New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Sok mindent írtok, szerintem igazából pont az offensetek verhet meg minket, a defense-nek tartania kell Vick-et főleg, nagy play-ek ne legyenek megkajálva. RZ offense meg nálunk elég impotens (kivétel most hétfő), és ugye ha csak FG-ok (vagy azok sem) jönnek...
Egyébként fogok héten 2 beharangozót is írni meccsre, igaz Eagles szempontból, de a statisztikákat, a match-upokat azért reálisan kell hozni. Belinkeljem esetleg majd?deny79
Én pontosan azt is várom, h ti kevésbé tudtok minket levédekezni, mint fordítva ezt írtam is. Ettől még bármi lehet, a turnoverek v a spec team teljesítmények teljesen kiszámíthatatlanná teszik a meccset.
A RZ offotok sztem nem véletlenül gyengébb, ott már mindenképp összetömörödik a védelem, nincs a fal mögött hely, nehezebb kimozogni mert könnyebben odaérnek a védők, innentől Vick kevésbé hatékonnyá válik.Szesze
Ami rosszabb ebben az RZ-ben még, hogy nem csak Vick-kel, hanem idén Kolb-bal sem, vagy tavaly McNabb-bel.deny79
Azt tudom, h tavaly is nagy gond volt ezzel nálatok, de sztem itt most akkor is ez a fő problem.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok mindent írtok, szerintem igazából pont az offensetek verhet meg minket, a defense-nek tartania kell Vick-et főleg, nagy play-ek ne legyenek megkajálva. RZ offense meg nálunk elég impotens (kivétel most hétfő), és ugye ha csak FG-ok (vagy azok sem) jönnek...
Egyébként fogok héten 2 beharangozót is írni meccsre, igaz Eagles szempontból, de a statisztikákat, a match-upokat azért reálisan kell hozni. Belinkeljem esetleg majd?deny79
Én pontosan azt is várom, h ti kevésbé tudtok minket levédekezni, mint fordítva ezt írtam is. Ettől még bármi lehet, a turnoverek v a spec team teljesítmények teljesen kiszámíthatatlanná teszik a meccset.
A RZ offotok sztem nem véletlenül gyengébb, ott már mindenképp összetömörödik a védelem, nincs a fal mögött hely, nehezebb kimozogni mert könnyebben odaérnek a védők, innentől Vick kevésbé hatékonnyá válik.Szesze
Ami rosszabb ebben az RZ-ben még, hogy nem csak Vick-kel, hanem idén Kolb-bal sem, vagy tavaly McNabb-bel.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
amúgy szépen beindult az elemzés.. 😊

de annyira sokoldalú így Vickel a már régebben is durva Philly off. hogy nehéz lesz tutit találni!


Ha esetleg találtok erre vonatkozó írást valahol , azt dobjátok már ki ide!Köszi!!yooker
Ajánlom Matt Bowen írását, "How do you stop Vick?" címmel, itt a link:

http://www.nationalfootballpost.com/How-do-you-stop-Vick.html

És a kommenteket is érdemes elolvasni!skizofita
ami mindenképp biztató hogy a megfelelő nyomást hangsúlyozza Bowen amire

ugyebár mi kimagaslóan képesek vagyunk !

illetve a sebességre utalnak még amit meg a LB sornak kellene hoznia.....


baromi mérges vagyok mert csak szerdán tudom majd felvételről megnézni a meccset

addig teljes hírzárlatot kell tartanom..... :mad: :mad:

deny79 -nek : a linket az elemzéssel szívesen olvasnám !
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Sok mindent írtok, szerintem igazából pont az offensetek verhet meg minket, a defense-nek tartania kell Vick-et főleg, nagy play-ek ne legyenek megkajálva. RZ offense meg nálunk elég impotens (kivétel most hétfő), és ugye ha csak FG-ok (vagy azok sem) jönnek...
Egyébként fogok héten 2 beharangozót is írni meccsre, igaz Eagles szempontból, de a statisztikákat, a match-upokat azért reálisan kell hozni. Belinkeljem esetleg majd?deny79
Én pontosan azt is várom, h ti kevésbé tudtok minket levédekezni, mint fordítva ezt írtam is. Ettől még bármi lehet, a turnoverek v a spec team teljesítmények teljesen kiszámíthatatlanná teszik a meccset.
A RZ offotok sztem nem véletlenül gyengébb, ott már mindenképp összetömörödik a védelem, nincs a fal mögött hely, nehezebb kimozogni mert könnyebben odaérnek a védők, innentől Vick kevésbé hatékonnyá válik.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok mindent írtok, szerintem igazából pont az offensetek verhet meg minket, a defense-nek tartania kell Vick-et főleg, nagy play-ek ne legyenek megkajálva. RZ offense meg nálunk elég impotens (kivétel most hétfő), és ugye ha csak FG-ok (vagy azok sem) jönnek...
Egyébként fogok héten 2 beharangozót is írni meccsre, igaz Eagles szempontból, de a statisztikákat, a match-upokat azért reálisan kell hozni. Belinkeljem esetleg majd?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
ilyet én nem írtam ....yooker
Sorry Szsziszka írta. Bocsi.balu10
Én írtam, és azt aláírom, h TT a Dallas ellen gyenge volt, csak az a baj, h Websternek is láttam nem egy ilyen meccsét, mikor nem sok köze volt a wr-hez, kaptuk róla a td-ket stb.
Remélem megemberelik magukat!Szsziszka
Tényleg nem vitázni akarok, de nehogy már szarrá minősítsünk valakit azért mert volt egy gyengébb meccse. Ilyen alapon Tuck meg szar pass-rusher... a Thomas-Webster CB páros kifejezetten jónak mondható, persze h hibáznak olykor, de ki nem? Nem elit a secondary, de azért ez a Webster-Thomas-Ross-Rolle-Grant-Philips hatos nagyon bőven átlag feletti.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azért írunk erről többet, mert az O-nk kiegyensúlyozottabb, és folyamatosan elég magas színvonalon játszik (kivéve persze a tipped passzokat). A Dallas ellen sem velük volt a gond, most is várható, h hozzák a formát (a sérült o-line se volt olyan szörnyű, legfeljebb a penaltyk voltak idegesítők). A D-nk viszont hajlamosabb a hullámvasútszerű teljesítményre. Egy szinte tökéletes meccs után a következőn mintha pályán se lennének.Szsziszka
Azért ez is túlzás. Erre a meccsre és az Indyre igaz ez a betli, a többin kimagaslóan jól játszottak, alig volt hiba. Persze egy ilyen szar meccs után az ember mindig elbizonytalanodik az igaz, de 5 szinte tökéletes meccs után belefér egy betli, ez még nem hullámvasút sztem.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Szeritnem a Cowboys elleni meccs megmutatta, hogy TT nagyon szar emberfogásban.balu10
ilyet én nem írtam ....yooker
Sorry Szsziszka írta. Bocsi.balu10
Én írtam, és azt aláírom, h TT a Dallas ellen gyenge volt, csak az a baj, h Websternek is láttam nem egy ilyen meccsét, mikor nem sok köze volt a wr-hez, kaptuk róla a td-ket stb.
Remélem megemberelik magukat!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Csak egy rövid hozzászólás, nem szeretek más csapat fórumába kontárkodni.
Mindenki csak a Giants D és Philly O összemérésében gondolkozik. Személy szerint kulcsdöntőnek tartom McDermott vs. Giants O összecsapást, főleg úgy, hogy ha jól tudom egy meggyengült O-line-ról beszélünk.
Ha elejétől kezdve nagy nyomást tudnánk gyakorolni Eli-ra és belekényszerítjük egy-egy int-be is esetleg, vagy csak párszor földre kerül sorsdöntő lehet.
Úgy gondolom, ha kevés ponton tudjuk tartani az O-tokat, akkor azt túl tudják dobni otthon a mieink. Így azt mondom kevés pontos meccset nagyobb valószínűséggel visszük, mintha belerohanunk egy pontcsatába, főleg mert a D-teket összeszedettebnek érzem.
Amúgy meg abszolút 50-50-re teszem a meccset, nagyon sok múlik valóban ki milyen mentalitással jön ki az öltözőből.
Egy jelenleg jobb csapat fog találkozni egy jobb formában lévővel.

üdv
MMardel
Azért írunk erről többet, mert az O-nk kiegyensúlyozottabb, és folyamatosan elég magas színvonalon játszik (kivéve persze a tipped passzokat). A Dallas ellen sem velük volt a gond, most is várható, h hozzák a formát (a sérült o-line se volt olyan szörnyű, legfeljebb a penaltyk voltak idegesítők). A D-nk viszont hajlamosabb a hullámvasútszerű teljesítményre. Egy szinte tökéletes meccs után a következőn mintha pályán se lennének.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
amúgy szépen beindult az elemzés.. 😊

de annyira sokoldalú így Vickel a már régebben is durva Philly off. hogy nehéz lesz tutit találni!


Ha esetleg találtok erre vonatkozó írást valahol , azt dobjátok már ki ide!Köszi!!yooker
Ajánlom Matt Bowen írását, "How do you stop Vick?" címmel, itt a link:

http://www.nationalfootballpost.com/How-do-you-stop-Vick.html

És a kommenteket is érdemes elolvasni!skizofita
Köszi!

ezzel elleszek egy darabig az biztos..... 😊 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Csak egy rövid hozzászólás, nem szeretek más csapat fórumába kontárkodni.
Mindenki csak a Giants D és Philly O összemérésében gondolkozik. Személy szerint kulcsdöntőnek tartom McDermott vs. Giants O összecsapást, főleg úgy, hogy ha jól tudom egy meggyengült O-line-ról beszélünk.
Ha elejétől kezdve nagy nyomást tudnánk gyakorolni Eli-ra és belekényszerítjük egy-egy int-be is esetleg, vagy csak párszor földre kerül sorsdöntő lehet.
Úgy gondolom, ha kevés ponton tudjuk tartani az O-tokat, akkor azt túl tudják dobni otthon a mieink. Így azt mondom kevés pontos meccset nagyobb valószínűséggel visszük, mintha belerohanunk egy pontcsatába, főleg mert a D-teket összeszedettebnek érzem.
Amúgy meg abszolút 50-50-re teszem a meccset, nagyon sok múlik valóban ki milyen mentalitással jön ki az öltözőből.
Egy jelenleg jobb csapat fog találkozni egy jobb formában lévővel.

üdv
MMardel
Nyugodtan kontárkodhatsz, főleg mert ez teljesen reális előrejelzés sztem is 😊 Nehéz kiszámítani, h milyen jellegű lesz a meccs, de én azt várom, h mi jobban megfogjuk a ti O-tokat, mint fordítva. Persze a turnoverek simán eldönthetik a meccset akármilyen is lesz a meccs képe + az ST nálunk nagyon gyengusz, ott is lehet gond. Meglátjuk, idén ezt a meccset várom eddig a legjobban, remélem nem esünk pofára.Szesze
Jogos, amit Mardel ír, hogy nem biztos, hogy a meggyengült O line meg fogja tudni állítani az Eagles D linet. Bár ehez azt hozzátenném, hogy a Dallas legendásan jó Pass Rushban, és nem voltak komoly gondok e tekintetben a meccset. Igazából mi azért inkább a D-re helyezzük a hangsúlyt, mert azzal, hogy az Offense Line sérült, nem tudunk mit csinálni, ha én beledöglök, akkor sem fognak felépülni. A deffense kérdés, meg inkább taktikai.
ui: Nyugodtan írj ár ide bármikor, hiszen mi nem fogunk ezét leoffolni senkit.
Üdv: Balu10balu10
Nem volt gond az OLine-al a meccsen. Én szkeptikus voltam Andrews-al kapcsolatban, többször is jeleztem itt, h bár nagyon jó játékos volt, nem számítok tőle túl jó teljesítményre a sérülései után. Ezen a két meccsen szerencsére rámcáfolni látszik, sack nélkül hoztuk le mindkét meccset, úgyh bár fájó Diehl és O'Hara sérülése úgy néz ki nekünk sikerül megoldani ezt a problemet ami egy kezdő LT kisesésénél nagyon ritka dolog. Én azon sem lepődnék meg, ha Diehl felépülésével is Andrews maradna az LT és akkor egy Andrews-Diehl-O'Hara-Snee-McKenzie ötös tudna kezdeni, ami kurva jól hangzik. A sérüléseknek van egy olyan "előnye", h ilyenkor kiderülhet egyes backupokról, h lehet h a kezdőben a helyük. (a negatív serpenyőben viszont ott van Beatty, akiről lassan azt kell gondoljam, h bust esélyes)
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Csak egy rövid hozzászólás, nem szeretek más csapat fórumába kontárkodni.
Mindenki csak a Giants D és Philly O összemérésében gondolkozik. Személy szerint kulcsdöntőnek tartom McDermott vs. Giants O összecsapást, főleg úgy, hogy ha jól tudom egy meggyengült O-line-ról beszélünk.
Ha elejétől kezdve nagy nyomást tudnánk gyakorolni Eli-ra és belekényszerítjük egy-egy int-be is esetleg, vagy csak párszor földre kerül sorsdöntő lehet.
Úgy gondolom, ha kevés ponton tudjuk tartani az O-tokat, akkor azt túl tudják dobni otthon a mieink. Így azt mondom kevés pontos meccset nagyobb valószínűséggel visszük, mintha belerohanunk egy pontcsatába, főleg mert a D-teket összeszedettebnek érzem.
Amúgy meg abszolút 50-50-re teszem a meccset, nagyon sok múlik valóban ki milyen mentalitással jön ki az öltözőből.
Egy jelenleg jobb csapat fog találkozni egy jobb formában lévővel.

üdv
MMardel
Nyugodtan kontárkodhatsz, főleg mert ez teljesen reális előrejelzés sztem is 😊 Nehéz kiszámítani, h milyen jellegű lesz a meccs, de én azt várom, h mi jobban megfogjuk a ti O-tokat, mint fordítva. Persze a turnoverek simán eldönthetik a meccset akármilyen is lesz a meccs képe + az ST nálunk nagyon gyengusz, ott is lehet gond. Meglátjuk, idén ezt a meccset várom eddig a legjobban, remélem nem esünk pofára.Szesze
Jogos, amit Mardel ír, hogy nem biztos, hogy a meggyengült O line meg fogja tudni állítani az Eagles D linet. Bár ehez azt hozzátenném, hogy a Dallas legendásan jó Pass Rushban, és nem voltak komoly gondok e tekintetben a meccset. Igazából mi azért inkább a D-re helyezzük a hangsúlyt, mert azzal, hogy az Offense Line sérült, nem tudunk mit csinálni, ha én beledöglök, akkor sem fognak felépülni. A deffense kérdés, meg inkább taktikai.
ui: Nyugodtan írj ár ide bármikor, hiszen mi nem fogunk ezét leoffolni senkit.
Üdv: Balu10

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Csak egy rövid hozzászólás, nem szeretek más csapat fórumába kontárkodni.
Mindenki csak a Giants D és Philly O összemérésében gondolkozik. Személy szerint kulcsdöntőnek tartom McDermott vs. Giants O összecsapást, főleg úgy, hogy ha jól tudom egy meggyengült O-line-ról beszélünk.
Ha elejétől kezdve nagy nyomást tudnánk gyakorolni Eli-ra és belekényszerítjük egy-egy int-be is esetleg, vagy csak párszor földre kerül sorsdöntő lehet.
Úgy gondolom, ha kevés ponton tudjuk tartani az O-tokat, akkor azt túl tudják dobni otthon a mieink. Így azt mondom kevés pontos meccset nagyobb valószínűséggel visszük, mintha belerohanunk egy pontcsatába, főleg mert a D-teket összeszedettebnek érzem.
Amúgy meg abszolút 50-50-re teszem a meccset, nagyon sok múlik valóban ki milyen mentalitással jön ki az öltözőből.
Egy jelenleg jobb csapat fog találkozni egy jobb formában lévővel.

üdv
MMardel
Nyugodtan kontárkodhatsz, főleg mert ez teljesen reális előrejelzés sztem is 😊 Nehéz kiszámítani, h milyen jellegű lesz a meccs, de én azt várom, h mi jobban megfogjuk a ti O-tokat, mint fordítva. Persze a turnoverek simán eldönthetik a meccset akármilyen is lesz a meccs képe + az ST nálunk nagyon gyengusz, ott is lehet gond. Meglátjuk, idén ezt a meccset várom eddig a legjobban, remélem nem esünk pofára.
több mint 13 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
amúgy szépen beindult az elemzés.. 😊

de annyira sokoldalú így Vickel a már régebben is durva Philly off. hogy nehéz lesz tutit találni!


Ha esetleg találtok erre vonatkozó írást valahol , azt dobjátok már ki ide!Köszi!!yooker
Ajánlom Matt Bowen írását, "How do you stop Vick?" címmel, itt a link:

http://www.nationalfootballpost.com/How-do-you-stop-Vick.html

És a kommenteket is érdemes elolvasni!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Csak egy rövid hozzászólás, nem szeretek más csapat fórumába kontárkodni.
Mindenki csak a Giants D és Philly O összemérésében gondolkozik. Személy szerint kulcsdöntőnek tartom McDermott vs. Giants O összecsapást, főleg úgy, hogy ha jól tudom egy meggyengült O-line-ról beszélünk.
Ha elejétől kezdve nagy nyomást tudnánk gyakorolni Eli-ra és belekényszerítjük egy-egy int-be is esetleg, vagy csak párszor földre kerül sorsdöntő lehet.
Úgy gondolom, ha kevés ponton tudjuk tartani az O-tokat, akkor azt túl tudják dobni otthon a mieink. Így azt mondom kevés pontos meccset nagyobb valószínűséggel visszük, mintha belerohanunk egy pontcsatába, főleg mert a D-teket összeszedettebnek érzem.
Amúgy meg abszolút 50-50-re teszem a meccset, nagyon sok múlik valóban ki milyen mentalitással jön ki az öltözőből.
Egy jelenleg jobb csapat fog találkozni egy jobb formában lévővel.

üdv
M

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Szeritnem a Cowboys elleni meccs megmutatta, hogy TT nagyon szar emberfogásban.balu10
ilyet én nem írtam ....yooker
Sorry Szsziszka írta. Bocsi.balu10
semmi gond!

amúgy abban mindenképpen igaz szerintem is hogy jobb emberfogó cb-k kellenének...
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Én abban bízom a legjobban, hogy ugyanúgy underdogok leszünk mint a Macik elleni meccs előtt és a D-line pedig ugyanúgy felpörög és komoly nyomást fog Vickre helyezni. Bízom abban, hogy ugyanúgy egy nagy győzelemmel jövünk ki a váratlan vereségből, mint a Pats. Nagy hullámvasút ez az idény. Vick se fog ugyanolyan jól játszani, bár idén még veretlen.

Sok fog azon múlni, hogy melyik csapat lesz nagyobb hőfokon. Sztem szintén sok múlik majd azon, hogy meccs közben tudunk-e majd változtatni azon, ha a kitalált védekezési taktika valamiért nem fog jól működni. Remélem nem járunk úgy, mint a Colts ellen, ahol edzői hibák is közrejátszottak a vereségben.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
szesze :Vick mélységi passz tekintetében sokkal gyengébb/bizonytalanabb, így itt be fogjuk vállalni a feltolt védelmet.

nem kötözködöm de
hát ha magam elé képzelem a Skins ellen dobált "gyenge ,bizonytalan " passzait.... 😊
+ a mi feltolt védelmünket....

de most én mondom hogy legyen neked Igazad.... 😊
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jobb emberfogó cb-k kénének, még TT-ben látok több fantáziát ilyen szempontból.yooker
Szeritnem a Cowboys elleni meccs megmutatta, hogy TT nagyon szar emberfogásban.balu10
ilyet én nem írtam ....yooker
Sorry Szsziszka írta. Bocsi.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
salander: igazad volt, D-nek néztem az egyik B-t, bocs 😊 javítottam.
Mindenki nézze át az eredményeit légyszi, tegnap nagyon k.o. voltam lehet h másnál is elnéztem valamit.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Emlékeim szerint tavaly a Vicknél fokozatokkal lassúbb McNabb is többször megfutotta a first downt 3&sok helyzetekben.

Sajnos taktikailag nincs ötletem, de akkor lesz esélyünk, ha rögtön az elején elvesszük Vick játékkedvét. Csak nem fog minden meccsen az első dobása 6 pontot érni. Különösen fontos lesz, hogy kellően felpörögve játsszon a D már az első drive-tól kezdve.

Meg aztán nem kell 12-10-re nyernünk nyerhetünk 49-48-ra is.vadibandi
McNabb teljesen más típusú irányító, az ő mélységi passzai életveszélyesek voltak minden esetben, ezáltal nem lehetett ezt a feltolt védekezést alkalmazni, mert ő minden egyes késést képes volt sikeres mélységi passzal büntetni. Ezáltal muszáj volt visszább állnunk, így viszont ha sikerült kimozognia sokszor nyitva volt előtte a pálya. Vick mélységi passz tekintetében sokkal gyengébb/bizonytalanabb, így itt be fogjuk vállalni a feltolt védelmet. Biztos szívunk 1-2 big play-t ezzel, de annak normális esetben bele kell férnie, ha az offense is hoz egy megfelelő szintet.
Érdekes, h a Dallas ellen szinte én voltam egyedül rossz előérzettel a meccs előtt, most meg kb egyedül vagyok azzal, h nem lesz gond a védelmünkkel 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Emlékeim szerint tavaly a Vicknél fokozatokkal lassúbb McNabb is többször megfutotta a first downt 3&sok helyzetekben.

Sajnos taktikailag nincs ötletem, de akkor lesz esélyünk, ha rögtön az elején elvesszük Vick játékkedvét. Csak nem fog minden meccsen az első dobása 6 pontot érni. Különösen fontos lesz, hogy kellően felpörögve játsszon a D már az első drive-tól kezdve.

Meg aztán nem kell 12-10-re nyernünk nyerhetünk 49-48-ra is.




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Sztem fel fogjuk tolni a védekezésünket, a sec-ből folymatosan be lesz tolva egy vagy több ember aki a futásokra fog felügyelni. Ezzel nyilván kockáztatni fogjuk a mélységi passzok lehetőségét, de ha a DL-ünk hozza azt a szinten ami elvárható akkor kell lennie akkora nyomásnak Vicken, h ezekkel ne tudjanak meccset nyerni. Sok lesz az 1-1-ezés hátul, úgyh nem lesz könnyű a sec dolga sem, de sztem megoldható. A középső futásokat a DT-k és az MLB kell h megtartsa, nem nagyon fér bele a besegítés máshonnan, mert az OLB-knek, ill a feltolt safetynek/CB-nek figyelni kell Vick kimozgásaira.
Nem kell túldimenzionálni ezt a Phillyt, meg Vicket sem. Ha a védelmünk hozza azt amire képes akkor megállítjuk őket.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
amúgy szépen beindult az elemzés.. 😊

de annyira sokoldalú így Vickel a már régebben is durva Philly off. hogy nehéz lesz tutit találni!


Ha esetleg találtok erre vonatkozó írást valahol , azt dobjátok már ki ide!Köszi!!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Jobb emberfogó cb-k kénének, még TT-ben látok több fantáziát ilyen szempontból.yooker
Szeritnem a Cowboys elleni meccs megmutatta, hogy TT nagyon szar emberfogásban.balu10
ilyet én nem írtam ....