New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Egyre erősebben pletykálják, hogy a Giants háza táján sokan beleszerettek Simmons-ba. Mennyire örülnétek vagy mennyire küldenétek el a pokolba DG-t ezután a pick után? A kinti szurkolók többsége jobban örülne Simmons-nak, mint egy OT-nak, ahogy levettem.
fodetra
Aki ezért elítélné az nem normális
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Egyre erősebben pletykálják, hogy a Giants háza táján sokan beleszerettek Simmons-ba. Mennyire örülnétek vagy mennyire küldenétek el a pokolba DG-t ezután a pick után? A kinti szurkolók többsége jobban örülne Simmons-nak, mint egy OT-nak, ahogy levettem.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 472
Nagujebulye, vagy hogy szaftomban hívják még mindig azt gondolja hogy neki előrelépés lehet ez a szar, akkor mekkora fos lehet az, ahonnan el akar jönni. 😉
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De csak az első körös DT után!!!
Vobox
Kb olyan biztos az 1. körös OT draft idén, mint tavaly Daniel Jones volt.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
New York Giants sign veteran LS Casey Kreiter
nagir
nagy kő esett le a szívemről
Szesze
Kevés olyan csapatot ismerek, ahol három LS is rosteren van.
kristóf17
És még draftolhatunk is egyet 😀
Sanyichef
De csak az első körös DT után!!!
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
New York Giants sign veteran LS Casey Kreiter
nagir
nagy kő esett le a szívemről
Szesze
Kevés olyan csapatot ismerek, ahol három LS is rosteren van.
kristóf17
És még draftolhatunk is egyet 😀
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
New York Giants sign veteran LS Casey Kreiter
nagir
nagy kő esett le a szívemről
Szesze
Kevés olyan csapatot ismerek, ahol három LS is rosteren van.
kristóf17
és egy pass-rusher se
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
New York Giants sign veteran LS Casey Kreiter
nagir
nagy kő esett le a szívemről
Szesze
Kevés olyan csapatot ismerek, ahol három LS is rosteren van.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
New York Giants sign veteran LS Casey Kreiter
nagir
nagy kő esett le a szívemről
több mint 4 éve
efeus New York Giants 10
Hiányposzt 😔
Nagy hiányérzet az van....😔
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
New York Giants sign veteran LS Casey Kreiter



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
(Jags)4.-ről hátra 10-ig ott behúzható még egy értelmes OT, második nap meg wr meg egy center. Ráadni vlm kis aprót, és mindenki happy 😊 van DE, OT, Wr, Center.
ozibozi
Megvéve!Hívd DG haverod,hogy mehet! 😉
Vobox
Ha a haverja lenne, már évekkel ezelőtt nyugdíjba zavarta volna... 😀
nagir
Nyugdíjba?Szerintem minimum a pokol legmélyebb bugyra 😂😝
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
(Jags)4.-ről hátra 10-ig ott behúzható még egy értelmes OT, második nap meg wr meg egy center. Ráadni vlm kis aprót, és mindenki happy 😊 van DE, OT, Wr, Center.
ozibozi
Megvéve!Hívd DG haverod,hogy mehet! 😉
Vobox
Ha a haverja lenne, már évekkel ezelőtt nyugdíjba zavarta volna... 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla

nagir
Clowney? Ngakoue?
Sanyichef
reméljük utóbbi
Szesze
Annak fényében meg pláne, hogy Clowneynak ajánlott a Sea egy 18,5M$ per évet, erre a Bohóc azt mondta kivár. Hátha lesz olyan hülye aki 20-t is ad egy runstopperért. Vicc!
nagir
Clowney nekem inkább ilyen blokkbontó gyerek, azért nem ér oda sose sack-ig, mert a babzsákokat /pufifánkokat terelgeti
Fast Willie
Nyáját terelgető juhász! 😉😊
Jól látod...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
(Jags)4.-ről hátra 10-ig ott behúzható még egy értelmes OT, második nap meg wr meg egy center. Ráadni vlm kis aprót, és mindenki happy 😊 van DE, OT, Wr, Center.
ozibozi
Megvéve!Hívd DG haverod,hogy mehet! 😉
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 751

nagir
Clowney? Ngakoue?
Sanyichef
reméljük utóbbi
Szesze
Annak fényében meg pláne, hogy Clowneynak ajánlott a Sea egy 18,5M$ per évet, erre a Bohóc azt mondta kivár. Hátha lesz olyan hülye aki 20-t is ad egy runstopperért. Vicc!
nagir
Clowney nekem inkább ilyen blokkbontó gyerek, azért nem ér oda sose sack-ig, mert a babzsákokat /pufifánkokat terelgeti
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla

nagir
Clowney? Ngakoue?
Sanyichef
reméljük utóbbi
Szesze
Annak fényében meg pláne, hogy Clowneynak ajánlott a Sea egy 18,5M$ per évet, erre a Bohóc azt mondta kivár. Hátha lesz olyan hülye aki 20-t is ad egy runstopperért. Vicc!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan

nagir
Clowney? Ngakoue?
Sanyichef
reméljük utóbbi
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 472
(Jags)4.-ről hátra 10-ig ott behúzható még egy értelmes OT, második nap meg wr meg egy center. Ráadni vlm kis aprót, és mindenki happy 😊 van DE, OT, Wr, Center.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231

nagir
Clowney? Ngakoue?
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Gettlemannek 1 éve van kikormányozni a hajót a zátonyról.
 twitter.com/thebiglead/status/1244743545359159303


Leonard Williams is a csere /kis/ “része” 😊 amikor múlt héten NY-ot suttogták én titkon azt hittem naívan, hogy mi próbálkozunk Vlm barba trükkel, de nem.

 thejetpress.com/2020/03/30/ny-jets-3-trade-packages-for-pass-rusher-yannick-ngakoue/3/
ozibozi
Szintén állítólag Khan most blokkol minden csereajánlatot Yannickért, szóval hacsak nem kapunk Ramseyhez hasonló királyi váltságdíjat (ne 2 első körösre gondoljunk, de kb "visszautasíthatatlan" ellenértékre), nem valószínű, hogy el lehet őt hozni. | (Tehát 1 héten belül jön valami cserebere. 😊 ) |

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 472
Leonard Williams is a csere /kis/ “része” 😊 amikor múlt héten NY-ot suttogták én titkon azt hittem naívan, hogy mi próbálkozunk Vlm barba trükkel, de nem.

 thejetpress.com/2020/03/30/ny-jets-3-trade-packages-for-pass-rusher-yannick-ngakoue/3/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Én ezért nem szoktam. 😊
ozibozi
én is csak véletlen találtam rá, nem vagyok ilyen mazochista azért