New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A hajnali meccs után úgy érzem hogy Wynn, S.Smith, LaCosse, Rosas megszerezték a helyüket az 53-as keretben.
Taz
ezek közül nálam csak LaCosse volt kérdéses (már ha S.Smith = Geno Smith😊). Ami viszont abszolút pozitív meglepetés volt az az OL kb hibátlan teljesítménye, ezt most nem tudom hova rakni hirtelen 😊
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
A hajnali meccs után úgy érzem hogy Wynn, S.Smith, LaCosse, Rosas megszerezték a helyüket az 53-as keretben.
Taz
Lajkolnam mindet.. Különösen LaCosset. Neki nagy szurkoloja vagyok! ☺️
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
A hajnali meccs után úgy érzem hogy Wynn, S.Smith, LaCosse, Rosas megszerezték a helyüket az 53-as keretben.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hú basszus, azért Gost fordító mezőnygóljánál kicsit megijedtem volna, hogy megint másoljuk a 2007-es idényt, de szerencsére most okosan letudtuk a Giants elleni zacsit még a PS-ben 😀

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ti is láttatok a rettegést Brady és BB szemében?
yooker
hát annyiból tényleg lehetnek ijedtek, h a múlt héten pocsék teljesítményt nyújtó második vonalunk az első félidőben konkrétan megsemmisítette az övéket😊 Kb egy playt se tudtak levédekezni a Tye féle fumble után. De reméljük nem ők a gyengék, hanem mi lettünk kibaszott jók 😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ti is láttatok a rettegést Brady és BB szemében?
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 431
Lehet inkább tartalékolni kéne a komoly meccsekre... 😊
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
OBJ-ról valami hír?
Tehenész
túl sok információt nem szivárogtatnak.. egyelőre bizonytalan, h játszik-e ellenetek, de a sorok között olvasva szerintem azért nagyobb az esélye, h igen, mint hogy nem
több mint 6 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
OBJ-ról valami hír?
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Esetleg Corey Webster vagy Terrell Thomas

| vagy R.W. McQuarters |


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
Hány hely kiadó az 53-as keretben?
Asbee
Szerintem OL-be fog még érkezni valaki a keretszűkítések után, mert amit a csere-OL eddig mutatott az teljes katasztrófa és amúgy is itt van a legnagyobb problémánk a kezdőkkel is.
A többi posztot én jónak látom, nyilván 1-2 kulcsember elvesztését nem igazán tudnánk pótolni, de azért ezzel kb az összes csapat így van.
Szesze
Joe Thomas helyett majd Joe Haden érkezik majd erősítésnek 😀 (irony)
GiantsMLBhunter
Revist is megemlitették, csapatunkkal kapcsolatban, mint alternatívát...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Hány hely kiadó az 53-as keretben?
Asbee
Szerintem OL-be fog még érkezni valaki a keretszűkítések után, mert amit a csere-OL eddig mutatott az teljes katasztrófa és amúgy is itt van a legnagyobb problémánk a kezdőkkel is.
A többi posztot én jónak látom, nyilván 1-2 kulcsember elvesztését nem igazán tudnánk pótolni, de azért ezzel kb az összes csapat így van.
Szesze
Joe Thomas helyett majd Joe Haden érkezik majd erősítésnek 😀 (irony)

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hány hely kiadó az 53-as keretben?
Asbee
Szerintem OL-be fog még érkezni valaki a keretszűkítések után, mert amit a csere-OL eddig mutatott az teljes katasztrófa és amúgy is itt van a legnagyobb problémánk a kezdőkkel is.
A többi posztot én jónak látom, nyilván 1-2 kulcsember elvesztését nem igazán tudnánk pótolni, de azért ezzel kb az összes csapat így van.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hány hely kiadó az 53-as keretben?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
Azért mert egy prototípus méretekkel rendelkező DE, aki illeszkedne a rendszerbe, fiatal és a pályán is mutatott már szép dolgokat. Nem lenne kockázat a szerződtetésében, nincs garantált pénz, ha nem válik be nem baj, ha beválik az meg pláne nem. Úgy tudom a Pats-nél nem volt system fit, de ezt majd ők megerősítik vagy cáfolják. Az NFL-ben sohasem lehetsz elég jó és mindig próbálod jobbá tenni az összes pozíciót. Szinte rögtön a harmadik legjobb DE lett volna a rosteren és oké, hogy JPP és Vernon elit páros, de mögöttük iszonyat nagy a szakadék.

OO olyan szempontból jól jöhet ki ebből, hogy 4 hétig nem lesz az aktív keret tagja, addig meg lehet tartani és majd utána döntünk róla. Addig benyelhetünk bármi sérülést vagy újabb eltiltást a poszton és utána lehet egy halovány esélye arra, hogy kap még egy évet.
Asbee
Hát lehet hogy jól jön ki ebből csak nem nálunk. 😊
Breaking: Giants Waive Owamagbe Odighizuwa
The Giants cut the suspended defensive end
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért mert egy prototípus méretekkel rendelkező DE, aki illeszkedne a rendszerbe, fiatal és a pályán is mutatott már szép dolgokat. Nem lenne kockázat a szerződtetésében, nincs garantált pénz, ha nem válik be nem baj, ha beválik az meg pláne nem. Úgy tudom a Pats-nél nem volt system fit, de ezt majd ők megerősítik vagy cáfolják. Az NFL-ben sohasem lehetsz elég jó és mindig próbálod jobbá tenni az összes pozíciót. Szinte rögtön a harmadik legjobb DE lett volna a rosteren és oké, hogy JPP és Vernon elit páros, de mögöttük iszonyat nagy a szakadék.

OO olyan szempontból jól jöhet ki ebből, hogy 4 hétig nem lesz az aktív keret tagja, addig meg lehet tartani és majd utána döntünk róla. Addig benyelhetünk bármi sérülést vagy újabb eltiltást a poszton és utána lehet egy halovány esélye arra, hogy kap még egy évet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Baluba New York Giants 65
nem hiszem, hogy sokat nyomna:
Giants DE Owa Odighizuwa suspended first four games for violating the league's PED policy, league says
Klaci79
Szeritnem ez könnyen a roster helyébe kerülhet. OV, JPP, Wynn, Okwara, Taylor nálam előtte van a sorban mutatott játék alapján, de még Mossban is jobban hiszek. Ha rajtam múlna, ez az eltiltás nullázná az esélyeit.
És ha már DE poszton tartunk, mi a francért akartuk Kony Ealy-t? Ha a Pats nem túl veretes egységébe nem fér be, mi mit szerettünk volna?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
nem hiszem, hogy sokat nyomna:
Giants DE Owa Odighizuwa suspended first four games for violating the league's PED policy, league says
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Apple tényleg borzaszto volt .Remelem azert m nem volt teljesen egeszseges.Kozeleben sem volt soha a labdanak .
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Apple aggaszt egy kicsit állítólag szarul is játszott +újra meg is sérült...
De lehet hogy alapból sem volt teljesen rendben.
Mindenesetre ő nagyon kéne
Remélem nem lesz Amu 2.0
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ez egy nagyon meggyőző produkció volt a kezdőktől mindkét oldalon. Ha ezt a szintet hozná az offense élesben is, az bőven elég lenne a meccsek 90%-án. A D meg brutál lesz.
Viszont amit a második félidőben a tartalékjaink bemutattak az ritka nagy lebőgés volt, a csere OL teljes katasztrófa volt, de sajnos nem csak ők, hanem kb mindenki.. ez a része annyira nem biztató azért.
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
A defense rol azt hiszem nem
kell beszélni .Az Oline kiváló volt sztem a meglehetősen erős Jets front ellen .Brett Jones meggyőző .Hart nak volt egy olyan run blockja ahol Big Mo t ugy rakta arrébb mint en egy éjjeli lámpát .Lathattuk Engramet ah run block ol Darkwa TD run nal .Pass protection megfelelő volt ,volt Elinak ideje passzolni .Jerry volt egyetlen gyenge láncszem ,remelem Brett bejatsza magát a falba .
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
Az O és a D testvériesen megosztoztak a szerzett pontokon. Van amikor ez jó, van amikor nem...
Az kezdő O azért tudott haladni a jónak mondható Jets front ellen. Voltak villanások a futójátékban, Eli is mutatott életjeleket. Lewis és/vagy Rudolph sajna valszeg nem lesz rosteren, nem tudom hogy lenyomhatják-e Kinget. Mondjuk én 6 wr-t vinnék, mert itt lesznek sérülések.
Bár a Jets O nem éppen világverő egység, de egyre biztosabb, hogy a D megint állat lesz.
gyurczi
Szerintem Rudolph a mai teljesitmenyevel beverekedte magat a rosterre.

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Az O és a D testvériesen megosztoztak a szerzett pontokon. Van amikor ez jó, van amikor nem...
Az kezdő O azért tudott haladni a jónak mondható Jets front ellen. Voltak villanások a futójátékban, Eli is mutatott életjeleket. Lewis és/vagy Rudolph sajna valszeg nem lesz rosteren, nem tudom hogy lenyomhatják-e Kinget. Mondjuk én 6 wr-t vinnék, mert itt lesznek sérülések.
Bár a Jets O nem éppen világverő egység, de egyre biztosabb, hogy a D megint állat lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Brett Jones!

Kristálytiszta stream:  www.nflstreamgame.com/live-stream/new-york-jets-live-stream-games-nfl/