New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hát, kivagyok baromira!

Egyrészt a kétórás "alvás", másrészt a meccs vége miatt.

Mindenki egyetértett, hogy csak akkor nyerhetünk, ha a hülye hibákat mellőzzük. Nos, ez egyáltalán nem sikerült. A szezon összes bénázását produkáltuk ismét egy meccs alatt, értsd punt kiejtés mindkét oldalon, Bradshaw fumble, Eli INT-ek, és sajnos ezt megfejeltük még egy kisiskolás, amatőr hibával. Félreértés ne essék, nekem Eli a kedvenc irányítóm, fantasy-csapatomat is ő vezeti, de ez a tegnapi becsúszása... rémálmaimban fog előjönni. Tavaly nem ugyanígy a PHI ellen csinált egy teljesen hasonlót?

A D jó volt, bár szerintem nagyon egy sémára épültek a play-ek, és hát az a 4&1-ből TD eléggé leront a teljesítményen.

Most durván ennyi jut eszembe, kicsit fáradt vagyok...
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Én a D-vel elégedett voltam. Állandóan 40 yard környékéről indultak, és ennek ellenére nem csináltak sok pontot. Nem volt sok big play beszívás, a 4&1-nél is centiken múlt, hogy Osi nem ütötte el a labdát. A screeneket szintén jól megoldottuk. De 5 TO ilyen csapat ellen nem fér bele. Bár az 5-ik értelmetlen idiótaság volt. Az hogy végig meccsben voltunk a D-nek köszönhető.

Várható volt, hogy nem futunk sokat ezzel az Oline-al. Eli-n volt nyomás rendesen, bár sacket nem csináltak. Most látszott, hogy Smith hiányzik. Könnyű volt Nickset levenni a pályáról.

Ami igazán fájó, hogy egy ilyen nevetséges scramble-fumble vet véget a meccsnek, főleg Eli részéről.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
várható volt sajnos...
tetszik h 14 pontról feljöttünk, Eli meg 10ből 1szer nem csinálja meg ezt a game winning drive-t, phillyben meg ki lehet kapni. Vick nem szárnyalt annyira!
Most már kellenek bravúrok is! Green Bay ellen nyerni kell mostmár... és a két redskins meccset is, ha ma nyertünk volna, legalább a fővárosban kikaphattunk volna!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Ennél szarabbul nem alakulhatott volna ez a forduló, minden riválisunk nyert 😐Szesze
Ráadásul megint magunknak köszönhetjük a vereséget. Eli megtanulhatna futni azzal a kib......tt labdával. :/ Amúgy szerintem a JPP offside volt a fordulópont az utolsó negyedben. :/
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ennél szarabbul nem alakulhatott volna ez a forduló, minden riválisunk nyert 😐
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Maradok én is...Persze remélem most nem a szívást kell nézni, mint a Colts ellen :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
1. C
2. C
3. D
4. B
5. C
6. B
7. C
8. A
9. C
10. D
11. A
12. D

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
A kérdés: ki marad fent?
Mert most úgy jöttek össze a dolgok, hogy fent tudok maradni 😀Chevy
én tutiSzesze
fenn leszek én is tuti, nézem az ESPN-t, lehet géphez is odaülök!ironroy
Holnap szabi, úgyhogy nézem én is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ÁÁÁ húzos lenne nagyon fent maradni 😕 Holnap Jersey - Caps bunyódömping és a tv is adja, de ha most hajnalozok akkor vicces hétfőm lesz 😐 😂 Szóval mára marad a sporttv-s meccs.

1.D
2.B
3.D
4.B
5.B
6.D
7.C
8.D
9.C
10.B
11.B
12.C

ne legyen igazam
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A kérdés: ki marad fent?
Mert most úgy jöttek össze a dolgok, hogy fent tudok maradni 😀Chevy
Én most nem vállalom be, holnap rendesen képben kell lennem, mert szakdogát írok és már közeleg a leadási határidő.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A kérdés: ki marad fent?
Mert most úgy jöttek össze a dolgok, hogy fent tudok maradni 😀Chevy
én tutiSzesze
fenn leszek én is tuti, nézem az ESPN-t, lehet géphez is odaülök!
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tippjáték, 10. forduló. (tippelni meccskezdésig lehet)

1. Mi lesz a végeredmény? B
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? E
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? D
4. Hány passzolt TD-nk lesz? D
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? B
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? D
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? C
10.Hány sacket szedünk be? A
11. Megtörjük Vick INT nélküli sorozatát? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
senki nem tippelt még sima giants sikert, úgyh ideje megtörni a jeget 😉

1. A
2. C
3. B
4. C
5. C
6. A
7. B
8. B
9. C
10. B
11. A
12. B
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
A kérdés: ki marad fent?
Mert most úgy jöttek össze a dolgok, hogy fent tudok maradni 😀Chevy
én tuti
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
A kérdés: ki marad fent?
Mert most úgy jöttek össze a dolgok, hogy fent tudok maradni 😀
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Dj Johnson kuka, jott Ballard
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2010/11/giants_promote_te_jake_ballard.html

Diehl, O`Hara, Smith es Hedge is kihagyja a meccset, Andrews viszont megy. Valahogy nem varok sok jot.....de ne legyen igazam.lotus86
Mázli ha tényleg játszani tud Andrews, bár sztem nem az Offense teljesítményén fog múlni, hogy nyerünk-e,mert sztem Eli és az elkapók simán hozzák a +300 yardot még úgyis, hogy Asante felé nem nagyon kéne majd dobálni mert gondolom ő fogja Nicks-et, úgyhogy MM-en a világ szeme.Futni azt sztem egyáltalán nem fogunk tudni, hacsak nem kap több carry-t Jacobs...
Nagyon nagy feltámadás kell a Defensetől, hogy ne húzzon el már az első negyedben 21 ponttal a Philly, kell a plusz a D-től, labdát kell szerezni!!! bízom benne, hogy nyerünk, de nem mi vagyunk az esélyesek...
Go Giants!!!ironroy
Futni pedig muszáj lesz! Hosszú drive-ok segíthetnek, h minél kevesebbet legyen Vick pályán. Én nem érzem h a Philly run-D-je olyan áthatolhatatlan lenne. Az lg-vel futás során nem lesz talán gond (se Boothe, se Petrus nem rossz run blockban), az lt-re kíváncsi leszek (bár ha Beatty játszik, akkor nyugodtabb lennék ha többet kéne runblockban villognia, mint passblockban.)Samueltől én is tartok. Vigyázni kell Gilbride-nak, h milyen routokat futtat, meg persze Nicksnek is normálisan meg kell őket futni (nem úgy, mint a Dallas ellen az a bizonyos).Talán Nicks "fizikalitását" ki lehet használni ellene, ha jól használja a testi erejét, el tudja nyomni.
Szoros meccsre jók lehetünk, de a győzelem se lenne azért akkora meglepetés. Különösen fontos lenne a turnoverekre, meg a szokásos hibáinkra odafigyelni (meccs eleji bealvás, spec team).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1. B
2. D
3. C
4. C
5. B
6. B
7. B
8. B
9. C
10. B
11. A
12. B
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.D
2.C
3.D
4.C
5.B
6.A
7.B
8.A
9.C
10.B
11.B
12.C
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:

1. B)
2. C)
3. B)
4. C)
5. C)
6. B)
7. C)
8. B)
9. A)
10. B)
11. A)
12. C)
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Dj Johnson kuka, jott Ballard
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2010/11/giants_promote_te_jake_ballard.html

Diehl, O`Hara, Smith es Hedge is kihagyja a meccset, Andrews viszont megy. Valahogy nem varok sok jot.....de ne legyen igazam.lotus86
Mázli ha tényleg játszani tud Andrews, bár sztem nem az Offense teljesítményén fog múlni, hogy nyerünk-e,mert sztem Eli és az elkapók simán hozzák a +300 yardot még úgyis, hogy Asante felé nem nagyon kéne majd dobálni mert gondolom ő fogja Nicks-et, úgyhogy MM-en a világ szeme.Futni azt sztem egyáltalán nem fogunk tudni, hacsak nem kap több carry-t Jacobs...
Nagyon nagy feltámadás kell a Defensetől, hogy ne húzzon el már az első negyedben 21 ponttal a Philly, kell a plusz a D-től, labdát kell szerezni!!! bízom benne, hogy nyerünk, de nem mi vagyunk az esélyesek...
Go Giants!!!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. D
2. C
3. B
4. B
5. B
6. A
7. A
8. A
9. A
10.C
11. B
12. A




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Andrews játéka nagyon fontos lenne.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Dj Johnson kuka, jott Ballard
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2010/11/giants_promote_te_jake_ballard.html

Diehl, O`Hara, Smith es Hedge is kihagyja a meccset, Andrews viszont megy. Valahogy nem varok sok jot.....de ne legyen igazam.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? B (optimizmus rulz)
2. Hány támadó-yardunk lesz összesen? B
3. Hány támadó-yardot szereznek ellenünk összesen? B
4. Hány passzolt TD-nk lesz? C
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1, FF: 3, sack: 4)? A (nálam van fantasyban)
7. Ki szerzi a legtöbb pontot (tackle: 1 pont, INT: 4)? C
8. Ki szerzi a legtöbb elkapott yardot? B
9. Hány sacket szerzünk? B
10.Hány sacket szedünk be? C
11. Megtörjük Vick INT nélküli sorozatát? A
12. Hány 30 yardnál hosszabb kickoff/illetve 15 yardnál hosszabb punt return-ünk lesz a meccsen? C
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1. B)
2. D)
3. C)
4. D)
5. A)
6. B)
7. D)
8. B)
9. D)
10. B)
11. A)
12. B)