New York Giants

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Henderson New York Giants 1 005
Ha nyerünk akkor valami chiefs-ramshez hasonló eredmény lesz. Én azt várom, hogy az UDFA rookie szétfut minket és Ertz meg Tate is lubickol majd. Ha valami csoda folytán Bennették nem terrorizálják szét Elit és kifog egy jobb napot, talán meccsben maradhatunk egy gyenge secondary ellen.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
Giants haven’t won in Philly since 2013. Do you think this Sunday the Giants will break that losing streak?
ozibozi
sztem sima zacsi lesz
Szesze
Szvsz kivételesen nyerni fogunk 🙂
ironroy
Sztem is. Bár iszonyat szenvedés lesz.
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Giants haven’t won in Philly since 2013. Do you think this Sunday the Giants will break that losing streak?
ozibozi
sztem sima zacsi lesz
Szesze
Szvsz kivételesen nyerni fogunk 🙂
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Giants haven’t won in Philly since 2013. Do you think this Sunday the Giants will break that losing streak?
ozibozi
sztem sima zacsi lesz
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Giants haven’t won in Philly since 2013. Do you think this Sunday the Giants will break that losing streak?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
túl sok a halott pénz utána, ha csak nem játszik überszarul/sérült akkor inkább maradni fog
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Ha még tudnak a nyáron egy-két minőségi embert tenni a falba, akkor Eli is elég lehet hogy meglegyen jövőre a playoff.

Jobban zavar a QB kérdésnél, hogy a második félidőben elég komolyan elkezdtem aggódni a védelem miatt.

Szerintetek benne van, hogy OV 8-9 milliós cap hitjét lenyeljük és próbálunk helyette mást hozni tavasszal a felszabaduló pénzből?
salander
Vernonnal még várjuk ki a szezon végét.. Ha továbbra is ennyit nyújt nem hiszem hogy marad.. Hátha feltamad a végére!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
1 pass rusher
2 OT
3OG/C
4 CB/S
5 tök mindegy
(LB-t úgy is kukázunk 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ha még tudnak a nyáron egy-két minőségi embert tenni a falba, akkor Eli is elég lehet hogy meglegyen jövőre a playoff.

Jobban zavar a QB kérdésnél, hogy a második félidőben elég komolyan elkezdtem aggódni a védelem miatt.

Szerintetek benne van, hogy OV 8-9 milliós cap hitjét lenyeljük és próbálunk helyette mást hozni tavasszal a felszabaduló pénzből?

Szerkesztette: salander
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Ha már QB class, akkor én sem értem a Herbert hype-ot. Szerintem ha már QB akkor inkább Shea Patterson! 😊

PAC 12-ben az Oregon így áll: 6-4
Shea tavaly került az Ole Miss-től a botrányok miatt a Michigan Wolwerines-hez.
Azért a BIG Ten erőssebb mezőny, mint a nyugati partiak és ott 9-1-el állnak. Az első meccsen szoros csatában kaptak ki most 10-0-s Notre Dame-től. A 25-ös top listában is 4. a csapat a Fighting Irish mögött.
Én inkább öt hype-olnám. 😊

Ole Miss-ben:
 www.youtube.com/watch?v=SFmvFPiZB4A

De a nyerő mégis a Vanderbilt irányítója lesz, mert a srácot úgy hívják, hogy Kyle Shurmur és hát a papa a HC-nk... 😊
juz3r
Lehet hypolni Pattersont de szerintem borzasztoan nem erzi a zsebet es pontatlan is... Ellenben tenyleg Manziel szinten kepes improvizalni 😊
Drip
sztem kifejezetten gyenge QB, én nem látom benne, hogy NFL szinten kezdő szint lehetne, sőt továbbmegyek igazából senkiből sem látom az idei classból, hogy komoly NFL QB lehetne belőle.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Kicsit olyan érzésem van megint a Philly meccs előtt mint az előzőnél mikor a Panthers elleni 30+os játékból megyunk ellenük 😁 most már azért illene ebbe a több sebből vérző Eaglesbol hasznot húzunk és mégjobban összekeverni a lapokat a csoportba
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 853 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha már QB class, akkor én sem értem a Herbert hype-ot. Szerintem ha már QB akkor inkább Shea Patterson! 😊

PAC 12-ben az Oregon így áll: 6-4
Shea tavaly került az Ole Miss-től a botrányok miatt a Michigan Wolwerines-hez.
Azért a BIG Ten erőssebb mezőny, mint a nyugati partiak és ott 9-1-el állnak. Az első meccsen szoros csatában kaptak ki most 10-0-s Notre Dame-től. A 25-ös top listában is 4. a csapat a Fighting Irish mögött.
Én inkább öt hype-olnám. 😊

Ole Miss-ben:
 www.youtube.com/watch?v=SFmvFPiZB4A

De a nyerő mégis a Vanderbilt irányítója lesz, mert a srácot úgy hívják, hogy Kyle Shurmur és hát a papa a HC-nk... 😊
juz3r
Lehet hypolni Pattersont de szerintem borzasztoan nem erzi a zsebet es pontatlan is... Ellenben tenyleg Manziel szinten kepes improvizalni 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Eli Manning completed a career-high 94.4% of his passes against the Bucs. He went 17 of 18 passing for 231 yards and two touchdowns. His previous career best was 87.1% in Week 14 of 2015 against the Dolphins, according to ESPN Stats and Information. - per Jordan Raanan
ozibozi
Vagyis jövőre se várjatok QB-t az első korben 😉😂
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Eli Manning completed a career-high 94.4% of his passes against the Bucs. He went 17 of 18 passing for 231 yards and two touchdowns. His previous career best was 87.1% in Week 14 of 2015 against the Dolphins, according to ESPN Stats and Information. - per Jordan Raanan
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
Végre nyertünk két meccset egymás után.
Ami aggaszt, hogy a D a második félidőben kegyetlenül gyenge volt, még akkor is, ha szereztek egy rakat interceptiont.

Szerkesztette: Zet
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak az a bibi ha minden igaz SP nem jön, jöhet a draftra,. Sőt még Herbert sem biztos. Úgy hogy a következő QB class tényleg az egyik leggyengébb lehet.
több mint 5 éve
juz3r New York Giants Ole Miss Rebels 172
Ha már QB class, akkor én sem értem a Herbert hype-ot. Szerintem ha már QB akkor inkább Shea Patterson! 😊

PAC 12-ben az Oregon így áll: 6-4
Shea tavaly került az Ole Miss-től a botrányok miatt a Michigan Wolwerines-hez.
Azért a BIG Ten erőssebb mezőny, mint a nyugati partiak és ott 9-1-el állnak. Az első meccsen szoros csatában kaptak ki most 10-0-s Notre Dame-től. A 25-ös top listában is 4. a csapat a Fighting Irish mögött.
Én inkább öt hype-olnám. 😊

Ole Miss-ben:


De a nyerő mégis a Vanderbilt irányítója lesz, mert a srácot úgy hívják, hogy Kyle Shurmur és hát a papa a HC-nk... 😊

Hotty Toddy!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Én is úgy látom, hogy a jövő évet még Eli-vel képzeljük el. Kitölti a szerződését, aztán visszavonul.
Egyszerűen nincs és jövőre sem lesz jobb megoldás nála. A draft class nem túl fényes (lehet menni scoutolni Herbertet, de nincs garancia, hogy nálunk fog kikötni, ahogy arra sem, hogy jó lesz), az FA piacon pedig csak journeyman QB-k lesznek, akikkel nem leszünk előrébb.
A teljes rebuildben nem hiszek - ez itt a Giants, ahol sosem lesz lehetőség erre - túl nagy az eredménykényszer, a GiantsPride, meg az Eli-t és OBJ-t nagyítóval nézegetve fikázó arc, ezért ki kell szenvedni 3-5 wint, hogy gallyra menjen a draft stratégia is.
Jövőre átmeneti, az Eli éra utolsó éve lesz, ami még akàr bárhogy elsülhet.
Hogy utána mi fog következni? Nehogy visszasírjuk Manninget.
Zet
Herbert, az ez évi QB classal, kb 3-4. körben végzett. Nem értem mire hypolják.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
ha tényleg csak azért hogy a bérletesek lássanak egy home W-t, megverjük a tampát és a dal/phi meccseken 2 papírforma L jön ki a kalapból (@atl, @no) akkor 3-7 vs 4-6, 4-6 a mérleg ebben a kiváló csoportban
vittore
És éppen utána megyünk az Eagles-hez...
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
ha tényleg csak azért hogy a bérletesek lássanak egy home W-t, megverjük a tampát és a dal/phi meccseken 2 papírforma L jön ki a kalapból (@atl, @no) akkor 3-7 vs 4-6, 4-6 a mérleg ebben a kiváló csoportban
vittore
Jaj.. Ne írj már ilyeneket légy szíves!! 🙂
több mint 5 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha tényleg csak azért hogy a bérletesek lássanak egy home W-t, megverjük a tampát és a dal/phi meccseken 2 papírforma L jön ki a kalapból (@atl, @no) akkor 3-7 vs 4-6, 4-6 a mérleg ebben a kiváló csoportban
több mint 5 éve
Zet New York Giants 1 337
Én is úgy látom, hogy a jövő évet még Eli-vel képzeljük el. Kitölti a szerződését, aztán visszavonul.
Egyszerűen nincs és jövőre sem lesz jobb megoldás nála. A draft class nem túl fényes (lehet menni scoutolni Herbertet, de nincs garancia, hogy nálunk fog kikötni, ahogy arra sem, hogy jó lesz), az FA piacon pedig csak journeyman QB-k lesznek, akikkel nem leszünk előrébb.
A teljes rebuildben nem hiszek - ez itt a Giants, ahol sosem lesz lehetőség erre - túl nagy az eredménykényszer, a GiantsPride, meg az Eli-t és OBJ-t nagyítóval nézegetve fikázó arc, ezért ki kell szenvedni 3-5 wint, hogy gallyra menjen a draft stratégia is.
Jövőre átmeneti, az Eli éra utolsó éve lesz, ami még akàr bárhogy elsülhet.
Hogy utána mi fog következni? Nehogy visszasírjuk Manninget.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Eli-on spórolni az kb azt jelenti, hogy ha kivágod akkor marad 7 milkó dead money és hozol helyette15-ért egy utazó ügynököt, aki nem is jobb nála? Mindent elmondaná magáról egy klub ahol OV, Jenkinsek, meg szakadt LB-k helyett a klub a 2x SB MVP-n spórolna észszerűen aki a franchise valaha volt legeredményesebb tagja volt.

Persze ha van helyette észszerű alternatíva az más... de én nem látom még azt ahol ne ő lenne az áthídaló megoldás jövőre (még)
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Teljesen jó kis meccs volt,tudtam örülni minden pozitivumnak a hibák gyengesegek már nem zavartak.. Kicsit sajnálom hogy lecsuszunk a legjobb draft helyekről de mivel kiemelkedő qb prospectrol nem maradunk le így nagy gond nincs.. Egyre valószínűbb egy átmeneti év tényleg, Eli kb az egyedüli akin ésszerűen tudnánk spórolni ezt remélem meglepjuk!Erős O és D fal orientált draft azért jó lenne..
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Igazából lesz egy kb TOP5 pickünk, de TOP10 biztos. Itt el kell hozni a legjobb játékost. Legyen az egy korszakos pass rusher, a következő Aron Donald, vagy egy rohadt jo OT. (next Flowers) Persze lehet hogy Herbert lesz a választás. (főleg ha Manning visszavonul és elérhető lesz majd)

Jelenleg szerintem nincs olyan prémium prospect, akinek ne örülnénk és nem needre jönne. (Kivéve: RB és WR posztok)

OL-be Center/Guard bőven lehet jól húzni 3. v 4. körben is.