New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
SD @ NYJ - 1-es
SEA @ CLE - 2-es
ATL @ DET - 2-es
CHI @ TB - 1-es
DEN @ MIA - 1-es
WAS @ CAR - 2-es
HOU @ TEN - 1-es
PIT @ ARI - 1-es
KC @ OAK - 2-es
GB @ MIN - 1-es
STL @ DAL - 2-es
IND @ NO - 2-es
BAL @ JAC - 1-es
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Most kivételesen én követtem el a heti körképben a Giants és a Dallas csapatát is, és pont írtam a sorsolásról, azért nagyon durva, ami nektek most jön... New Orleans, 49ers, Philly, New England, Green Bay, Dallas, a két csoport meccs közül ráadásul utóbbi idegenben, ebből simán lehet 2-4, onnan meg már küzdeni kell. Hiányozni fog a Seahawks meccs...

Dallas schedule meg a következő 7 meccsből tartalmaz egy Dolphins - Rams - Cardinals - Seahawks négyest, amit illene hozniuk, plusz egy széteső Redskins-t.somoskovig
Hát igen, mi ezzel már régóta tisztában vagyunk 😊 2-3 bravúrra mindenképp szükségünk lesz a PO-hoz, de végül is ha ezeket nem tudjuk hozni akkor nem is érdemlünk PO-t. A Seahawks meccs már most nagyon hiányzik 😊 cserébe mondjuk hoztuk idegenben a Philly-t, kár h a Redskins meccs elment a nyitányon. Ha Tuck egészségesen tér vissza a bye week után akkor azért felkötheti a gatyát az ellenünk játszó offense, akárki is legyen az. Eli pedig nagyon meggyőző idén, én most inkább bizakodó vagyok, mint eddig.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Sziasztok,

mivel bye week van, ezért ne maradjunk a hétvégére tippjáték nélkül!
Tippeljünk a többi meccs végkimenetelére:
SD @ NYJ
SEA @ CLE
ATL @ DET
CHI @ TB
DEN @ MIA
WAS @ CAR
HOU @ TEN
PIT @ ARI
KC @ OAK
GB @ MIN
STL @ DAL
IND @ NO
BAL @ JAC
Úgy mint a totóban: 1,2,X opciók élnek itt is!
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Most kivételesen én követtem el a heti körképben a Giants és a Dallas csapatát is, és pont írtam a sorsolásról, azért nagyon durva, ami nektek most jön... New Orleans, 49ers, Philly, New England, Green Bay, Dallas, a két csoport meccs közül ráadásul utóbbi idegenben, ebből simán lehet 2-4, onnan meg már küzdeni kell. Hiányozni fog a Seahawks meccs...

Dallas schedule meg a következő 7 meccsből tartalmaz egy Dolphins - Rams - Cardinals - Seahawks négyest, amit illene hozniuk, plusz egy széteső Redskins-t.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Abszolút nem lepne meg, ha a Cowboys szépen zárna idén. Amúgy megszerezte első yardjait Scott tétmérkőzésen is, innentől csak ti nyerhettek 😂

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
nfl.com-on ma egy cikkben a Dallast említik csoportgyőztesnek !

okok: könnyű sorsolás , jó védelem , csak az otromba hibákat kell elkerülniük a meccseken ( ellenünk ez nem lesz könnyű mert nyírni fogjuk Romot rendesen remélem)...

a statisztikák nagyon szépek , írtam is hogy én elégedett vagyok a cornerekkel egyelőre , de a futásnak mindenképpen javulnia kell mert valahogy én még nem hiszem el hogy ezeket a passz statokat tartósan fogjuk tudni hozni...
de az mindenképp pozitív hogy ha valamennyit vissza is fog esni , a futás támogatására akkor is bőven elég lehet...
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
szerintem a futást még jegeljük december-januárra 😉vittore
én is ezt hiszem, akkor jönnek majd a deep safety-k, az O-Line meg eltakarít 7 embert, Jacobs meg felökleli a safetyt, Bradshaw meg csak szimplán hülyét csinál mkiből

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
szerintem a futást még jegeljük december-januárra 😉
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Akkor ha már múlt héten statisztikáztunk, akkor most se hagynám ki.

Támadók részéről: Eli feljött az 5. helyre a passzolt yardok tekintetében, bár egyel lejjebb csúszott a TD passzoknál a rangsorban. 3. legjobb a ratingje az egész NFL-ben! Továbbra is 3. legtöbb 20+-os és 1. a 40+-os passzokban. A passzolt yardja meccsenként csaknem 300 yard, és ha tudja tartani ezt a mennyiséget, akkor szinte biztos karrier csúcs éve lesz.
Nicks 7. az elkapott yardokban, míg a "csere" elkapónk Cruz már a 19. és e mellett 3. legtöbb 40+-os elkapás.
Passzolásban liga szinten 7. a csapat, míg futásban csak 26., de második a futott TD-kben.

A védők részéről:
JPP továbbra is 2. a sackekben és messze a legtöbb a tackleökben a DE-ek között. Rolle 20., Boley 30. és Kenny 36. a tackeök számában. Ami a szezon egyik legnagyobb meglepetése, hogy Ross egyenlőre 2. az INT-ekben és első a levédekezett passzokban (pass deflection)! Jah és Osi 3. a forced fumble-ökben.
A teljes D-re nézve nem olyan fényes a stat: 20 össz D-ben, 16. passz ellen és 25. futás ellen, de továbbra is vezetjük a sackeket, már 21-el, 8. a szerzett INT-ben és 4. az FF-ben.

Így kb. ennyi a hétre. A statokat nézve megállapíthatjuk, hogy részben megváltozott a csapatrészek erőssége. Az O erősebbnek tűnik, mint a D, amihez azért nem vagyunk nagyon hozzászokva. Bár a Dline erősebbnek tűnik, mint valaha. És ha Tuck visszatér, és még Amu is edzésbe áll, akkor várható javulás a teljes Dtől. De ha már nem is olyan erős a D a statisztikákban, akkor inkább ilyen playmaker D lett, sok az INT, a FF és a sack. Jah és a futásról híres offensenek vége, mert egy pass heavy offensünk lett (Aminek és személy szerint nagyon örülök 😊).

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Giants vacation plans Az utolsó aranyos. :] salander
Azért ez is: "Wait, Boley’s kid plays soccer, not football? “That’s what his mom wants,” Boley said."
Mekkora lenne, ha egy LB fiából kicker lenne... 😀

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Special Team analízis a Big Blue View-n.

Hát volt honnan fejlődni.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/10/giants_corey_webster_spurred_b.html

Érdekes cikk CW-ről, meg a Bills elleni majdnem picksix 3rd and goal szituációról.

CW-t elég sokat szidtuk, de elgondolkodtató, hogy az ellenfél top elkapói nem alkotnak annyira nagyot mellette.

Cruz meg a "rookie" évét tolja.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Giants vacation plans Az utolsó aranyos. :]

Amukamara és Barden már a csapattal fognak edzeni a bye week után és mindketten szeretnének is játszani. (Utóbbi nem azért nem rajtuk múlik, de dicséretes.)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
emberezésre meg meccs közben váltottunk át, mert sem a cover2, sem a cover 3 nemjött be, abból kaptuk a 2 nagy playt... Fewell úgy gondolta, hogy próbáljuk meg a mantomant és bejött... csebi
Csak halkan merem megkérdezni, volt hogy igazán bejött a cover2, cover3? :]salander
nem vagyok nagy stratéga de elvileg nekünk nem is annyira fekszik
ez a két séma , mivel a jó pass rush miatt gyorsabb passzokkal többet próbálkoznak ellenünk nehogy odaérjünk , ez pedig a cover 2 és 3-nak amúgy is gyenge pontja...


+ rendkívül bonyolult ezért nagy az elváltás ,keveredés esélye is...
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
emberezésre meg meccs közben váltottunk át, mert sem a cover2, sem a cover 3 nemjött be, abból kaptuk a 2 nagy playt... Fewell úgy gondolta, hogy próbáljuk meg a mantomant és bejött... csebi
Csak halkan merem megkérdezni, volt hogy igazán bejött a cover2, cover3? :]
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nna igen a Dallas megmutatta hogy idén se verhetetlen a pats. ha ott nyernénk, az egész szezonra lenne önbizalom 😊
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A PFF szerint összesen 3 (azaz három) alkalommal hívtunk blitzet vasárnap... és még mindig sok három emberes rush van, ami tök hatástalan, ha valaki nem villant valami zseniálisat.salander
Hányszor volt 3 emberes rush? De egyébként azzal szerintem nincs gáz ha olyan sokszor nem hívunk blitzet, ha DL is nyomást tud gyakorolni. Egyébként 4-2-5-ös felállásnál szvsz nem is csoda h nem hívunk annyi blitzet. Néha Kenny-t, vagy Rolle-t be lehetne küldeni box-ba, LB sorból pedig hogy Kiwi visszament legutóbb DE-be, így felesleges blitzre küldeni bárkit is.Asbee
Sőt az az ideális, ha nincs szükség blitzre. Az SB-t pl is így tudtuk megnyerni anno. Tuck visszatértével kb hasonló erősségű lesz a DL-ünk, mint akkor volt. Már csak egy Pierce szintű MLB hiányzik a pakliból..Szesze
Viszont ami blitzeket hívtunk a SB-n, azok eléggé bejöttek (Wilson, Mitchell)! És igen, egy újabb lehetőség, h linkeljem az egyik kedvenc összeállításomat! :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=8BxyZ4jftAw
Jó h azóta sem gyengült a passrushunk.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
nem hívtunk blitzet sztem főleg azért, mert arra készültünk, hogy Fitzie gyorsan szabadul a labdától... a Bills elkapók általában hamar megkapják a labdát, és utána tesznek meg vele sokat, az edzők külön felhívták a figyelmet, hogy nem biztos, hogy sok sack-re lesz lehetőség, ezért labda elütésre kell menni!

emberezésre meg meccs közben váltottunk át, mert sem a cover2, sem a cover 3 nemjött be, abból kaptuk a 2 nagy playt... Fewell úgy gondolta, hogy próbáljuk meg a mantomant és bejött... most, hogy Webster egyszer megetették benne van...
Rolle nem is lesz fenn annyit a boxban elvileg az már Kenny feladata lesz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hányszor volt 3 emberes rush? De egyébként azzal szerintem nincs gáz ha olyan sokszor nem hívunk blitzet, ha DL is nyomást tud gyakorolni. Egyébként 4-2-5-ös felállásnál szvsz nem is csoda h nem hívunk annyi blitzet. Néha Kenny-t, vagy Rolle-t be lehetne küldeni box-ba, LB sorból pedig hogy Kiwi visszament legutóbb DE-be, így felesleges blitzre küldeni bárkit is.Asbee
Na igen, meg Thomas is kiesett aki a legtöbbször csinálta a CB-k közül meg Rolle sincs fenn a boxban annyit [talán nem is baj]. Amúgy mintha a Bills ellen többet embereztünk volna mint idén általában, még ha igazából nem is kiemelkedő ennyi haszna talán volt hogy jött Tryon.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Úgy éreztem hogy tippjátékom jól sikerült így összeszámoltam pontjaim és egyúttal össze is adtam az eddigi pontszámaimat, majd annyira belejöttem hogy mindenkijét összeadtam ( 😊 ), ezzel kicsit ellopja ironroy munkáját. Remélem nem gond. 😊

Táblázatért katt. képre. Ha valamit elszámoltam szóljatok. 😊rattlesnk
ahh köszi,most olvastam csak vissza, legalább nem kell vele tökölnöm, a kérdéseket szívesebben állítom össze, mint a végén az eredményeket összesíteni!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
A PFF szerint összesen 3 (azaz három) alkalommal hívtunk blitzet vasárnap... és még mindig sok három emberes rush van, ami tök hatástalan, ha valaki nem villant valami zseniálisat.salander
Hányszor volt 3 emberes rush? De egyébként azzal szerintem nincs gáz ha olyan sokszor nem hívunk blitzet, ha DL is nyomást tud gyakorolni. Egyébként 4-2-5-ös felállásnál szvsz nem is csoda h nem hívunk annyi blitzet. Néha Kenny-t, vagy Rolle-t be lehetne küldeni box-ba, LB sorból pedig hogy Kiwi visszament legutóbb DE-be, így felesleges blitzre küldeni bárkit is.Asbee
Sőt az az ideális, ha nincs szükség blitzre. Az SB-t pl is így tudtuk megnyerni anno. Tuck visszatértével kb hasonló erősségű lesz a DL-ünk, mint akkor volt. Már csak egy Pierce szintű MLB hiányzik a pakliból..
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A PFF szerint összesen 3 (azaz három) alkalommal hívtunk blitzet vasárnap... és még mindig sok három emberes rush van, ami tök hatástalan, ha valaki nem villant valami zseniálisat.salander
Hányszor volt 3 emberes rush? De egyébként azzal szerintem nincs gáz ha olyan sokszor nem hívunk blitzet, ha DL is nyomást tud gyakorolni. Egyébként 4-2-5-ös felállásnál szvsz nem is csoda h nem hívunk annyi blitzet. Néha Kenny-t, vagy Rolle-t be lehetne küldeni box-ba, LB sorból pedig hogy Kiwi visszament legutóbb DE-be, így felesleges blitzre küldeni bárkit is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A PFF szerint összesen 3 (azaz három) alkalommal hívtunk blitzet vasárnap... és még mindig sok három emberes rush van, ami tök hatástalan, ha valaki nem villant valami zseniálisat.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
egyébként kalap a szanaszétforgatott OL-nek. egymás posztjain játszanak, mégse cseszik el a playbook-t, vagyis a futásblokkolást (nem láttam még egymásnak ütköző OL fickókat. szerencsétlenkedő wr-eket annál inkább)
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
lehet, hogy már szóba került, sajna nincs annyi időm a csapatra, mint szeretném, de Chad Jones-al mi a helyzet? nem úgy volt, hogy szeptemberben már 40 yardot szeretett volna futni?kristof
Le is futotta. :] 5-én a születésnapján. 4.84 és 4.90 lett. 4.5 volt anno a Combineon.