New York Jets

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nincs benne semmi meglepő: Wilkerson, Ijalana és Forte a 3 kötelező cut nálam, amely már önmagában majdnem 20 misi cap spacet jelentene pluszban. Illetve Skrine-t röptetném majd, ha hozunk helyettest.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
 twitter.com/Rotoworld_FB/status/963567033131692042
toam
Úgy legyen!!!

Green is green
több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 twitter.com/Rotoworld_FB/status/963567033131692042
több mint 6 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A contender esélyes csapat az kérlek olyan, amelyik versenyben lehet playoffban a végső győzelemért, azaz versenyképes csapatot jelent. 😊



Szerintem ezt rosszul írtad mert az a contender csapat lenne... szerintem az, az a csapat, ami versenyben lehet a playoffban a végső győzelemért esélyes csapatokkal szemben, azaz esélyes a versenyképes csapatok elleni csapatot jelent 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Én vagy Rosent vagy Allent tudom a Jets-ben elképzelni. Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Miért pont őket? somoskovig
Erről is nehéz találgatni még mondjuk, mert arról szólnak a hírek, hogy Maccagnan komálja Allent, de az OC és QB coach kiléte is jó lenne, ha már kiderülne. 😀
Beki
Hát, amúgy nézegettem, Mayfield is esélyes ahogy olvasgatom. Bár szerintem a Denver a Mock draftok alapján viszi, mégis úgy érzem, hogy oda egy OT/OG lenne a megfelelő, méghozzá Quenton Nelson személyében! és Kuzin valószínűleg ha onnan kap jó ajánlatot, oda megy. Mayfieldet is szívesen látnám a Jets-ben. Karereje jó, és pontosabb az előbb említett 2 QB-nál, Rosen-nél, és Allen-nél. Fene tudja, majd a Coach stáb meg a tulaj eldönti kit akarnak...
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Számunkra az a fontos, hogy Kuzin, ha máshova is megy, akk olyan csapathoz menjen, aki előttünk van drafton. Tény, hogy 3. és 4. pick így is vonzó és kicseszhet velünk.
No meg OC sincs még ugye...
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Én vagy Rosent vagy Allent tudom a Jets-ben elképzelni. Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Miért pont őket? somoskovig
Erről is nehéz találgatni még mondjuk, mert arról szólnak a hírek, hogy Maccagnan komálja Allent, de az OC és QB coach kiléte is jó lenne, ha már kiderülne. 😀
Beki
Hát, amúgy nézegettem, Mayfield is esélyes ahogy olvasgatom. Bár szerintem a Denver a Mock draftok alapján viszi, mégis úgy érzem, hogy oda egy OT/OG lenne a megfelelő, méghozzá Quenton Nelson személyében! és Kuzin valószínűleg ha onnan kap jó ajánlatot, oda megy. Mayfieldet is szívesen látnám a Jets-ben. Karereje jó, és pontosabb az előbb említett 2 QB-nál, Rosen-nél, és Allen-nél. Fene tudja, majd a Coach stáb meg a tulaj eldönti kit akarnak...

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Én vagy Rosent vagy Allent tudom a Jets-ben elképzelni. Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Miért pont őket? somoskovig
Erről is nehéz találgatni még mondjuk, mert arról szólnak a hírek, hogy Maccagnan komálja Allent, de az OC és QB coach kiléte is jó lenne, ha már kiderülne. 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Igen ez igaz! Viszont egy jó RB/WR kombó is elkéne New Yorkba. Véleményem szerint a Jets majd FA-ról akar irányítót szerezni. Cousinsra biztos fognak licitet tenni, de ha nem sikerül FA-ról megoldani az irányító kérdést, akkor marad a draft. Én vagy Rosent vagy Allent tudom a Jets-ben elképzelni. Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
RB kelleni fog Powell/McGuire duó mögé elé, csak nagyon remélem h nem FA-n fizetünk túl valakit.
FA-ról is megpróbáljuk ez fix, de idén nem fér bele megint h hozunk egy veteránt és hagyjuk h leharcolják Hackenberg meg Petty-vel. Ebben az esetben jobb is, ha Maccagnant a draft után elzavarják a bánatosba. Eddig sem vagyok megelégedve azzal, amit csinál, de ha idén is vmi minden csapatot megjárt veteránt hoz ide és draftról sem találja meg élete QB-ját...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Gerappá most kapott 137.5M / 5 év szerződést, 74 mihály garantálttal. Sztem itt ki is húzhatjuk magunkat Kuzin kérői közül.
Beki
Egyébként a QB-needes csapatok közül nálatok van az egyik legjobb caphelyzet 😊
empty taxi
Ez tiszta mindenki számára és kb úgy alakítanánk Kuzin szerződését, ahogy szeretnénk. 😊
Sokkal inkább aggaszt az, hogy Maccagnan legnagyobb igazolása Revis volt, aki mellett állítólag a kedves tulajunk is kampányolt, hogy szép summát is adjuk meg neki. Macc ha meghatároz egy max értéket, amennyit egy emberkének gondol, többet nem fog adni neki. Nyilván más tészta, hogy 4. évét kezdi és QB-t nem tudta megoldani, így nagy a nyomás rajta.
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Én vagy Rosent vagy Allent tudom a Jets-ben elképzelni. Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Miért pont őket?

Mi szerintem nem fogunk irányítót draftolni, mert nekünk a futó játék vagy az OT/OG poszt needed inkább. Barkleyért szinte 100%-ig biztos vagyok hogy be fogunk jelentkezni, ha 1/1-en a Browns nem viszi el. Visszatérve a Jets-hez, felmerült az a pletyka is, hogy Bell-nek adnak $100 milliót, és akár mehetne is NY-ba, viszont szerintem egy contender esélyes csapat ajánlatára vár, bár lehet jobban kell neki a $.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Az milyen? 😊
somoskovig
Nem tudom, egyszerűen szimpatikusak számomra, és a Jets-et is kedvelem. Elkéne nekik végre egy normális irányító, aki kiszolgálja a WR-ket. Allen pedig a karerőssége miatt még hosszúakat is tud dobni. Mondjuk Rosen pontosabban dobált a '17-es szezonban, ha már csak a statisztikákat nézzük.

A contender esélyes csapat az kérlek olyan, amelyik versenyben lehet playoffban a végső győzelemért, azaz versenyképes csapatot jelent. 😊

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 769 — 49ers GM
Én vagy Rosent vagy Allent tudom a Jets-ben elképzelni. Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Miért pont őket?

Mi szerintem nem fogunk irányítót draftolni, mert nekünk a futó játék vagy az OT/OG poszt needed inkább. Barkleyért szinte 100%-ig biztos vagyok hogy be fogunk jelentkezni, ha 1/1-en a Browns nem viszi el. Visszatérve a Jets-hez, felmerült az a pletyka is, hogy Bell-nek adnak $100 milliót, és akár mehetne is NY-ba, viszont szerintem egy contenderre esélyes csapat ajánlatára vár, bár lehet jobban kell neki a $.
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Az milyen? 😊

több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Gerappá most kapott 137.5M / 5 év szerződést, 74 mihály garantálttal. Sztem itt ki is húzhatjuk magunkat Kuzin kérői közül.
Beki
Egyébként a QB-needes csapatok közül nálatok van az egyik legjobb caphelyzet 😊
empty taxi
Igen ez igaz! Viszont egy jó RB/WR kombó is elkéne New Yorkba. Véleményem szerint a Jets majd FA-ról akar irányítót szerezni. Cousinsra biztos fognak licitet tenni, de ha nem sikerül FA-ról megoldani az irányító kérdést, akkor marad a draft. Én vagy Rosent vagy Allent tudom a Jets-ben elképzelni.
Mi szerintem nem fogunk irányítót draftolni, mert nekünk a futó játék vagy az OT/OG poszt needed inkább. Barkleyért szinte 100%-ig biztos vagyok hogy be fogunk jelentkezni, ha 1/1-en a Browns nem viszi el. Visszatérve a Jets-hez, felmerült az a pletyka is, hogy Bell-nek adnak $100 milliót, és akár mehetne is NY-ba, viszont szerintem egy contender esélyes csapat ajánlatára vár, bár lehet jobban kell neki a $.

Szerkesztette: Offensive Blow Job (OBJ) 🏈

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Gerappá most kapott 137.5M / 5 év szerződést, 74 mihály garantálttal. Sztem itt ki is húzhatjuk magunkat Kuzin kérői közül.
Beki
Egyébként a QB-needes csapatok közül nálatok van az egyik legjobb caphelyzet 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Gerappá most kapott 137.5M / 5 év szerződést, 74 mihály garantálttal. Sztem itt ki is húzhatjuk magunkat Kuzin kérői közül.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ismerve Macc-et nem hiszem h a mi ajanlatunk lesz a legjobb, sot...Kuzin szavait h neki a gyozelem a legfontosabb szempont...vhogy nem tudom elhinni neki.
Bates kinevezesevel is mire varnak meg...
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
"The Jets' chances will improve if scheme familiarity is important to Cousins. Their system probably will be Shanahan's version of the West Coast offense, assuming they get around to promoting presumptive coordinator Jeremy Bates, a Shanahan disciple.
People who know Cousins say he would be a good match with Bates, a detail-obsessed coach who grinds 24/7. It wouldn't be a surprise if Cousins reaches out to Josh McCown (they have the same agent) for intel on the team, the coaches and the culture.
With $73 million in cap space, the Jets have the flexibility to offer any kind of contract structure."

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Egy kis Kuzin kiegészítés:

Jason La Canfora @JasonLaCanfora
With Alex Smith headed to the Skins, Kirk Cousins is is line for a $120M payday. Might be hard for anyone to out-maneuver the Jets for him.

Jason La Canfora @JasonLaCanfora
Reporting for weeks that the Jets are team w/ most intent to sign Cousins to offer sheet if transitioned/franchised. Not can sign as UFA

Albert Breer @AlbertBreer
Early team to watch for Kirk Cousins: the New York Jets. Don’t underestimate new OC Jeremy Bates.
Beki
En orulnek Cousinsnak 😊 de nem hiszem el hogy osszejon
Pityu Gyor
Ha nem is jön össze, akk leg Denverbe igazoljon, hogy vmi jó is legyen számunkra. 😀
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Egy kis Kuzin kiegészítés:

Jason La Canfora @JasonLaCanfora
With Alex Smith headed to the Skins, Kirk Cousins is is line for a $120M payday. Might be hard for anyone to out-maneuver the Jets for him.

Jason La Canfora @JasonLaCanfora
Reporting for weeks that the Jets are team w/ most intent to sign Cousins to offer sheet if transitioned/franchised. Not can sign as UFA

Albert Breer @AlbertBreer
Early team to watch for Kirk Cousins: the New York Jets. Don’t underestimate new OC Jeremy Bates.
Beki
En orulnek Cousinsnak 😊 de nem hiszem el hogy osszejon

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Egy kis Kuzin kiegészítés:

Jason La Canfora @JasonLaCanfora
With Alex Smith headed to the Skins, Kirk Cousins is is line for a $120M payday. Might be hard for anyone to out-maneuver the Jets for him.

Jason La Canfora @JasonLaCanfora
Reporting for weeks that the Jets are team w/ most intent to sign Cousins to offer sheet if transitioned/franchised. Not can sign as UFA

Albert Breer @AlbertBreer
Early team to watch for Kirk Cousins: the New York Jets. Don’t underestimate new OC Jeremy Bates.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hát a WAS cserélte Kovács Sanyiért. Úgy fest h Kirk kapitány valóban elérhető lesz.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jets expected to hire former Bills’ OC Rick Dennison as their run-game coordinator/offensive line coach, per league source. - Schefter

Continue to hear Jeremy Bates as the next OC of the NYJ. - Breer
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Zone blockingra felkészülni!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
OL coach is repült tegnap.
The Daily News has learned that Gang Green has reached out to former Bills offensive coordinator Rick Dennison to be their offensive line coach/run-game coordinator to assist Jeremy Bates, who is in line to be the new offensive play caller.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Brian Callahan (korábbi Lions QB coach) 2 csapathoz megy interjúra, TEN OC poszt és hozzánk (feltételezem QB coachnak).
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Walterfootballról vmi szösszenet (h mennyire hihető passz, de kb pontosan ugyanerre számítok én is):
This year, team sources say that the Jets could be active in free agency, as they will have good amount of cap space to work with. Like with every move under Maccagnan, the signings will be very calculated, and New York won't go on a foolish or wild spending spree. The Jets will look to re-sign tight end Austin Seferian-Jenkins, as New York is very proud of the growth that Seferian-Jenkins has undergone since coming to the Jets. New York also has some interest in bringing back cornerback Morris Claiborne. The free agents New York is expected to target are younger players with upside who fit into their long-term plans.