New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
Dallas kapcsán már beszéltük valamennyire hogy fekszik-e nekünk a játékuk vagy se..
a tegnapi meccs is megmutatta hogy ha van nyomás akkor Romo bajban lehet márpedig nekünk ez szokott menni .....
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Williams pedig a védelemben az év meglepetésembere nálam (a támadóknál ez egyértelműen Ballard), szinte minden meccsen átlagon felül produkál. Újoncként ez nagyon nagy dolog, hosszú távon kurva jó kis játékos lehet belőle is. Most már tényleg csak egy jó MLBt kellene találni, jövőre ezt már tényleg nem lehet megkerülni.Szesze
Williams tényleg jó lesz de spec tegnap nem láttam őt annyira villogni ( de lehet hogy csak a felbontás volt szar... 😊 )
Az MLB kérdést meg zseniálisan tudjuk már évek óta megkerülni tehát bármi lehet ..
pl. az is hogy Goff kerül vissza és cap szempontok miatt nem hozunk senkit...yooker
Pedig tegnap is volt neki több jó megmozdulása kulcsszitukban is. Igazából az a vicc, h idén már Goff is hozni tudta volna sztem azt a szintet amit ez a védelem megkívánt volna.. de igazából én MLB-nek egy vezér típusú játékost látnék szívesen, aki képes összefogni az egész védelmet, átlátni a játékot, Goff pedig kurvára nem ez a kategória sajnos. Ettől függetlenül vele sokkal erősebbek lennénk futás ellen.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
Williams pedig a védelemben az év meglepetésembere nálam (a támadóknál ez egyértelműen Ballard), szinte minden meccsen átlagon felül produkál. Újoncként ez nagyon nagy dolog, hosszú távon kurva jó kis játékos lehet belőle is. Most már tényleg csak egy jó MLBt kellene találni, jövőre ezt már tényleg nem lehet megkerülni.Szesze
Williams tényleg jó lesz de spec tegnap nem láttam őt annyira villogni ( de lehet hogy csak a felbontás volt szar... 😊 )
Az MLB kérdést meg zseniálisan tudjuk már évek óta megkerülni tehát bármi lehet ..
pl. az is hogy Goff kerül vissza és cap szempontok miatt nem hozunk senkit...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Az OL tegnap nagyon jó volt, tényleg kurvára nem mind1, h Baas v Boothe a centerünk, de mondjuk ez nem is meglepő. Az viszont fasza, h Boothe ilyen jól megoldotta guardként Snee pótlását. Persze lesznek sokkal keményebb ellenfelei is a falunknak, mint ez a sérülésekkel megtizedelt tegnapi Bills, de azért nagyon jó volt látni, h a passz protection szinte hibátlan volt és a futást is egész jól segítették, főleg az eddigi meccsekhez képest.
A bye week után, ha Tuck egészségesen tud visszatérni akkor iszonyat brutális pass-rusht fogunk felvonultatni, igazából egyértelműen kijelenthető, h a Tuck-Osi-JPP-Kiwi DE sor magasan a legjobb egység az egész NFLben. Sok csapatban még 1 ilyen kaliberű pass-rusher sincs, nemhogy négy. Közülük is Tuck a legjobb, vele rettentő erősek leszünk elől. Természetesen az, h nincs MLB-nk viszont kurva nagy hátrány. Ha sikerült volna egy átlagos-jó all-down MLBt szerezni akkor brutál lenne az egész védelmünk még a sérülések ellenére is. Így sajnos a futás elleni védekezésünk kifejezetten gyenge. Ettől függetlenül ezekkel a DE-kkel blitz nélkül fogunk tudni egész meccsen olyan nyomást produkálni, amit OL legyen a talpán aki állni tud. Nem kell mondani, h ennek mekkora jelentősége van olyan pass-heavy csapatok ellen, mint akikkel a szezon második felében játszani fogunk.
Grant tényleg fájóan gyenge idén, ráadásul nagyobb szerepet kap, mint tavaly amikor pedig kifejezetten jó szezonja volt. Max kiegészítő embernek lehetne/kellene használni. Williams pedig a védelemben az év meglepetésembere nálam (a támadóknál ez egyértelműen Ballard), szinte minden meccsen átlagon felül produkál. Újoncként ez nagyon nagy dolog, hosszú távon kurva jó kis játékos lehet belőle is. Most már tényleg csak egy jó MLBt kellene találni, jövőre ezt már tényleg nem lehet megkerülni.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úgy éreztem hogy tippjátékom jól sikerült így összeszámoltam pontjaim és egyúttal össze is adtam az eddigi pontszámaimat, majd annyira belejöttem hogy mindenkijét összeadtam ( 😊 ), ezzel kicsit ellopja ironroy munkáját. Remélem nem gond. 😊

Táblázatért katt. képre. Ha valamit elszámoltam szóljatok. 😊
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
Nem nagyon szoktam bírózni , de amit tegnap (is) nyomtak az már kiverte a biztosítékot!
O.k hogy minden play-nél van valahol,valamilyen holding ahogy a mondás tartja ,de ,
az hogy ( meccsek óta) következetesen nem dobnak a laikus számára is teljesen egyértelmű szituációkban sárgát az hihetetlen.
Az egyenlítő Bills drive-ban legalább 3 ilyen szituáció volt !
Ami miatt ez különösen bosszantó hogy amennyiben ilyen felfogásban fújnak a bírók hogy engedik ezeket ,akkor
hiába kiválóak a pass rushereinek , mehetnek a levesbe , egyszerűen nem fognak odaérni
mert két kézzel húzzák őket vissza éppen...
ezzel pedig a legkomolyabb fegyverünktől fosztanak meg egy-egy meccsen....
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Baas még mindig nem győzött meg teljesen, de ég és föld a különbség ha Boothe nem centert hanem guardot játszik.

Az elég száni volt, hogy a konstans rövid passzok közt az egész első félidőben hosszú passzra védekeztünk és be is szívtunk két hatalmas playt (nagyban köszönhetjük Deon "Csiga" Grantnek). Ritka hulladék gameplannel jött Fewell, a második félidőre korrigált, de kellett hozzá Webster. Ha a TD-nél nem nézte volna be a testcselt, akkor ennek a meccsnek a kazettájával mehetne házalni a milliós fizuja meghosszabbításáért. Szerencsére a bye week után visszajön Tuck, Prince is edzésbe áll végre és akkor Grantet is háttérbe lehet majd tolni.

Ha a WR-ek nem ******* az endzonenba éréssel akkor még fantasyban is nyertem volna. :]
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
legszarabb forgatókönyv a 6-10
a legreálisabb a 9-7
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
kiváncsi vagyok milyen hangulat lenne, ha a végén Eli megint megdobja a pick sixet...
nem is értem Gilbride-ot sem... mindig ütöm, ha shotgun draw-t hív, de ha van helyzet mikor ezt kell, akkor most az lett volna... hihetetlen, hogy a seahawks meccs után behívjuk ugyanazt a playt kb, és majdnem ugyanúgy sül el... okos ember más kárán tanul, hülye ember sajátján a nagyon hülye még azon sem, ez azért bosszantó, mert Eli amúgy rohadt jól játszott, és ezzel elrontott volna mindent...
azt várom már, hogy az ellenfelek mikor veszik komolyan a passzjátékunkat és jöhetnek a nagy futások...csebi
Ez ráadásul még sokkal szarabb dobás volt, mint a Seahawks elleni, tök simán INT lehetett volna megint.. mondjuk az már tényleg sok lett volna.
Bye week után jön a Miami és utána már az összes meccs kibaszott kemény lesz.. ritka durva a sorsolásunk az idény második felében, főleg h a 49ers is ilyen jó idén.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 919 — Lucas Scott
kiváncsi vagyok milyen hangulat lenne, ha a végén Eli megint megdobja a pick sixet...
nem is értem Gilbride-ot sem... mindig ütöm, ha shotgun draw-t hív, de ha van helyzet mikor ezt kell, akkor most az lett volna... hihetetlen, hogy a seahawks meccs után behívjuk ugyanazt a playt kb, és majdnem ugyanúgy sül el... okos ember más kárán tanul, hülye ember sajátján a nagyon hülye még azon sem, ez azért bosszantó, mert Eli amúgy rohadt jól játszott, és ezzel elrontott volna mindent...
azt várom már, hogy az ellenfelek mikor veszik komolyan a passzjátékunkat és jöhetnek a nagy futások...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
asszem keddig lehet trédelni, szóval már totál esélytelen ideszerválni valakit a LB sorba?vittore
Ha ez legalább nagyságrendileg helyes, akkor még minimálbért sem tudnánk adni egy új játékosnak 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
asszem keddig lehet trédelni, szóval már totál esélytelen ideszerválni valakit a LB sorba?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az a két bénázás nagyon nem kellett volna. Azon kívül egész korrekt! Webster a fizetésének megfelelően játszott, szép volt az a két pick. Run D-n van mit fejlődni, valamint a mi futójátékunk is kicsit izzadságszagú volt, de működött! Bradshaw 100 yard + 3 TD, mi kell még? Ha jön vissza Jacobs, akkor jóval könnyebb lesz. DE-k játéka igen tetszetős Tuck nélkül is, Osi és JPP mindig összehoz egy-egy sacket, ráadásul utóbbi a végén a passzba is belenyúlt. Kiwi is igen állat volt ezen a poszton, igaz talán luxus lenne, LB sorban nagyobb szükség van rá. J. Williams szinte a semmiből robbant be a kezdőbe, Boley hozza az elvárhatót, közéjük kéne egy tackle gyár MLB. Akkor úgy érzem, hogy egész jól rendben lennénk D-ben. D line übrebrutál, secondary-ben pedig tele vagyunk első és második körös pickekkel, "csak" a jobbik formájukat kellene hozniuk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Nah a Dallas kikapott végül egy már félig megnyert meccsen, kivételesen örültem a Brady féle GW drivenak.
több mint 12 éve
iason New York Giants 58
Hurrá győztünk! Őszintén szólva nagyon féltem ettől a meccstől, ezért félve néztem a sport1 képét, de a lényeg, hogy megvan!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 317 — Expect the Best !
nagy hullámvasút egy-egy meccs érzelmileg de ha ilyen a vége minden jó azért... 😉
ezért most inkább azokat:

mentálisan erősek vagyunk,csapat vagyunk(Jacobs vezéregyéniségnek látszik ), Eli tényleg döbbenetes (de lehet hogy csak a többiek tanulták meg végre a playbook-ot 😊 ) ,
nincs az a rengeteg fumbli és drop mint tavaly , passzvédekezés sokkal jobb
mint tavaly ( sokat szidott cornereink hozzák az inteket is meccsek óta szépen )
vannak kellemes meglepetések (Ballard), Tuck,Jacobs,Amu belépése
további minőségi javulást fog hozni (főleg az első kettő ),jó drive-kat vezetünk , van bennük fantázia,

most egy nagyon jó csapatot tudtunk verni éles meccsen...
és a 4:2 mindenképpen biztató szintén... 😊

nyilván lesz még bosszantó meccs mert ez is hajszálon múlott , de bárkit megtudunk verni ez úgy tűnik!
Dallas meccsek nagyon fontosak lesznek!!
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 330 — Giants fan
Ami a legjobban tetszett a W mellett, hogy nagyon működött a passzjáték. Azért a Bills D Brady és Vick ellen 8 picket szedett össze. Meglepő, hogy Eli simán átlépett a két kedvenc target elvesztésén. Ballard ok lesz. A 3dn conversion nyilván visszaesett Smith nélkül, de Eli viszont jobbnak, eredményesebbnek tűnik mint tavaly, betartja a szezon előtti ígéretét. A D sem volt rossz összességében, egy egész jó O-t tartottak 24 ponton. Ha nincs az a két big play, nagyon jó meccset hoztak volna.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Csak kiizzadta a csapat ezt a győzelmet. Bradshaw egyedül képes megoldani a futójátékot, de erőltetettnek tűnt a 3TD ellenére. Jacobs hiányzása okán vesztette el játékának veszélyességét (mondjuk így is van 26 elkapott yardja).
Webster nem tudom mikor játszott utoljára ennyire jól, annak ellenére, hogy Johnson TD-jét teljesen rá lehet verni.
Rush D teljes káosz. Jackson 80yardosánál nem is tudtam, hol van a backfieldünk (tisztelet a Bills-nek, gyönyörűen megrajzolt play volt). Ha már a szép playeknél tartunk Nicks 60 yardos elkapása elég tetszetősre sikeredett.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Gratulálok, megérdemeltétek a győzelmet, sajnos nem mindig lesz a defensünk turnover-gyár...

További sok sikert és PO-t kívánok!Hungarian Bill
Köszönjük! Azért nektek sem kell temetni a szezon, nagyon jó kis csapat vagytok. Sok sikert, főleg a Pats ellen 😛

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Gratulálok, megérdemeltétek a győzelmet, sajnos nem mindig lesz a defensünk turnover-gyár...

További sok sikert és PO-t kívánok!Hungarian Bill
Köszi, jó meccs volt és mi is hasonlókat kívánunk nektek.
több mint 12 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Gratulálok, megérdemeltétek a győzelmet, sajnos nem mindig lesz a defensünk turnover-gyár...

További sok sikert és PO-t kívánok!
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.D
3.D
4.A
5.A
6.C
7.A
8.B
9.B
10.B
11.C
12.A
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippelde:
1. A
2. C
3. B
4. B
5. A
6. C
7. C
8. B
9. A
10. B
11. G
12. D
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
1. B
2. C
3. D
4. C
5. A
6. C
7. B
8. C
9. B
10. A
11. B
12. D
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Hát nagyon nem ígérkezik könnyű meccsnek ez a mai, a buffalo-i offense papíron kurvára nem fekszik nekünk.. Ha a futás elleni védekezés ugyanolyan szar lesz, mint eddig akkor sztem nem tudunk nyerni. Az offense-nek jobb napja lehet elvileg, de baromira nem mind1, h milyen pozícióból kell majd támadnunk, ha hátrányba kerülünk és rákényszerülünk a túlzott kockázatvállalásra akkor gáz lesz. ST-től is kéne egy legalább átlagos teljesítmény, a múlt heti gyalázat biztos nem fog beleférni most sem. Meglátjuk, sajnos a múlt heti zacskóval ennek a meccsnek a jelentősége is megnőtt.