Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Most nézem a statokat és elevenítem fel a múlt heti SF meccsen látottakat. Szóval összességében sajna egy nagyon jó formában lévő csapat ellen játszunk majd, hiszen sorozatba 6-ot nyertek.
Először is ami működhet ellenük az a passzjáték. 22.-ek a Pass Defenseben, ami Eli mostani formáját tekintve nagyon jó hír. Mondjuk nagyon kellene, hogy Nicks, Bradshaw és Baas tudjon játszani. 10 picket szedtek viszont már idén és csak 2-őt dobott Smith, úgyhogy nagyon kell vigyáznia Elinek a labdára. E mellett viszont szükséges, hogy sok pontot vigyünk, mert szerintem sok mindentől kell tartanunk. A futás elleni védelmük ligaelső, és futásban 6.-ak 137.6-os átlaggal. Ami nekünk működik ugye D részről az a pass rush. Na most az SF viszont csak rövid passzokkal operál, ami megint nem túl jó hír.

Összességében ami kell ahhoz, hogy nyerjünk, az az, hogy meg tudjuk állítani Goret és működjön a passzjátékunk. Ha ezeket meg tudjuk csinálni (és a futás elleni védelem a NE ellen azért nagyon megvolt), akkor meg tudjuk nyerni a meccset, és szerintem meg is fogjuk. 😊
GO GIANTS!

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem mind így reagáltunk a végén😀
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=eaXrXUj6vYgOlly
Mégha elsőre nem is tűnik túl sportszerűnek, annak fényében teljesen érthető, hogy a mellette ülők (Terry Bradshaw, Jim Johnson) inkább utálnak minket, amolyan Ricsi-kategória.

Úgyhogy szép volt Stray! Reméljük még sokszor fogsz így ugrálni idén.G-men
Hát öröm az volt felém is... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Szerintem mind így reagáltunk a végén😀
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=eaXrXUj6vYgOlly
Mégha elsőre nem is tűnik túl sportszerűnek, annak fényében teljesen érthető, hogy a mellette ülők (Terry Bradshaw, Jim Johnson) inkább utálnak minket, amolyan Ricsi-kategória.

Úgyhogy szép volt Stray! Reméljük még sokszor fogsz így ugrálni idén.
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ok de mindig bosszant ha odadörgölik Youngnak ezt a szerencsétlen beszólását amit aztán mindenkinek a szájába adtak. De mindegy további szép idényt nektek (azért még két hét múlva remélem nyerünk ellenetek )

nem egyedi dolog. Eli-t meg az elit qb /nem elit qb nyilatkozattal szívatja a fél médiavittore
csak Eli eddig felnőtt az általa mondottakhozcsebi
Meg elve már az ominózus nyilatkozatot egy megnyert SB után követte el,ahol ha jol emlékszem nem is játszott rosszul.De mindegy.Off vége.Cowboykarcsi
Ott a pont
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ok de mindig bosszant ha odadörgölik Youngnak ezt a szerencsétlen beszólását amit aztán mindenkinek a szájába adtak. De mindegy további szép idényt nektek (azért még két hét múlva remélem nyerünk ellenetek )

nem egyedi dolog. Eli-t meg az elit qb /nem elit qb nyilatkozattal szívatja a fél médiavittore
csak Eli eddig felnőtt az általa mondottakhozcsebi
Meg elve már az ominózus nyilatkozatot egy megnyert SB után követte el,ahol ha jol emlékszem nem is játszott rosszul.De mindegy.Off vége.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Ok de mindig bosszant ha odadörgölik Youngnak ezt a szerencsétlen beszólását amit aztán mindenkinek a szájába adtak. De mindegy további szép idényt nektek (azért még két hét múlva remélem nyerünk ellenetek )

nem egyedi dolog. Eli-t meg az elit qb /nem elit qb nyilatkozattal szívatja a fél médiavittore
csak Eli eddig felnőtt az általa mondottakhoz

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
Ok de mindig bosszant ha odadörgölik Youngnak ezt a szerencsétlen beszólását amit aztán mindenkinek a szájába adtak. De mindegy további szép idényt nektek (azért még két hét múlva remélem nyerünk ellenetek )

nem egyedi dolog. Eli-t meg az elit qb /nem elit qb nyilatkozattal szívatja a fél média
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Természetesen eszembe sem jutna örömködni, sőt egyáltalán hozzászólni az Eagles topikban, de ez a Giants topik.




több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
a dream team ezek szerint a pro bowlra gyúr, ott akarnak minél többen lenni és nyerni 😀csebi
kösz ezekre a beszólásokra szükségünk van inkább csendben örülj hogy ti szárnyaltok (a többit nem írom hozzá)dande
ez nem nektek szól... hanem a csapatod tagjainak, akik kb a szezon előtt kiosztották maguknak a gyűrűket, és olyan hozzáállással mentek neki, hogy nem is kellene lejátszani a szezont, mert felesleges... alapból nem szeretem a phillyt (nem az itthoni szurkolókkal van bajom, újból megjegyzem) de az ilyenek még csak növelikcsebi
Ok de mindig bosszant ha odadörgölik Youngnak ezt a szerencsétlen beszólását amit aztán mindenkinek a szájába adtak. De mindegy további szép idényt nektek (azért még két hét múlva remélem nyerünk ellenetek 😛 )
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Így most azt mondom, a sasok kiszálltak a versenyből (ettől persze még minket simán megverhetnek másfél hét múlva...)

Félidőben úgy néz ki, hogy a kóvbojok elleni két meccs lesz nagyon meghatározó a divízió elsőség szempontjából. Nekik a következő meccseik vannak hátra:
vs. Bills (5-3), at Redskins (3-5), vs. Dolphins (1-7), at Cardinals (2-6), vs. Giants (6-2), at Buccaneers (4-4), vs. Eagles (3-5), at Giants (6-2), ez azt jelenti, hogy papírforma szerint kábé 2-vel több nyerhető meccsük van azok között, amiket nem egymás ellen játszunk, mint nekünk.

Aztán persze tegnapelőtt is tettünk egy jó nagyot a papírformára!!!
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
uhh ez így már meredek a philynekvittore
a dream team ezek szerint a pro bowlra gyúr, ott akarnak minél többen lenni és nyerni 😀csebi
kösz ezekre a beszólásokra szükségünk van inkább csendben örülj hogy ti szárnyaltok (a többit nem írom hozzá)dande
ez nem nektek szól... hanem a csapatod tagjainak, akik kb a szezon előtt kiosztották maguknak a gyűrűket, és olyan hozzáállással mentek neki, hogy nem is kellene lejátszani a szezont, mert felesleges... alapból nem szeretem a phillyt (nem az itthoni szurkolókkal van bajom, újból megjegyzem) de az ilyenek még csak növelik

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
uhh ez így már meredek a philynekvittore
a dream team ezek szerint a pro bowlra gyúr, ott akarnak minél többen lenni és nyerni 😀csebi
kösz ezekre a beszólásokra szükségünk van inkább csendben örülj hogy ti szárnyaltok (a többit nem írom hozzá)
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
uhh ez így már meredek a philynekvittore
a dream team ezek szerint a pro bowlra gyúr, ott akarnak minél többen lenni és nyerni 😀

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
uhh ez így már meredek a philynek
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
És igen! Még elcsíptem az utolsó két percet.
Jól kezdődik a nap!




több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szerintem mind így reagáltunk a végén😀
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=eaXrXUj6vYg
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
G-men már feldobta a múlt héten, én meg a követőben tegnap ,de akkor tartsunk még 1
toborzást közös meccsnézésre hátha!
a tegnapi után szerintem erősen ajánlott! 😊
vasárnap SF v s NG!igaz 10-kor , de SPORTTv tehát sok hely szóba jöhet !yooker
nincs meccsem szóval én vállalnám szívesen most!csebi
én is adom.
Csak olyan hely kell, ami biztosan nyitva van a meccs végéig, pl. vmi sportkocsma. Sztem a Sugár bezár hamarabb.

Champs pub?
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
G-men már feldobta a múlt héten, én meg a követőben tegnap ,de akkor tartsunk még 1
toborzást közös meccsnézésre hátha!
a tegnapi után szerintem erősen ajánlott! 😊
vasárnap SF v s NG!igaz 10-kor , de SPORTTv tehát sok hely szóba jöhet !yooker
nincs meccsem szóval én vállalnám szívesen most!

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ez láttátok? http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d823dcaf2/Giants-celebrate-comeback-win-vs-Patriots, ott lettem volna én is 😊ironroy
Valaki nem tudja véletlen kivenni, hogy mit mondanak a srácok "imaként"? Nagyon érdekelne, de egy szót se értek belőle, csak dünnyögést. 😕balu10
a mi atyánkat 😊ironroy
Köszi!

több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ez láttátok? http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d823dcaf2/Giants-celebrate-comeback-win-vs-Patriots, ott lettem volna én is 😊ironroy
Valaki nem tudja véletlen kivenni, hogy mit mondanak a srácok "imaként"? Nagyon érdekelne, de egy szót se értek belőle, csak dünnyögést. 😕balu10
a mi atyánkat 😊
több mint 14 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ez láttátok? http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d823dcaf2/Giants-celebrate-comeback-win-vs-Patriots, ott lettem volna én is 😊ironroy
Valaki nem tudja véletlen kivenni, hogy mit mondanak a srácok "imaként"? Nagyon érdekelne, de egy szót se értek belőle, csak dünnyögést. 😕

több mint 14 éve
ironroy New York Giants 1 860 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ez láttátok? http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d823dcaf2/Giants-celebrate-comeback-win-vs-Patriots, ott lettem volna én is 😊
több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
G-men már feldobta a múlt héten, én meg a követőben tegnap ,de akkor tartsunk még 1
toborzást közös meccsnézésre hátha!
a tegnapi után szerintem erősen ajánlott! 😊
vasárnap SF v s NG!igaz 10-kor , de SPORTTv tehát sok hely szóba jöhet !
több mint 14 éve
vittore New York Giants 1 331 — Giants fan
pont a héten fikázta Steve Young Eli-t, nem a játéka, hanem a személyisége miatt: soft vanilla volt a definíció

hát szerintem ha már ilyen is, akkor nevetséges lenne, ha megváltozna és a meccs előtt elkezdene sakálkodni, meg hörögni
több mint 14 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ELIte stat:

Quarters Att Comp Pct Yds Avg Lng TD Int 20+ Sck Rate
4th Q 83 57 68.7 803 9.7 68 8 2 13 5 121.7
4th Q within 7 57 39 68.4 574 10.1 68 7 1 9 1 133.3

A 6 eddigi győzelemből 4-ben Eli győztes drive-ot vezetett végig!!
(plusz én odatenném a SEA ellenit is, mert az utolsó dobás kivételével az a drive is tökéletes volt.)