New York Giants
50 feliratkozó
több mint 14 éve
Jah és a red zone deff a 3. meccset nyeri meg nekünk zsinorban...Szeszepedig ez mostanában nem nagyon volt erősségünk !
2 éve tán ligautolsó környékén voltunk ebben a mutatóban ( Fewell előtt)
több mint 14 éve
így járnak akik nem hisznek a csapatban 😉najó, én is elkönyveltem már a vereséget, de azért előfordul ilyen fordítás (más kérdés, h inkább ellenünk szokták bemutatni😊, így kitartottam. Drámai végjáték volt az biztos és végre 1x a fasz jó oldalán álltunk.
Osi sokkal jobb volt, mint számítottam, az h futás ellen nem használható nem újdonság, ő egy pass-rusher volt mindig. (ezért is jobb nála Tuck, ő sokkal komplexebb játékos - Osit eleve csak passz szitukban hozzuk be). Ami viszont hatalmas meglepetés volt az Tollefson játéka, mindig is bírtam a faszit, de ekkora meccse neki még nem volt. Rolle is a legjobbkor kapta össze magát, ideje volt, h a nagy pofa mellé most már letegyen ő is az asztalra vmit. (más kérdés, h most meg Philips bénázott, az a vonal melletti bénáskodás Wells-szel szemben nagyon gagyi volt). Az OL nagyjából rendben volt (leszámítva az első negyedet ami egy az egyben katasztrófa volt offense szempontból), de Baas sérülése majdnem megpecsételte a sorsunkat, Boothe első megmozdulása nem volt túl sikeres.. szerencsére utána azért összeszedte magát. A futás nem ment egyáltalán, éppen ezért kivételesen jobb lett volna már az elejétől sokkal több passzjátékot hívni, a Cards nagyon feltolta az embereit ezt előbb is észrevehettük volna..
Eli és Nicks nagyot játszott (tőlük el is várható mondjuk), de az igazi pozitív meglepetés Ballard volt, szükség volt megint egy váratlan bravúrteljesítményre, jó lenne ha tudná hozni ezt a szintet a jövőben is. (mondjuk nem a gyorsasága a fő fegyvere az jól látszott az 1 yardnál megállított passznál is😊
Jah és a red zone deff a 3. meccset nyeri meg nekünk zsinorban...
több mint 14 éve
eeh, kihagytam a 2. félidőt :mad:
több mint 14 éve
basszus!!!éreztem hogy al kell menni aludni a végén , csak így nyerhetünk ! 😉
amellett hogy nyertünk , kurva jó tudni hogy ilyen mentális
tartása van a csapatnak és rossz játékkal is tud nyerni !
ezek nagyon fontosak egy sikeres szezonhoz!
a riválisok megnyert meccseket buktak , mi elvesztettet hoztunk vissza!!
több mint 14 éve
Futás az úgy amblokk nem működött a mi oldalunkon, míg a Cardsnál Beanie élete egyik legjobb meccsét játszotta.Én meg elmentem 20-10 -nél aludni...
Deion Sanders tetszett az összefoglalóban: "Eli Manning, looking for David Tyree..." 😀
több mint 14 éve
Hát az eheti game planje a defensenek nem sikerült olyan jól mint a Philli elleni. (De ez is segít tudatosítani, hogy egy sérült, totál széthullott Tuck is mennyit számít a pályán.) Majd még visszanézem: de a linebackerekkel (1-2 érthetetlen felvett szöget kivéve futásnál) elégedett voltam, Osi szépen tért vissza a stripsackkel, de futás ellen kb semmit nem ad hozzá a védekezéshez. Rolle meg Webster dolgoztak a fizetésükért, kulcsszituációkban. Josephnek volt pár szép passrush megoldása, de rohadtul remélem hogy Bernard sérülésének nem lesz hosszú távú hatása, mert idén szükség van rá.Az o-linenak voltak nagyon szép pillanatai (az első futott TD blokkjai pl), de az általában atomstabil Snee is eléggé ki volt ma valamiért.
több mint 14 éve
én már elkönyveltem a zacskót, csodálkoztam is magamon, h relatíve milyen nyugodtan tűröm 😊 a végén viszont szívrohamot kaptam legalább 3x. Elképesztő végjáték volt egy egyébként sztem alacsony színvonalú meccsen, de a drámai vége miatt emlékezetes marad ez a meccs az biztos.Rettentő fontos W volt, akárhogy is jött össze.. vétek lett volna nem kihasználni a Philly és a Dallas bukóját.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ismét meg van a w! Ez még melegebb volt mint a múlt heti. 😊 Manning megint nagyon jól játszott és Nicks is elképesztő volt. A védelemből talán Rolle-t emelném ki, illetve a 2-2 sacket jegyző Osi és Tollefson párost. Csak így tovább. 😊
több mint 14 éve
nem nagyon merek örömködni már az eredménykövetőben, mert most egy hétig közutálat tárgyai leszünk! DE, végre egyszer a mi a javunkra tévedtek a bírók... Szesze írta pont, hogy csoda kellene... összejött! El sem hiszem, utolsó 5 percben 2 TD...na jó éjt!
több mint 14 éve
Íme az Arizona elleni meccsre a kérdések.
1. B
2. D
3. B
4. A
5. B
6. D
7. B
8. B
9. C
10. B
11. A
12. Dironroy
több mint 14 éve
Elnézést, hogy ilyen csendbe voltam, de szarakodik az internetem. Most talán egy ideig jó lesz! Természetesen hajrá Giants! Győzni fogunk!
több mint 14 éve
1. Mi lesz a végeredmény? A2. Hány pontot szerzünk a meccsen? D
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A
4. Manning vagy Kolb passzol több yardot? A
5. Hány futott TD-nk lesz? C
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? C
7. Eli vagy Kolb dob először INT-et a meccsen? B
8. Hány yardot szerez ellenünk összesen, a Cardinals támadóegysége? B
9. Kinek lesz a legtöbb scrimmage yardja közülük? A
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnt nyelünk be? A
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
több mint 14 éve
1.B2.D
3.C
4.B
5.B
6.C
7.B
8.C
9.B
10.B
11.A
12.D
több mint 14 éve
Sajna nem egy súlycsoport, főleg így sérülés után, de remélem nem lesz igazamTuck nem játszik, kurva jó...SzeszeUmenyiora viszont igen.Winters
Tuck-ot tartom a csapat legfontosabb láncszemének, így mindig egyből pesszimistába váltok, ha nem tud játszani 😕
több mint 14 éve
Tuck nem játszik, kurva jó...SzeszeUmenyiora viszont igen.
több mint 14 éve
Tuck nem játszik, kurva jó...
több mint 14 éve
1. A)2. C)
3. A)
4. B)
5. C)
6. C)
7. B)
8. A)
9. F)
10.C)
11.C)
12.D)
több mint 14 éve
1. B2. D
3. C
4. B
5. B
6. C
7. A
8. C
9. B
10. B
11.A
12. D
több mint 14 éve
1. B2. D
3. B
4. B
5. B
6. B
7. C
8. B
9. C
10. C
11. A
12. D
több mint 14 éve
1. A)2. D)
3. A)
4. A)
5. B)
6. C)
7. B)
8. C)
9. F)
10. A)
11. A)
12. C)
több mint 14 éve
1. B2. C
3. B
4. A
5. B
6. C
7. B
8. B
9. B
10. C
11. A
12. A
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
1. B2. C
3. B
4. A
5. B
6. C
7. A
8. B
9. E
10. A
11. C
12. D



több mint 14 éve
1.B2. A
3.B
4. A
5. B
6. B
7. B
8. B
9.F
10. B
11. A
12. F
több mint 14 éve
1. A) több mint 14 ponttal nyerünk2. D) 26-30
3. B) 16-20
4. A) Eli
5. C) 2
6. C)3-4
7. B) Kolb
8. C) 281-320 yard
9. B) Fitzgerald
10. C)2
11. A) JPP
12. D)Phillips
