New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
próbáljuk objektíven nézni Wong hsz-ét! 😊

az szerintem is igaz hogy OBJ tipikusan OBJ-sen adta elő ezt a jelenetet !
még ha nem is minden része lehetett tudatos "megkoreografált" részéről de egy kis mondjuk + volt benne!

a komment a milyen jó hogy nem az én csapatomban blablától lesz gáz....
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha a kamerának akart volna szenvedni, akkor miért nem tette meg a pályán? 😮

gyeek 2.0...ideje bezárni a topic-ot


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Örülünk, hogy örülsz, és hogy fontos volt ezt közölni. Rendkívül irigylünk, hogy a kedvenc csapatod csupa agysebészből és jógyerekből áll. Ott nem volt, nincs és nem is lesz soha primadonna.
Köszönjük Emese.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Viszont a sérülésekről nem esett szó, pedig Beckhamet és Marshallt is ma tesztelik majd még egyszer. Nagyon remélem visszatérhetnek már az első héten.
Asbee
Csak én láttam úgy, hogy OBJ nem is igazán a lábát fájlalja, hanem agyrázkódása volt?
Élő kép alapján csúnyán bevágta a kokit, csak a visszajátszásból láttam, hogy milyen csúnyán hajlott a lába. De nekem a földre térdeléséknél is inkább úgy tűnt, hogy nem a lába fáj neki igazán, hanem a föld forog vele.
Pari
Tesztelték azzal is, szerencsére nem kapott agyrázkódást. Az volt a szerencse, h nem támasztott ki a lábával, különben IR
Asbee
Szimplán (nem a tüzet szítva) ha objektíven nézzük a dolgokat:

- egy csodálatos szerelés volt, így tanítják. Persze, lehetett volna szebb is ha épp nem ér földet a lába, de gondoljunk bele, mennyi idő is az, míg felugrik valaki, majd leérkezik. Pont határeset volt. Szerintem szép szerelés volt.
- biztos voltak/vannak fájdalmai, de az egoja egy picit jobban sérült, mint a teste. De ez amerikai foci, itt kemények a játékosok, az meg nem megy, hogy bárki lesérülhet, csak a kis kedvenc csapatom játékosai ne. Az élet ugye nem ilyen.

Ismétlem magam. Objektíven tekintve a dolgot. Ezzel a sráccal ez a fajta nagy szenvedés együtt jár. Jól menedzseli magát. Az öltöző (ahova a kamerák nem mehetnek be) csak egy pár lépésre volt, de előtte még kicsit megmutatta a nagy világnak, hogy, fáj. Hipe. De igaza van, így kell ezt csinálni. Ugye az nem olyan látványos, ha bevonul az öltözőbe és nem látja senki ahogy kínlódik. Pedig mennyi játékos tartja magát a kamerák és a közönség előtt, hogy "jól" van. Ő nem.

A teljesítményét elismerem.

Ezt a show műsorozást (kapu ütögetés, majd bocsánatot kér tőle, az egykezes elkapások facebookon, twitteren, mindenhol, ez a haj is :–D ... stb. ) kevésbé. Beteg a srác. Cseppet túltolja magát és ha nem megy neki, akkor Eli a hibás, mert nem kap elég labdát, trállálá...

Érdekes a faszi. De örülök, hogy nem az én "kedvenc csapatomban" van. Nekem a sportág a kedvencem.
Wong
még szerencse, hogy 2x is leírtad, h objektíven nézed a dolgokat, mert anélkül képes lettem volna az ellenkezőjét gondolni 😀 így persze igazad van
Annak egyébként mi is örülünk, hogy nem a te "kedvenc csapatod"-ban van, úgyh mindenki boldog lehet.

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Viszont a sérülésekről nem esett szó, pedig Beckhamet és Marshallt is ma tesztelik majd még egyszer. Nagyon remélem visszatérhetnek már az első héten.
Asbee
Csak én láttam úgy, hogy OBJ nem is igazán a lábát fájlalja, hanem agyrázkódása volt?
Élő kép alapján csúnyán bevágta a kokit, csak a visszajátszásból láttam, hogy milyen csúnyán hajlott a lába. De nekem a földre térdeléséknél is inkább úgy tűnt, hogy nem a lába fáj neki igazán, hanem a föld forog vele.
Pari
Tesztelték azzal is, szerencsére nem kapott agyrázkódást. Az volt a szerencse, h nem támasztott ki a lábával, különben IR
Asbee
Szimplán (nem a tüzet szítva) ha objektíven nézzük a dolgokat:

- egy csodálatos szerelés volt, így tanítják. Persze, lehetett volna szebb is ha épp nem ér földet a lába, de gondoljunk bele, mennyi idő is az, míg felugrik valaki, majd leérkezik. Pont határeset volt. Szerintem szép szerelés volt.
- biztos voltak/vannak fájdalmai, de az egoja egy picit jobban sérült, mint a teste. De ez amerikai foci, itt kemények a játékosok, az meg nem megy, hogy bárki lesérülhet, csak a kis kedvenc csapatom játékosai ne. Az élet ugye nem ilyen.

Ismétlem magam. Objektíven tekintve a dolgot. Ezzel a sráccal ez a fajta nagy szenvedés együtt jár. Jól menedzseli magát. Az öltöző (ahova a kamerák nem mehetnek be) csak egy pár lépésre volt, de előtte még kicsit megmutatta a nagy világnak, hogy, fáj. Hipe. De igaza van, így kell ezt csinálni. Ugye az nem olyan látványos, ha bevonul az öltözőbe és nem látja senki ahogy kínlódik. Pedig mennyi játékos tartja magát a kamerák és a közönség előtt, hogy "jól" van. Ő nem.

A teljesítményét elismerem.

Ezt a show műsorozást (kapu ütögetés, majd bocsánatot kér tőle, az egykezes elkapások facebookon, twitteren, mindenhol, ez a haj is :–D ... stb. ) kevésbé. Beteg a srác. Cseppet túltolja magát és ha nem megy neki, akkor Eli a hibás, mert nem kap elég labdát, trállálá...

Érdekes a faszi. De örülök, hogy nem az én "kedvenc csapatomban" van. Nekem a sportág a kedvencem.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Lehetséges a Dallas ellen visszaadjuk a futóelőnyt.

 nfltraderumors.co/report-odell-beckham-jrs-ankle-injury-keep-week-1/
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont a sérülésekről nem esett szó, pedig Beckhamet és Marshallt is ma tesztelik majd még egyszer. Nagyon remélem visszatérhetnek már az első héten.
Asbee
Csak én láttam úgy, hogy OBJ nem is igazán a lábát fájlalja, hanem agyrázkódása volt?
Élő kép alapján csúnyán bevágta a kokit, csak a visszajátszásból láttam, hogy milyen csúnyán hajlott a lába. De nekem a földre térdeléséknél is inkább úgy tűnt, hogy nem a lába fáj neki igazán, hanem a föld forog vele.
Pari
Tesztelték azzal is, szerencsére nem kapott agyrázkódást. Az volt a szerencse, h nem támasztott ki a lábával, különben IR


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Viszont a sérülésekről nem esett szó, pedig Beckhamet és Marshallt is ma tesztelik majd még egyszer. Nagyon remélem visszatérhetnek már az első héten.
Asbee
Csak én láttam úgy, hogy OBJ nem is igazán a lábát fájlalja, hanem agyrázkódása volt?
Élő kép alapján csúnyán bevágta a kokit, csak a visszajátszásból láttam, hogy milyen csúnyán hajlott a lába. De nekem a földre térdeléséknél is inkább úgy tűnt, hogy nem a lába fáj neki igazán, hanem a föld forog vele.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A védelem jó, de nem annyira mint itt sokan gondolják.TE ellen tök gyenge volt/lesz az elit corps,,, Ahogy tavaly a második félidőben A.R. és. T.B. Is meg tudott kávézni simán, ami azért elgolásra érdemes...
ozibozi
De, ez a védelem annyira jó és idén valószínű még a tavalyinál is jobbak lesznek, konkrétan az egyik legjobb védelem jelenleg az nfl-ben. Más kérdés, ha az offense folyamat 3&out-olni fog akkor előbb-utóbb ők is el fognak fáradni..
Szesze
Nem kell elfáradni, elég ha csak meghúzódik valaki a 3 kezdő közül vlk a 3-4 hónap alatt...nagy a szünet utánuk...
ozibozi
Nyilván ha kulcsember sérül le egy csapatból akkor az érzékenyen érint mindenkit. Sehol sincsenek elit játékosok a cserepadokon, de én most úgy látom hogy rotációban is bőven megfelelő a keret a védelemben szinte minden poszton ahhoz, hogy valamivel többet lehessen pihentetni a kezdőket, mint tavaly. Ráadásul Venron és JPP is jobb állapotban vannak.
Természetesen csak D-vel nem lehet bajnokságot nyerni, muszáj lesz az offense-nek is letenni valamit az asztalra és leginkább a futójátékot kellene fejleszteni (az eddigi nulláról..), mert az ilyen D egy jó futójátékkal a leggyilkosabb párosítás (lenne). Sajnos nálunk kizárt, hogy ez a futás jó legyen, de én jelenleg egy gyenge-közepessel is megelégednék.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
#FireReese


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Ha Eli lesérül akkor úgyis kuka a szezon. Vagyis... ahogy O'Hara is megmondta a draftnál: minek a 3. Körben draftolni valakit az OLine helyett, mikor úgy se fog játszani... az is vlsz, hogy ha rendben lenne a fickó, akkor nem Geno Smithek harcolnának Johnsonokkal stb.
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
2016 =/= 2017. Király ez a védelem, pont.
Asbee
Így van. A győzelmeink zöme one score-on belül volt, ez is azt jelenti, hogy a D jó volt, függetlenül attól, hogy mit műveltek a TE-k ellen.
A bosszantó az, hogy a D nem kap egy biztos közepes teljesítményre képes O-t, amikor win now módban van a csapat. Erősítik évről évre, de csak gyengülnek.
Meglátjuk, reméljük meglepnek minket szeptemberben és képesek lesznek 25-28 pont/meccsre, mert akkor nehéz lesz ezt a csapatot legyőzni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2016 =/= 2017. Király ez a védelem, pont. Egyedül a sérülések tehetik tönkre.

Közben utánanéztem a futásoknak, hogy mennyi volt shotgunból. 17 futójátékunk volt, ebből 11-et indítottunk a center alól, 6 shotgunból, amiből kettő az első félidő utolsó 2 percében volt, így nem tudom mennyire releváns. Zárójelben azzal a két futással:

Under center: 11 carry, 23 yard, 2,09 yard/carry
Shotgun: 4 carry, 15 yard, 3,75 yard/carry (6 carry, 31 yard, 5,17 yard/carry)

Mondjuk lehet egy play-t valahol kihagytam, mert az nfl.com-on a statoknál 18 futójátékot írnak, de max valamikor újra átnézem, már fáradt vagyok. Nem hiszem, hogy a lényegen olyan sokat változtatna.

Ami ebből látszik, hogy jóval kevesebbet futottunk shotgunból, de hatékonyabban.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
A védelem jó, de nem annyira mint itt sokan gondolják.TE ellen tök gyenge volt/lesz az elit corps,,, Ahogy tavaly a második félidőben A.R. és. T.B. Is meg tudott kávézni simán, ami azért elgolásra érdemes...
ozibozi
De, ez a védelem annyira jó és idén valószínű még a tavalyinál is jobbak lesznek, konkrétan az egyik legjobb védelem jelenleg az nfl-ben. Más kérdés, ha az offense folyamat 3&out-olni fog akkor előbb-utóbb ők is el fognak fáradni..
Szesze
Nem kell elfáradni, elég ha csak meghúzódik valaki a 3 kezdő közül vlk a 3-4 hónap alatt...nagy a szünet utánuk...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
A Browns tight endek a 156 passzolt yardból konkrétan 16-tal vették ki a részüket és az egyik legszebb play-t Vernon mutatta be mikor 30 yardon át üldözte Njokut és leütötte a labdát.
Asbee
Nem a pre season meccsekről , hanem a tavalyi mérkőzésekről volt szó a TE elleni és a rövid pPasszos követési statoknál.. De tudjuk a Pro FF nem számít. Minden rendben van ott is.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Browns tight endek a 156 passzolt yardból konkrétan 16-tal vették ki a részüket és az egyik legszebb play-t Vernon mutatta be mikor 30 yardon át üldözte Njokut és leütötte a labdát.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A védelem jó, de nem annyira mint itt sokan gondolják.TE ellen tök gyenge volt/lesz az elit corps,,, Ahogy tavaly a második félidőben A.R. és. T.B. Is meg tudott kávézni simán, ami azért elgolásra érdemes...
ozibozi
De, ez a védelem annyira jó és idén valószínű még a tavalyinál is jobbak lesznek, konkrétan az egyik legjobb védelem jelenleg az nfl-ben. Más kérdés, ha az offense folyamat 3&out-olni fog akkor előbb-utóbb ők is el fognak fáradni..
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
a jó hír az hogy most kb mindenki szar volt és ez azért remélhetőleg nem lesz mindig így..😊
de az azért rohadt érdekes hogy totál csőd az egész futás eleve halott minden játék!de ettől nyilván csak jobb lehet !Goodson (és Munson is később ) viszont nekem tetszett

B-Front Üdv nálunk! 😉
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
A védelem jó, de nem annyira mint itt sokan gondolják.TE ellen tök gyenge volt/lesz 'az elit corps'...Ahogy tavaly a második félidőben A.R. és. T.B. Is meg tudott kávézni simán, ami azért elgolásra érdemes...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát nemtom, ez a futójáték teljesen kilátástalan megint és annyira ez az OL sose fog összeállni passzblokkban, hogy stabilan lehessen rá számítani. Ergo kötelező javulnunk futójátékban, ez a legfontosabb! Gallmanben látok egyedül fantáziát az RBink közül, jó lenne többet látni belőle a következő meccsen.
Viszont a védelmünk olyan jó lesz idén is, hogy simán meccsben fognak tartani bennünket szinte bárki ellen, nyilván egész meccses offense betlik normális csapatok ellen nem fognak beleférni. Egy közepes offense elérése bőven elég lenne, csak az a baj hogy egyelőre még ettől is elég messze vagyunk.. Azért persze reménykedek, mivel egy jó D sokkal többet ér, mint egy jó O.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Viszont a sérülésekről nem esett szó, pedig Beckhamet és Marshallt is ma tesztelik majd még egyszer. Nagyon remélem visszatérhetnek már az első héten.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ez azért barokkos túlzás, de tény, hogy Perkins nem az 1. számú RB prototípusa. És a falnál nem(csak) azok a problémák jöttek elő mint vártuk. Flowers nem volt annyira jó mint írták, de ha ehhez hasonló játékot fog nyújtani talán azt eléri majd h ne állandóan róla beszéljenek. Garrettből nagyon nagy játékos lehet, egy szörny. Viszont Richburg gyenge és néha úgy tűnik Pugh is csak a többi guard fizetésével foglalkozik. A hívásokba most nem mennék bele, újra vissza kell nézni, de nekem úgy rémlik nem egyszer próbálkoztunk I formationnel, közel sem csak az 11 personnel ment. Majd ha lesz időm lecsekkolom. Csak abban lehet bízni, hogy Beckham varázsol és Marshall is mutat valamit (ahogy megverte Hadent az nagyon tetszett) + Engram igazi joker lehet, szvsz benne sok örömünk lesz még. A legnagyobb gond szvsz a futójáték hiánya, '11-ben is azokat a meccseket nyertük meg mikor valamennyire tudtunk futni. És ha nem a los-n áll meg a játék hanem 2-3 yarddal később akkor a 3rd down hatékonyság nőni fog. A védelem figyelme jobban megoszlik, jöhet a play action is amiben Manning király stb stb...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Az okes h szar a fal,szar a jatekhivas ,de h nalunk van a legszarabb rb állomány az is biztos !Perkins nem NFL back ,se a tobbi .Gallman legalabb size ra annak néz ki .
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Amîg 'fentről' nem lesz nyomás addig nem fogja kiadni a playhívásokat, vlsz már presztízs kérdést csinál belőle, pedig állítólag nem ilyen rátarti.
Én azért azon nem szomorkodom hogy most szarok vagyunk, ha jövő héten fejlődünk kicsit. Ha nem lesz 2-3 komoly sérült akkor tényezők maradunk idén is.
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Bár ez csak a szokásos preseason meccseken bemutatott bénázás, a támadójáték nem fest rózsás képet a várható szezonról. Ha így megy tovább, ott fogják folytatni, ahol tavaly abbahagyták. Gyenge futójáték, OBJ elkap mindent ami felé megy, a többiek mellékszereplők. Sok futás középre shotgunból, fantáziátlan, egysíkú playcall és personell. Tavaly meg most a kezdőktől is ezt láttuk. Két meccs zéró td.
A D-re ugyanez igaz, ugyanolyan lesznek, mint tavaly, és akkor talán elviszik a csapatot a PO-ba.
Hogy ez most túlzott pesszimizmus-e a részemről, azt mindenki eldöntheti, ha megnézi az első félidőt. Abban bízok, hogy a preseason meccseken általában gyenge a csapat és az alapszakaszra javulni fog. Illetve sok örömünk lehet a D-ben.

Ja, és üdv a lelkes rajongótáborban.

Szerkesztette: gyurczi

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!