New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oh boii
 twitter.com/RobbySabo/status/1276194995171663878?s=19
Apex
Azt mondod gáz van Gase miatt?
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
Oh boii
 twitter.com/RobbySabo/status/1276194995171663878?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
Mehta kavargatja azt a bizonyost rendesen. Állítólag nem csak Adams nem jön ki Gase-sel a csapatból.
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1275871352340328449
Gondolom az egyik elégedetlen Jets játékos neve rímel arra, hogy "de'vajon kell"
iktriad

Beki
Na legalabb nem nekem kellett beraknom ezt a kepet 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mehta kavargatja azt a bizonyost rendesen. Állítólag nem csak Adams nem jön ki Gase-sel a csapatból.
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1275871352340328449
Gondolom az egyik elégedetlen Jets játékos neve rímel arra, hogy "de'vajon kell"
iktriad
több mint 3 éve
Inter102 New York Jets 54
Ha igaz a hír ha nem, én teljesen laikusként sem értem hogy miért Gase!?!?!?
Persze lehet hogy azért nem értem mert laikus vagyok.......
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mehta kavargatja azt a bizonyost rendesen. Állítólag nem csak Adams nem jön ki Gase-sel a csapatból.
 twitter.com/MMehtaNYDN/status/1275871352340328449
Gondolom az egyik elégedetlen Jets játékos neve rímel arra, hogy "de'vajon kell"
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
NFL Network's Ian Rapoport believes the Jets will "stand pat and let this play out" in regards to Jamal Adams' trade demands.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Ez a kép is...RA és Leo már nincs a csapatnál, Adams távozni akar, Enunwa már csak papíron Jets player, Herndon egész évben sérült volt... tipikus Jets 😀

Beki
De legalább szépek a mezek és mivel a játékosok nem maradnak sokáig sűrűn kell vásárolni...

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ez a kép is...RA és Leo már nincs a csapatnál, Adams távozni akar, Enunwa már csak papíron Jets player, Herndon egész évben sérült volt... tipikus Jets 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Még csak azt se mondom, hogy rosszul fog játszani. Mert ez a srác egy alfa dog, ő dominálni akar és megmutatni, hogy ő a legjobb. Csak épp ha az öltözőben mint vezér már nem a helyes irányba tereli a többieket lehet az egész év megint mehet a levesbe. Szép dolog amit a támadósorban Douglas csinált, hozott falat és elkapót is, de ezt a csapat közepesnél rosszabb védelemmel nem fog meccseket nyerni. Nem hiszem, hogy a Jets fog 30 szerzett pontokat átlagolni jövőre.

Adams szvsz játszani fog vélhetően Jets mezben szerintem még jó is lesz, de ha a motivátor, a kapitány nem a csapatért kűzd már, mert a csapattal összeveszett és főleg mondjuk Gase-el és Douglassal akkor lehet, hogy a hajó ugyan vizen marad de előre haladni nem fog. alatriste
Csak erre a részre reagálnék, mert a többit hiába csűrjük-csavarjuk, ugyanaz a vége -> Jets diktál nem Adams.
Lényeg a lényeg: ha Adams-et nem tradeli a Jets TC kezdetére és ő ott lesz... h finoman fogalmazzak... kurva kényelmetlen beszélgetései lesznek a csapattársakkal. Az nem vitás, hogy a csapatkapitányi címet el kell venni tőle, de remélem a többiek is éreztetik vele h a primadonnákat nem tűrik.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Napi Adams adagunk:
 twitter.com/snyjets/status/1274897240881070084
Beki
Egyem a pici lelkét 😀

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Napi Adams adagunk:
 twitter.com/snyjets/status/1274897240881070084
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1273978364576116737

Nyilván b+... asszem Eddie Jackson kap évi 15 misit, majd Adams 20-at...ahha. 😀
Beki
A gond, hogy azt mondák neki, hogy Januárban kap ajánlatot majd. Nos Június van de még semmi. Szóval ha nem akarják megfizetni nem gáz de ne az legyen kommunikálva, hogy majd küldjük az offert Jamal nyugi, aztán meg fel év múlva derül ki hogy igazán nem is akartak küldeni. Azzal nincs gond, hogy a vezetőség úgy érzi hogy van még 1 akár 2 éve is arra, hogy tárgyaljon Adamsel de akkor ne azt mondják, hogy küldjük mindjárt. Vagy ezek után ne csodálkozzanak ha a srác nem veszi ezt az egészet így jó néven.
alatriste
Ha jól emlékszem januárban még csak azt mondták neki, hogy majd draft után, erre jött az első kirohanása FA alatt. Ezután várható volt h TC-k környékén ülnének csak le tárgyalni, többségében így szokott történni.
Aztán h most nem képes megérteni h egyetlen tulaj sem fog nagy lóvét adni neki (főleg itt ahol kipumpáltak az ablakon talán 200 misi garantáltat is 2 offseason alatt) és senkinek halvány fingja sincs jövő évi capről...így járt. Ehhez jön h van állítólag 7 csapat ahol nem is kérne azonnal hosszabbítást...
Nem szól ez már semmiről a trade deadline óta, csak Adams próbálja innen eltradeltetni magát.

Csak ugye kb a Jets controllálja még 3 évig a szerződését: idei rookie összeg, jövőre 5. éves opció, aztán fr tag. Ill az új CBA-ban úgy tudom az van, hogy TC alatt 5 napot hiányozhat büntetlenül, utána 40k bünti naponta.
+ ez is: "The bigger deterrent for Adams is he would be in jeopardy of losing an accrued season toward free agency if he fails to report on time."
Szóval, ha Douglas azt mondja neki h kisfiam leülsz a seggedre, mert nem lesz semmi, akkor úgy is lesz.
Beki
Persze az új szabályok alapján a lapok a GM kezében vannak. Ez nem is kérdés. Vélhetően ha nem lesz semmi megállapodás akkor is meg fog jelenni Jamal a csapatnál mert pontosan tudja, hogy azon túl, hogy a médiában nyilatkozik nincs ráhatása a szerződésére.

Még csak azt se mondom, hogy rosszul fog játszani. Mert ez a srác egy alfa dog, ő dominálni akar és megmutatni, hogy ő a legjobb. Csak épp ha az öltözőben mint vezér már nem a helyes irányba tereli a többieket lehet az egész év megint mehet a levesbe. Szép dolog amit a támadósorban Douglas csinált, hozott falat és elkapót is, de ezt a csapat közepesnél rosszabb védelemmel nem fog meccseket nyerni. Nem hiszem, hogy a Jets fog 30 szerzett pontokat átlagolni jövőre.

Adams szvsz játszani fog vélhetően Jets mezben szerintem még jó is lesz, de ha a motivátor, a kapitány nem a csapatért kűzd már, mert a csapattal összeveszett és főleg mondjuk Gase-el és Douglassal akkor lehet, hogy a hajó ugyan vizen marad de előre haladni nem fog.

De ezek jóslatok. Ugyan úgy benne van, hogy szarik az egészbe és holdoutol még úgy is hogy azzal gyakorlatilag semmit se nyer mert bukik is egy évet és jövő ilyenkor ugyan úgy rookie contractja 4. événél lesz a szerződésében.
Az is benne van, hogy belátja hogy idén ez nem jön össze és visszatér mintha mise történt volna és hátára veszi újra a csapatot.

Mivel az elmúlt években több ízben is a Jetsben kötöttek ki kedvenc prospectjeim 2. számú drukkere lettem a csapatnak elsősorban Jamal, Darnold és idén Mims miatt is. Örülnék, ha Adams itt maradna és NY-ban játszva lenne még hosszú évekig a liga meghatározó védője. Szóval én drukkolok, hogy valahogy egyezzenek ki.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1273978364576116737

Nyilván b+... asszem Eddie Jackson kap évi 15 misit, majd Adams 20-at...ahha. 😀
Beki
A gond, hogy azt mondák neki, hogy Januárban kap ajánlatot majd. Nos Június van de még semmi. Szóval ha nem akarják megfizetni nem gáz de ne az legyen kommunikálva, hogy majd küldjük az offert Jamal nyugi, aztán meg fel év múlva derül ki hogy igazán nem is akartak küldeni. Azzal nincs gond, hogy a vezetőség úgy érzi hogy van még 1 akár 2 éve is arra, hogy tárgyaljon Adamsel de akkor ne azt mondják, hogy küldjük mindjárt. Vagy ezek után ne csodálkozzanak ha a srác nem veszi ezt az egészet így jó néven.
alatriste
Ha jól emlékszem januárban még csak azt mondták neki, hogy majd draft után, erre jött az első kirohanása FA alatt. Ezután várható volt h TC-k környékén ülnének csak le tárgyalni, többségében így szokott történni.
Aztán h most nem képes megérteni h egyetlen tulaj sem fog nagy lóvét adni neki (főleg itt ahol kipumpáltak az ablakon talán 200 misi garantáltat is 2 offseason alatt) és senkinek halvány fingja sincs jövő évi capről...így járt. Ehhez jön h van állítólag 7 csapat ahol nem is kérne azonnal hosszabbítást...
Nem szól ez már semmiről a trade deadline óta, csak Adams próbálja innen eltradeltetni magát.

Csak ugye kb a Jets controllálja még 3 évig a szerződését: idei rookie összeg, jövőre 5. éves opció, aztán fr tag. Ill az új CBA-ban úgy tudom az van, hogy TC alatt 5 napot hiányozhat büntetlenül, utána 40k bünti naponta.
+ ez is: "The bigger deterrent for Adams is he would be in jeopardy of losing an accrued season toward free agency if he fails to report on time."
Szóval, ha Douglas azt mondja neki h kisfiam leülsz a seggedre, mert nem lesz semmi, akkor úgy is lesz.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Cromartie egyre jobban utalgat rá a twitterén hogy komoly gondok vannak Gase és Adams között

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812

Matthew99
Úgy néz ki, mint aki éppen felébredt a SB győzelemből...és meglátta magát a tükörben zöld mezben, h WTF? Gondolom a köztes évek kiestek neki...😁
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1273978364576116737

Nyilván b+... asszem Eddie Jackson kap évi 15 misit, majd Adams 20-at...ahha. 😀
Beki
A 20 nyilván túlzó, de egy ~17 teljesen reális.
A posztja SS Adamsnek, de komplett védelmet lehet rá építeni.
250+ szor állt fel free safetyént
170szer slotba
130szor a védőfalba
Meg 40 snapje volt szélső cornerként is

Ő a defense flex.

A gond, hogy azt mondák neki, hogy Januárban kap ajánlatot majd. Nos Június van de még semmi. Szóval ha nem akarják megfizetni nem gáz de ne az legyen kommunikálva, hogy majd küldjük az offert Jamal nyugi, aztán meg fel év múlva derül ki hogy igazán nem is akartak küldeni. Azzal nincs gond, hogy a vezetőség úgy érzi hogy van még 1 akár 2 éve is arra, hogy tárgyaljon Adamsel de akkor ne azt mondják, hogy küldjük mindjárt. Vagy ezek után ne csodálkozzanak ha a srác nem veszi ezt az egészet így jó néven.
alatriste
Az a baj Jamal ugy tunik nem erti meg mit jelent o ennek a csapatnak. O A Vezer, neki kene lennie az utolso jatekosnak aki ilyen faszsagokat kozol social median keresztul es amit most csinal rohadtul karos az egesz csapatra nezve illetve a culture-ra amit JD probal felepiteni, total szembemegy az egesszel. Tovabba ez a beszelgetes ahogy irtad is Januarban zajlott le amikor meg vigan tobzodhattak az emberek az arenakban tomegevel, lehet nem mindenki gondolta volna, hogy ekkora kaosz lesz ebbol az egeszbol es ha nem lenne itt kerdojel a cappel kapcsolatban jovore nezve biztos vagyok benne, hogy mar megkapta volna a szeretett lovejat. Egyebkent meg szerintem ez az egesz csak egy szinjatek, a penz meg csak egy urugy amivel kitudja magat utaltatni innet, Jamal nem akar mar a Jets-nel jatszani, ez a napnal is vilagosabb. En ezert is tradelnem el a francba, ugy sem az fogja itt meghatarozni a csapat jovojet, hogy iden a D Jamallal jobb lesz vagy nelkule szarabb lesz. Kar erte..egyik kedvenc jatekosom volt miota nezem ezt a sportot..

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mims is aláírta a rookie szerződését.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1273978364576116737

Nyilván b+... asszem Eddie Jackson kap évi 15 misit, majd Adams 20-at...ahha. 😀
Beki
A 20 nyilván túlzó, de egy ~17 teljesen reális.
A posztja SS Adamsnek, de komplett védelmet lehet rá építeni.
250+ szor állt fel free safetyént
170szer slotba
130szor a védőfalba
Meg 40 snapje volt szélső cornerként is

Ő a defense flex.

A gond, hogy azt mondák neki, hogy Januárban kap ajánlatot majd. Nos Június van de még semmi. Szóval ha nem akarják megfizetni nem gáz de ne az legyen kommunikálva, hogy majd küldjük az offert Jamal nyugi, aztán meg fel év múlva derül ki hogy igazán nem is akartak küldeni. Azzal nincs gond, hogy a vezetőség úgy érzi hogy van még 1 akár 2 éve is arra, hogy tárgyaljon Adamsel de akkor ne azt mondják, hogy küldjük mindjárt. Vagy ezek után ne csodálkozzanak ha a srác nem veszi ezt az egészet így jó néven.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1273978364576116737

Nyilván b+... asszem Eddie Jackson kap évi 15 misit, majd Adams 20-at...ahha. 😀
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 021 — Me for President!
Én kihagynám, de szvsz nagyon adná magát egy Yannick Ngakoue - Jamal Adams trade akár 1 az 1-ben. A Jags FO-nál Adamst NAGYON kedvelik, annyira, hogy anno komolyan felmerült(Fournette után ő volt a következő ember a big boardon) a draftolása 1/4-re 2017-ben annak ellenére, hogy akkor lett Barry Church a posztjára leigazolva nem olcsón. És ha jól tudom idén is tapogatóztunk egy esetleges csere ügyben.
iktriad
a Cowboys is ajánlott érte tavaly szeptember magasságában egy első kört (ideit) és egy cornerback-et (Anthony Brown) de abból se lett semmi.
nyilván többen is jó szemmel néznék, ha náluk játszana Adams, de nem látom nagy esélyét, hogy távozzon. ez tipikus "public negotiating"
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Én kihagynám, de szvsz nagyon adná magát egy Yannick Ngakoue - Jamal Adams trade akár 1 az 1-ben. A Jags FO-nál Adamst NAGYON kedvelik, annyira, hogy anno komolyan felmerült(Fournette után ő volt a következő ember a big boardon) a draftolása 1/4-re 2017-ben annak ellenére, hogy akkor lett Barry Church a posztjára leigazolva nem olcsón. És ha jól tudom idén is tapogatóztunk egy esetleges csere ügyben.
iktriad
Én is kihagynám, inkább kapja meg Adams a nagy lóvét Jets játékosként.
Beki
Egyetértek. Pattoghat de a szerződés az szerződés. Ez tipikus uborkaszezonos hír remélem. Jövőre fizessük meg és elmondhatja hogy világéletében itt akart játszani és mennyire jó stb..

Green is green
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
Én kihagynám, de szvsz nagyon adná magát egy Yannick Ngakoue - Jamal Adams trade akár 1 az 1-ben. A Jags FO-nál Adamst NAGYON kedvelik, annyira, hogy anno komolyan felmerült(Fournette után ő volt a következő ember a big boardon) a draftolása 1/4-re 2017-ben annak ellenére, hogy akkor lett Barry Church a posztjára leigazolva nem olcsón. És ha jól tudom idén is tapogatóztunk egy esetleges csere ügyben.
iktriad
Én is kihagynám, inkább kapja meg Adams a nagy lóvét Jets játékosként.
Beki
Ezek utan? Tradelnem meg iden a faszba es odaadnam Maye-nek a hosszabbitast. Na persze nem Yannickert.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Én kihagynám, de szvsz nagyon adná magát egy Yannick Ngakoue - Jamal Adams trade akár 1 az 1-ben. A Jags FO-nál Adamst NAGYON kedvelik, annyira, hogy anno komolyan felmerült(Fournette után ő volt a következő ember a big boardon) a draftolása 1/4-re 2017-ben annak ellenére, hogy akkor lett Barry Church a posztjára leigazolva nem olcsón. És ha jól tudom idén is tapogatóztunk egy esetleges csere ügyben.
iktriad
Én is kihagynám, inkább kapja meg Adams a nagy lóvét Jets játékosként.