New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alternatív megoldásnak a laptop képe tévére kivetítése is működik 😊

több mint 2 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Bocsi, utána néztem: The app is compatible with Samsung & LG TVs built from 2017 (not available on LG webOS5.0 2021 models currently) built from 2017. Azért köszi és a többi szurkolótársamtól meg elnézést.

Szerkesztette: juz3r

Hotty Toddy!
több mint 2 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Szia! Sajna nincs. A Home gombra megnyílik a főmenü és ott az Alkalmazás listában az első "csempe" az Alkalmazások. Azt megnyitva hat kategóriát kapok: Reklámozott, Szórakozás, Játékgép, Hírek és információk, Élet, Ismeretterjesztő műsorok. Végignéztem mindet (a Szórakozásban nagyon sok alkalmazás volt ABC sorrendben), de sehol sem találtam. LG OLED C1-es a tévé... 😕

Hotty Toddy!
több mint 2 éve
Csita Dallas Cowboys 329
Sziasztok! Bocsi, de nem tudom hova írni a kérdést, mert az NFL csevegés csati kipurcant 502-es gateway hibaüzenettel.
Hat éve vettem egy WebOS-es LG Smart Full HD tévét, amiben alapból volt NFL Gamepass. Igaz, hogy csak arra volt jó, hogy visszanézzek egy meccset, mert az élő adásoknál csak egy: whoops - néz vissza később hibaüzenet fogadott. A tévé két hete gajra ment és most vettem egy nagyon új 4K-s tévét, ami úgyszintén LG-s kiadás. Itt viszont nem találom az NFL Gamepass-t. Persze ráköthetem HDMI-vel a laptop-ot és már kész is, vagy a böngésző változatot is használhatnám (azt még nem próbáltam), de kíváncsi lettem volna, hogy az új tévén működik-e rendesen a hivatalos alkalmazás. Valaki találkozott már ezzel a problémával?
juz3r
Ha rá van kötve a tv a netre símán csak töltsd le az LG Content Storebol! A baloldalt a hangerő alatti gomb!
több mint 2 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Sziasztok! Bocsi, de nem tudom hova írni a kérdést, mert az NFL csevegés csati kipurcant 502-es gateway hibaüzenettel.
Hat éve vettem egy WebOS-es LG Smart Full HD tévét, amiben alapból volt NFL Gamepass. Igaz, hogy csak arra volt jó, hogy visszanézzek egy meccset, mert az élő adásoknál csak egy: whoops - néz vissza később hibaüzenet fogadott. A tévé két hete gajra ment és most vettem egy nagyon új 4K-s tévét, ami úgyszintén LG-s kiadás. Itt viszont nem találom az NFL Gamepass-t. Persze ráköthetem HDMI-vel a laptop-ot és már kész is, vagy a böngésző változatot is használhatnám (azt még nem próbáltam), de kíváncsi lettem volna, hogy az új tévén működik-e rendesen a hivatalos alkalmazás. Valaki találkozott már ezzel a problémával?

Hotty Toddy!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Godwin is úgy néz ki kidőlt a Bucs-tól, mellette AB és Gronk is kuka lett, hát könnyebb lesz nekünk is jövő héten 😛
Rodaron
Brown és Gronk ugye már régóta maródi, ők inkább közelednek a visszatéréshez minden héten. Múlt héten pihentek, most megint, kövin simán előfordulhat, hogy játszhatnak már, akárcsak Godwin, ha most pihen is, szóval csak ebből még nem vonnám le azt a következtetést, hogy nem játszanak a Giants ellen (a háromból egy azért csak beöltözik, de tán kettő is)

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
A 4. negyedben az egyik játéknál DJ audible közben tiszteletét tette Eli felé és a következő játékot hívta be: "Geno blew" 😀 😀

 twitter.com/TalkinGiants/status/1457804227187728390?s=20
Rodaron
az idei kedvenc audible-öm a Raidersé, a play neve, amit behívott Carr: Damian Lillard 😀
empty taxi
Tuti valami félpályás TD akart lenni 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Na Godwin is úgy néz ki kidőlt a Bucs-tól, mellette AB és Gronk is kuka lett, hát könnyebb lesz nekünk is jövő héten 😛
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A 4. negyedben az egyik játéknál DJ audible közben tiszteletét tette Eli felé és a következő játékot hívta be: "Geno blew" 😀 😀

 twitter.com/TalkinGiants/status/1457804227187728390?s=20
Rodaron
az idei kedvenc audible-öm a Raidersé, a play neve, amit behívott Carr: Damian Lillard 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 446
Na Professor X, aka McKinney lett a hét NFC védőjátékosa.
Rodaron
Ehhez is Peppers sérülése kellett
vanek úr
Meg Carr
ozibozi
Mint ahogy szinte minden intihez kell a qb, de azért ne vegyük el McKinney-től ezeket. Ami szép az szép. Nem megpattanó, meg holdba dobott labdák voltak amiket összeszedett, hanem nagyon szép olvasások.
Haba
Szeretjük MCX-et, viccelkedtünk vele.
😊
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Na Professor X, aka McKinney lett a hét NFC védőjátékosa.
Rodaron
Ehhez is Peppers sérülése kellett
vanek úr
Meg Carr
ozibozi
Mint ahogy szinte minden intihez kell a qb, de azért ne vegyük el McKinney-től ezeket. Ami szép az szép. Nem megpattanó, meg holdba dobott labdák voltak amiket összeszedett, hanem nagyon szép olvasások.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 446
Na Professor X, aka McKinney lett a hét NFC védőjátékosa.
Rodaron
Ehhez is Peppers sérülése kellett
vanek úr
Meg Carr
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Na Professor X, aka McKinney lett a hét NFC védőjátékosa.
Rodaron
Ehhez is Peppers sérülése kellett
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Na Professor X, aka McKinney lett a hét NFC védőjátékosa.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Giants waive CB Sam Beal...
Egy újabb DG gyöngyszem távozott dicstelenül!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Dexi kérné vissza az offside-ját. Érdekes, hogy azért TJ sisakja hol van...

több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
The #Giants are the only team in the NFL that hasn’t scored 30 offensive points in a game since the start of the 2020 season.

és 2021 van
ozibozi
A baj csak az, h úgy tűnik nem is igen akarnak
több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Mákoltunk egy Bears vereséget is ma, javítva a draft tőkénket. Bár Fields egyre jobban játszik, így lesznek győzelmeik szerintem. Illetve számunkra mindig érdekes kérdés lesz, hogy a mi helyünkön választott QB mire fogja vinni.

Bye-week után érdekes lesz, hogy mi lesz ha visszatér Barkley. Ő a kezdő futónk még?

A TOP elkapóink felé dobott labdák száma döbbenetes. Fájdalmas, hogy mennyire alkalmatlan JG.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 446
The #Giants are the only team in the NFL that hasn’t scored 30 offensive points in a game since the start of the 2020 season.

és 2021 van

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
GJohnny74 New York Giants 447
OBJ-t hivatalosan is kivágta a Browns. Lehet rámozdulni. 😉
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
A 4. negyedben az egyik játéknál DJ audible közben tiszteletét tette Eli felé és a következő játékot hívta be: "Geno blew" 😀 😀

 twitter.com/TalkinGiants/status/1457804227187728390?s=20
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Sajnos meló miatt nem tudtam nézni,így kivételesen utólag kell.Hülye kérdés,de hol tudom komplett visszanézni?Köszi
Vobox
nflfullhd
dande
Köszi
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos meló miatt nem tudtam nézni,így kivételesen utólag kell.Hülye kérdés,de hol tudom komplett visszanézni?Köszi
Vobox
nflfullhd
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Sajnos meló miatt nem tudtam nézni,így kivételesen utólag kell.Hülye kérdés,de hol tudom komplett visszanézni?Köszi