New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
Jets elleni meccset közvetíti vmelyik tv csatorna (amerikai ) ?
Taz
TV: NBC 4 (locally televised only)

szerintem nincs nfl meccs, amihez ne találnál streamet, ha erre vonatkozott a kérdésed
baggio
Köszi 😊 MyStreams miatt kérdeztem, hogy tudjam melyik csatornára kattintsak 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Jets elleni meccset közvetíti vmelyik tv csatorna (amerikai ) ?
Taz
TV: NBC 4 (locally televised only)

szerintem nincs nfl meccs, amihez ne találnál streamet, ha erre vonatkozott a kérdésed


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
Jets elleni meccset közvetíti vmelyik tv csatorna (amerikai ) ?
több mint 6 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Azt meg remélem , hogy Pugh és Richburg nem most mikor a nagy pénzre hajtanak akkor fog a teljesítményük romlani. Szerintem itt az előszezonban kicsit jobban vigyáznak magukra, mert a helyük a kezdőben nem forog veszélyben , de ha lesérülnek akkor azzal viszont sok pénzt veszíthetnek...
Isti81
Milyen szép elképzelés. Tudod... Kívánom, hogy igazad legyen és csak visszafogják magukat... Minden esetre azért remélem, hogy javul a fal és nem csak passzvédelemben, hanem a lyukak megnyitásában is. Ahogy korábban mondták egy alsó-közép futójáték mellett, ha csak azt nézzük milyen az elkapó gárda simán lehetne egy erős passz játék. Emellett a védelmünk idén is ugyan olyan jó, ha nem jobbnak ígérkezik, mint tavaly így azt mondom, hogy simán jók lehetünk egy szép menetelésre.
2 és fél hét és meglátjuk... Tűkön ülve...
B-Front
Már többen mondták előttem, hogy a futás-blokkolása, a könnyebb feladat a fal számára, úgyhogy, én mindenképp javulást várok. Az jobban aggaszt, hogy meg van-e hozzá a megfelelő RB állományunk...
nagir
Én úgy gondolom, hogy Perkins hozni fogja az elvárt szintet... Tavaly óta igen magas az elvárás vele szemben és tudta, hogy Ő lesz a Nr.1 futónk így volt ideje erre felszívni magát. Tavaly alig játszott és össze szedett 600 yardot (pontos szám nincs előttem, de nekem 600 x rémlik) idén szerintem lesz több is. Vereen is szerintem hozza majd, amit tőle várnak és okoz majd meglepetést szerintem az ellenfélnek csak bírja ki egészségesen az évet. A többbieknél meg meglátjuk... Remélem pozitívan csalódok majd mindenkiben.
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Legalább az kiderült, hogy 2 értelmes mégis csak van ebben a topicban. Tiszteletem a tiétek srácok.
Wong
Ha erre voltál kíváncsi, csak egyszerűen meg kellett volna kérdezned van-e 2 értelmes a topicban. Ketten biztos jelentkeztek volna.
gyurczi
Az a baj, hogy magára és gyeek-re gondolt... 😀
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Azt meg remélem , hogy Pugh és Richburg nem most mikor a nagy pénzre hajtanak akkor fog a teljesítményük romlani. Szerintem itt az előszezonban kicsit jobban vigyáznak magukra, mert a helyük a kezdőben nem forog veszélyben , de ha lesérülnek akkor azzal viszont sok pénzt veszíthetnek...
Isti81
Milyen szép elképzelés. Tudod... Kívánom, hogy igazad legyen és csak visszafogják magukat... Minden esetre azért remélem, hogy javul a fal és nem csak passzvédelemben, hanem a lyukak megnyitásában is. Ahogy korábban mondták egy alsó-közép futójáték mellett, ha csak azt nézzük milyen az elkapó gárda simán lehetne egy erős passz játék. Emellett a védelmünk idén is ugyan olyan jó, ha nem jobbnak ígérkezik, mint tavaly így azt mondom, hogy simán jók lehetünk egy szép menetelésre.
2 és fél hét és meglátjuk... Tűkön ülve...
B-Front
Már többen mondták előttem, hogy a futás-blokkolása, a könnyebb feladat a fal számára, úgyhogy, én mindenképp javulást várok. Az jobban aggaszt, hogy meg van-e hozzá a megfelelő RB állományunk...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Azt meg remélem , hogy Pugh és Richburg nem most mikor a nagy pénzre hajtanak akkor fog a teljesítményük romlani. Szerintem itt az előszezonban kicsit jobban vigyáznak magukra, mert a helyük a kezdőben nem forog veszélyben , de ha lesérülnek akkor azzal viszont sok pénzt veszíthetnek...
Isti81
Milyen szép elképzelés. Tudod... Kívánom, hogy igazad legyen és csak visszafogják magukat... Minden esetre azért remélem, hogy javul a fal és nem csak passzvédelemben, hanem a lyukak megnyitásában is. Ahogy korábban mondták egy alsó-közép futójáték mellett, ha csak azt nézzük milyen az elkapó gárda simán lehetne egy erős passz játék. Emellett a védelmünk idén is ugyan olyan jó, ha nem jobbnak ígérkezik, mint tavaly így azt mondom, hogy simán jók lehetünk egy szép menetelésre.
2 és fél hét és meglátjuk... Tűkön ülve...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Amugy ezen a fórumon vannak moderátorok? Mert amikor a tarsalgas ilyen 12 éves az en apukam erosebb szintű cicaharcba az geci unalmas. Ezt nem csak ebben a csoportban tapasztaltam, hanem mar mashol is csak most jutottam el odaig, hogy leirjam.
JustoVillar
Volt már példa rá h ilyeneket kimoderáltunk, akkor meg a fórum másik fele panaszkodott h mi ez a hisztéria.
Alapvetően a trágár fröcsögés az, amit minden esetben moderálunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne térjünk el a tárgytól. Beckham egy köcsög, én kiraknám a helyetekben. Sőt, eltrade-elném szutyok szar pickért cserébe, hogy megtanulja a leckét. Mondjuk New Englandbe

több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
... és vannak többen akik szóra sem méltatták!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Legalább az kiderült, hogy 2 értelmes mégis csak van ebben a topicban. Tiszteletem a tiétek srácok.
Wong
Ha erre voltál kíváncsi, csak egyszerűen meg kellett volna kérdezned van-e 2 értelmes a topicban. Ketten biztos jelentkeztek volna.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.
Mind sokkal jobb volt mint az enyém. Tényleg.

Legalább az kiderült, hogy 2 értelmes mégis csak van ebben a topicban. Tiszteletem a tiétek srácok.

Szerkesztette: Wong
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 431
A szerelés az szerelés volt. Ellenben nem igen van az NFL-ben olyan csapat aki ne örülne egy olyan játékosnak- és ne adna neki Top fizetést- aki pont jó 'sportcsaládból' származik, műgansta', épp edzésmániás, imádják a sporthoz és szurkolókhoz való alázatát, akivel ráadásul a komplett NFL-t is népszerűsítik a világ többi pontján.
Kicsit későn érő típus, de kezelhető...
A reklám@marketing értékét hagyjuk is, hiszen egy gugli kereső választ ad erre is.(hol vannak/lesznek már David Beckhamék, akik azért komoly Brand)
3 év után Neki és a statjainak jelenleg ilyen Jerry Rice és hasonló kis elkapók' az ellenfelei. Nomeg' egy sérülés+ a média ... Más nem igazán jöhet szóba. Neki már Nem kell magát 'ilyen módon' menedzselnie, | mert világsztár | mert nincs rá szüksége, max karbantartani a napi 'sokszázezer' bejegyzést, amit amúgy sem ő kezel... a számokat és a saját statjait sem kell meghamisítania, mert azok is adottak...
de azért csak Objektíven

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Amugy ezen a fórumon vannak moderátorok? Mert amikor a tarsalgas ilyen 12 éves az en apukam erosebb szintű cicaharcba az geci unalmas. Ezt nem csak ebben a csoportban tapasztaltam, hanem mar mashol is csak most jutottam el odaig, hogy leirjam.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
valszeg egyelőre tényleg marad így de nem lepődnék meg ha RG posztra bekerülne előbb utóbb....
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Flukert megpróbáljuk még szerintetek mondjuk RG netán RT poszton kezdésig szerintetek?
talán egyetlen olyan húzás lenne amit még érdemes lenne megfontolni...
mondjuk elég rövid az idő a stáb meg elég makacs de ennél rosszabb nem lehetne...
yooker
Én azt gondoltam azért hoztuk, hogy beverekedje magát a kezdőbe , de ez úgy tűnik nem sikerült neki. se Jerryt se Hartot nem bírta kiszorítani , így gondolom itt sem váltja meg a világot akárcsak a Chargersben . Annak mondjuk én örülök , hogy Flowers egész jól játszik eddig, látszik rajta a fejlődés. Azt meg remélem , hogy Pugh és Richburg nem most mikor a nagy pénzre hajtanak akkor fog a teljesítményük romlani. Szerintem itt az előszezonban kicsit jobban vigyáznak magukra, mert a helyük a kezdőben nem forog veszélyben , de ha lesérülnek akkor azzal viszont sok pénzt veszíthetnek , de az alapszakaszban remélem jók lesznek és ha Flowers is tartaná az eddigi formáját akkor azért talán jól megvédik Elit . Én legalábbis bízom ebben, mert a tavalyi teljesítményt a faltól nem szeretném idén viszontlátni!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
 nfltraderumors.co/giants-waive-ol-michael-bowie-corin-brooks-sign-four/

The New York Giants announced Wednesday that they’ve waived OL Michael Bowie and Corin Brooks and waived WR Darius Powe and Andrew Turzilli with injury designations.

The Giants also signed WR Marquis Bundy, WR C.J. Germany, OL Richard Levy and OL Matt Rotheram to contracts.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Ha a kamerának akart volna szenvedni, akkor miért nem tette meg a pályán? 😮

gyeek 2.0...ideje bezárni a topic-ot
Asbee
Wong nem tudom kerülné-e a nyílt konfliktust veled egy esetleges személyes találkozás során, én nem.
gyeek

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Flukert megpróbáljuk még szerintetek mondjuk RG netán RT poszton kezdésig szerintetek?
talán egyetlen olyan húzás lenne amit még érdemes lenne megfontolni...
mondjuk elég rövid az idő a stáb meg elég makacs de ennél rosszabb nem lehetne...
yooker
Nem hiszem, h bármi keverés lenne most már (persze ha nem jön közbe sérülés).
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Flukert megpróbáljuk még szerintetek mondjuk RG netán RT poszton kezdésig szerintetek?
talán egyetlen olyan húzás lenne amit még érdemes lenne megfontolni...
mondjuk elég rövid az idő a stáb meg elég makacs de ennél rosszabb nem lehetne...
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ha a kamerának akart volna szenvedni, akkor miért nem tette meg a pályán? 😮

gyeek 2.0...ideje bezárni a topic-ot
Asbee
Wong nem tudom kerülné-e a nyílt konfliktust veled egy esetleges személyes találkozás során, én nem.
gyeek
Vigyázz Asbee, most be lettél fenyítve 😀

Majd te is kapsz egy olyat tőle mint OBJ, és még te leszel a rossz arc, mert fájni merészel egy ilyen visszafogott szerelés. Mert ezt így tanítják, keményen, támaszkodó lábra, az elkapó háta mögül, pont mikor földre ér, hogy ne is menekülhessen, a térdére, had reccsenjen, elvégre ez már egy komoly élet-halál tét meccs...

Azok után amiket leírt Wong, nem csodálom, hogy élvezte... szigorúan objektíven persze 😉
Awesome88
A szereléssel nem volt semmi gond, a sérülés benne van bármikor sajnos - ettől még ide jönni és csodálatosnak titulálni (persze objektíven, a tüzet szigorúan nem szítva!) elég érdekes döntés..
A bejegyzés második fele meg pláne szánalmas, de asszem túltárgyaltuk már ezt a dolgot.
Lényeg, hogy ha egy-két hetet ki is kell hagynia örülhetünk, hogy ennyivel megúszta.
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Ha a kamerának akart volna szenvedni, akkor miért nem tette meg a pályán? 😮

gyeek 2.0...ideje bezárni a topic-ot
Asbee
Wong nem tudom kerülné-e a nyílt konfliktust veled egy esetleges személyes találkozás során, én nem.
gyeek
Nem tudom mi van veletek odaát, de ma nagyon nem vagytok formában. A hozzászólással remekül sikerült alátámasztanod az állítását.
Jöttök ide a pofonért...
Csak ismételni tudom magam, érthetetlen.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Ha a kamerának akart volna szenvedni, akkor miért nem tette meg a pályán? 😮

gyeek 2.0...ideje bezárni a topic-ot
Asbee
Wong nem tudom kerülné-e a nyílt konfliktust veled egy esetleges személyes találkozás során, én nem.
gyeek
Vigyázz Asbee, most be lettél fenyítve 😀

Majd te is kapsz egy olyat tőle mint OBJ, és még te leszel a rossz arc, mert fájni merészel egy ilyen visszafogott szerelés. Mert ezt így tanítják, keményen, támaszkodó lábra, az elkapó háta mögül, pont mikor földre ér, hogy ne is menekülhessen, a térdére, had reccsenjen, elvégre ez már egy komoly élet-halál tét meccs...

Azok után amiket leírt Wong, nem csodálom, hogy élvezte... szigorúan objektíven persze 😉
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Viszont a sérülésekről nem esett szó, pedig Beckhamet és Marshallt is ma tesztelik majd még egyszer. Nagyon remélem visszatérhetnek már az első héten.
Asbee
Csak én láttam úgy, hogy OBJ nem is igazán a lábát fájlalja, hanem agyrázkódása volt?
Élő kép alapján csúnyán bevágta a kokit, csak a visszajátszásból láttam, hogy milyen csúnyán hajlott a lába. De nekem a földre térdeléséknél is inkább úgy tűnt, hogy nem a lába fáj neki igazán, hanem a föld forog vele.
Pari
Tesztelték azzal is, szerencsére nem kapott agyrázkódást. Az volt a szerencse, h nem támasztott ki a lábával, különben IR
Asbee
Szimplán (nem a tüzet szítva) ha objektíven nézzük a dolgokat:

- egy csodálatos szerelés volt, így tanítják. Persze, lehetett volna szebb is ha épp nem ér földet a lába, de gondoljunk bele, mennyi idő is az, míg felugrik valaki, majd leérkezik. Pont határeset volt. Szerintem szép szerelés volt.
- biztos voltak/vannak fájdalmai, de az egoja egy picit jobban sérült, mint a teste. De ez amerikai foci, itt kemények a játékosok, az meg nem megy, hogy bárki lesérülhet, csak a kis kedvenc csapatom játékosai ne. Az élet ugye nem ilyen.

Ismétlem magam. Objektíven tekintve a dolgot. Ezzel a sráccal ez a fajta nagy szenvedés együtt jár. Jól menedzseli magát. Az öltöző (ahova a kamerák nem mehetnek be) csak egy pár lépésre volt, de előtte még kicsit megmutatta a nagy világnak, hogy, fáj. Hipe. De igaza van, így kell ezt csinálni. Ugye az nem olyan látványos, ha bevonul az öltözőbe és nem látja senki ahogy kínlódik. Pedig mennyi játékos tartja magát a kamerák és a közönség előtt, hogy "jól" van. Ő nem.

A teljesítményét elismerem.

Ezt a show műsorozást (kapu ütögetés, majd bocsánatot kér tőle, az egykezes elkapások facebookon, twitteren, mindenhol, ez a haj is :–D ... stb. ) kevésbé. Beteg a srác. Cseppet túltolja magát és ha nem megy neki, akkor Eli a hibás, mert nem kap elég labdát, trállálá...

Érdekes a faszi. De örülök, hogy nem az én "kedvenc csapatomban" van. Nekem a sportág a kedvencem.
Wong
Mi is örülünk, h nálunk van OBJ és nem nálatok, na kb ebben egyet értünk 😊

A Te kedvenc csapatodban csak a legnemesebb jellemmel rendelkező emberek játszanak.

 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1586409854739030/?type=3&theater

Szerkesztette: Isti81
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Ha a kamerának akart volna szenvedni, akkor miért nem tette meg a pályán? 😮

gyeek 2.0...ideje bezárni a topic-ot
Asbee
Wong nem tudom kerülné-e a nyílt konfliktust veled egy esetleges személyes találkozás során, én nem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.