New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
úgy szeretném, ahogy bemásolja vlk azt a linket amiből kiderül, ahogy leiskolázta az edzőnk --a gyerekén kívül-- bármelyik NFL csapat edzőjét is, vagy legalább egálban van.
Addig viszont ez olyan, mint ha vlk mekaduról szeretné elmondani nekem hogy jóóó edző... bocsi, de nem
ozibozi
erre írtam, h a démonaiddal küzdesz.. senki nem dicsérte az edzőket, mert nincs miért, de ettől még szinte biztos, hogy maradni fognak még min 1 évet, ha tetszik neked ha nem.
Szesze
pont erre írtam korábban, hogy egy jó kis botrány vagy egy OBJ hőzöngés esetleg megkímélhetne minket a felesleges időpazarlástól. Ezek a Garbage times győzelmek csak elnyújtják az egészet. lényegtelen...Itt nem az egyének szubjektív okoskodásai lennének a fontos dolgok, hanem a Csapat jövője...😕
ozibozi
én például hánynék attól, ha direkt edzőbuktatásra mennének a játékosok.. sztem se ez az edzői kar a megoldás, de minimum 1 évet még mindenképpen fognak kapni az FO-tól, ez biztos. Elhiszem, h te ezt nagyon nem szeretnéd, de hiába írod le mindig ezt (ami egy idő után valóban baromi unalmas) attól ez még nem fog változni. A mai meccsen nem az látszott, h OBJ ne akarna nyerni, szóval ezt a reményedet elengedheted sztem..
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
úgy szeretném, ahogy bemásolja vlk azt a linket amiből kiderül, ahogy leiskolázta az edzőnk --a gyerekén kívül-- bármelyik NFL csapat edzőjét is, vagy legalább egálban van.
Addig viszont ez olyan, mint ha vlk mekaduról szeretné elmondani nekem hogy jóóó edző... bocsi, de nem
ozibozi
erre írtam, h a démonaiddal küzdesz.. senki nem dicsérte az edzőket, mert nincs miért, de ettől még szinte biztos, hogy maradni fognak még min 1 évet, ha tetszik neked ha nem.
Szesze
pont erre írtam korábban, hogy egy jó kis botrány vagy egy OBJ hőzöngés esetleg megkímélhetne minket a felesleges időpazarlástól. Ezek a Garbage times győzelmek csak elnyújtják az egészet. lényegtelen...Itt nem az egyének szubjektív okoskodásai lennének a fontos dolgok, hanem a Csapat jövője...😕
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
úgy szeretném, ahogy bemásolja vlk azt a linket amiből kiderül, ahogy leiskolázta az edzőnk --a gyerekén kívül-- bármelyik NFL csapat edzőjét is, vagy legalább egálban van.
Addig viszont ez olyan, mint ha vlk mekaduról szeretné elmondani nekem hogy jóóó edző... bocsi, de nem
ozibozi
erre írtam, h a démonaiddal küzdesz.. senki nem dicsérte az edzőket, mert nincs miért, de ettől még szinte biztos, hogy maradni fognak még min 1 évet, ha tetszik neked ha nem.
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
sok lett volna ha ez is szopoidra megy, elég volt mára az everton zuperproukciója
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
úgy szeretném, ahogy bemásolja vlk azt a linket amiből kiderül, ahogy leiskolázta az edzőnk --a gyerekén kívül-- bármelyik NFL csapat edzőjét is, vagy legalább egálban van.
Addig viszont ez olyan, mint ha vlk mekaduról szeretné elmondani nekem hogy jóóó edző... bocsi, de nem

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
tehát nincs Oline, nincs passz siettetés sem, sohanemvolt LB corps, de a secondary azért nagyon lukas, de legalább egészséges TE sincs a csapatban, a pozitív spec teamet meg hagyjuk is ... viszont ha nem Eli dobál, akkor hirtelen minden jobb lesz, hiszen a zseniális edzői tíííímet csak ő akadályozza egy értelmes PB kidolgozásában... 😕
ozibozi
Ozi!
hidd el hogy ha ezen a frekvencián folytatod( ami most a követőben csúcsosodott ki) nagyon nagyon hosszú lesz az idő még Neked ezzel a stábbal... próbálj hinni benne ahogy mi is hogy lesz ez tőlük még jobb
és tanulnak a hibákból,( merthogy maradnak az tuti) adj esélyt! engedd el ezt a szajkózást és lépj tovább !
és pláne tiszteld a mások véleményét , mert hálistennek ebben a topicban végül ez
szokott felül kerekedni! peace!!!
yooker
a tiszteld mások véleményét, ajánlom figyelmedbe , köztük esetleg az enyémet is ???...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Elég keményen csikorgattuk a fogunkat a Ziccerben, de sikerült kiszurkolni a győzelmet.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
tehát nincs Oline, nincs passz siettetés sem, sohanemvolt LB corps, de a secondary azért nagyon lukas, de legalább egészséges TE sincs a csapatban, a pozitív spec teamet meg hagyjuk is ... viszont ha nem Eli dobál, akkor hirtelen minden jobb lesz, hiszen a zseniális edzői tíííímet csak ő akadályozza egy értelmes PB kidolgozásában... 😕
ozibozi
Ozi!
hidd el hogy ha ezen a frekvencián folytatod( ami most a követőben csúcsosodott ki) nagyon nagyon hosszú lesz az idő még Neked ezzel a stábbal... próbálj hinni benne ahogy mi is hogy lesz ez tőlük még jobb
és tanulnak a hibákból,( merthogy maradnak az tuti) adj esélyt! engedd el ezt a szajkózást és lépj tovább !
és pláne tiszteld a mások véleményét , mert hálistennek ebben a topicban végül ez
szokott felül kerekedni! peace!!!

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
tehát nincs Oline, nincs passz siettetés sem, sohanemvolt LB corps, de a secondary azért nagyon lukas, de legalább egészséges TE sincs a csapatban, a pozitív spec teamet meg hagyjuk is ... viszont ha nem Eli dobál, akkor hirtelen minden jobb lesz, hiszen a zseniális edzői tíííímet csak ő akadályozza egy értelmes PB kidolgozásában... 😕
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Az edzői stáb munkája ami érdekes game plan, meccskozbeni dolgok... Ha nem látnánk ismét ordas hulyesegeket már boldog tudnék lenni...
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egyébként ha ki is kapunk de a liga elit védelem ellen egy átlagnál jobb offense játszik ma legalább 20 pontot szerezve, végig meccsben akkor már félig boldog leszek. A többit meg meglátjuk 😁
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
talán egy hosszabbításos vereség: egy biztonsági runplaynél elkövetett visszahordott fumblival amit csak azért hív be Surmó hogy középről legyen meg a gw FG
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Szerintetek mi lesz ma? Szoros meccsen idegbeteg végjátékban kapunk ki vagy sima blowout? Esetleg nyerünk???
Zet
Előbbi!😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 339
Szerintetek mi lesz ma? Szoros meccsen idegbeteg végjátékban kapunk ki vagy sima blowout? Esetleg nyerünk???
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
E.Engram és B.J.Goodson sem fog játszani a Bears ellen



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Nagy rá ez a kabát, és szerencsére nem is itt fog belenőni. Minden reményünk OBJ-ben, aki talán el tudja intézni, hogy ezek a marhák ne itt tanulják ki ezt a szakmát.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Coughlin's curse ... Shurmurnek még van hova fejlődni time és game management terén.
én amúgy azt látom, hogy alapvetően jól építi fel meccs előtt a game plant. viszont közben különösen a félidőben már rossz döntéseket hoz. vagy ragaszkodik az eleve hibás tervekhez vagy változtat a bevált a recepten. ha ezekből tanul, akkor jó edző lehetne még belőle. ha nem az kiderül pár éven belül.


csebi
Emlékeim szerint anno a Brownsban is ilyen kritika merült fel vele szemben.
Persze ettől még fejlődhet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Gondolom ez Chase Danielnek szolt. Nem hinnem, hogy komolyan valaki egy vezetekszakadas (ertsd cigok leloptak) miatt egy helyben allo jarat utan rohanna. Aztan ki tudja?

Danielrol valamit, ha mar offolok. Volt a Chiefsben. Egy jo emlekem van rola. Tavozott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Az lenne a kérdésem am, hogy van még hely a bandwagonon? Felugranék.
akdestroyer
bandwagon? A felcsuti kisvasuton többen vannak jelenleg! ... 🙂

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Az lenne a kérdésem am, hogy van még hely a bandwagonon? Felugranék.
akdestroyer
a mazochistákat mindig szívesen látjuk
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Az lenne a kérdésem am, hogy van még hely a bandwagonon? Felugranék.

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Chase Daniel fog kezdeni vasárnap a Bearsben!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Elit Edge rushert vagy OT-t a népnek a draftról!
GiantsMLBhunter
OT az pont nem nagyon lesz idén, max 1 emberre mondják aki érhet első kört
DE meg edge rusher az mondjuk lesz bőven 😀
kapitnono
Csak nehogy kihúzzuk a következő Ereck Flowerst! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Elit Edge rushert vagy OT-t a népnek a draftról!
GiantsMLBhunter
OT az pont nem nagyon lesz idén, max 1 emberre mondják aki érhet első kört
DE meg edge rusher az mondjuk lesz bőven 😀


több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Elit Edge rushert vagy OT-t a népnek a draftról!