New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Officially több csapat is bejelentkezett Engramert, valszeg neki is jót tenne egy fresh restart és egy csapat, ahol használni tudják a képességeit.
Rodaron
ha nem kell mellé draftcetlit adni, hogy vigyék, azonnali deal!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Officially több csapat is bejelentkezett Engramert, valszeg neki is jót tenne egy fresh restart és egy csapat, ahol használni tudják a képességeit.
Rodaron
Jól blokkol? Mert akkor akár Ravens is lehet. 😂
KeyG
Blokkolni nem tud, cserébe, főleg kritikus helyzetekben droppol.
Kíváncsi vagyok hogyé adjuk...
gyurczi
A dropot azt tudom , 1-2 éve az Eagles ellen droppolt egy ilyen helyzetben , utolsó meccs volt a fogadásomon. Giantsre raktam.
KeyG
Igen, ez tavaly volt 😛 Blokkolása valamelyest javult, de nem őt raknám a LoS-ra emiatt.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Officially több csapat is bejelentkezett Engramert, valszeg neki is jót tenne egy fresh restart és egy csapat, ahol használni tudják a képességeit.
Rodaron
Jól blokkol? Mert akkor akár Ravens is lehet. 😂
KeyG
Blokkolni nem tud, cserébe, főleg kritikus helyzetekben droppol.
Kíváncsi vagyok hogyé adjuk...
gyurczi
A dropot azt tudom , 1-2 éve az Eagles ellen droppolt egy ilyen helyzetben , utolsó meccs volt a fogadásomon. Giantsre raktam.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Officially több csapat is bejelentkezett Engramert, valszeg neki is jót tenne egy fresh restart és egy csapat, ahol használni tudják a képességeit.
Rodaron
Jól blokkol? Mert akkor akár Ravens is lehet. 😂
KeyG
Blokkolni nem tud, cserébe, főleg kritikus helyzetekben droppol.
Kíváncsi vagyok hogyé adjuk...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Officially több csapat is bejelentkezett Engramert, valszeg neki is jót tenne egy fresh restart és egy csapat, ahol használni tudják a képességeit.
Rodaron
Jól blokkol? Mert akkor akár Ravens is lehet. 😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Officially több csapat is bejelentkezett Engramert, valszeg neki is jót tenne egy fresh restart és egy csapat, ahol használni tudják a képességeit.
Rodaron
Ja és ma az edzésen sincs már, szóval nap végére szerintem meg lesz az új csapat
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Officially több csapat is bejelentkezett Engramert, valszeg neki is jót tenne egy fresh restart és egy csapat, ahol használni tudják a képességeit.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Peppers sajna az IR-en landolt, térd és boka sérülései vannak, pontosabban ACL szakadás, szóval season ending és a 3.team Captain aki IRre kerül. Ez azért durva hogy az elmúlt 5 évből másodszor van ez az óriási dögrovás a csapaton, ami csak tetézi a bajainkat.
Rodaron
Na akkor az is eldőlt, hogy nem tudjuk már elcserélni sem. Visszaigazolni meg nem fogjuk, bár nagy piaca szvsz nem lesz. Kár, hogy Graham nem tudta normálisan kihasználni azt amiben lehetett volna jobb...
nagir
Egész szezonra out, egy jó kis keresztszalag szakadással. Mondjuk így még akár vissza is hozhatjuk aprópénzért.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Peppers sajna az IR-en landolt, térd és boka sérülései vannak, pontosabban ACL szakadás, szóval season ending és a 3.team Captain aki IRre kerül. Ez azért durva hogy az elmúlt 5 évből másodszor van ez az óriási dögrovás a csapaton, ami csak tetézi a bajainkat.
Rodaron
Na akkor az is eldőlt, hogy nem tudjuk már elcserélni sem. Visszaigazolni meg nem fogjuk, bár nagy piaca szvsz nem lesz. Kár, hogy Graham nem tudta normálisan kihasználni azt amiben lehetett volna jobb...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Peppers sajna az IR-en landolt, térd és boka sérülései vannak, pontosabban ACL szakadás, szóval season ending és a 3.team Captain aki IRre kerül. Ez azért durva hogy az elmúlt 5 évből másodszor van ez az óriási dögrovás a csapaton, ami csak tetézi a bajainkat.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 444
Elég lett volna engem kiképezni, mert én évek óta hiába szurkálom. 😉
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Apróhirdetés: keresek Gettleman arcképes babát és woodoo-ban jártas médiumot!
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 342
Én csak azon imádkozom, h nehogy elszórjon a magas pickek közül akárcsak egyet is, valami kiváló trade keretein belül.
Haba
Majd elszórja őket a drafton...
vanek úr
Azért nagyon remélem az már nem az ő biznisze lesz.
Haba
Én szinte biztos vagyok benne, hogy jövőre is Gettleman lesz a GM. Idén még szerzünk 2-3 győzelmet, esetleg 4-et, plusz ráfogják a sérülésekre, és kap még egy évet, amit azért sem akar kiengedni a kezéből, mert 2 első körös pick-ünk lesz, és azokat ő akarja felhasználni. Más kérdés, hogy puntert és long snappert fog választani.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Én csak azon imádkozom, h nehogy elszórjon a magas pickek közül akárcsak egyet is, valami kiváló trade keretein belül.
Haba
Majd elszórja őket a drafton...
vanek úr
Azért nagyon remélem az már nem az ő biznisze lesz.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Én csak azon imádkozom, h nehogy elszórjon a magas pickek közül akárcsak egyet is, valami kiváló trade keretein belül.
Haba
Majd elszórja őket a drafton...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eli harmadszor is ledöfte a sárkányt, mint egy igazi mesehős.



Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Én csak azon imádkozom, h nehogy elszórjon a magas pickek közül akárcsak egyet is, valami kiváló trade keretein belül.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 444
Eladni kell bárkit, meg draftcetlit beszedni akiért csak lehet. Amíg csak lehet. Van pár szerződés ami érinthetetlen,
de nyilván ez a barom nem annyira lojális a klubhoz, hogy az utódjának és a csapatnak jót tegyen. 😊 ha már a kasszát elkártyázta
Így majd ellenértékét sem fogunk kapni értük később.
Még erőlködnek kicsit, de úgyis szétesnek majd a végére mert nem jók, és attól hogy vannak náluk még szarabbak, attól még nem lesznek jobbak. 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Mit gondoltok, lesz bármilyen trade nov 2-ig?
(Szerintem semmi nem lesz egyébként).
Zet
Ha hozunk is valakit, azt gondolom, hogy valami run stopper LB vagy Interior lineman lesz.
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 342
Mit gondoltok, lesz bármilyen trade nov 2-ig?
(Szerintem semmi nem lesz egyébként).
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Erről az elkapásról az jutott eszembe amit még akkor mondogattunk mikor Cruz,Nicks...stb szerződés 'móka' meg sérülések voltak,hogy "Lassan Eli magának kell dobáljon" 😂
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Matthew99
Ez sem rossz gondolatnak 😀

több mint 2 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Gettlemento akcio!. Chiefs is partner lehet ebben meg. + Majd a piheno,ami utan azert kozepesen is ki lehetne nezni, foleg ha ossze tudna majd allni egy; Thomas,Jones,Toney,Golladay,Barkley mag veletlen huzamosabb idore. Esetleg, ezekbol leg 3.
Vegulis 5 w-re a "sikeres szezon "amit az arcunkba kopne DG fejlodes cimszoval.

Most kell tradelni a jovot, meg egy Pufiiit, es Cornert ide!! Allinall.
Meg akar egy 7-10 es csapatunk is lehet, ha mindenki megdoglik a palyan ! Csak Jones Ne <3
HolmesMcKinney
Kansas-nek nagyon nem fér bele még egy bukó, szóval nem tartok tőle, hogy bármi esélyünk lesz, annak ellenére (sőt), hogy önmagukhoz képest nagyon nem néztek ki jól eddig.. (ha Mahomes nem épül fel az agyrázkódásból akkor nyilván jobbak az esélyek).
több mint 2 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Gettlemento akcio!. Chiefs is partner lehet ebben meg. + Majd a piheno,ami utan azert kozepesen is ki lehetne nezni, foleg ha ossze tudna majd allni egy; Thomas,Jones,Toney,Golladay,Barkley mag veletlen huzamosabb idore. Esetleg, ezekbol leg 3.
Vegulis 5 w-re a "sikeres szezon "amit az arcunkba kopne DG fejlodes cimszoval.

Most kell tradelni a jovot, meg egy Pufiiit, es Cornert ide!! Allinall.
Meg akar egy 7-10 es csapatunk is lehet, ha mindenki megdoglik a palyan ! Csak Jones Ne <3

több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Ezt a hetet azzal lehetne kompletté tenni, ha Maráék bejelentenék, h ugyan nyert a csapat, viszont a fal egész meccsen kritikán alulinál is alulibb volt, és ugye DG legfőbb ígérete ennek a csapatrésznek a rendbeszedése volt, ezért megköszönik az eddigi munkáját, és a sohavisszanemlátásra. Na jó, nem álmodozom. Remélem legalább tradelgetni nem engedik!