlen szamlajara. Volt itt veretlen csapat, legjobb iranyito..stb de a VÉGEREDMÉNYRE emlékszik mindenki ez számit.

GIANTS nyert és aki azt mondja nem érdemelték meg az szerintem a foci alapjaival sincs tisztaban. Dallas meccs tol kezdve megmutattak mi a lenyeg egy szezonban....a vegjatek. ELI 4 negyedben mutatott teljesitmenye lehet veletlen is de ez annal TOBB.

Persze megertem hogy faj, nekem is fajna, sot volt egy erzesem a mecss elotti pillanatokban hogy ennyi volt szep volt de PATS le fog zuzni, es megint nem. A HIT, ALL IN, EGY CSAPAT ez szamitott!!!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nincs sok jogom, hogy elvakult Broncos szurkolóként egy Pats fannal vitatkozzak az NYG topikban, de ha már ennyire a mázlira hegyezed ki, akkor tudhatnád, hogy JÓ csapatnak szerencséje is van. Egyébként meg tudom, hogy szar érzés, de ha Eli nem elit volt most, akkor ki? Több szaki is mondta, hogy rengeteg labdájának szeme volt, persze egy Pats fannak az mázli passz, meg az elkapó a king.

Csak ennyi: 30/40 296 yrd 1 TD 0 INT.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Amúgy jó meccs volt tényleg gratu érte, engem csak Eli Elitezése zavar de ezt kit érdekel! 😂ParadSEC
Nézd, ha téged ez az év sem győzött meg arról, h Eli az egyik legjobb QB a ligában akkor már semmi nem fog. Lelked rajta, de egyrészt erről olyan mértékű elfogultságról teszel tanubizonyságot ami már fáj, másrészt meg nem feltétlen itt kellene hangoztatnod lépten nyomon.Szesze
Írhatom a Patsbe is ...
Nem is írok ide többet de akkor is azon a véleményen vagyok az elkapói tették naggyá kis Maninget és nem fordítva és ettől nem éppen lesz valaki ELIT Qb na de lelkem rajta!
TIME managment ami nálatok SB-t érdemelt le a kalappal, mert ehez a kevés pont arányhoz ez is kellet nem kicsit!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hatalmas gratuláció!Nem mondom hogy örülök,de a teljesítményt mindig elismerem,és ez a tegnap esti nagyon férfias munka volt az egész csapattól 😉 😊 Eli elit QB,no doubt és nagyon "boldog" vagyok hogy minden évben kétszer is kell ellene játszani a srácoknak 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Gratula!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Abszolút egyetértettem Márkkal, amikor azt mondta, hogy a Giants linebackerek nem tudják fogni a TE-ket és Welkert, tehát jönnie kell a 4 falember + 1 LB + 6DB felállásnak. Ami ellen futással a Pats zsebre teheti a meccset. Nem tudom mi történt mert a 3. negyedet félig átaludtam, de a negyed elején azt gondoltam, megvan a meccs nekik.vittore
hogy a faszba lehet elaludni egy SBn amit ráadásul a saját csapatod játszik? 😂 :o
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Amúgy jó meccs volt tényleg gratu érte, engem csak Eli Elitezése zavar de ezt kit érdekel! 😂ParadSEC
Nézd, ha téged ez az év sem győzött meg arról, h Eli az egyik legjobb QB a ligában akkor már semmi nem fog. Lelked rajta, de egyrészt erről olyan mértékű elfogultságról teszel tanubizonyságot ami már fáj, másrészt meg nem feltétlen itt kellene hangoztatnod lépten nyomon.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Amúgy jó meccs volt tényleg gratu érte, engem csak Eli Elitezése zavar de ezt kit érdekel! 😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Az én szemszögemből nézve a Giants és Eli szinte tökéletesen játszott. Aki 20 pont alatt tart egy ilyen NE Pats-et, az nem hogy dicséretet, hanem tényleg SB-t érdemel. És be is jött. Egyértelműen a jobbik csapat nyert, és nem épp mázlival meg szerencsével. Aki kiüti a tavalyi bajnokot, és az egyik legkeményebb csapatot (SF) majd megveri a rettegett bostoniakat az bizony a 2011-2012-es szezon legjobb csapata, a New York Giants.
Gratulálok!JC6
Aha és "nem épp mázlival meg szerencsével" Picit vitatkoznék ezzel!
SF-t hát a visszahordó apró térd értintése szerintem nem éppen tudatosságra vall= Mázli!
GB a droopok meccse ha megnézted a meccset a Gigantoknak lövése nem volt a kulcs szitukban csak jöttek a lyukas kezű emberek=Mázli
NE ellen 3 fumbli és persze mind visszapattog hozzájuk= mázli
Eli még mindig az elkapói teszik naggyá mert ők tényleg jók de Eli????
JPP -nek előbb adtam volna MVP címet mint Elinek!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
rezső 494 — Titans fan
Ahogy négy éve, úgy most is nektek drukkoltam. Nagyon szép volt!!!! Gratula!!!
Az döntött szerintem, hogy a Pats-játékosok sokkal feszültebbek voltak, s ami fura, hogy a két villámdrive-juk után sem nyugodtak meg!!! Manning nagy király!!!!