New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Apám amit ezért kapsz....
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Jól gondolom, hogy ez a hsz. szervesen kapcsolódik a fórumszervízben olvasottakhoz?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugyanmár, ez tény

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 491 — Bears & Illinois fan
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Ejnye, de savanykás bor lenne ebből a szőlőből..............

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 909 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénélWyatt
Na Lavina indul!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem Eli Manning nem elit irányító, ha nem lett volna ilyen védelem mellette, idén nem nyert volna például Super Bowlt, és rájátszásba sem jutott volna a Giants, ahogy előfordult az elmúlt években ez egy párszor.
Találkozunk a szezon első Giants-vereségénél

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 957 — Giants fan
Asszem Rosenhaus az ügynöke neki is.Szesze
Ráadásul 2010-ben ő volt az egyetlen normális free agent akit nem igazolt vissza a csapata... Nagyon sovány volt a piac.salander
Arizona szerette volna visszaigazolni, de mi megkínáltuk ezzel a szerződéssel, és akkor ők inkább hagyták.lotus86
Lehet őt szídni, de nem jártunk azért rosszul vele sztem. Nem nyújtott akkora klasszis teljesítményt, de stabilizálta az akkori gyenge seconderynket. Így h még SBt is nyertünk utólag kijelenthető, h simán megérte elhozni.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
bakker ez a Rolle, nem is tudtam. nagyon penge menedzsere lehetvittore
Asszem Rosenhaus az ügynöke neki is.Szesze
Ráadásul 2010-ben ő volt az egyetlen normális free agent akit nem igazolt vissza a csapata... Nagyon sovány volt a piac.salander
Arizona szerette volna visszaigazolni, de mi megkínáltuk ezzel a szerződéssel, és akkor ők inkább hagyták.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
bakker ez a Rolle, nem is tudtam. nagyon penge menedzsere lehetvittore
Asszem Rosenhaus az ügynöke neki is.Szesze
Ráadásul 2010-ben ő volt az egyetlen normális free agent akit nem igazolt vissza a csapata... Nagyon sovány volt a piac.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 957 — Giants fan
bakker ez a Rolle, nem is tudtam. nagyon penge menedzsere lehetvittore
Asszem Rosenhaus az ügynöke neki is.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
bakker ez a Rolle, nem is tudtam. nagyon penge menedzsere lehet
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Lényeg, hogy TT és Ross közül valaki maradjon. Közben meg Cruzzal kapcsolatban is kezdik emlegetni a magasabb fizetést...Kareem max 1 milliós fizetés esetén marad szvsz, Webster igen sokat keres, de arra még azt mondom oké. Jacobs lehet repülni fog. Valakin spórolni kell és lehet ő lesz az. Nem hinném pl. hogy Canty-t kiraknánk. Igaz jövőre nagyot kell alakítania, ott lesz Austin is. Brewer berobbanásának nagyon örülnék. Ha első 3 körben hoznánk egy normálisabb tackle-t, akkor akár Diehl mehetne is.Asbee
Jó kis oldal szerződésekkel:
http://www.spotrac.com/nfl/new-york-giants/


Cruznak még egy éve vissza van a szerződéséből, vele ráérünk foglalkozni. Beatty miatt én nem félek a LT poszttól, de kezdő LG még mindig nincsen a csapatban, hacsak Boothet nem annak szánjuk (akkor meg normális depth nem lesz) ezért szerintem Diehl marad, de remélem megkínáljuk egy paycuttal. RT sem megoldott, ezért jó lenne Mekit maradásra bírni még vagy 2 évig valami alacsonyabb fizetéssel. Korai körös rookie meg jöhet a falba. Bármennyire is szeretem Jacobsot, szerintem is lehet, hogy ő issza meg a levét a dolgoknak. Nem lenne fair, de ez van.
Ross szerencsére elég gyenge volt év elején, szóval neki ezt fel lehet róni, és le lehet nyomni az árát, TT meg a második ACL szakadásán van túl ugyanazon térdében, ő szerintem gondolkodás nélkül aláír. Webster drága, de jó, Amu csak jobb lesz, Witherspoon visszatér (ACL), Bruce Johnson meg RFA (Achilles) szóval a CB depthet rendbe lehet tenni.A Manningham ügy fájdalmas lesz és lehet, hogy pont Cruz miatt hagyjuk távozni, de Csebi nagyon fontos dolgot írt le: Amikor igazán odafigyeltek rá, akkor visszaesett Cruz teljesítménye. Yardokat hozta, de a TD-k Nickstől és MM-től jöttek. Ráadásul ez volt az első rendes éve.

Magas fizetések a jövő évben:

Eli 10.750.000
Rolle 6.750.000
Webster 6.500.000
Canty 6.000.000
Snee 5.200.000
Jacobs 4.400.000
Boley 4.000.000
Kiwanuka 4.000.000
Osi 3.975.000
Diehl 3.825.000
Tuck 3.200.000
Baas 3.000.000
Bradshaw 3.000.000
Boothe 1.500.000
Tynes 1.300.000

Ezek csak a fizetések, a caphit máshogy alakulhat. Nekem Tynes, Diehl, Kiwi, Jacobs, Canty és Rolle szúrja a szemem nagyon. Webster szerződését már buheráltuk párszor, Eli-t kétlem, hogy most kérjük meg, hogy keressen kevesebbet, Boothe nagyon kell, többiek pedig szerintem a helyükön vannak kezelve, kivéve Tuckot, de az legyen az ő problémája.
Canty szerződését lehetne átalakítani, mivel neki még van vissza pár év belőle, nem is beszélve Rolle nevetséges kontraktusáról. Tynes kuka, de Williams és Blackburn miatt (és ha végre húznánk egy épeszű LB-t) lehet Kiwit is meg kellene kérni egy kis csökkentésre.

Az a baj, hogy sok játékos súlyos sérülésből tér vissza, és nem nagyon volt hír egyik rehabjáról sem. Nehéz megítélni, hogy kit lehet elzavarni, mert van mögötte jó ember. TT, Witherspoon, Goff mind ACL szakadásból jönnek vissza, Johnson elszakította az achillesét szóval a velük kapcsolatos bármi nemű találgatás elég bizonytalan.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 184 — Lucas Scott
na végre Mike Garafolo megírta a game reviewt... neki is esek!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 184 — Lucas Scott
Cruz tenyleg kiugroan keveset keres, de egyetlen ev miatt talan nem kene egy total atstrukturalt nagy szerzodest adni. Turbozzak fel a szerzodeset mindenfele teljesitmeny bonusszal inkabb.

JR-nek meg kell dolgoznia majd a penzeert iden.salander
azért ne felejtsük el, hogy Cruz UDFA volt, ezért keres keveset... amúgy a PO-ban jól látszott, hogy jobban odafigyelnek rá, akkor nem tud Megatron szintű statokat hozni, mint előtte...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Cruz tenyleg kiugroan keveset keres, de egyetlen ev miatt talan nem kene egy total atstrukturalt nagy szerzodest adni. Turbozzak fel a szerzodeset mindenfele teljesitmeny bonusszal inkabb.

JR-nek meg kell dolgoznia majd a penzeert iden.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lényeg, hogy TT és Ross közül valaki maradjon. Közben meg Cruzzal kapcsolatban is kezdik emlegetni a magasabb fizetést...Kareem max 1 milliós fizetés esetén marad szvsz, Webster igen sokat keres, de arra még azt mondom oké. Jacobs lehet repülni fog. Valakin spórolni kell és lehet ő lesz az. Nem hinném pl. hogy Canty-t kiraknánk. Igaz jövőre nagyot kell alakítania, ott lesz Austin is. Brewer berobbanásának nagyon örülnék. Ha első 3 körben hoznánk egy normálisabb tackle-t, akkor akár Diehl mehetne is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Terrell Thomas visszaigazolása mennyire tűnik egyértelműnek?DoM
Visszatérési esélyeit javítja, hogy nagyon hamar lesérült, de pont ugyanilyen sérülése volt már az egyetemen is.

Éppen most akart a kasszához fáradni, de még ősszel egy cikkben már csak jó esetben egy éves szerződést jósolt magának.

Szerintem hasonló lesz a helyzet mint Kiwanukánál és megtartjuk. Ha nem jön valami olyan állat, mint az Eagles tavaly SS-ért...


Viszont nagyon nagy a csend október óta, ami nem a legjobb jel.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Terrell Thomas visszaigazolása mennyire tűnik egyértelműnek?
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ilyen cap helyzetben ha nagyon sír Osi, akkor el kell engedni...Második kört talán kapunk érte :rolleyes:Asbee
Én nem bánnám ha maradna, bejött ez a rotálás. Fewell nyilatkozott egy olyat még a rájátszásban (talán pont a sb előtt), hogy attól függetlenül, hogy a pályán kívül sírt osi, az edzéseken odatette magát, és egy szava nem lehet a hozzáállására.Lance
Persze, hogy maradjon. De ilyen helyzetben azért nem illik nagyobb fizetés után sírni szvsz...Asbee
Ez már lehet, hogy kicsit az ára felverését is szolgálja. Minél többször és többen nyilatkozzák, hogy Osi az egyik tagja az NFL legjobb DE-triójának annál nagyobb az esélye, hogy más csapatoknál elhiszik, és a reálisnál többet is megadnának majd érte, hogy náluk játsszon.

Nekem amúgy évekig a kedvencem volt a D#-ből. Most idén, amikor tényleg összeállt a szezon végére a D-line nem tudnák közülük választani. JPP a nyerő hosszútávon, Tuck-ot nem kell ecsetelni, milyen fontos az egész csapatnak, viszont Osinál senki nem csinálja jobban a ligában a sack mellé a force fumble-t. Bármelyikük nagyon hiányozna.

(amúgy már Cruz is megpendítette, hogy minél hamarabb szeretné az új szerződését megkötni...)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ilyen cap helyzetben ha nagyon sír Osi, akkor el kell engedni...Második kört talán kapunk érte :rolleyes:Asbee
Én nem bánnám ha maradna, bejött ez a rotálás. Fewell nyilatkozott egy olyat még a rájátszásban (talán pont a sb előtt), hogy attól függetlenül, hogy a pályán kívül sírt osi, az edzéseken odatette magát, és egy szava nem lehet a hozzáállására.Lance
Persze, hogy maradjon. De ilyen helyzetben azért nem illik nagyobb fizetés után sírni szvsz...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ilyen cap helyzetben ha nagyon sír Osi, akkor el kell engedni...Második kört talán kapunk érte :rolleyes:Asbee
Én nem bánnám ha maradna, bejött ez a rotálás. Fewell nyilatkozott egy olyat még a rájátszásban (talán pont a sb előtt), hogy attól függetlenül, hogy a pályán kívül sírt osi, az edzéseken odatette magát, és egy szava nem lehet a hozzáállására.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ilyen cap helyzetben ha nagyon sír Osi, akkor el kell engedni...Második kört talán kapunk érte :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Apa kezdődik...........Osi saga 2. évad :/

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826ce00b/article/pierrepaul-wants-giants-to-keep-defensive-line-intact?module=HP11_headline_stackForti
Szard le, Super Bowl-t nyertetek. 😀
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Apa kezdődik...........Osi saga 2. évad :/

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826ce00b/article/pierrepaul-wants-giants-to-keep-defensive-line-intact?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
a sorsolás vitán felül brutál , de annak örülök hogy végre hozzánk jön a Saints és remélhetőleg megfelelően vfisszavágunk az elmúlt két meccsért..... :mad: :cool:

a draftot és offs. egyéb történéseit már alig várom , kíváncsi leszek hogyan oldjuk meg a dolgainkat , azért lélekben készülődöm picit a "nagyobb" veszteségekre is...