New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Állítólag a Jetszes csodát is próbálta, de a kutyának sem kellett.
ozibozi
Pedig neki jobban örülnék, mint Tomlinsonnak. De hát nem meglepő végülis romlott tejet se lehet eladni a boltban.
fodetra
Az a tej már akkor is romlott volt, amikor DG megvette
vanek úr
Sajnos DG szereti a romlott tejet is. Lehet, hogy olcsóbban adják, de ő inkább drágábban veszi meg.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Állítólag a Jetszes csodát is próbálta, de a kutyának sem kellett.
ozibozi
Pedig neki jobban örülnék, mint Tomlinsonnak. De hát nem meglepő végülis romlott tejet se lehet eladni a boltban.
fodetra
Az a tej már akkor is romlott volt, amikor DG megvette
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Állítólag a Jetszes csodát is próbálta, de a kutyának sem kellett.
ozibozi
Pedig neki jobban örülnék, mint Tomlinsonnak. De hát nem meglepő végülis romlott tejet se lehet eladni a boltban.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Állítólag a Jetszes csodát is próbálta, de a kutyának sem kellett.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Van egy olyan érzésem, hogy DG el fogja tradelni Tomlinsont még a draft előtt...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Nekem ez is új

The Giants signed former XFL and New York Guardians defensive back Dravon Askew-Henry to a 2-year deal
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Igazoltunk egy DT-t Austin Johnson személyében. Ezzel kipipálhatunk egy ordas nagy need-et.
fodetra
Sweet. Maybe if we line up with 11 defensive linemen they won’t be able to block all of us and we can pressure the quarterback
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Meg egy futót az XFL-ből, így a másik pipa is megvan

 www.bigblueview.com/2020/3/24/21191890/film-study-what-will-dion-lewis-bring-to-the-new-york-giants-nfl-free-agency

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Igazoltunk egy DT-t Austin Johnson személyében. Ezzel kipipálhatunk egy ordas nagy need-et.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Szívesen írnék én is valami pozitívat az eddig eltelt időszakról, csak nem találok rá okot. Mivel a keretben semmivel nincs több jó játékos mint tavaly, így mindenki az új szakmai stábban reménykedik. Nagyon szeretném, hogy beváljanak, de sok erre utaló jelet ma még nem látok. Van egy HC, aki eddig még koordinátorként sem dolgozott soha, így senki nem tudhatja, mire számíthatunk tőle. Az egyetlen biztató tény vele kapcsolatban, hogy közelről látta Bill bátyót edzést tartani. Aztán van egy DC, aki a liga legszarabb védelmét hozta össze tavaly, és korában sem írta be magát a focitörténelembe. És van egy OC, akinek az esetleges leigazolásától mindenkit a frász kerülgetett. Ez így nem tűnik nekem valami vaskosnak, úgyhogy személy szerint nem tudok senkit pesszimizmussal vádolni, azért mert leírja a tényeket.
Persze nagyon szeretném, ha beválna az új stáb, de ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy a következő szezont már ott elbasztuk, amikor nem rúgtuk ki a totál alkalmatlan general managerünket.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/twa7ass58sllvjnw8mbo
NFL Power Rankings: Bucs, Bills shoot up via free agency/trades
How has player movement across the NFL impacted the league hierarchy? Dan Hanzus updates his Power Rankings following a wild stretch of free-agent signings and trades.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
A WR piacon már nem maradt olyan playa, akit ne találna DG, majd 5-7.körben is...
Viszont jó OL, meg DE/EDGE sajnos már az első két körben is lehet bust, nem is beszélve a CB posztról!
Letradelni nem fogunk, pedig az lenne a legjobb. Akkor viszont a legjobb LT kell 1/4-re, Solder át a jobb oldalra. 2/4 meg BPA - LB/CB/DE/S csak védő legyen. A harmadik végén, ha marad ponteciális jelölt, akkor jöhetne Center. A többi lutri.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Wr Draft lesz abból a második napon. Legalább is nem elképzelhetetlen.
Első napon OL,
Második nap wr és egy C -vel kiegyeznék.
A többi hátul már általában bármi lehet.
A pass rush-t ők már elengedték, a középső hátsó köröknél már nem is erőltetném. Más pozíciókban értelmes playákat lehet ott még találni.
ozibozi
Szerintem 2 opció lehetséges a drafton:

A, lecsúszik hozzánk Young, és akkor Fleming lesz a kezdő RT (TapsiHapsi úgyis jól ismeri)

B, nem csúszik le Young, és akkor jöhet egy OT

Lecserélni nem fogunk, az meg megint más kérdés, hogy DG húz e egy váratlant agyfasz move-ot 😀
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Wr Draft lesz abból a második napon. Legalább is nem elképzelhetetlen.
Első napon OL,
Második nap wr és egy C -vel kiegyeznék.
A többi hátul már általában bármi lehet.
A pass rush-t ők már elengedték, a középső hátsó köröknél már nem is erőltetném. Más pozíciókban értelmes playákat lehet ott még találni.
ozibozi
jah, csak ezzel kis túlzással a szezont is elengedték (megint).. és én azért ezek után már az OL húzásokra se vennék mérget.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Wr Draft lesz abból a második napon. Legalább is nem elképzelhetetlen.
Első napon OL,
Második nap wr és egy C -vel kiegyeznék.
A többi hátul már általában bármi lehet.
A pass rush-t ők már elengedték, a középső hátsó köröknél már nem is erőltetném. Más pozíciókban értelmes playákat lehet ott még találni.
több mint 4 éve
efeus New York Giants 10
Cody Latimer - Redskins
F.A.-n van még értékelhető,megfizethető WR ?
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Szerintem rengeteg bizakodó és pozitív hozzászólásom van, nem zárja ki a csapat szeretetet ha kritikusan nézed a jó és rossz döntéseket.ez egy vélemény fórum. Én szeretem a csapatom, ezért duplán fáj amikor hülyeséget tapasztalok. Könnyű engem meggyőzni, az eredményekkel pl meg tudnának.
ozibozi
Örülök hogy így érzed bár vagy 2 éve nem láttam ilyet. Valaki látott már ilyet? 😀 És a kritikus szemlélet és a "leoltasz mindent és mindenkit amiben ott van a reménykedés szikrája" között nagy a különbség. Ne érts félre, nem a véleményeddel van bajom, hanem csak azzal, hogy mindig előre tudom, hogy mi lesz az 😀 😀 😀
Awesome88
Oké, de ezt meg is fordíthatjuk.. Én se vagyok egy mindent pozitív oldalról néző típus, de pesszimistának se tartom magam egyáltalán. Próbálom reálisan nézni a dolgokat és sajnos sok év óta az látszik külső szemlélőként (is), hogy egyszerűen szar irányba mennek a dolgok, amit aztán az eredmények még annál is jobban igazolnak, mint ahogy az ember gondolná. A tavalyi év már talán minden idők legalja volt. Mivel a problémák nagyjából láthatóak voltak eddig is, kijelenthető, hogy semmi olyan nem történt itt ebben az offseasonban, ami nemhogy arra mutatna, hogy markáns javulásban bízhatunk, számomra még az se látszik egyelőre, hogy egyáltalán elindultunk volna egy jó úton. Martinez pl semmivel nem jobb játékos, mint Ogletree.. de inkább nem is sorolom.
Szóval ok, bizakodjunk, mert mást nem tehetünk, de a lehetőségeink ellenére semmi olyan nem történt itt az FA piacon ami különösebb optimizmusra adna okot, jelenleg ez a keret egyértelműen az utsó 10-ben van. Nekem nem voltak amúgy nagy elvárásaim, mert tisztában voltam vele, hogy egy év alatt nem lehet ebből felállni, de azért azt gondoltam, hogy legalább megpróbálunk kezdeni valamit a pass-rush totális hiányával és az OL egyértelmű problémáival, ugyanis ennek a játéknak ez kb a két legfontosabb eleme.. sajnos ezt érthetetlen okokból kb meg se próbáltuk így tényleg nincs másban bízni, hogy talán majd az edzők jobbak lesznek, mint eddig, csak ugye oda se Belichicket igazoltuk.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Nálam jobban senki nem reménykedik, csak lehet az ember néha észre veszi azt is, ha ez a ló nem bátor, csak simán vak. Sajnálom.
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Szerintem rengeteg bizakodó és pozitív hozzászólásom van, nem zárja ki a csapat szeretetet ha kritikusan nézed a jó és rossz döntéseket.ez egy vélemény fórum. Én szeretem a csapatom, ezért duplán fáj amikor hülyeséget tapasztalok. Könnyű engem meggyőzni, az eredményekkel pl meg tudnának.
ozibozi
Örülök hogy így érzed bár vagy 2 éve nem láttam ilyet. Valaki látott már ilyet? 😀 És a kritikus szemlélet és a "leoltasz mindent és mindenkit amiben ott van a reménykedés szikrája" között nagy a különbség. Ne érts félre, nem a véleményeddel van bajom, hanem csak azzal, hogy mindig előre tudom, hogy mi lesz az 😀 😀 😀
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Értem az érveket, de ettől függetlenül én hoznék neki egy baszós WR-t is az OT mellett. Most egyszerre mindent nem lehet megoldani a csapatnál. Viszont ha az 1. körben jön egy OT, a 2. elején meg egy elit potenciálú WR ebben a classban (akár felcserével az első körben), akkor egy olyan támadósor összejöhet, amit élvezet nézni. A pass rusher meg jöhet jövőre, de legalább az egyik csapatrész már pöpec lenne. Félig kibicként könnyen beszélek, de én egy ilyen Giants-draftnál tapsikolnék
Wyatt
Nem dőlnék a kardomba annyi biztos 😃 De csak akkor, ha akasztanak egy centert valahonnan, akit nem Pulley-nak hívnak. Így tényleg kész lenne egy csapatrész.
fodetra
Egy csapatrész...és Ki lesz joBb oldalon egy kész csapatrészben? Egy sérültben nem is gondolkodunk, mert nálunk senki nem sérül le.
Itt konkrétan a váz hiányzik, ahova csak egy-két puzzle hiányzik. Hagyjuk már. 😕
ozibozi
Ozibozi

Egy ilyen sikertelen korszak kellős közepén mi mást tehetne egy fotel szurkoló, mithogy reménykedik és bízik a szebb jövőben? Sejtjük mi, hogy nem sok értelme van, és hogy nagy valószínűséggel az elkövetkező 2-3 évben sem nagyon lesz mire büszkének lennünk, de ha ezt elfogadjuk, akkor igazából semmi értelme nem lenne ennek az egésznek. Minek nézzünk meccset, minek beszéljünk a keretről, minek vázoljunk szerintünk működő megoldásokat, ha úgysincs semmi értelme?

A lényeg, hogy nekünk most nincs semmi másunk, csak a remény... ne vedd ezt el tőlünk minden egyes írásodban... legalább egy pozitív hangvételű kommentet írj már nekünk, reménykedő, megtévedt, kissé naív, de mégis bizakodó fórumozó harcostársaidnak... csak 1 et... de semmi irónia 😀
Awesome88
Tetszik, hogy van még egy reménykedő, megtévedt, kissé naív fórumozó 😃 Kell az ellenpólus ide
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Szerintem rengeteg bizakodó és pozitív hozzászólásom van, nem zárja ki a csapat szeretetet ha kritikusan nézed a jó és rossz döntéseket.ez egy vélemény fórum. Én szeretem a csapatom, ezért duplán fáj amikor hülyeséget tapasztalok. Könnyű engem meggyőzni, az eredményekkel pl.
Az eredmény sem olyan fontos amúgy, ha látod hogy jó az irány. Én ezt még nem látom.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Értem az érveket, de ettől függetlenül én hoznék neki egy baszós WR-t is az OT mellett. Most egyszerre mindent nem lehet megoldani a csapatnál. Viszont ha az 1. körben jön egy OT, a 2. elején meg egy elit potenciálú WR ebben a classban (akár felcserével az első körben), akkor egy olyan támadósor összejöhet, amit élvezet nézni. A pass rusher meg jöhet jövőre, de legalább az egyik csapatrész már pöpec lenne. Félig kibicként könnyen beszélek, de én egy ilyen Giants-draftnál tapsikolnék
Wyatt
Nem dőlnék a kardomba annyi biztos 😃 De csak akkor, ha akasztanak egy centert valahonnan, akit nem Pulley-nak hívnak. Így tényleg kész lenne egy csapatrész.
fodetra
Vigyázz mit kívánsz, még van egy bevethető használtautó kereskedő aki csak az alkalomra vár 😀

Másrészt nem olyan rossz az idejei helyzet, nem kell ennyire drámaian lefesteni. Távolodni fogunk az 1/1-től, de a PO-hoz az kellene hogy a csoport gyengébb formát hozzon mint tavaly - ami nem lenne semmi... Korrekt arcok érkeztek, egész szép számban. Semmi kiemelkedő, de itt-ott sikerült betömni 1-2 lyukat, és ahogy fodetra is kifejtette, nagyon sok múlik az edzőkön, tőlük várhatjuk most az igazi előrelépést. Nekem tetszik az, hogy nem próbáltak meg piacot robbantani senkivel, tettek egy raktapaszt a légvédelemre, és bíznak a tavalyi rookei áradatban, hoztak egy értelmesebb LB-t aki jobban megéri a 10 millát, és a támadósorba is beillesztettek
pár fontos elemet.

Szerintem jobb ez a tudatos építkezés, mintha idehozták volna Clowney-t és Bulaga-t évi 20m-ért, aztán előbbiről kiderül hogy kissé túlértékelt és egyedül nem csinál nyarat, utóbbiról, hogy nálunk Solder 2.0 lesz, és ugyan ott tartanánk jövőre mint idén, csak mégjobban letolt gatyával. Itt a draft lesz a lényeg, onnan kell most meghatározó embereket hozni, és a már meglévőeket felépíteni.

Ha ez nem jön össze, akkor jövőre ugyan úgy lesz 70 milkónk, egy top10-es draft cetlink és eldönthetjük mi legyen Engram-el, Leo Williams-el, a be nem váló újoncokkal, plusz megszabadulhatunk az olyan ballasztoktól mint Solder, Tete vagy Gettleman.
Awesome88
Ne ijesztgess!!😃
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk évi 20 milkos soldert összeméri ezért a pénzért kettő db tehát kb 2 db Bulagaval azért erős na Conklinokat hagyjuk is 😉 évi 20 vazek.
ozibozi
Egyiket LT-nek hozták, nem vált be. Sajnos. Ettől még persze, most jobban nézne ki, ha Soldert kivágtátok volna, elhozzátok valamelyik RT-t, aztán 1/4-re egy LT-t. De most ezzel főztök, nem biztos, hogy rossz lesz ez

több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Értem az érveket, de ettől függetlenül én hoznék neki egy baszós WR-t is az OT mellett. Most egyszerre mindent nem lehet megoldani a csapatnál. Viszont ha az 1. körben jön egy OT, a 2. elején meg egy elit potenciálú WR ebben a classban (akár felcserével az első körben), akkor egy olyan támadósor összejöhet, amit élvezet nézni. A pass rusher meg jöhet jövőre, de legalább az egyik csapatrész már pöpec lenne. Félig kibicként könnyen beszélek, de én egy ilyen Giants-draftnál tapsikolnék
Wyatt
Nem dőlnék a kardomba annyi biztos 😃 De csak akkor, ha akasztanak egy centert valahonnan, akit nem Pulley-nak hívnak. Így tényleg kész lenne egy csapatrész.
fodetra
Egy csapatrész...és Ki lesz joBb oldalon egy kész csapatrészben? Egy sérültben nem is gondolkodunk, mert nálunk senki nem sérül le.
Itt konkrétan a váz hiányzik, ahova csak egy-két puzzle hiányzik. Hagyjuk már. 😕
ozibozi
Ozibozi

Egy ilyen sikertelen korszak kellős közepén mi mást tehetne egy fotel szurkoló, mithogy reménykedik és bízik a szebb jövőben? Sejtjük mi, hogy nem sok értelme van, és hogy nagy valószínűséggel az elkövetkező 2-3 évben sem nagyon lesz mire büszkének lennünk, de ha ezt elfogadjuk, akkor igazából semmi értelme nem lenne ennek az egésznek. Minek nézzünk meccset, minek beszéljünk a keretről, minek vázoljunk szerintünk működő megoldásokat, ha úgysincs semmi értelme?

A lényeg, hogy nekünk most nincs semmi másunk, csak a remény... ne vedd ezt el tőlünk minden egyes írásodban... legalább egy pozitív hangvételű kommentet írj már nekünk, reménykedő, megtévedt, kissé naív, de mégis bizakodó fórumozó harcostársaidnak... csak 1 et... de semmi irónia 😀
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Mondjuk évi 20 milkos soldert összeméri ezért a pénzért kettő db tehát kb 2 db Bulagaval azért erős na...
Ilyen Conklinokat meg ennyiért hagyjunk is 😉 évi 20 vazek.

Szerkesztette: ozibozi