New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
az ott ugye typo az első kérdésnél? (:noel
Nem vagy elég rutinos fórumozó. Legalább két hónapja minden meccsre vereséget tippelek kabalából.vadibandi
ah. így már világos. isten tartsa meg a jó szokásod. (:
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
az ott ugye typo az első kérdésnél? (:noel
Nem vagy elég rutinos fórumozó. Legalább két hónapja minden meccsre vereséget tippelek kabalából.




több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Szerintem a ti 2007-es alapszakaszotokat és a mi idei teljesítményünket nem lehet egy lapon említeni.
A csapat önbizalma az utóbbi 4-5 meccsen mutatott teljesítményen alapszik. Nagyon együtt vannak. Azonban a lebecsülésről a könnyelműségről szó sincs.

JPP tényleg esélytelen volt. Suggs adatai viszont ugyanolyan jók, plusz volt int-je is.Sztem ő az aki érdemes volt rá, hogy JPP-t megelőzze.

Ironroy, biztos van a Népligetben jegyautomata, legyen nálad apró.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. A)
6. B)
7. B)
8. B)
9. D)
10.C)
11.A)
12.C)
13. A)
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 001 — Patriots fan
Persze önbizalom kell meg minden csak kezd olyanná válni mint a mi "önbizalmunk" 2007-ben és meg is lett az eredménye......

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Már én is alig várom! Már csak 1 órás busz út + a havazás, szabhat gátat amíg este felérek!
Lehet este még vonaljegyet kapni a Népligetben? 9re érek oda! Mert onnan megyek a Corvinra!ironroy
ha nem , akkor lehet nyugodtan blitzzelni !!! 😉

amúgy nem tudom mi lehet igaz abból amit Ricsi állít hogy nagy a csapat arca ,
de óriási hiba lenne ha akár minimálisan is "lebecsülnénk" a Pats-et !
ha ebből bármi is fog látszódni ,és netán bármi is fog múlni akkor kurvára ideges leszek...yooker
Szerintem nem szált el a csapat, egyáltalán NEM!
Aki verseny sportolt az tudja, hogy egészséges önbizalom kell ahhoz, hogy nyerjenek. Nem lehet úgy odaállni, hogy hűha ezek jók esélyünk nem lesz ellenük.
IGENIS ÖNBIZALOMMAL FELTÖLTVE KELL KIMENNI ÉS NYERNI FOGUNK!!!

P.S.
Ez nem azt jelenti, hogy lebecsüljük az ellenfelet!

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amúgy tipikus túltaktikázásnak tűnik: utolsó éjjel kirakták a Patsből Tiquan Underwoodot és behoztak helyette egy DE-et. Most arra vár hogy kezdjünk több 4-3-ra számítani; vagy tényleg arra készülnek. :]
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
SB (dupla a pontokkal)
1. Mi lesz a végeredmény? A (itt lehetne utolsóból első bárki)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? B
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B
4. Ki fut több yardot? B
5. Ki szerez több labdát? A
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B
7. NYG támadóegysége összesen? B
8. Manning v Brady dob először INT-et a meccsen? A
9.Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A
10.Mennyi kickoff/punt visszahordott yardtok nyelünk be összesen? B
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
13. Ki lesz az MVP? Aironroy
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
1. B
2. C
3. C
4. A
5. A
6. C
7. C
8. A
9. B
10.A
11. C
12. C
13. Evadibandi
az ott ugye typo az első kérdésnél? (:
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Már én is alig várom! Már csak 1 órás busz út + a havazás, szabhat gátat amíg este felérek!
Lehet este még vonaljegyet kapni a Népligetben? 9re érek oda! Mert onnan megyek a Corvinra!ironroy
ha nem , akkor lehet nyugodtan blitzzelni !!! 😉

amúgy nem tudom mi lehet igaz abból amit Ricsi állít hogy nagy a csapat arca ,
de óriási hiba lenne ha akár minimálisan is "lebecsülnénk" a Pats-et !
ha ebből bármi is fog látszódni ,és netán bármi is fog múlni akkor kurvára ideges leszek...yooker
Én akiket eddig hallottam, tök normálisan nyilatkoztak.
Az Osi-Light párharcot a média emelte ki. Osit is kérdezték erről, de sztem nem nyilatzkozott semmi olyat, h Light gyökér lenne, v hogy darabokra szedi. Nyilván nem kedveli, nem szeret ellene játszani, sztem nem baj h nem ajnározza. Nem félek attól h Osi ne lenne tisztában azzal h kivel áll szemben.
Aki hallotta már Manninghamet nyilatkozni, annak legalábbis dereng, h milyenek a szellemi képességei (az nfl-ből is lefelé lóg ki etéren), az ő nyilatkozataiból nem kell másra is kiterjedő következtetéseket levonni. (Én se örülök neki, de Edelman-ról nyilatkozott, h lejátssza majd, de annyi azért van a dologban, h támadóként nem hiszem h a legképzettebb cb- mindenesetre ha hallgatott volna, nem lett volna mégnagyobb idióta-ahogy a szólás tartja.)
Sztem ezen nem fog múlni (legalábbis remélem).
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. B
2. C
3. C
4. A
5. A
6. C
7. C
8. A
9. B
10.A
11. C
12. C
13. E




több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
JPP-nek esélye nem volt a DPOY megszerzésére, remélem az SB-n újra megmutatja, h nem mi voltunk vele elfogultak..
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Már én is alig várom! Már csak 1 órás busz út + a havazás, szabhat gátat amíg este felérek!
Lehet este még vonaljegyet kapni a Népligetben? 9re érek oda! Mert onnan megyek a Corvinra!ironroy
ha nem , akkor lehet nyugodtan blitzzelni !!! 😉

amúgy nem tudom mi lehet igaz abból amit Ricsi állít hogy nagy a csapat arca ,
de óriási hiba lenne ha akár minimálisan is "lebecsülnénk" a Pats-et !
ha ebből bármi is fog látszódni ,és netán bármi is fog múlni akkor kurvára ideges leszek...yooker
Metrón inkább ne abból bajok lehetnek 😀 Győrben vagyok már, este majd megyek tovább, olyan 10-20 perc késések vannak nagyjából jelenleg. Elvileg 20:50-re leszek benn Keletiben onnan meg akkor majd metrózok tovább. Ha meg késnék akkor megyek helyszínre.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
Már én is alig várom! Már csak 1 órás busz út + a havazás, szabhat gátat amíg este felérek!
Lehet este még vonaljegyet kapni a Népligetben? 9re érek oda! Mert onnan megyek a Corvinra!ironroy
ha nem , akkor lehet nyugodtan blitzzelni !!! 😉

amúgy nem tudom mi lehet igaz abból amit Ricsi állít hogy nagy a csapat arca ,
de óriási hiba lenne ha akár minimálisan is "lebecsülnénk" a Pats-et !
ha ebből bármi is fog látszódni ,és netán bármi is fog múlni akkor kurvára ideges leszek...
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Már én is alig várom! Már csak 1 órás busz út + a havazás, szabhat gátat amíg este felérek!
Lehet este még vonaljegyet kapni a Népligetben? 9re érek oda! Mert onnan megyek a Corvinra!
több mint 12 éve
BigRoby.hu 40
Néztem egy két visszatekintőt, a futáson kívül mindenben jobbak vagyunk az akkori csapatnál! :cool:
Nincs pardon nyernünk kell!!!
Nagyon fel vagyok pörögve alig várom az estét!!!

WE ARE ALL IN! GO GIANTS! GO BIG BLUE!

2011-Super Bowl 46 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2007-Super Bowl 42 Winner (NFC Champions)-Eli Manning | 2000-NFC Champions-Kerry Collins | 1990-Super Bowl 25 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1986-Super Bowl 21 Winner (NFC Champions)-Phil Simms | 1956-NFL Champions | 1938-NFL Champions | 1934-NFL Champions

WE ARE ALL IN! Big Blue forever!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
1. All in !!!
2. C
3. C
4. A
5. A
6. C
7. B
8. A
9.A
10.B
11. D
12. A
13. E
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ALL IN!!! GO BIG BLUE!!!! :cool: 😀
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
le van szarva mostmár minden ricsi hápogásától brady parasztságáig. 21:30 üllői út - ferenc körút sarok. mindenki kékben.
ALL IN!!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nem, kb azzal beszélgettek akivel akartak, Belichicktől is kérdezett pl, de nyilván nem tesznek bele mindent a minivideókba.
Márk írta is a blogjában, hogy pl Jacobs olyan sittesen néz ki, hogy odamenni hozzá is komoly bátorságra vall, de pl Prince-t wc-re menet szólította le pár mondatra.kristof


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem lehet hogy a sporttv csak valami "B" kategóriás stage pass-t kapott a média napra? mert Richardunk látványosan nem mert hozzászólni senkihez. na jó, Meskó Zolival láthattunk egy kétperces mélyinterjútvittore
nem, kb azzal beszélgettek akivel akartak, Belichicktől is kérdezett pl, de nyilván nem tesznek bele mindent a minivideókba.
Márk írta is a blogjában, hogy pl Jacobs olyan sittesen néz ki, hogy odamenni hozzá is komoly bátorságra vall, de pl Prince-t wc-re menet szólította le pár mondatra.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Nem lehet hogy a sporttv csak valami "B" kategóriás stage pass-t kapott a média napra? mert Richardunk látványosan nem mert hozzászólni senkihez. na jó, Meskó Zolival láthattunk egy kétperces mélyinterjút
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Legyen már holnap este, masszív gyomorfekélyem kezd kialakulni. :/

Linvalnak és Cantynak nagyot kell játszania; valahogy a belső pressure jelentőségét kritikusnak érzem, ahogy gondolkodom előre a meccsről.
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-mintha-elbizakodott-lenne-a-giants-farago-richard-2115862
Eddig is tudtuk h Ricsi "bírja" az Óriásokat. Merthogy ha vki nem tudná, lenézzük a Hazafiakat... :rolleyes:Szsziszka
kiváló politikus lenne. 4 percig beszélt és nem mondott semmit.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/video-mintha-elbizakodott-lenne-a-giants-farago-richard-2115862
Eddig is tudtuk h Ricsi "bírja" az Óriásokat. Merthogy ha vki nem tudná, lenézzük a Hazafiakat... :rolleyes: