New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 923 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Garrettet tuti kirúgja a Cowboys?
Sobri Jóska
Inkább az a kérdés, hogy lesz playoff New Yorkban?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Garrettet tuti kirúgja a Cowboys?
Sobri Jóska
Nem, lejar a szerzodese.
Blevi
Az oké, de miért ne maradna Dallasban?
Az öreg szereti, az eredményei konstansak, semmi visszaesés.
Sobri Jóska
Igen, ezert lesz erte hatalmas verseny 😊 es az uj kihivas miatt a Giants-et valasztja.
Blevi
Szóval nulla valós alap. Értem.
Akkor ezzel az erővel jöhet Belichick is Bardy visszavonulása után, JMD-re hagyva a Patset.

több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Garrettet tuti kirúgja a Cowboys?
Sobri Jóska
Nem, lejar a szerzodese.
Blevi
Az oké, de miért ne maradna Dallasban?
Az öreg szereti, az eredményei konstansak, semmi visszaesés.
Sobri Jóska
Igen, ezert lesz erte hatalmas verseny 😊 es az uj kihivas miatt a Giants-et valasztja.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Garrettet tuti kirúgja a Cowboys?
Sobri Jóska
Nem, lejar a szerzodese.
Blevi
Az oké, de miért ne maradna Dallasban?
Az öreg szereti, az eredményei konstansak, semmi visszaesés.

több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Garrettet tuti kirúgja a Cowboys?
Sobri Jóska
Nem, lejar a szerzodese.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Garrettet tuti kirúgja a Cowboys?

több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
According to Albert Breer, Jason Garrett & Matt Rhule would be the most likely candidates for HC if the Giants fire Pat Shurmur.
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Na Jabrill Peppers befejezte idénre már, úgy néz ki...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Nesztek, Baker 83.5ös értékelést kapott PFFen, 2 dobás ment fele abból 0 reception. Ti örök karogók 😁

Ui.: persze amíg Ballentine fent volt, én is felé dobáltam volna
Rodaron
Na jah!!
Azért a DC rendesen égeti a CB-ket! 😕 Nem is értem, lehet Neki nem szóltak, hogy Jenkinst nem cseréltük el, tehát Ő fogja az ellenfél legjobbját!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Nesztek, Baker 83.5ös értékelést kapott PFFen, 2 dobás ment fele abból 0 reception. Ti örök karogók 😁

Ui.: persze amíg Ballentine fent volt, én is felé dobáltam volna
Rodaron
All Pro 😊 Love mennyit kapott?
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nesztek, Baker 83.5ös értékelést kapott PFFen, 2 dobás ment fele abból 0 reception. Ti örök karogók 😁

Ui.: persze amíg Ballentine fent volt, én is felé dobáltam volna
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Pár hete Shurmur egyik playnel simán odadobta Jonest h ő hívta at másra a játékot. Következmény: 3 and 2 pitchet hívunk Barkleyra. Bears mkit be rakott a boxba, Jones nem hívja at, kb 4 yard loss és kihagyott FG.
Ezért nem csinálom ezt nagy nyilvánosság előtt. Elvileg három evet szoktak adni egy edzőnek. Shurmurnek már ez is sok. Garett max vmi troll ötlete lehet. Mára csak nem lehet ennyire hulye.
csebi
De, lehet. Sőt..
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
még szerencse, hogy nincs nagyon hideg, mert idén nem merem felvenni a Giantses téli sapkám 😕
kristof
Én meg alig várom h hazamenjek és hordjam. Once a giant always a giant.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
még szerencse, hogy nincs nagyon hideg, mert idén nem merem felvenni a Giantses téli sapkám 😕
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Pár hete Shurmur egyik playnel simán odadobta Jonest h ő hívta at másra a játékot. Következmény: 3 and 2 pitchet hívunk Barkleyra. Bears mkit be rakott a boxba, Jones nem hívja at, kb 4 yard loss és kihagyott FG.
Ezért nem csinálom ezt nagy nyilvánosság előtt. Elvileg három evet szoktak adni egy edzőnek. Shurmurnek már ez is sok. Garett max vmi troll ötlete lehet. Mára csak nem lehet ennyire hulye.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
na most megyek és aszem eret vágok
·
8 h
Ian Rapoport is reporting that Giants would have interest in Jason Garrett as their next HC if he is fired by the Cowboys and the Giants move on from Pat Shurmur
ozibozi
ha ez megtörténik akkor én befejeztem az nfl nézést
kb az egyetlen edző akit még a jelenleginél is egyértelműen gyengébbnek tartok
gyorsan neki is állok szurkolni a dallasnak😊
Szesze
Lett is eredménye 😊
vanek úr
jah, ehhez a meccshez is hozzátette a balfaszságát szépen..
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
A pletykák szerint: amennyiben shurmurt kidobjuk, Jason Garrett lehet a befutó.................... wtf!?!???
Zet
shurmur kinevezése után már nincs min meglepődni, én nem tudom, hogy ki ez az ember és hogyan tudott ilyen kapcsolatrendszert felépíteni, de nulla eredménnyel ennyi pénzt keresni nem kis bravúr

mikor egy franchise mintha direkt hozna rossz döntéseket, hogy véletlenül se legyenek sikeresek hosszabb távon (lásd jax), azt nehéz mondjuk mire vélni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 716
na most megyek és aszem eret vágok
·
8 h
Ian Rapoport is reporting that Giants would have interest in Jason Garrett as their next HC if he is fired by the Cowboys and the Giants move on from Pat Shurmur
ozibozi
ha ez megtörténik akkor én befejeztem az nfl nézést
kb az egyetlen edző akit még a jelenleginél is egyértelműen gyengébbnek tartok
gyorsan neki is állok szurkolni a dallasnak😊
Szesze
Lett is eredménye 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 455
“The once proud franchise we all cheer for is now the laughing stock of the NFL. This is one of the worst 3 years spans in Franchise History. 1973-75 Giants won 9 games, 2017-19 to date they have won 10 games. I have no words, I bleed blue but we need a reset.”
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
na most megyek és aszem eret vágok
·
8 h
Ian Rapoport is reporting that Giants would have interest in Jason Garrett as their next HC if he is fired by the Cowboys and the Giants move on from Pat Shurmur
ozibozi
ha ez megtörténik akkor én befejeztem az nfl nézést
kb az egyetlen edző akit még a jelenleginél is egyértelműen gyengébbnek tartok
gyorsan neki is állok szurkolni a dallasnak😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 342
na most megyek és aszem eret vágok
·
8 h
Ian Rapoport is reporting that Giants would have interest in Jason Garrett as their next HC if he is fired by the Cowboys and the Giants move on from Pat Shurmur
ozibozi
Egyszerre írtuk ezt a szuper hírt...
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 342
A pletykák szerint: amennyiben shurmurt kidobjuk, Jason Garrett lehet a befutó.................... wtf!?!???
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 455
na most megyek és aszem eret vágok
·
8 h
Ian Rapoport is reporting that Giants would have interest in Jason Garrett as their next HC if he is fired by the Cowboys and the Giants move on from Pat Shurmur
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 716
Rosas 2 FG-je szégyen.
Shep se szolgál rá a pénzére.
Barkley se a pénzére se az 1/2-re. Nem akarom azt mondani, hogy bust, de ha jövőre nem hoz olyan szezont, mint az előző akkort bust.
Jones-ról nem tudom eldönteni mennyire alkalmas franchise QB-nak. Első meccsén pardés volt, azóta azért annyira nem mutat sokat ő se.
Slayton mondjuk kellemes meglepetés.

Az a legnagyobb baj, hogy van Jones / Barkley / Shep / Slayton / Engram (na jó ő csak néha van) és fejlődniük kellene, de nem érzem edzői stábot alkalmasnak erre.

Kéne egy faszányos edzői gárda. Nálunk nem, hogy a lehetőség sincs meg arra, hogy fejlődjenek a játékosaink, hanem mindenki saját szintje alatt is van...
GiantsMLBhunter
Barkleyt bustnak nevezni, azért több, mint erős. Közelebb lesz ő a korszakos egyenisegekhez,a posztján...ha sérülések nem hátráltatják.Illetve DJ ben van fantázia,de két véglet. Zseniális dolgok és buta hibák, a jövő év dönti el,mi lesz a sorsa. A többi állításod nagyjából ül.
Kronos
Pedig bust. Ha úgy játszana mint tavaly, akkor is az lenne, mert 3. Körös futók is hozzák ezt a szintet, az idei produkciója meg önmagában is katasztrófa. Luxuspick volt