New York Jets

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
NFL Draft Order

1. Browns
2. Giants
3. Colts
4. Browns
5. Broncos
6. Jets

A jó öreg 6. hely ismét.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Forte is ment IR-re, Winters hamarosan muteten esik at, Wilkerson varhatoan nem lesz aktiv a Pats ellen.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Shell es ASJ varhatoan nem jatszik vasarnap. Valszeg 3 csere OL kezd megint.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
2 eves hosszabbitast kaptak.

Remelem tudja a vezetoseg mit csinal es atdumaltak a terveket elore...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 939 — No es importante
 twitter.com/Bowlhu/status/946797469677096962


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Bowles és Maccagnan is szerződéshosszabbítást kapott.

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ja én nem is attól tartok most, hogy Petty megnyerné a meccset, pláne nem Heki, de ha tudunk nyerni, és elhitetni a vezetésetekkel, hogy Heki jó lesz, és ezért nem húztok irányítót az első körben, az dupla öröm lenne 😀
Wyatt
Max kirugjak jovore a kedves GMunket, aki 4 ev alatt nem tudta a QB kerdest megoldani es Geno, Fitz, McCown-tol varta a megvaltast + 2. es 4. koros QB pickjei egy vandor QBt nem tudtak legyozni TCben. Azt mar lathatjuk, hogy Petty marha messze van McCown szintjetol, de ha Haki Pettynel is gyengebb...nem is folytatom. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja én nem is attól tartok most, hogy Petty megnyerné a meccset, pláne nem Heki, de ha tudunk nyerni, és elhitetni a vezetésetekkel, hogy Heki jó lesz, és ezért nem húztok irányítót az első körben, az dupla öröm lenne 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Na majd mi megoldjuk, hogy Heki franchise irányítónak tűnjön, és elmaradhat a qb-draft :d

Úgyis kell majd egy jó kis DE 😊
Wyatt
Mikor gondoltad? Felido utan 4 TD hatranyban? 😀
Meg ha Hoyer kezdene sem idegeskednek. 😀
Beki
Idegeskedésről még nem szóltam (most otthon leszünk, ott kevésbé megy szarul 😀 cserébe New Yorkban bármilyen szarok vagytok, mindig szenvedünk 😕 ), csak szimplán jelzem, hogy ha ellenünk a második félidőben feljön Heki, lehet, megoldjuk, hogy franchise irányítónak tűnjön 😀
Wyatt
Cserek cserei meg nalatok sem elitek, igy tolja ahogy akar, de addigra remelem Petty elintezi h h kozunk ne legyen a meccshez es a kinti barom szurkolo allatjai is megertik, hogy nem kellene vedeni a csavot. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na majd mi megoldjuk, hogy Heki franchise irányítónak tűnjön, és elmaradhat a qb-draft :d

Úgyis kell majd egy jó kis DE 😊
Wyatt
Mikor gondoltad? Felido utan 4 TD hatranyban? 😀
Meg ha Hoyer kezdene sem idegeskednek. 😀
Beki
Idegeskedésről még nem szóltam (most otthon leszünk, ott kevésbé megy szarul 😀 cserébe New Yorkban bármilyen szarok vagytok, mindig szenvedünk 😕 ), csak szimplán jelzem, hogy ha ellenünk a második félidőben feljön Heki, lehet, megoldjuk, hogy franchise irányítónak tűnjön 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Na majd mi megoldjuk, hogy Heki franchise irányítónak tűnjön, és elmaradhat a qb-draft :d

Úgyis kell majd egy jó kis DE 😊
Wyatt
Mikor gondoltad? Felido utan 4 TD hatranyban? 😀
Meg ha Hoyer kezdene sem idegeskednek. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na majd mi megoldjuk, hogy Heki franchise irányítónak tűnjön, és elmaradhat a qb-draft :d

Úgyis kell majd egy jó kis DE 😊

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tegnap fel csapat nem edzett, ma meglatjuk kiket pihentettek csak a biztonsag kedveert.
Winters -> IR, helyere Deon Simont hoztuk fel PSrol.

Hack kapta edzesen a snapek felet a kezdo offensel es 2 ev utan eloszor mondta Bowles h jatszhat.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
Kis kalkuláció a lehetséges draft pozihoz

Jelenlegi draft sorrend (uccsó oszlopban a SoS):

4. Houston 4-11 .508
5 Tampa Bay 4-11 .558
6 Denver 5-10 .483
7 NY Jets 5-10 .521
8 San Francisco 5-10 .521
9 Chicago 5-10 .558
10 Cincinnati 6-9 .467
11 Oakland 6-9 .508
12 Miami 6-9 .542

17. hét sorsolása:
HOU vs IND
NYJ vs NE
NO vs TB
KC vs DEN
SF vs LA
CHI vs MIN
CIN vs BAL
OAK vs LAC
BUF vs MIA

Alapból azzal számolok, hogy mivel az NE-nek van tétje a meccsnek, így egy vereséget bekarcolok magunknak (ha nyerünk meg is érdemli ez az elbaszott franchise h a kedves anyukáját is el kelljen adnia feltadehez).
NO vs TB: itt a seedeknek lesz jelentősége max, így a pihentetés beleférhet nekik.
KC vs DEN: ha jól tudom KC 4. seedje is betonbiztos már, így ott is lehet pihentetés.
SF vs LA: McVay már kijelentette, hogy lesz tartalékolás.
HOU vs IND: itt már nem tudunk előzni, így ez nem fontos számunkra.

Realitást nézve sztem arra lehet esélyünk, hogy SF nyer és ott nem kell pofoznodni SoS miatt és talán a TB megcsípheti a NO-t. Ez a DEN nem látom hogyan verheti meg akár a tartalékos KC-t is, főleg h Lynch lesz a kezdő QB.

Jövő évi ellenfelek (csoportot most nem említem):

Home:
HOU
IND
GB
MIN
valszeg DEN

Away:
JAX
TEN
CHI
DET
CLE
Beki
Mint ahogy említetted is a Den W az elsődleges. Nem mondanám egy könnyű sorolásnak főleg hogy legtöbb csapatba jövőre jó eséllyel visszatér/lesz jó irányító. Illetve majd a draft pospectekkel kapcsolatban szeretnék majd tőled látni egy qb elemzést, kíváncsi vagyok mi a véleményed a qb class-ról. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kis kalkuláció a lehetséges draft pozihoz

Jelenlegi draft sorrend (uccsó oszlopban a SoS):

4. Houston 4-11 .508
5 Tampa Bay 4-11 .558
6 Denver 5-10 .483
7 NY Jets 5-10 .521
8 San Francisco 5-10 .521
9 Chicago 5-10 .558
10 Cincinnati 6-9 .467
11 Oakland 6-9 .508
12 Miami 6-9 .542

17. hét sorsolása:
HOU vs IND
NYJ vs NE
NO vs TB
KC vs DEN
SF vs LA
CHI vs MIN
CIN vs BAL
OAK vs LAC
BUF vs MIA

Alapból azzal számolok, hogy mivel az NE-nek van tétje a meccsnek, így egy vereséget bekarcolok magunknak (ha nyerünk meg is érdemli ez az elbaszott franchise h a kedves anyukáját is el kelljen adnia feltadehez).
NO vs TB: itt a seedeknek lesz jelentősége max, így a pihentetés beleférhet nekik.
KC vs DEN: ha jól tudom KC 4. seedje is betonbiztos már, így ott is lehet pihentetés.
SF vs LA: McVay már kijelentette, hogy lesz tartalékolás.
HOU vs IND: itt már nem tudunk előzni, így ez nem fontos számunkra.

Realitást nézve sztem arra lehet esélyünk, hogy SF nyer és ott nem kell pofoznodni SoS miatt és talán a TB megcsípheti a NO-t. Ez a DEN nem látom hogyan verheti meg akár a tartalékos KC-t is, főleg h Lynch lesz a kezdő QB.

Jövő évi ellenfelek (csoportot most nem említem):

Home:
HOU
IND
GB
MIN
valszeg DEN

Away:
JAX
TEN
CHI
DET
CLE
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
A Raiders veresege annyit segitett nekunk h Friscoval egy erme feldobasa dontene h 7. vagy 8. pick lenne perpill a mienk.

Uccso fordulo eredmenyeitol fuggoen legrosszabb esetben 11., legjobb esetben 5. helyen huzhatunk. Lenyeg DEN megelozese lenne vhogy.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Todd "fingom sincs mit csinalok" Bowles utolso perces time managementje nem tudom h a rohej szo mely negativabb verziojaval lehetne egyenlo. A palinak basszus fingja nem volt h mit akar.
Akart egyaltalan nyerni? Kurvara elegem van a fapofajat bamulni tovabbi meccseken. Egy atlagos QBval ugy megvertuk volna ezt a Chargerst h csak fustol, nem baj kezdjen csak Petty...aki ekkora sztar h ures emberhez nem kepes passzolni...

8. pick a mienk. Amiert lehet imadkozni meg: Patsnek valoban tetmeccs legyen a jovo heti, emellett 2 Frisco W, TB W es DEN W.
Beki
Megmondom őszintén, hogy nem követtem részletesen a csapatot idén, de ez nem túlzás? Komolyabb összeget mertem volna tenni arra az év elején, hogy ha lesz 0-16, az ti lesztek. Ennél tehetségtelenebb roster sztem az utóbbi 5 évben nem volt az NFL-ben, ehhez képest akár 10 meccset is nyerhettetek volna. Ez nálam eléggé a stábot dicséri, a mostani edzői ínségben biztos nem rúgnám ki Bowlest, jobb nem lesz helyette.
Hulkeinstein
Oszinten szolva eleg sok tenyezos a dolog es sok mindent figyelembe kellene venni, de nagyon limitaltnak latom Bowles kepessegeit, mint HC. Annyiban viszont nagyon is igazad van, hogy nagyon sok HC uresedes varhato es abszolut nem tuti h jobb jeloltet le tudnank akasztani.
Az en meglatasom szerint az h a szezon nem fulladt totalis katasztrofaba az Morton OC tevekenysegenek koszonheto, hogy ebbol a beka hatsoja alatto offensebol ennyit kihozott, nagyon is bravuros (pl tokeletesen latjuk h mi lett volna ha Petty lenne kezdo egesz szezonban).
Emelle hozzatennem, hogy a vedelem fiataljainak fejlodesevel abszolut nem vagyok megelegedve: Lee, Williams, Jenkins es Adamset is idesorolnam. Maye kb udeszinfolt h 2. korben vegre ertelmes vki huzhatunk. Tudom h ezzel hozzajarul h Bowles vedelmi semajahoz megfelelo alapanyag rohadtul nincs meg (press CBk foleg), pass rusher evek ota es a rettegett DLunket is sikerult lezulleszteni (Sheldonert leg jott ekezlab ellenertek).


Perpill reszemrol tenyleg annyi tartana vissza Bowles kirugasatol h sok csapat keres majd uj HCt.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Cimini es Costello is azt irja, hogy csapathoz kozeli forrasok mindegyike arra szamit, hogy Bowles es Macc is marad jovore.

Mazli h a Pats elleni meccsnek van meg tetje. Kerdes h felidoben vagy elobb jon mar Hoyer.
Beki
Es Hackenberget most se probaljuk ki? Rohej
Pityu Gyor
Amennyiben Petty-t nem utik ki Pats meccsen sztem tutira nem.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Todd "fingom sincs mit csinalok" Bowles utolso perces time managementje nem tudom h a rohej szo mely negativabb verziojaval lehetne egyenlo. A palinak basszus fingja nem volt h mit akar.
Akart egyaltalan nyerni? Kurvara elegem van a fapofajat bamulni tovabbi meccseken. Egy atlagos QBval ugy megvertuk volna ezt a Chargerst h csak fustol, nem baj kezdjen csak Petty...aki ekkora sztar h ures emberhez nem kepes passzolni...

8. pick a mienk. Amiert lehet imadkozni meg: Patsnek valoban tetmeccs legyen a jovo heti, emellett 2 Frisco W, TB W es DEN W.
Beki
Megmondom őszintén, hogy nem követtem részletesen a csapatot idén, de ez nem túlzás? Komolyabb összeget mertem volna tenni arra az év elején, hogy ha lesz 0-16, az ti lesztek. Ennél tehetségtelenebb roster sztem az utóbbi 5 évben nem volt az NFL-ben, ehhez képest akár 10 meccset is nyerhettetek volna. Ez nálam eléggé a stábot dicséri, a mostani edzői ínségben biztos nem rúgnám ki Bowlest, jobb nem lesz helyette.
Hulkeinstein
Egy tehetségtelen roster kialakulásában jócskán benne van a HC keze is.
Én sem látom Bowles plafonját túl magasan.

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Todd "fingom sincs mit csinalok" Bowles utolso perces time managementje nem tudom h a rohej szo mely negativabb verziojaval lehetne egyenlo. A palinak basszus fingja nem volt h mit akar.
Akart egyaltalan nyerni? Kurvara elegem van a fapofajat bamulni tovabbi meccseken. Egy atlagos QBval ugy megvertuk volna ezt a Chargerst h csak fustol, nem baj kezdjen csak Petty...aki ekkora sztar h ures emberhez nem kepes passzolni...

8. pick a mienk. Amiert lehet imadkozni meg: Patsnek valoban tetmeccs legyen a jovo heti, emellett 2 Frisco W, TB W es DEN W.
Beki
Megmondom őszintén, hogy nem követtem részletesen a csapatot idén, de ez nem túlzás? Komolyabb összeget mertem volna tenni arra az év elején, hogy ha lesz 0-16, az ti lesztek. Ennél tehetségtelenebb roster sztem az utóbbi 5 évben nem volt az NFL-ben, ehhez képest akár 10 meccset is nyerhettetek volna. Ez nálam eléggé a stábot dicséri, a mostani edzői ínségben biztos nem rúgnám ki Bowlest, jobb nem lesz helyette.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Cimini es Costello is azt irja, hogy csapathoz kozeli forrasok mindegyike arra szamit, hogy Bowles es Macc is marad jovore.

Mazli h a Pats elleni meccsnek van meg tetje. Kerdes h felidoben vagy elobb jon mar Hoyer.
Beki
Es Hackenberget most se probaljuk ki? Rohej

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Cimini es Costello is azt irja, hogy csapathoz kozeli forrasok mindegyike arra szamit, hogy Bowles es Macc is marad jovore.

Mazli h a Pats elleni meccsnek van meg tetje. Kerdes h felidoben vagy elobb jon mar Hoyer.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
Todd "fingom sincs mit csinalok" Bowles utolso perces time managementje nem tudom h a rohej szo mely negativabb verziojaval lehetne egyenlo. A palinak basszus fingja nem volt h mit akar.
Akart egyaltalan nyerni? Kurvara elegem van a fapofajat bamulni tovabbi meccseken. Egy atlagos QBval ugy megvertuk volna ezt a Chargerst h csak fustol, nem baj kezdjen csak Petty...aki ekkora sztar h ures emberhez nem kepes passzolni...

8. pick a mienk. Amiert lehet imadkozni meg: Patsnek valoban tetmeccs legyen a jovo heti, emellett 2 Frisco W, TB W es DEN W.
Beki
A den w nem lenne rossz a többi szerintem nem fontos, remélem a KC leszarja már az utolsó meccset, és akkor a Rosen, Mayfield, Darnold trióbol valakit elhozhatunk trade up nélkül..már ha ez a terv, de persze ez baromira képlékeny még.
Bowles-al kapcsolatban meg lehet tényleg én ítéltem meg rosszul a dolgokat és neked volt igazad hogy 1 évet sem érdemel.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Todd "fingom sincs mit csinalok" Bowles utolso perces time managementje nem tudom h a rohej szo mely negativabb verziojaval lehetne egyenlo. A palinak basszus fingja nem volt h mit akar.
Akart egyaltalan nyerni? Kurvara elegem van a fapofajat bamulni tovabbi meccseken. Egy atlagos QBval ugy megvertuk volna ezt a Chargerst h csak fustol, nem baj kezdjen csak Petty...aki ekkora sztar h ures emberhez nem kepes passzolni...

8. pick a mienk. Amiert lehet imadkozni meg: Patsnek valoban tetmeccs legyen a jovo heti, emellett 2 Frisco W, TB W es DEN W.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Rapoport megemliti, hogy ha Arians visszavonulna es kitennenk Bowles-t, ugy Cardinals listajan ott lenne. Azonban, hozzateszi, hogy mindenki ugy hiszi h Bowles marad, de szeretne, ha sok lovet koltenenk offseasonben es jelentosen erositenenk.