New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hány éve várok erre.
ozibozi
Azért még várjuk ki.. de hátha 😊
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Hány éve várok erre.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Az ESPN és a Giants közeli beat írók egy része már azt írja, hogy küldtünk ki pár GM pozi megkeresést is embereknek, lehet más is elindul Garrett után.
Rodaron
Nagyon remélem.
Zet
Srácok közeledik a MI karácsonyunk!!! 🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 343
Az ESPN és a Giants közeli beat írók egy része már azt írja, hogy küldtünk ki pár GM pozi megkeresést is embereknek, lehet más is elindul Garrett után.
Rodaron
Nagyon remélem.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Az ESPN és a Giants közeli beat írók egy része már azt írja, hogy küldtünk ki pár GM pozi megkeresést is embereknek, lehet más is elindul Garrett után.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
nem védeni akarom Garrett-et, mert a) nincs rá szüksége, b) nem is akarnám
de itt ez komoly VAS (védd a segged) művelet, kellett egy áldozati bárány
rva
Naná!! Ezt itt mindenki IS így érzi...😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
nem védeni akarom Garrett-et, mert a) nincs rá szüksége, b) nem is akarnám
de itt ez komoly VAS (védd a segged) művelet, kellett egy áldozati bárány
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
az elmúlt időszakban "kicsit" elegem lett ebből a szenvedésből , idegeskedésből ....
az élő meccsekből és követőzésből, fórumozásból ( és nem miattatok 😊 ) ,podcastek,cikkek stb
annyira reménytelen bármit is elemezni amíg nincs gyökeres fordulat
semmi öröm nincs jelenleg ebben csak az idő megy vele évek óta
tömörített nfl gamepass verzió megy szégyenszemre de már azt is alig bírom 😊
JG kirúgása valóban csak a szarnak egy pofon ,itt újból neki kell futni majd az egésznek !
most már azért nem bírtam tovább hogy benézzek és újból olvassam a véleményeket de optimizmusom még várat magára!
rászoktam viszont a Bears meccsekre ...ott azért eddig volt min örülni ,remélem ez legalább így marad ;
yooker
már kezdtem aggódni, hogy mi van veled, aztán láttam, hogy be szoktál lépni csak nem írsz, így sejtettem hogy kiégés lehet a háttérben 😊
Szesze
Többen is vannak ezzel így!😔

@Awesomeone is eltünt, pl.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
az elmúlt időszakban "kicsit" elegem lett ebből a szenvedésből , idegeskedésből ....
az élő meccsekből és követőzésből, fórumozásból ( és nem miattatok 😊 ) ,podcastek,cikkek stb
annyira reménytelen bármit is elemezni amíg nincs gyökeres fordulat
semmi öröm nincs jelenleg ebben csak az idő megy vele évek óta
tömörített nfl gamepass verzió megy szégyenszemre de már azt is alig bírom 😊
JG kirúgása valóban csak a szarnak egy pofon ,itt újból neki kell futni majd az egésznek !
most már azért nem bírtam tovább hogy benézzek és újból olvassam a véleményeket de optimizmusom még várat magára!
rászoktam viszont a Bears meccsekre ...ott azért eddig volt min örülni ,remélem ez legalább így marad ;
yooker
már kezdtem aggódni, hogy mi van veled, aztán láttam, hogy be szoktál lépni csak nem írsz, így sejtettem hogy kiégés lehet a háttérben 😊
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azért egy dolog miatt hozhatnánk, valami elfogadható teljesítményt a hétvégén, mivel Strahan mezének a visszavonultatása lesz a félidőben, nem kellene hagyni a zöld sasokat ünnepelni 😛
több mint 2 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
az elmúlt időszakban "kicsit" elegem lett ebből a szenvedésből , idegeskedésből ....
az élő meccsekből és követőzésből, fórumozásból ( és nem miattatok 😊 ) ,podcastek,cikkek stb
annyira reménytelen bármit is elemezni amíg nincs gyökeres fordulat
semmi öröm nincs jelenleg ebben csak az idő megy vele évek óta
tömörített nfl gamepass verzió megy szégyenszemre de már azt is alig bírom 😊
JG kirúgása valóban csak a szarnak egy pofon ,itt újból neki kell futni majd az egésznek !
most már azért nem bírtam tovább hogy benézzek és újból olvassam a véleményeket de optimizmusom még várat magára!
rászoktam viszont a Bears meccsekre ...ott azért eddig volt min örülni ,remélem ez legalább így marad ;

Szerkesztette: yooker
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Sok helyen azt írják, hogy DG-t hagyják szépen visszavonulni a szezon végén. Részemről ez is teljesen rendben van, csak menjen!
Haba
Az a baj két éve kb mindig az van,hogy nyugdíjba megy.Akkor hiszem el mikor a nyugdíjasklubból szelfizik sakk party közbe,addig csak remélem hogy így lesz.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Sok helyen azt írják, hogy DG-t hagyják szépen visszavonulni a szezon végén. Részemről ez is teljesen rendben van, csak menjen!
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Amúgy lehet most jutott el az abc tanulásában Mara a G betűig...akkor csomagolhatna Garrett után Gettleman,Graham 😂😂
Vobox
Ez alapján Judge-ra is hamarosan kimondják az ítéletet.
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Amúgy lehet most jutott el az abc tanulásában Mara a G betűig...akkor csomagolhatna Garrett után Gettleman,Graham 😂😂
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hogy egy jó hírt is mondjak, jelenleg van egy 5. és 7. helyünk a jövő évi drafton. Egyébként szerintem holnap a Detroit meglepi a Bearst, mert ott is már eléggé mozognak, hogy Nagy-ot kitegyék.
Rodaron
Megint lesz mit elbaszni.. Ahhoz sajnos nem elég Garrett kivágása, hogy ez tényleg jó hír legyen.

Szerkesztette: Szesze
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Hogy egy jó hírt is mondjak, jelenleg van egy 5. és 7. helyünk a jövő évi drafton. Egyébként szerintem holnap a Detroit meglepi a Bearst, mert ott is már eléggé mozognak, hogy Nagy-ot kitegyék.
Rodaron
Lessz ez még jobb is 😂
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Hogy egy jó hírt is mondjak, jelenleg van egy 5. és 7. helyünk a jövő évi drafton. Egyébként szerintem holnap a Detroit meglepi a Bearst, mert ott is már eléggé mozognak, hogy Nagy-ot kitegyék.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nyilván ettől nagy csodát nem kell várni. Gyanítom hirtelen nem lesz tele a playbook értelmes hívásokkal, amit minden játékos tud, csak eddig nem használták. Amúgy meg tavaly egy meccsen láttuk Kitchenst OCként, ahol kőkemény 6 pontot sikerült felrakni a Browns ellen. Igaz McCoyjal
Haba
Nyilván nem lehet ettől sokat várni,viszont legalább valami történik.Szerintem a legtöbb szurkolónak azzal van tele a töke,hogy hiába látjuk hétről hétre mi van,elhangzik ugyanaz a sablon szöveg,de felelős nincs.Most legalább az egyik kártékony elemtől megszabadultunk.
Vobox
Nem bánom én sem, csupán úgy gondolom,ez így még elég karcsú. Reméljük a legjobbakat, és a tendencia folytatódását. Mármint a kirugdosós, nem a játék kép 😊
Haba
Reméljük szezon végén megy a többi is.. így szezon közben ennél többre nem lehetett számítani, meg eleve tartottam tőle, h jövőre is a nyakunkon marad még ő is. Legalább ettől már nem kell tartani, ez is valami..
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Nyilván ettől nagy csodát nem kell várni. Gyanítom hirtelen nem lesz tele a playbook értelmes hívásokkal, amit minden játékos tud, csak eddig nem használták. Amúgy meg tavaly egy meccsen láttuk Kitchenst OCként, ahol kőkemény 6 pontot sikerült felrakni a Browns ellen. Igaz McCoyjal
Haba
Nyilván nem lehet ettől sokat várni,viszont legalább valami történik.Szerintem a legtöbb szurkolónak azzal van tele a töke,hogy hiába látjuk hétről hétre mi van,elhangzik ugyanaz a sablon szöveg,de felelős nincs.Most legalább az egyik kártékony elemtől megszabadultunk.
Vobox
Nem bánom én sem, csupán úgy gondolom,ez így még elég karcsú. Reméljük a legjobbakat, és a tendencia folytatódását. Mármint a kirugdosós, nem a játék kép 😊
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Nyilván ettől nagy csodát nem kell várni. Gyanítom hirtelen nem lesz tele a playbook értelmes hívásokkal, amit minden játékos tud, csak eddig nem használták. Amúgy meg tavaly egy meccsen láttuk Kitchenst OCként, ahol kőkemény 6 pontot sikerült felrakni a Browns ellen. Igaz McCoyjal
Haba
Nyilván nem lehet ettől sokat várni,viszont legalább valami történik.Szerintem a legtöbb szurkolónak azzal van tele a töke,hogy hiába látjuk hétről hétre mi van,elhangzik ugyanaz a sablon szöveg,de felelős nincs.Most legalább az egyik kártékony elemtől megszabadultunk.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Nyilván ettől nagy csodát nem kell várni. Gyanítom hirtelen nem lesz tele a playbook értelmes hívásokkal, amit minden játékos tud, csak eddig nem használták. Amúgy meg tavaly egy meccsen láttuk Kitchenst OCként, ahol kőkemény 6 pontot sikerült felrakni a Browns ellen. Igaz McCoyjal
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
Agent Garrett has been exposed!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vàrhattak volna egy hetet 😏😉
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azért kiváncsi lennék ki kezdeményezte a döntést.Judge vagy DG vagy fentebb utasítás.
Vobox
Elvileg Judge.