New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Farágó a saints-be szerelmes. más oka nem lehet, hogy visít: "dddddddrubríííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííz"
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
+ szeretik a GB-t és Ricsi nem szeret minket , tehát biztos GB lesz adva....yooker
Ricsi imádja a GB-t, akár mit is mond. És a Giantsre azóta pikkel, hogy megnyertük az SB-t. Az ő szemében nem érdemeltük meg, meg egyébként is belerondítottunk az álomképébe, hogy látja, ahogy a NE megnyeri veretlenül a szezont. A GB-t pedig Rodgers éra óta még jobban imádja, mint amikor Favre volt.
De én nem is bánom, ha nem adják a meccsünket, mert ha Sport TV-s a meccs, akkor általában nem játszunk jól. És 3 órán keresztül hallgatjuk, hogy miért is szar a Giants. Erre meg nem vagyok kíváncsi.

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nem értem a sport1tv-t. itt http://sports.yahoo.com/nfl/scoreboard?w=8 akkora 4:15 a NE-pitts meccs , mint a ház. akkor meg miért kell browns-frisco meccset adni? de ha már a 4 órás sáv, ott van a detroit-denver, ami a Slágertebow láz miatt lenne jó.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
nézte vki a delfinmeccset? lesz para ellenük, vagy cseresorral is ütni kell őket?vittore
Nem tamadasbol irom en sem, de ez tenyleg kotelezo kategoria. Tegnap ritka kilatastalanok voltak, biztos vagyok benne, hogy tudnak ok jobban is jatszani, de egyszeruen jelenleg a csapatunk erosebb, es ha komolyan gondoljuk a playoff dolgot, akkor nincsenb mese, nyerni kell, marpedig jo lenne minel jobban, mert kell az onbizalom arra, ami a Dolphins utan jon. Jeezus, az a schedule.......
Persze, ki is kaphatunk, de akkor maximalis szegyen, es nem erdemlunk PO-t. (Valahogy szenvedgetunk az ilyen kotelezonek tuno gyozelmekkel.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
bye után felhozó mérkőzésnek kiválóan megfelelő lehet hogy a visszatérők
felvegyék a ritmust! csak a győzelem elfogadható természetesen!
aztán a következő 5-ből ha 3-at hozunk benne 1 csoport akkor egyenesben lesznek a dolgaink !
bár nagyon nehéz lesz a potenciál megvan bennünk hozzá mindenképp!

NE meccsből meg már annyit adtak idén hogy sok is!
+ szeretik a GB-t és Ricsi nem szeret minket , tehát biztos GB lesz adva....
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most nézem, hogy Sport TV-s hetek jönnek a Miami után.
Week 9: Vagy mi @ NE vagy GB @ SD. <- ahogy a Sport TV-t és a GB fanatizmusukat ismerem szerintem azt adják.
Week 10: Csak a mi @ SF meccs van 4:15-ös sávban.
Week 11: SNF, úgyhogy nem lesz Sport TV.
Week 12: MNF, úgyhogy tuti, hogy Sport TV.
Week 13: Mi at GB, szerintem ismét adják. (A DAL-ARI és a STL-SF rangadók lesznek még)
Week 14: SNF, úgyhogy tuti nem lesz Sport TV.
Innentől este 7-es meccsek lesznek már csak.balu10
A 9. héten inkább esélyes a Giants meccs, miután a Steelers-Pats "kimarad."
A 13. heti meccseteket meg elviheti az NBC estére a Pats-Colts helyett, főleg a tegnap esti SNF után.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nézte vki a delfinmeccset? lesz para ellenük, vagy cseresorral is ütni kell őket?vittore
Hát kelleni kéne... De tegnap a Seachicks még náluk is szarabb volt, és mi mégis kiszívtunk tőlük.salander
Mindent megtesznek Luckért nyugi 😀 Bár a Colts és a Rams is igyekszik nagyon 😛

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ha nem tud nyerni a Giants felesleges PO-ról beszélni.kristof
Pontosan ezt fogalmaztam meg én is magamban.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Most nézem, hogy Sport TV-s hetek jönnek a Miami után.
Week 9: Vagy mi @ NE vagy GB @ SD. <- ahogy a Sport TV-t és a GB fanatizmusukat ismerem szerintem azt adják.
balu10
Igen, de a mi meccsünk meg SB-visszavágó, bár én is arra hajlok, hogy GB-fanok győznek a szerkesztőségben. Meg, ha visszagondolok, a legszarabbul idáig pont egy vasárnapi 10.15-ös tévés meccsen játszottunk. Inkább nézek szaggató streamet, csak nyerjünk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bár Bushal lehetnek gondjaink nem szeretjük a gyors RB-ket. De meg kell, hogy legyen, ha PO-t akarunk idén.balu10
gyakorlatilag nincs is 100%os futó a Dolphinsban, Moore szar, de ha kivételesen jól dob akkor az (amúgy jó) elkapók ejtik el, az o-line fele egy fos, a védelem motiválatlan, és a special team se világverő, ráadásul Luckra megy a csapat 😛 ha nem tud nyerni a Giants felesleges PO-ról beszélni.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most nézem, hogy Sport TV-s hetek jönnek a Miami után.
Week 9: Vagy mi @ NE vagy GB @ SD. <- ahogy a Sport TV-t és a GB fanatizmusukat ismerem szerintem azt adják.
Week 10: Csak a mi @ SF meccs van 4:15-ös sávban.
Week 11: SNF, úgyhogy nem lesz Sport TV.
Week 12: MNF, úgyhogy tuti, hogy Sport TV.
Week 13: Mi at GB, szerintem ismét adják. (A DAL-ARI és a STL-SF rangadók lesznek még)
Week 14: SNF, úgyhogy tuti nem lesz Sport TV.
Innentől este 7-es meccsek lesznek már csak.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Én is néztem, de minden sértés nélkül ez a kötelező győzelem kategória.Szesze
A Seahawks elleni is az volt.

Mondjuk Moore nem nagyon tud mit kezdeni ha nyomás van rajta, és tavaly sem nagyon ment neki ellenünk: 3 INT és a végére már le is lett cserélve. Bár Bushal lehetnek gondjaink nem szeretjük a gyors RB-ket. De meg kell, hogy legyen, ha PO-t akarunk idén.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
nézte vki a delfinmeccset? lesz para ellenük, vagy cseresorral is ütni kell őket?vittore
én (érthető okokból kifolyólag) néztem. sima Giants győzelem várhatókristof
Én is néztem, de minden sértés nélkül ez a kötelező győzelem kategória. Persze pont az ilyenekkel lehet szenvedni, de ez az utsó könnyűnek ígérkező meccsünk az idényben, hazai pályán, visszatérő sérültekkel nem szabad, h gondot okozzanak.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nézte vki a delfinmeccset? lesz para ellenük, vagy cseresorral is ütni kell őket?vittore
én (érthető okokból kifolyólag) néztem. sima Giants győzelem várható
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
nézte vki a delfinmeccset? lesz para ellenük, vagy cseresorral is ütni kell őket?vittore
Hát kelleni kéne... De tegnap a Seachicks még náluk is szarabb volt, és mi mégis kiszívtunk tőlük.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nézte vki a delfinmeccset? lesz para ellenük, vagy cseresorral is ütni kell őket?
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
valszeg a Dallas és NO meccsekre leadott tippek
megfelelő igazodási pontot adnak ahhoz hogy
ironroy lássa ki hogyan is értette a dolgokat.... 😊
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én gondokodtam h szólok az itt tippelgetőknek h figyeljenek mer csavar vón a dologban de úgy vótam vele nem okoskodok. Csak mos így utoólag 😛
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ha amerikai focit játszanának nálunk is, akkor sem úgy lenne a totószelvény mezője, hogy 2-X-1.salander
Ez csak feltételezés. Ha nézel sporttévés közvetítéseket, akkor tudhatod, hogy ott a magyarországi (és európai) rendszer szerint a hazai csapatot írják előre. Szóval, ha magyar totóban lenne am. foci, akkor ott is úgy szerepelne a szelvényen, hogy hazai-vendég.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ez komoly?? 😊yooker
Mér' 7-ből 5 vagyok a 7-es meccsekből.G-men
látszik hogy kimaradt neked a klasszikus totó. szóval ha 2-est írsz az azt jelenti,, hogy a sorban a második csapat nyer. tehát te pl a pit@ari 2-es esetén ari győzelmet tippelszvittore
Természetesen totóztam kiskoromban, de az már valóban nagyon rég volt....

De visszatérve az alapproblémához: lehet, hogy rosszul tudtam, hogy az 1-es hazai győzelem, a 2-es vendég (bár sztem jól tudtam), mindenesetre a tippeket eszerint adtam le!
Remélem, senki sem godnolja, hogy az IND @ NO találkozóra Colts-győzelmet vártam...
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Mondjuk a klasszikus totóban az 1-es a hazai csapat, a kettes a vendég, szal... 😊 Amúgy, ha egyértelmű, hogy mindegyiknél úgy gondolta, szerintem értékelhetitek aszerint is 😊Wyatt
Mondjuk én is pont így tudom. Azért 1-es, mert hazai csapat, és nem azért, mert az van elől.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mondjuk a klasszikus totóban az 1-es a hazai csapat, a kettes a vendég, szal... 😊 Amúgy, ha egyértelmű, hogy mindegyiknél úgy gondolta, szerintem értékelhetitek aszerint is 😊Wyatt
De azért volt a hazai az egyes mert az van elől. Ha amerikai focit játszanának nálunk is, akkor sem úgy lenne a totószelvény mezője, hogy 2-X-1. :] Ezért is cseszik el néha még most is az amcsi sportokat a fogadóirodák bukmékerei néha első körben, megteszed a hazai győzelmet és utána magyarázhatod nekik, hogy @ az "at"-et jelent. :]
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
ez komoly?? 😊yooker
Mér' 7-ből 5 vagyok a 7-es meccsekből.G-men
megzavart ez a vendég előre féle kavarodás ,
és azt hittem hogy durva meglepetéseket vársz.. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a klasszikus totóban az 1-es a hazai csapat, a kettes a vendég, szal... 😊 Amúgy, ha egyértelmű, hogy mindegyiknél úgy gondolta, szerintem értékelhetitek aszerint is 😊

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
SD @ NYJ 2
SEA @ CLE 1
ATL @ DET 1
CHI @ TB 2
DEN @ MIA 2
WAS @ CAR 1
HOU @ TEN 2
PIT @ ARI 2
KC @ OAK 1
GB @ MIN 2
STL @ DAL 1
IND @ NO 1
BAL @ JAC 2G-men
ez komoly?? 😊yooker
Mér' 7-ből 5 vagyok a 7-es meccsekből.G-men
látszik hogy kimaradt neked a klasszikus totó. szóval ha 2-est írsz az azt jelenti,, hogy a sorban a második csapat nyer. tehát te pl a pit@ari 2-es esetén ari győzelmet tippelsz