New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Viva PFF! "Offensive tackle Nate Solder, who had a horrific game, led the Giants’ offense with a grade of 67.0"
Haba
Ezt már régóta akartam kérdezni,Solder hogy lett ilyen penetransan szar? Nálunk kifejezetten jó T volt. Judgeot feltettem hogy nagy lesz rá a kabát.
Tegnap is, 3-0-ra vezettek,a védelem karcol és azonnal lezavarja a Ramset, Williams beledongoli Staffordot a földbe,szerintem határozottan jobban kezdtetek , erre a saját 42 yardosotokon nekimentek egy 4&1-nek... A Rams D-line ellen...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 741
Viszont mi lesz DJ-vel? Ez jó kérdés 🤔 engem még nem győzött meg, hogy ő a mi emberünk. Mondjuk az ellenkezőjéről sem
több mint 2 éve
Kronos New York Giants 741
Az a baj, hogy visszakerültünk a tavalyi formánkra. Akkor még azt mondtuk, ok új edző, COVID miatt nem volt preseason, és egyébként tényleg összeállt valami az év második felére. De, hogy papíron erősebb kerettel, plusz egy évvel a hátunk mögött, de megint újra visszalépve a tavaly szezonkezdésre, azt gondolom még a legoptimistább szurkolók (főleg én ) is már apátiába süllyednek. Az a baj, ha megint kivágjuk az egész stábot, az 6 év alatt a 3. teljes takarítás lesz...ezek után kinek, minek higgyünk, mert itt úgy néz ki minden potenciális koordinátor befuccsol bárkit hozunk. Ha idehozzuk Bieniemy-t, vagy Daboll-t, mi lesz a garancia, hogy na majd ő. Tavaly azt gondoltam, Judge hozza a kultúrát és szervezetet, amivel nem is volt gond, de nekünk ez nem megy, bármit csinálhatunk, bármit idehozhatunk. Az-az igazság nem akarok még egy teljes rebuildet, mert papíron nincsenek rossz játékosaink, csak valahogy a rendszer ergya amiben benne vagyunk. Mivel eltoltunk rengeteg szerződést a következő két évre, így sok mozgási lehetőségünk nincs is ha kivágjuk őket, nagyon kíváncsi lennék mi van az edzők fejében. De ők is biztos látják azt mint mi, csak ugye a fotelból könnyebb kockáztatni, mint aki a havi betevőért csinálja. Judge is most már kockáztat és neki megy 4.playeknek, azért játszat és erőltet mindenkit, ha banged up akkor is. Itt valami tényleg nagy villámcsapás kellene, hogy valami változzon.
Rodaron
Haaaat, azért már a tavalyi idenykezdet előtt is lehetett érezni, vagy, ha nem is érezni, de gyanakodni, ez nem lesz jó. Jött egy Special team edző, egy másik, aki a Liga egyik leggyengébb védelmet hozta össze, és Tapsihapsi. Na, én már tavaly se voltam túlságosan optimista. Edzői garnitúra kuka. Meg a pár felesleges játékos, mint Engram, Solder, Barkley.... pár új igazolás, egy jó draft. Szerintem nem rossz alapból ez a jatekosallomany, de úgy nyúltak hozzá, olyan hozzá nem ertessel...nem annyira sötét ez a jövő, de most már észhez kéne térni a tulajoknak.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Viva PFF! "Offensive tackle Nate Solder, who had a horrific game, led the Giants’ offense with a grade of 67.0"
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 556
9-26 at home for the Giants in their last 35 home games…
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Az a baj, hogy visszakerültünk a tavalyi formánkra. Akkor még azt mondtuk, ok új edző, COVID miatt nem volt preseason, és egyébként tényleg összeállt valami az év második felére. De, hogy papíron erősebb kerettel, plusz egy évvel a hátunk mögött, de megint újra visszalépve a tavaly szezonkezdésre, azt gondolom még a legoptimistább szurkolók (főleg én ) is már apátiába süllyednek. Az a baj, ha megint kivágjuk az egész stábot, az 6 év alatt a 3. teljes takarítás lesz...ezek után kinek, minek higgyünk, mert itt úgy néz ki minden potenciális koordinátor befuccsol bárkit hozunk. Ha idehozzuk Bieniemy-t, vagy Daboll-t, mi lesz a garancia, hogy na majd ő. Tavaly azt gondoltam, Judge hozza a kultúrát és szervezetet, amivel nem is volt gond, de nekünk ez nem megy, bármit csinálhatunk, bármit idehozhatunk. Az-az igazság nem akarok még egy teljes rebuildet, mert papíron nincsenek rossz játékosaink, csak valahogy a rendszer ergya amiben benne vagyunk. Mivel eltoltunk rengeteg szerződést a következő két évre, így sok mozgási lehetőségünk nincs is ha kivágjuk őket, nagyon kíváncsi lennék mi van az edzők fejében. De ők is biztos látják azt mint mi, csak ugye a fotelból könnyebb kockáztatni, mint aki a havi betevőért csinálja. Judge is most már kockáztat és neki megy 4.playeknek, azért játszat és erőltet mindenkit, ha banged up akkor is. Itt valami tényleg nagy villámcsapás kellene, hogy valami változzon.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 2 éve
HolmesMcKinney New York Giants Alabama Crimson Tide 28
Van e annyi , es olyan nagy vereseg ami DGt megbuktathatja e- vegre, ez itt a kerdes xd Stabb elvesztette a csapatot. Most mar tel taka kene.. nincs mit vedeni, jonest mondjuk tegnap kellett volna..mi a fszert nem glennont egettek meg, pedig koran eldolt,..idegorlo.
Biztos h uj nevekkel cserelodve de bennragadunk evekre,evtizedekre ebbe a szerepbe, annyira nyilvanvalo maraek tehetetlensege. Persze mindenkinek elfogjuk hinni,elakarjuk hinni majd.
Allitom aaroddal is sikerulne evtizedre foldbe allni ezeknek.rip future . Es ez nem a melypont gyanitom.
Ideje nevet is valtanon. Oh shit. Aligha a 2 pickre fogunk emlekezni belole,nesze semmi ,fogd meg jol .megfogta xd

több mint 2 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Minden esetre szerintem már csak egy megoldás van. Remélem marad DG, mert már csak az segíthetne a csapaton, ha egy magas picket oda adnánk egy lejáró szerződésű DT-ért. Az talán még megmenthetné a csapatot...

Szóval remélem engedik DG-t még dolgozni! 😊
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Ez a modern gyarmatosítás. Mara és DG miatt a fél Kárpát-medence alkoholista lett 😁
több mint 2 éve
Vobox New York Giants 621
Nálunk lassan a vasárnapok gyásznapok...párom Seahawks,a gyerek Broncos szurkoló én meg már szurkoló helyett inkább Giants szomorkodó.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Nekem a
múltkor már a
feleségem magától hozott be sört, meg sem kérdezte, csak gondolta elkel.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
A félidőben töltöttem magamnak egy pohár bort. A 13 éves fiam rám nézett, és azt mondta "apa, ha giants szurkoló lennék, én is ezt csinálnám". Hát itt tartunk 😊
Haba
Az én fiam csak nevetett a bénázásokon és kérte, hogy nézzünk inkább redzone-t

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nem tudom mennyi esélye van egy szezon közbeni edző cserének, de annyira lelketlennek tűnik az egész csapat, hogy itt valami extrém, radikális változás kellene.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
A félidőben töltöttem magamnak egy pohár bort. A 13 éves fiam rám nézett, és azt mondta "apa, ha giants szurkoló lennék, én is ezt csinálnám". Hát itt tartunk 😊
több mint 2 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
legyen már valami. rúgják ki a főportást, vagy bárkit
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 343
Egy szóval: katasztrófa az egész.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na és csak, hogy Wyatt és PFF minőség, persze nem leszólva a mi emberünket. Toney nagyobb PFF grade-t kapott, mint bármelyik WR vasárnap, úgy hogy ő 189 yardot hozott, Adams GB-ben 206yard és 1TD-t. Ők nyertek mi nem.
Rodaron
Van baj

több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 343
Valamiért azt érzem, szoros lesz a harmadik harmadig.
Utána elfogyunk, és kb. 10-15 ponttal kikapunk.
Csak reménykedem, hogy 20 pont fölé jutunk.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jones visszatér és a Slayton - Shep duó is játékra alkalmas. remélem Thomas is vissza tud térni, Solder mondjon le és Peart maradjon az RT. ha ezek mind megvalósulnak, Barkley nélkül is hoznunk kellene egy erős 3-7 pontot.
kristof
Jelenleg (ha csak a játékoskeretet nézzük) elsősorban nem a támadósor, hanem a védelem az, ami miatt teljesen esélytelenek vagyunk egy komoly csapat ellen.
vanek úr
szerintem a védelmet tekintve, a kerettel nincs akkora gond, nyilván Martinez kiesése szomorú és EDGE poszton is vékonyak vagyunk, de összességében én sokkal többet vártam ettől az egységtől, mint amit az első meccseken kaptunk.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Jones visszatér és a Slayton - Shep duó is játékra alkalmas. remélem Thomas is vissza tud térni, Solder mondjon le és Peart maradjon az RT. ha ezek mind megvalósulnak, Barkley nélkül is hoznunk kellene egy erős 3-7 pontot.
kristof
Jelenleg (ha csak a játékoskeretet nézzük) elsősorban nem a támadósor, hanem a védelem az, ami miatt teljesen esélytelenek vagyunk egy komoly csapat ellen.
több mint 2 éve
Palesz76 New York Giants 476
Szokàsos tippek.

Edződőntő vereség.
20 ponttal kapunk ki.
DJ 2TO.
Engram 15 yard.
Védelem 2sack,1int.
több mint 2 éve
Haba New York Giants 502
Jones visszatér és a Slayton - Shep duó is játékra alkalmas. remélem Thomas is vissza tud térni, Solder mondjon le és Peart maradjon az RT. ha ezek mind megvalósulnak, Barkley nélkül is hoznunk kellene egy erős 3-7 pontot.
kristof
Thomas még nem fog kezdeni, azt olvastam. Csereként beöltözik és ha van értelme és indokolt, akkor beáll.
Na azt az első negyed kivételével el nem tudom képzelni, hogy partiba legyünk...
nagir
Főleg Solderrel
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Jones visszatér és a Slayton - Shep duó is játékra alkalmas. remélem Thomas is vissza tud térni, Solder mondjon le és Peart maradjon az RT. ha ezek mind megvalósulnak, Barkley nélkül is hoznunk kellene egy erős 3-7 pontot.
kristof
Thomas még nem fog kezdeni, azt olvastam. Csereként beöltözik és ha van értelme és indokolt, akkor beáll.
Na azt az első negyed kivételével el nem tudom képzelni, hogy partiba legyünk...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jones visszatér és a Slayton - Shep duó is játékra alkalmas. remélem Thomas is vissza tud térni, Solder mondjon le és Peart maradjon az RT. ha ezek mind megvalósulnak, Barkley nélkül is hoznunk kellene egy erős 3-7 pontot.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Akkor a csapat jövője miatt előre a vereségekért. Különben sosem lesz vége ennek az esztelen, céltalan ámokfutásnak.
Bár a Washingtonon kívül nem igazán látom ki ellen tudnának nyerni, bár ahogy a Saints lábon lőtte saját magát úgy bármi előfordulhat.