New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Musashi New England Patriots 16
Megfogadtam magamnak ha kikapunk akkor még jobban megkínzom magam és gratulálni fogok 😊

Gratulálok a Giantsnak a bajnoki címhez!
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
a tegnap éjjel (Miskolc, Memphis bár) járulékos hozadéka:



(gyűjteménybővülés)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ahhoz képest mennyire lesajnálták a NFC East-tet, csak innen jött a bajnok. 😀

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Két kulcsmomentum volt szvsz, egyik Blackburn pick-je. Ahogy kiszabadult Brady, aztán dobta labdát, kicsit a 4 évvel ezelőtti Tyree elkapáshoz hasonlított a play. Igazából nem értem minek dobta azt el oda, sztem Brady fejében is nagyon ott volt még az a játék...Másik pedig Welker dropja. Ott mondtam is, hogy oké itt a meccs meg kell csinálni. Pats játékosok elég idegesnek tűntek akkor. Az viszont bosszantott, hogy mennyire nem tudtunk Hernandezen védekezni. Tuck pedig egészen elképesztő volt. Ahogy ott van a 3 elkapónk, úgy a D line-ban is olyan mélység van, hogy képtelen megfogni mindenkit egy egész meccsen át.

Aminek még örülök, hogy közösségi szinten is kegyetlen jó évet zártunk. Sorozatos meccsnézések, nem tudom van-e itt még olyan csapat, amelynek a szurkolói ennyire összetartanak. Remélem offseasonban lesz majd még egy-két közös foci és sörözés :cool:Asbee
a pats biztos... ők mindenben jobbak nálunk... 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
RB draft is esélyes az első körben, mert AB sérülésekor nagyon látszott, hogy rövid a sor.vittore
első (pár) körben semmiképp sem szükséges RB draft
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
RB draft is esélyes az első körben, mert AB sérülésekor nagyon látszott, hogy rövid a sor.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Blackburn visszahozatala kulcskérdés volt ez egyértelmű, de ezzel csak a korábbi hibánkat orvosoltuk, mert nagy marhaság volt nem hosszabbítani vele, a kevés leader típusú játékosaink egyike volt ő mindig és nekünk pont ilyen kellett a csapatba.Szesze
Azért árnyalnám a képet, szeptemberben amikor kiderült hogy a full "elsőéves" linebacker sor gáz lehet, akkor behívtuk már Blackburnt (és Kawika Mitchellt) kipróbálni. Ez volt szeptember elején. El lettek küldve mindketten. Blackburn akkor még ugyanúgy nem jött ki a sérüléséből, ami miatt elküldték és ezt látták akkor is az edzők.

Úgy tűnik kellett még 3 hónap neki. Az alatt egy csomó fajta sérülést ki lehet pihenni.salander
nem tudtam, h sérült volt szezon elején, akkor így már érthető
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula nektek, jó helye lett a Lombardi-trófeának!

Ha már mi kiestünk, akkor a győztes meneteljen végig, ez be is jött.

Meg amúgy is, NFC rulz 😀

több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Gratula srácok!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Suggs ma nem nyer Super Bowlt. JPP meg igen. 😉 😊Vrijbloed
Ajánlom, hogy legyen igazad... 😀Asbee
Izgultam is, na de akkor? 😀 😛
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Blackburn visszahozatala kulcskérdés volt ez egyértelmű, de ezzel csak a korábbi hibánkat orvosoltuk, mert nagy marhaság volt nem hosszabbítani vele, a kevés leader típusú játékosaink egyike volt ő mindig és nekünk pont ilyen kellett a csapatba.Szesze
Azért árnyalnám a képet, szeptemberben amikor kiderült hogy a full "elsőéves" linebacker sor gáz lehet, akkor behívtuk már Blackburnt (és Kawika Mitchellt) kipróbálni. Ez volt szeptember elején. El lettek küldve mindketten. Blackburn akkor még ugyanúgy nem jött ki a sérüléséből, ami miatt elküldték és ezt látták akkor is az edzők.

Úgy tűnik kellett még 3 hónap neki. Az alatt egy csomó fajta sérülést ki lehet pihenni.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Gratulálok, nagyon jók voltatok! Azért csak az NFC East-ből került ki a legjobb!apeszos
És megvertetek minket kétszer 😀Asbee
Tegyük hozzá, csak az első esett jól, a másodikat nem mi nyertük meg, Ti veszítettétek el valamiért. Nekünk jobb lett volna ha kikapunk, és jobbak sem voltunk. Lemondtam volna erről a kettőről, ha a többit megnyerjük... 😀 Ám ez most a nagy ünnepetek, ilyenkor nem a vereségre kell gondolni...apeszos
az a második valóban teljesen érthetetlen volt, de így utólag lehet h pont az a vereség kellett ehhez az eredményhez..
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Gratulálok, nagyon jók voltatok! Azért csak az NFC East-ből került ki a legjobb!apeszos
És megvertetek minket kétszer 😀Asbee
Tegyük hozzá, csak az első esett jól, a másodikat nem mi nyertük meg, Ti veszítettétek el valamiért. Nekünk jobb lett volna ha kikapunk, és jobbak sem voltunk. Lemondtam volna erről a kettőről, ha a többit megnyerjük... 😀 Ám ez most a nagy ünnepetek, ilyenkor nem a vereségre kell gondolni...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Két kulcsmomentum volt szvsz, egyik Blackburn pick-je. Ahogy kiszabadult Brady, aztán dobta labdát, kicsit a 4 évvel ezelőtti Tyree elkapáshoz hasonlított a play. Igazából nem értem minek dobta azt el oda, sztem Brady fejében is nagyon ott volt még az a játék...Másik pedig Welker dropja. Ott mondtam is, hogy oké itt a meccs meg kell csinálni. Pats játékosok elég idegesnek tűntek akkor. Az viszont bosszantott, hogy mennyire nem tudtunk Hernandezen védekezni. Tuck pedig egészen elképesztő volt. Ahogy ott van a 3 elkapónk, úgy a D line-ban is olyan mélység van, hogy képtelen megfogni mindenkit egy egész meccsen át.

Aminek még örülök, hogy közösségi szinten is kegyetlen jó évet zártunk. Sorozatos meccsnézések, nem tudom van-e itt még olyan csapat, amelynek a szurkolói ennyire összetartanak. Remélem offseasonban lesz majd még egy-két közös foci és sörözés :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Gratulálok, nagyon jók voltatok! Azért csak az NFC East-ből került ki a legjobb!apeszos
És megvertetek minket kétszer 😀Asbee
Ez egy NFC East specialitás, ha jól tudom ez a negyedik alkalom hogy a későbbi bajnokot egy csapat az alapszakaszban kétszer is megverte:
- a Washington a Dallas-t 1995-ben
- a New Orleans a Tampát 2002-ben
- a Dallas a NY-t 2007-ben
- és a Washington a NY-t idén

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Blackburn visszahozatala kulcskérdés volt ez egyértelmű, de ezzel csak a korábbi hibánkat orvosoltuk, mert nagy marhaság volt nem hosszabbítani vele, a kevés leader típusú játékosaink egyike volt ő mindig és nekünk pont ilyen kellett a csapatba.
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Eli még mindig az elkapói teszik naggyá mert ők tényleg jók de Eli????ParadSEC
Inkább Eli teszi az elkapókat naggyá! Lást Steve Smith, akinek Eli összehozott egy 1220 yardos szezont, az Eaglesbe összejött neki a 124 yard...
A GB ellen 17 ponttal nyertünk, nem csak párral! És ok, a 49ers ellen a visszahordónak mázli volt, hogy a térdén megpattant a labda.
A NE-nek meg senki sem tiltotta meg, hogy ne tudjon a Brady 1 perc alatt egy GW driveot összehozni. NEM SIKERÜLT az elit QB-nak, pedig előtte a "nem" elit QB-nak SIKERÜLT!

PardSEC és ThundersNFL!
Fogadjátok el, hogy MI, a New York Giants vagyunk a Super Bowl győztes és a világ legjobb amerikai football csapata 2011/2012-es idényben!balu10
Azt elismerem hogy SB győzetesek vagytok de akit anno Chargers draftol és Apuka elintézi, hogy ne ott játszon pfff az szememben a büdös életben nem lesz elit QB...ThundersNFL
Ööööööö? Ezt csak én nem értem.............??
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Már múltkor is kiemeltem, de ismét hangsúlyoznám a jelentőségét Blackburn-nek. Nem csak az Int miatt, egyébként is. Óriási szerepe van neki abban, hogy a defense a szezon második felében feltámadt. Winters
Jó, hogy ezt más is így látja:
http://sport.hir24.hu/nfl/2012/02/06/matektanar-segitette-gyozelemhez-a-new-yorkot/

Vagy lehet, hogy Te írtad a cikket? 😂
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Eli még mindig az elkapói teszik naggyá mert ők tényleg jók de Eli????ParadSEC
Inkább Eli teszi az elkapókat naggyá! Lást Steve Smith, akinek Eli összehozott egy 1220 yardos szezont, az Eaglesbe összejött neki a 124 yard...
A GB ellen 17 ponttal nyertünk, nem csak párral! És ok, a 49ers ellen a visszahordónak mázli volt, hogy a térdén megpattant a labda.
A NE-nek meg senki sem tiltotta meg, hogy ne tudjon a Brady 1 perc alatt egy GW driveot összehozni. NEM SIKERÜLT az elit QB-nak, pedig előtte a "nem" elit QB-nak SIKERÜLT!

PardSEC és ThundersNFL!
Fogadjátok el, hogy MI, a New York Giants vagyunk a Super Bowl győztes és a világ legjobb amerikai football csapata 2011/2012-es idényben!balu10
Azt elismerem hogy SB győzetesek vagytok de akit anno Chargers draftol és Apuka elintézi, hogy ne ott játszon pfff az szememben a büdös életben nem lesz elit QB...ThundersNFL
Figyi, döntsd el, hogy mennyi ideig tart civilizáltan elviselni a vereséget, és addig ne gyere a fórumra. Ha nem megy magadtól, akkor eldöntöm én, hogy szerintem mennyi időbe telik, de annak nem fogsz örülni.

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Gratulálok srácok, legalább annyira izgultam értetek, mintha a Houston játszott volna 😀

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Eli még mindig az elkapói teszik naggyá mert ők tényleg jók de Eli????ParadSEC
Inkább Eli teszi az elkapókat naggyá! Lást Steve Smith, akinek Eli összehozott egy 1220 yardos szezont, az Eaglesbe összejött neki a 124 yard...
A GB ellen 17 ponttal nyertünk, nem csak párral! És ok, a 49ers ellen a visszahordónak mázli volt, hogy a térdén megpattant a labda.
A NE-nek meg senki sem tiltotta meg, hogy ne tudjon a Brady 1 perc alatt egy GW driveot összehozni. NEM SIKERÜLT az elit QB-nak, pedig előtte a "nem" elit QB-nak SIKERÜLT!

PardSEC és ThundersNFL!
Fogadjátok el, hogy MI, a New York Giants vagyunk a Super Bowl győztes és a világ legjobb amerikai football csapata 2011/2012-es idényben!balu10
Azt elismerem hogy SB győzetesek vagytok de akit anno Chargers draftol és Apuka elintézi, hogy ne ott játszon pfff az szememben a büdös életben nem lesz elit QB...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Tucknak de örülök, hogy nagyot játszott. 😊 Igazán jó ember, és látszott, hogy bántja, hogy nem hozta azt idén, amit kellett volna hoznia. De mikor a legjobban kellett, akkor jött ő. 😀szaba
nekem ő a kedvencem, úgyh én pláne így vagyok 😊 ettől függetlenül benne még ennél is sokkal több van, remélem jövőre visszatalál a korábbi évei szintjére és JPP meg talán még fejlődni is képes.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Érdekes dilemma elé fogunk nézni a holtszezonban, mert véleményem szerint az eddigi hiány után most egyből 2 jó MLB-nk lett Goff és Blackburn személyében. Winters
Hát igen, ezzel nekünk is elkezdődött az offseason. Én minden esetre nem hoznék LB-t, főleg a draftról nem! Williams-Blackburn-Boley hármas elég jó lesz. És még ott van mögöttük Kiwi, Goff (ha hosszabbítunk), Jones, Herzlich. A Draftról én 1. körben TE/OT-t hoznék, második körben pedig OT/TE, attól függően, hogy mi volt az első körben. A 3. körben belső falembert, esetleg, ha Manninghamet nem tudjuk megtartani WR-t (aki tud is visszahordani), onnantól meg BPA.balu10
Azért az az igazság, h ezzel a szezonnal elég kényelmes helyzetbe kerültünk draft szempontból is, mert gyakorlatilag végig BPA-zhatjuk az egészet. Nyilván van pár kritikusabb poszt, de pl TE-t én tuti, h nem húznék korai körben és nagyon meglepne ha ezt tennénk. A fal az teljesen más tészta, egy jó OT-ra mindenképp szükségünk lenne és biztos, h húzni is fogunk a drafton (még nem ismerem a mezőnyt, de legnagyobb esély erre van első körben), a többi poszt attól is függ h kit tudunk/akarunk megtartani az FA-k közül.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tucknak de örülök, hogy nagyot játszott. 😊 Igazán jó ember, és látszott, hogy bántja, hogy nem hozta azt idén, amit kellett volna hoznia. De mikor a legjobban kellett, akkor jött ő. 😀
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gratulálok, nagyon jók voltatok! Azért csak az NFC East-ből került ki a legjobb!apeszos
És megvertetek minket kétszer 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER