New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
QB kérdést bedobom újra, bár én nem láttám még a mai meccsünket.

Szerintetek van? Én inkább azt a tábort erősítem, hogy nincs.
GiantsMLBhunter
Nincs +1
Rodaron
Nincs +1
nagir
Nincs +1
Vobox
Nincs +1
Fal kell, nem új QB
Haba
Nincs +1.
Majd ha a nagyon távoli jövőben contender csapatunk lesz, akkor kell elgondolkozni a QB poszton.
Vélhetően DJ nem lesz franchise QB, de jelenleg (és a jelek szerint még évekig) nem ő a probléma.
Zet
Az biztos, hogy Eli nem lesz belőle, de franchise QB talán még lehet. Fejlődnie kell és mindenek előtt egy normális fal. Lecserélni mostanában hatalmas faszság lenne. Az idei draft előtt minden szakértő odáig volt a szenzációs QB felhozataltól, sokan arra számítottak, hogy irányító lesz az első 5 húzás. Aztán látjuk eddig mire mentek, DJ első félszezonja magasan jobb volt mint amit idáig Trevorék hoztak. Jövőre meg azt vizionálják, hogy nem fog QB kimenni az első háromban. Szóval becsüljük meg Jones-t, és pufifánkok mellet hozzunk neki egy értelmes OC-t is!
vanek úr
igen en is igy latom alapjaban hogy nem o a problema de nem is o a megoldas. egy jol epitett csapattal be tudunk vele menni a rajatszasba de meglepodnek ha valaha SB kozelebe kerulnenk vele. el lehet vele jatszani meg 3-5 evet, de sztem sosem lesz az igazi gyoztes tipus ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Hú de rühellem már ezt az egész edzői bandát, teljesen alkalmatlan az összes, ráadásul még beszariak is, remek párosítás bazdmeg. Nézhetetlen hányinger!!!! Meddig maradhatnak ezek a helyükön már?? Mondjuk én is hülye vagyok, hogy mindig megnézem ezt a szart, pedig egyértelmű, hogy amíg ezek a dilettáns idióták vannak itt addig mindig ugyanezt fogom látni.
Szesze
en ejszakai altatas utan megneztem a 2. felido elso drivejat es abbol lejott h nem erdemes tovabb fennmaradni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 446
Lassan Judge kínos ahogy van.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 342
Ez a headset-ügy nagyon kínos lett Judge számára.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Engramet nem fogjuk eltradelni.
Rodaron
Költői:
DE MÉR NEM?
nagir
Passzolom ezt írják a sources.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Engramet nem fogjuk eltradelni.
Rodaron
Költői:
DE MÉR NEM?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Engramet nem fogjuk eltradelni. Viszont a Packers kivágta Jaylon Smith-t, ott lehet fenyalaboljuk
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
QB kérdést bedobom újra, bár én nem láttám még a mai meccsünket.

Szerintetek van? Én inkább azt a tábort erősítem, hogy nincs.
GiantsMLBhunter
Nincs +1
Rodaron
Nincs +1
nagir
Nincs +1
Vobox
Nincs +1
Fal kell, nem új QB
Haba
Nincs +1.
Majd ha a nagyon távoli jövőben contender csapatunk lesz, akkor kell elgondolkozni a QB poszton.
Vélhetően DJ nem lesz franchise QB, de jelenleg (és a jelek szerint még évekig) nem ő a probléma.
Zet
Az biztos, hogy Eli nem lesz belőle, de franchise QB talán még lehet. Fejlődnie kell és mindenek előtt egy normális fal. Lecserélni mostanában hatalmas faszság lenne. Az idei draft előtt minden szakértő odáig volt a szenzációs QB felhozataltól, sokan arra számítottak, hogy irányító lesz az első 5 húzás. Aztán látjuk eddig mire mentek, DJ első félszezonja magasan jobb volt mint amit idáig Trevorék hoztak. Jövőre meg azt vizionálják, hogy nem fog QB kimenni az első háromban. Szóval becsüljük meg Jones-t, és pufifánkok mellet hozzunk neki egy értelmes OC-t is!

Szerkesztette: vanek úr
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
PFF ismét bizonyította, h nincs értelme foglalkozni vele. A Bookerrel szembe futó, őt akadályozó centerünk (kb. a buttfumble volt hasonlóan vicces) 71.1 értékelést kapott
Haba
Most olvastam, hogy CrowdControl néven új statot vezetnek be és azért lett Price ilyen császár...NFL Hungaryn az iránybab@szta szófordulattal tenném ki 😀
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
PFF ismét bizonyította, h nincs értelme foglalkozni vele. A Bookerrel szembe futó, őt akadályozó centerünk (kb. a buttfumble volt hasonlóan vicces) 71.1 értékelést kapott
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Egyszerűen annyira bánt a tegnapi meccs, nem bírok a seggemen maradni...ennyi sérüléssel nyertünk volna két meccset zsinórban és mehettünk volna bye weekre akár 4-5el is...kis örömet adni a fanbase-nek. Akármennyire szar vagy, szar a csapat, szar a gárda, a W az W és sokkal jobban érzed magad tőle...inkább kapnánk ki 38 pontokkal, mint szegény Lions (no offense)...de ne ilyen uccsó mp-es FG-kel könyörgöm

gáci kurvära elegem van már az ilyen meccsekből....
Rodaron
Fura, mert én meg tök más miatt akadtam ki, de ezek szerint eleve teljesen máshogy állok a dologhoz, mint te. Nekem (főleg jelen helyzetünkben) absz nem az eredmény az elsődleges, hanem az, hogy van-e potenciál a mutatott játékunkban, fejlődünk-e valamilyen irányba. Ha pl megnyerjük ezt a meccset akkor bizonyos szempontból még szarabbul is éreztem volna magam, mint így, mert egyszerűen olyan beszari és hitvány játékhívások voltak végig, hogy ha ezzel nyertünk volna, akkor ezek a dilettáns barmok képesek lettek volna elhinni, hogy ezt így kell csinálni, jó irányba megyünk.. valószínű így is elhiszik, ezért is kéne kibaszni őket minél előbb. Konkrétan nézhetetlen és szar amit előadunk, a Saints és a Panthers elleni győztes meccs is az volt.. Nekem nem az eredményekkel van a bajom elsősorban, hanem azzal, hogy pontosan ugyanazt a kilátástalan szart kell néznem minden héten évek óta, mindezt úgy hogy hozzáértő edzőkkel/vezetőkkel ugyanebből a keretből (1-2 normális igazolással) simán egy PO-képes csapatot lehetne kihozni.
Szesze
Ez nem is baj szerintem, hogy máshogy állunk hozzá, ennek a franchise-nak szurkolunk, nyílván ez olyan mindenkinek más a kedvenc vagy kedveltebb játékosa. Azt gondolom, hogy amit írsz, hogy egy-egy jó playnek örülsz, még tavaly elfogadtam volna. De annyi elköltött FA és Draft capital-lal már inkább a W-nek kellene jönnie, mint hogy még mindig az 1-1 játéknak örüljünk. De még egyszer, nem veszekedés miatt írom ezt.
De nekem az a bajom, hogy lassan kit hozzunk ide, hogy itt valamit építsen. Egy dolgon fog ez múlni, ha Judge nem veszíti el az öltözőt, biztos, hogy maradni fog jövőre is, mivel akkor a keret nagyrészét is egyben tudja tartani nagy dead money nélkül, de akkor biztos coordinator változások és GM változások lesznek.
Rodaron
Hol írtam, hogy 1-1 játéknak akarok örülni? 😊 Én annak örülnék, ha látnám hogy az egyébként évek óta tök nyilvánvaló gyengeségeinket sikerülne javítani, de semmi ilyen nem történik és tök egyértelmű, hogy amíg ezek vannak itt, addig nem is fog. Judge pedig nem fogja elveszteni az öltözőt, mert soha nem is volt az övé. Nagyon nagy neki ez a kabát, ez teljesen egyértelműen kiderült. Ettől persze még lehet hogy maradni fog Garrettel együtt, ezekből én már bármit kinézek.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egyszerűen annyira bánt a tegnapi meccs, nem bírok a seggemen maradni...ennyi sérüléssel nyertünk volna két meccset zsinórban és mehettünk volna bye weekre akár 4-5el is...kis örömet adni a fanbase-nek. Akármennyire szar vagy, szar a csapat, szar a gárda, a W az W és sokkal jobban érzed magad tőle...inkább kapnánk ki 38 pontokkal, mint szegény Lions (no offense)...de ne ilyen uccsó mp-es FG-kel könyörgöm

gáci kurvära elegem van már az ilyen meccsekből....
Rodaron
Fura, mert én meg tök más miatt akadtam ki, de ezek szerint eleve teljesen máshogy állok a dologhoz, mint te. Nekem (főleg jelen helyzetünkben) absz nem az eredmény az elsődleges, hanem az, hogy van-e potenciál a mutatott játékunkban, fejlődünk-e valamilyen irányba. Ha pl megnyerjük ezt a meccset akkor bizonyos szempontból még szarabbul is éreztem volna magam, mint így, mert egyszerűen olyan beszari és hitvány játékhívások voltak végig, hogy ha ezzel nyertünk volna, akkor ezek a dilettáns barmok képesek lettek volna elhinni, hogy ezt így kell csinálni, jó irányba megyünk.. valószínű így is elhiszik, ezért is kéne kibaszni őket minél előbb. Konkrétan nézhetetlen és szar amit előadunk, a Saints és a Panthers elleni győztes meccs is az volt.. Nekem nem az eredményekkel van a bajom elsősorban, hanem azzal, hogy pontosan ugyanazt a kilátástalan szart kell néznem minden héten évek óta, mindezt úgy hogy hozzáértő edzőkkel/vezetőkkel ugyanebből a keretből (1-2 normális igazolással) simán egy PO-képes csapatot lehetne kihozni.
Szesze
Ez nem is baj szerintem, hogy máshogy állunk hozzá, ennek a franchise-nak szurkolunk, nyílván ez olyan mindenkinek más a kedvenc vagy kedveltebb játékosa. Azt gondolom, hogy amit írsz, hogy egy-egy jó playnek örülsz, még tavaly elfogadtam volna. De annyi elköltött FA és Draft capital-lal már inkább a W-nek kellene jönnie, mint hogy még mindig az 1-1 játéknak örüljünk. De még egyszer, nem veszekedés miatt írom ezt.
De nekem az a bajom, hogy lassan kit hozzunk ide, hogy itt valamit építsen. Egy dolgon fog ez múlni, ha Judge nem veszíti el az öltözőt, biztos, hogy maradni fog jövőre is, mivel akkor a keret nagyrészét is egyben tudja tartani nagy dead money nélkül, de akkor biztos coordinator változások és GM változások lesznek.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Egyszerűen annyira bánt a tegnapi meccs, nem bírok a seggemen maradni...ennyi sérüléssel nyertünk volna két meccset zsinórban és mehettünk volna bye weekre akár 4-5el is...kis örömet adni a fanbase-nek. Akármennyire szar vagy, szar a csapat, szar a gárda, a W az W és sokkal jobban érzed magad tőle...inkább kapnánk ki 38 pontokkal, mint szegény Lions (no offense)...de ne ilyen uccsó mp-es FG-kel könyörgöm

gáci kurvära elegem van már az ilyen meccsekből....
Rodaron
Fura, mert én meg tök más miatt akadtam ki, de ezek szerint eleve teljesen máshogy állok a dologhoz, mint te. Nekem (főleg jelen helyzetünkben) absz nem az eredmény az elsődleges, hanem az, hogy van-e potenciál a mutatott játékunkban, fejlődünk-e valamilyen irányba. Ha pl megnyerjük ezt a meccset akkor bizonyos szempontból még szarabbul is éreztem volna magam, mint így, mert egyszerűen olyan beszari és hitvány játékhívások voltak végig, hogy ha ezzel nyertünk volna, akkor ezek a dilettáns barmok képesek lettek volna elhinni, hogy ezt így kell csinálni, jó irányba megyünk.. valószínű így is elhiszik, ezért is kéne kibaszni őket minél előbb. Konkrétan nézhetetlen és szar amit előadunk, a Saints és a Panthers elleni győztes meccs is az volt.. Nekem nem az eredményekkel van a bajom elsősorban, hanem azzal, hogy pontosan ugyanazt a kilátástalan szart kell néznem minden héten évek óta, mindezt úgy hogy hozzáértő edzőkkel/vezetőkkel ugyanebből a keretből (1-2 normális igazolással) simán egy PO-képes csapatot lehetne kihozni.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ajánlom, hogy kezdjünk el tradelgetni ide-oda, vagy vágjunk ki embereket, mert itt valami óriási pofonfarázás kellene így trade deadline napján, hogy egy kicsit mindenki magához térjen.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 446
Próbáljuk itt belelátni sokan a
Franchise Qb-t, de olyan gyenge ez a támadófal és olyan kretén az edzői stáb, hogy nem derül ki világosan.
Kb úgy járnánk mint a
Jaguars, ha most lecserélnék.
/Mondjuk ettől még nem kellene neki sem bénáznia két-három jó megoldás után/
Tök mindegy mit csinálnak, Qb-t vagy Edge hegyeket hoznak ide, amíg nem söprik ki előtte az egész FO-t.
Addig csak ez lesz, max 1-2 győzelemmel több, de csak az időt vesztegetjük.
😕
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 342
QB kérdést bedobom újra, bár én nem láttám még a mai meccsünket.

Szerintetek van? Én inkább azt a tábort erősítem, hogy nincs.
GiantsMLBhunter
Nincs +1
Rodaron
Nincs +1
nagir
Nincs +1
Vobox
Nincs +1
Fal kell, nem új QB
Haba
Nincs +1.
Majd ha a nagyon távoli jövőben contender csapatunk lesz, akkor kell elgondolkozni a QB poszton.
Vélhetően DJ nem lesz franchise QB, de jelenleg (és a jelek szerint még évekig) nem ő a probléma.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
QB kérdést bedobom újra, bár én nem láttám még a mai meccsünket.

Szerintetek van? Én inkább azt a tábort erősítem, hogy nincs.
GiantsMLBhunter
Nincs +1
Rodaron
Nincs +1
nagir
Nincs +1
Vobox
Nincs +1
Fal kell, nem új QB
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
DJ első passza INT lett, na és!? Mindíg meg tudja magát rázni, a köv. driveban már nem is látszott rajta. 31 csapatból több mint a felében már piedesztára emelték volna, itt meg hülyét csinál belőle a FO!
John Ross nálunk elkapónak néz ki! Nem gondoltam volna. Tegnap megvédtem Slaytont erre egy egész meccsre eltűnik, ebből is látszik, hogy nem top wr, csak egy jó iparos, aki bírja az ütéseket és kevesebbet droppol általában... A sérülésekről meg csak annyit, ha valaki nem 100%-osan tér vissza az rásérül, megöljük a jártékosainkat...
Leo Williams megérti a pénzét, de D. Lawrence nem, A. Johnson lenyomja, de min.egál a teljesítményük, pedig nem u.a. az elvárás feléjük. Ojulari még jó is lehet, de hogy a faszba nem tudnak hozni senkit túloldarára? Innen bármelyikőtök tud mondani legalább egy DE akit ide lehetett volna hozni bagóért!
nagir
Ide DE-t nem hozni kellett volna...NEM ELKÜLDENI...
Vobox
JPP még valahol érthető, mert ő klasszikus 4-3 DE, de a Golden trade rejtély. Érdemes megnézni az idei teljesítményét.
Haba
Volt már ő szélső LB is, és "valamivel" hasznosabb volt a Carter - Ximines csodaduónál.
vanek úr
Ezt el kell ismerni
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egyszerűen annyira bánt a tegnapi meccs, nem bírok a seggemen maradni...ennyi sérüléssel nyertünk volna két meccset zsinórban és mehettünk volna bye weekre akár 4-5el is...kis örömet adni a fanbase-nek. Akármennyire szar vagy, szar a csapat, szar a gárda, a W az W és sokkal jobban érzed magad tőle...inkább kapnánk ki 38 pontokkal, mint szegény Lions (no offense)...de ne ilyen uccsó mp-es FG-kel könyörgöm

gáci kurvära elegem van már az ilyen meccsekből....
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
DJ első passza INT lett, na és!? Mindíg meg tudja magát rázni, a köv. driveban már nem is látszott rajta. 31 csapatból több mint a felében már piedesztára emelték volna, itt meg hülyét csinál belőle a FO!
John Ross nálunk elkapónak néz ki! Nem gondoltam volna. Tegnap megvédtem Slaytont erre egy egész meccsre eltűnik, ebből is látszik, hogy nem top wr, csak egy jó iparos, aki bírja az ütéseket és kevesebbet droppol általában... A sérülésekről meg csak annyit, ha valaki nem 100%-osan tér vissza az rásérül, megöljük a jártékosainkat...
Leo Williams megérti a pénzét, de D. Lawrence nem, A. Johnson lenyomja, de min.egál a teljesítményük, pedig nem u.a. az elvárás feléjük. Ojulari még jó is lehet, de hogy a faszba nem tudnak hozni senkit túloldarára? Innen bármelyikőtök tud mondani legalább egy DE akit ide lehetett volna hozni bagóért!
nagir
Ide DE-t nem hozni kellett volna...NEM ELKÜLDENI...
Vobox
JPP még valahol érthető, mert ő klasszikus 4-3 DE, de a Golden trade rejtély. Érdemes megnézni az idei teljesítményét.
Haba
Volt már ő szélső LB is, és "valamivel" hasznosabb volt a Carter - Ximines csodaduónál.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
DJ első passza INT lett, na és!? Mindíg meg tudja magát rázni, a köv. driveban már nem is látszott rajta. 31 csapatból több mint a felében már piedesztára emelték volna, itt meg hülyét csinál belőle a FO!
John Ross nálunk elkapónak néz ki! Nem gondoltam volna. Tegnap megvédtem Slaytont erre egy egész meccsre eltűnik, ebből is látszik, hogy nem top wr, csak egy jó iparos, aki bírja az ütéseket és kevesebbet droppol általában... A sérülésekről meg csak annyit, ha valaki nem 100%-osan tér vissza az rásérül, megöljük a jártékosainkat...
Leo Williams megérti a pénzét, de D. Lawrence nem, A. Johnson lenyomja, de min.egál a teljesítményük, pedig nem u.a. az elvárás feléjük. Ojulari még jó is lehet, de hogy a faszba nem tudnak hozni senkit túloldarára? Innen bármelyikőtök tud mondani legalább egy DE akit ide lehetett volna hozni bagóért!
nagir
Ide DE-t nem hozni kellett volna...NEM ELKÜLDENI...
Vobox
JPP még valahol érthető, mert ő klasszikus 4-3 DE, de a Golden trade rejtély. Érdemes megnézni az idei teljesítményét.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
HoppáHoppá, hát most jövök rá...a Chiefs végig leakarta adni nekünk a meccset, de nekünk jobban kell a vereség a Draft pozíció miatt és önbuktatást akart a csapat...#Oziconteo (sorry a név használatért 😀 )
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
DJ első passza INT lett, na és!? Mindíg meg tudja magát rázni, a köv. driveban már nem is látszott rajta. 31 csapatból több mint a felében már piedesztára emelték volna, itt meg hülyét csinál belőle a FO!
John Ross nálunk elkapónak néz ki! Nem gondoltam volna. Tegnap megvédtem Slaytont erre egy egész meccsre eltűnik, ebből is látszik, hogy nem top wr, csak egy jó iparos, aki bírja az ütéseket és kevesebbet droppol általában... A sérülésekről meg csak annyit, ha valaki nem 100%-osan tér vissza az rásérül, megöljük a jártékosainkat...
Leo Williams megérti a pénzét, de D. Lawrence nem, A. Johnson lenyomja, de min.egál a teljesítményük, pedig nem u.a. az elvárás feléjük. Ojulari még jó is lehet, de hogy a faszba nem tudnak hozni senkit túloldarára? Innen bármelyikőtök tud mondani legalább egy DE akit ide lehetett volna hozni bagóért!
nagir
Ide DE-t nem hozni kellett volna...NEM ELKÜLDENI...
Vobox
de hoztunk egy OLB-t (Ximines), aki 3&20 offsidera-ra ugrik...
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
DJ első passza INT lett, na és!? Mindíg meg tudja magát rázni, a köv. driveban már nem is látszott rajta. 31 csapatból több mint a felében már piedesztára emelték volna, itt meg hülyét csinál belőle a FO!
John Ross nálunk elkapónak néz ki! Nem gondoltam volna. Tegnap megvédtem Slaytont erre egy egész meccsre eltűnik, ebből is látszik, hogy nem top wr, csak egy jó iparos, aki bírja az ütéseket és kevesebbet droppol általában... A sérülésekről meg csak annyit, ha valaki nem 100%-osan tér vissza az rásérül, megöljük a jártékosainkat...
Leo Williams megérti a pénzét, de D. Lawrence nem, A. Johnson lenyomja, de min.egál a teljesítményük, pedig nem u.a. az elvárás feléjük. Ojulari még jó is lehet, de hogy a faszba nem tudnak hozni senkit túloldarára? Innen bármelyikőtök tud mondani legalább egy DE akit ide lehetett volna hozni bagóért!
nagir
Ide DE-t nem hozni kellett volna...NEM ELKÜLDENI...
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
QB kérdést bedobom újra, bár én nem láttám még a mai meccsünket.

Szerintetek van? Én inkább azt a tábort erősítem, hogy nincs.
GiantsMLBhunter
Nincs +1
Rodaron
Nincs +1
nagir
Nincs +1