New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Nagy rá ez a kabát, és szerencsére nem is itt fog belenőni. Minden reményünk OBJ-ben, aki talán el tudja intézni, hogy ezek a marhák ne itt tanulják ki ezt a szakmát.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Coughlin's curse ... Shurmurnek még van hova fejlődni time és game management terén.
én amúgy azt látom, hogy alapvetően jól építi fel meccs előtt a game plant. viszont közben különösen a félidőben már rossz döntéseket hoz. vagy ragaszkodik az eleve hibás tervekhez vagy változtat a bevált a recepten. ha ezekből tanul, akkor jó edző lehetne még belőle. ha nem az kiderül pár éven belül.


csebi
Emlékeim szerint anno a Brownsban is ilyen kritika merült fel vele szemben.
Persze ettől még fejlődhet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Gondolom ez Chase Danielnek szolt. Nem hinnem, hogy komolyan valaki egy vezetekszakadas (ertsd cigok leloptak) miatt egy helyben allo jarat utan rohanna. Aztan ki tudja?

Danielrol valamit, ha mar offolok. Volt a Chiefsben. Egy jo emlekem van rola. Tavozott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Az lenne a kérdésem am, hogy van még hely a bandwagonon? Felugranék.
akdestroyer
bandwagon? A felcsuti kisvasuton többen vannak jelenleg! ... 🙂

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 952 — Giants fan
Az lenne a kérdésem am, hogy van még hely a bandwagonon? Felugranék.
akdestroyer
a mazochistákat mindig szívesen látjuk
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Az lenne a kérdésem am, hogy van még hely a bandwagonon? Felugranék.

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Chase Daniel fog kezdeni vasárnap a Bearsben!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Elit Edge rushert vagy OT-t a népnek a draftról!
GiantsMLBhunter
OT az pont nem nagyon lesz idén, max 1 emberre mondják aki érhet első kört
DE meg edge rusher az mondjuk lesz bőven 😀
kapitnono
Csak nehogy kihúzzuk a következő Ereck Flowerst! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Elit Edge rushert vagy OT-t a népnek a draftról!
GiantsMLBhunter
OT az pont nem nagyon lesz idén, max 1 emberre mondják aki érhet első kört
DE meg edge rusher az mondjuk lesz bőven 😀


több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Elit Edge rushert vagy OT-t a népnek a draftról!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
A vezetőedzőnél csak egy gyengébb csapatrész van, az a védelem...
Jó lenne idén nem elqrni végre egy jó Pick -et a semmire-senkire nem való közepes körös Qb-ra a védelem és a támadóval erősítése helyett. Az elmúlt pár évben már simán sikerült bebizonyítani, hogy ha valakinek kell vlk, akkor azt simán megszerzi. Nem az a pár Pick az ami dönteni fog ha fel kell menni valakiért akibe belezúgnak...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
amúgy az megvan mkinek, hogy az egyetlen franchise vagyunk, aminek még nem volt top 5-ös választása egymás utáni években? én örülnék ha ez maradna így.
csebi
Na ennek én is tudnék örülni! Tudom én, hogy QB need van, de remélem nem ész nélkül, idén szvsz nincs az az irányító aki miatt azt a magas picket ki kellene adni, inkább csússzunk lejjebb. A Jags és a Tampa hátha jobban akarja és akkor jövőre lehet válogatni.
nagir
Idén szerintem nincs qb aki első kört érne, nem hogy magas picket. Herbert meg Griert sem tartom nfl re alkalmas qb nak, ha egyáltalán jön mindkettő a draftra
kapitnono
A GM-ek a legromantikusabb emberek akiket ismerek, az egész világon! 😉 Ha Ők egyszer beleszerelmesednek Valakibe, akkor ingüket-gatyájukat képesek odadani érte. Sajnos az sem érdekli öket, ha ez abrománc jóeséllyel a karrierjük végét jelenti... 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
amúgy az megvan mkinek, hogy az egyetlen franchise vagyunk, aminek még nem volt top 5-ös választása egymás utáni években? én örülnék ha ez maradna így.
csebi
Na ennek én is tudnék örülni! Tudom én, hogy QB need van, de remélem nem ész nélkül, idén szvsz nincs az az irányító aki miatt azt a magas picket ki kellene adni, inkább csússzunk lejjebb. A Jags és a Tampa hátha jobban akarja és akkor jövőre lehet válogatni.
nagir
Idén szerintem nincs qb aki első kört érne, nem hogy magas picket. Herbert meg Griert sem tartom nfl re alkalmas qb nak, ha egyáltalán jön mindkettő a draftra


több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
amúgy az megvan mkinek, hogy az egyetlen franchise vagyunk, aminek még nem volt top 5-ös választása egymás utáni években? én örülnék ha ez maradna így.
csebi
Na ennek én is tudnék örülni! Tudom én, hogy QB need van, de remélem nem ész nélkül, idén szvsz nincs az az irányító aki miatt azt a magas picket ki kellene adni, inkább csússzunk lejjebb. A Jags és a Tampa hátha jobban akarja és akkor jövőre lehet válogatni.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
jah, ritka gyenge színvonalú meccs volt amit a bíróknak ráadásul még sikerült alulmúlni + a szokásos eagles mázli ellenünk..
Azt, hogy a második félidőben miért felejtettük el Barkley-t, egy olyan félidő után amikor a vezetésével 360 yardot haladtunk az elsőben azt dögöljek meg ha bármilyen szinten meg tudom érteni. Nincs szerencsénk az edzőkkel Coughlin óta 😕
Szesze
Coughlin's curse ... Shurmurnek még van hova fejlődni time és game management terén.
én amúgy azt látom, hogy alapvetően jól építi fel meccs előtt a game plant. viszont közben különösen a félidőben már rossz döntéseket hoz. vagy ragaszkodik az eleve hibás tervekhez vagy változtat a bevált a recepten. ha ezekből tanul, akkor jó edző lehetne még belőle. ha nem az kiderül pár éven belül.

amúgy az megvan mkinek, hogy az egyetlen franchise vagyunk, aminek még nem volt top 5-ös választása egymás utáni években? én örülnék ha ez maradna így.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Olyan eredményt sikerült ezeknek a kreténeknek összehozni amit a bajusz is tudott egy OBJ+Barkley kombó nélkül. Róla tudtuk hogy egy fogalmatlan idióta, de a tegnapi meccs, és az utána való nyilatkozatok után nyilvánvaló hogy ez is egy kretén. Ha OBJ nem tudja vlhogy elkergetni, akkor cseszhetjük a következő jó pár évet. 😕
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Azért az sokat elmond a felkészülésről, a csapat moráljárol és a lelki világukrol, hogy 11-bol 6 meccset buktunk 7 vagy annál kevesebb ponton belül. Fizikailag úgy tűnik rendben a csapat, mert az elmúlt évek után most kevés sérülésről jön jelentés de a pszichikai felkészültség a béka segge alatt van.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Mi fog változni, amíg Mara és Tisch a góték? Szvsz, semmi. Mégpedig azért, mert totál konzervatív a felfogás. Ezt jól mutatja Gettleman kinevezése és hogy az utódja majd Abramas lesz. Surmur sem jött be, de nézhetjük még másfél szezonon át, az tuti.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 341
Megnéztem a második félidő drive-jait.
Az Eagles 4 emberes rush-t küldött Eli-ra, az elkapók pedig erős pass coverage-ban voltak. Ez nem újdonság, a mi D-nk is alkalmazza ezt többféle variációban. Ami újdonság, hogy az offense részéről nagyjából SENKI nem vette észre/nem tudja (????), hogy ilyenkor nem rövid vagy hosszú passzok kellenek, hanem középhosszúak (5-15 yard) a flat-re, mert ott ekkor üres területek nyílnak, amit csak erős LB sor képes levédekezni - ezért is vernek meg minket ilyen D felállásnál 100-ból 100-szor a TE-k.
A probléma ott van, hogy valamiért nagyon kevés ilyen játékunk van (múlt héten egy seam Engram-nak, illetve Ellisonnak egy tegnap), vagy keveset hívjuk.
Azt gondolom, hogy egy NFL offense coordinator/head coach-nak ezeket látni kell, és le kellene tudnia reagálni, főleg ha EE a college-ben az ilyen route-ok miatt lett hype-olt TE.
Komolyan el kell gondolkoznia Mara-nak, hogy a következő (vélhetően az ideihez hasonló) szezon után Shurmur maradjon-e.
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Ja nem volt deep ball. De amikor előnyben voltunk második félidő akkor Barkley se volt tömve.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Odell Beckham speaking the truth... Eagles were decimated today but the deep ball was not in the game plan.Odell Beckham speaking the truth... Eagles were decimated today but the deep ball was not in the game plan...
ozibozi
Épkézláb CB Snk nem volt, logikus😊 Kivéve Jenkinst, mondjuk ő le is halászta azt az egyet 😀
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Odell Beckham speaking the truth... Eagles were decimated today but the deep ball was not in the game plan.Odell Beckham speaking the truth... Eagles were decimated today but the deep ball was not in the game plan...
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Egyszerűen még mindig annyira ideges vagyok, hogy az félelmetes. Egy agyonnyert meccset adtunk oda az Eaglesnek, a playcall nem is létezett nálunk a második félidőben. Itt egyszerűen valami nagyon félrement, és nem hiszem hogy az Eagles változtatott úgy, hogy mi erre nem voltunk képesek válaszolni, hanem úgy tűnt visszafogták a lovakat. De ezt se értem, direkt miért csinálna ilyet Shurmur, egyszerűen nem tudom felfogni, 4-7el simán visszajöttünk volna a harcba egy picit. De így öcsém csak az ember kedvét veszik el...és közben OBJ is azt nyilatkozta, hogy completely nem érti a game plant mi volt ez...Shurmur csak nem lenne olyan hülye, hogy visszahúz mindent, mikor a saját állása van veszélyben, a fanbase-nek adhatna egy igazán szép ajándékot, erre kimegyünk így a második félidőre. Itt valaki nagyon elbaszott direkt valamit és remélem meg is válaszolják ezt, mert most már kurvára elegem van ebből a szenvedésből és, hogy totál felforrt agyvízzel megy az ember aludni.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
bíróktól függetlenül látszik, hogy ide draftolhatsz top qb t hozhatsz még egy tucat playmakert, (mert nincs elég most se) de amíg ez a surmur el nem takarodik, addig csak az időnket meg az idegrendszerünket pazaroljuk. nem lehet cél egy pozitív szezon vagy egy PO itt, másra ez a kretén meg nem képes, és sajnaos nem is lesz.
ozibozi
Genya lennék ha azt mondanám jöhet Hue?

több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Jövőhéten Mack, élvezni fogja az OL-ünk és Eli 😊)