New York Jets

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Macc-et egy rádiós adásban megkérdezték, hogy drafton feltradelne-e QB-ért és azonnal rákente, hogy igen.

Ilyet sem hallottam még tőle 3 év alatt.
Beki
Január eleje van, sztem még draftboardjuk sincs. Mit mondott volna? 😀

Ezt meg csak itt hagyom

 www.spotrac.com/nfl/minnesota-vikings/case-keenum-10079/market-value/

| lol |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Ami miatt félek, hogy 1-2 hét és Mortont elveszítjük.
Beki
Legfrissebb infók szerint nem érkezik Gruden alá mégsem. Gondolom rájött a Jets vezetése, hogy hiba volna elengedni és ugye amíg nem kap legalább egy ass.HC titulust az OC mellé nem vihetik csak úgy el.
Emellett nálunk nem lett volna playcaller, gondolom ez is a maradásra ösztönözte őt.
Már csak egy másik új stáb lehet veszélyes számotokra, ha vhol adnak neki egy ass.HC titulust és mondjuk jobb O vezetésével bízná meg egy def HC.
Sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Remélem Velünk cseréltek és kapunk pár plussz picket!😉

Amúgy NHL-ben a Jetsnek szurkolok!😂



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
Köszi szépen hogy ennyien írtatok! 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Macc-et egy rádiós adásban megkérdezték, hogy drafton feltradelne-e QB-ért és azonnal rákente, hogy igen.

Ilyet sem hallottam még tőle 3 év alatt.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
En egykori győri gyerekként, ETO szurkolokent es amerikai varoshoz valo kotodes nelkul egyszeruen kerestem melyik zold feher csapat 😊)) pont ez. Huseges vagyok, a divatokat nem szeretem 😊) de lesz meg jobb is! Maddenben mar volt par Jets super bowl győzelem 😊

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Első NFL-es "élményem" pont az a draft a volt, ahol Sanchezt kihúzta a Jets, utána lakótársam unszolására nekiálltam meccseket nézni. Persze, hogy Pats drukker és megkérdeztem ki a nagy ellenfél, többi onnantól adott. 😀
több mint 6 éve
Olika69 New York Jets 4
Nekem az első NFL meccsem a buttfumble-meccs volt Sanchez-el. Akkor azonnal beugrott a gyerek beszólása az Apafej-ben. ("-kinek szurkolsz?; -az istenverte Jets-nek.") Na akkor gondoltam, hogy ezeknek tényleg csak szurkolni lehet ha ennyire lúzerek. 😊

Szerkesztette: Olika69
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
Egyébként puszta kíváncsiságból, akik itt vannak fórumom, titeket mi vitt rá arra hogy végső soron Jets szurkolók lettetek? Én személyesen 2007-8 as szezon PO meccseit láttam először, illetve abból is a Giants meccseit a Cowboys, Packers, Pats ellen utóbbit vhs-ről felvéve tudtam csak megnézni. Nyilván mondanom se kell, hogy lenyűgözött az hogy az esélytelenebb csapat mekkorát játszott a Super Bowlon, azonban Giants szurkoló azért nem lettem. El is döntöttem, hogy nézni fogom rendszeresen, majd következő szezonban a Chargers vált nagyon szimpatikussá azon belül is két játékos LT, és Cromartie. Azonban kedvencemmé ez a csapat sem vált. Majd következő évben a két játékos hogy hogy nem a Jetsben kötött ki, majd a szezon második meccsén legyőzték az általam, akkor már nem túl szimpatikus Patset. Úgy hogy onnantól nekem abszolút favorit csapat lett, és a mai napig a kedvenc meccseim közé tartozik a Houston elleni(különösen a game winning drive), a Colt és a Pats elleni PO meccsek...na jó azért a Pats elleni a legjobb. Nyilván hatalmas csalódás volt akkor, az afc döntős kudarc. Sajnos ehhez fogható szezont azóta sem produkáltunk, de masszívan kitartok a Franchise mellett! Szóval nálam ez a sztori. 😀 Kicsit hosszúra sikeredett, előre is bocsi, csak gondoltam feldobok egy témát. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
Rosen és Darnold jelentkezik draftra, mellé még Kirk kapitány és Sanyi vhogy kerüljön ki FA-ra és egy értelmes QB-t valahonnan csak le tud már akasztani Maccagnan, ezt nem baszhatja el.

Ami miatt félek, hogy 1-2 hét és Mortont elveszítjük.
Beki
Egyetértek ha innen se tudunk szerezni egy épkézláb QB-t akkor gratulálni tudok csak. Morton meg ha tényleg megy akkor meg reménykedjünk abban, hogy ténylegesen Bowles volt az aki itt gatyába rázta az embereket.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Rosen és Darnold jelentkezik draftra, mellé még Kirk kapitány és Sanyi vhogy kerüljön ki FA-ra és egy értelmes QB-t valahonnan csak le tud már akasztani Maccagnan, ezt nem baszhatja el.

Ami miatt félek, hogy 1-2 hét és Mortont elveszítjük.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Overthecap 178M-re veszi jövő évi salary cap értékét + 113.5M a csapat jelenlegi contractjainak összértéke.

Ez eddig 178 - 113.5 = 64.5M cap space.
Ehhez jön az NFLPA adatai szerinti 17.2M cap rollover: 64.5M + 17.2M = 81.7M

Ha kipucoljuk Wilkerson, Ijalana és Forte szerződéseit: 11M + 4.75M + 3M = 18.75M

Totál: 81.7M + 18.75M = 100.45M

Emellett Skrine-al is 6 misit tudnánk felszabadítani, de vele még várnék helyettes érkezéséig.

Saját FA-inkból, akiket lenne értelme visszahozni:
Demario Davis
ASJ
Claiborne
Ealy
Enunwa RFA

Davis és Claiborne kapcsán is max 2 éves szerződésben gondolkoznék, uccsó évre nuku garantált tartalommal. Ha Claiborne 10 misit kérne, mehet isten hírével máshova.
ASJ is max 3-4M / év nálam.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nagyon nagy pacsi akkor ha a 0 offensebol valamit kihozo Mortont elengedik...igy aztan lehet rebuildelni ha azok akik fontosak elengedjuk...szvsz nekunk az lenne jo drafton ha esetleg mi nem hozzuk el Kirk kapitanyt, akkor vigye el valaki aki elottunk van drafton. Kicsit tobb lehetosegunk lenne valogatni.
Apex
Perpill még várjuk ki, hogy Kirk kapitány vhogy elérhető legyen. Legjobb scenario nyilván az lenne, ha Cousins és Alex Smith is elérhető lenne FA-n, bár Macc-et ismerve elhozza Keenum-ot.
Beki
És Keenum rossz lenne?
Máshogy kérdezem, rosszabb mint McCown, Petty vagy Hack?
Kizárt, hogy elengedi a Vikings.
Bazzani
Ebben egyetértek peach kollégával, hogy nem mind1 Keenumnak ki az OC-ja és Shurmur lehet HC is lesz, így okosan kell döntenie a Vikingsnak is, hogy kit marasztalnak.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nagyon nagy pacsi akkor ha a 0 offensebol valamit kihozo Mortont elengedik...igy aztan lehet rebuildelni ha azok akik fontosak elengedjuk...szvsz nekunk az lenne jo drafton ha esetleg mi nem hozzuk el Kirk kapitanyt, akkor vigye el valaki aki elottunk van drafton. Kicsit tobb lehetosegunk lenne valogatni.
Apex
Perpill még várjuk ki, hogy Kirk kapitány vhogy elérhető legyen. Legjobb scenario nyilván az lenne, ha Cousins és Alex Smith is elérhető lenne FA-n, bár Macc-et ismerve elhozza Keenum-ot.
Beki
És Keenum rossz lenne?
Máshogy kérdezem, rosszabb mint McCown, Petty vagy Hack?
Kizárt, hogy elengedi a Vikings.
Bazzani
Keenum annó nem volt rossz a texansban, aztán jimbo majdnem hazavágta a karrierjét, most meg susmus alatt szárnyal. Neki nagyon nem m1 ki az OC szvsz, ha mortont elviszik én fáznék itt tőle.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon nagy pacsi akkor ha a 0 offensebol valamit kihozo Mortont elengedik...igy aztan lehet rebuildelni ha azok akik fontosak elengedjuk...szvsz nekunk az lenne jo drafton ha esetleg mi nem hozzuk el Kirk kapitanyt, akkor vigye el valaki aki elottunk van drafton. Kicsit tobb lehetosegunk lenne valogatni.
Apex
Perpill még várjuk ki, hogy Kirk kapitány vhogy elérhető legyen. Legjobb scenario nyilván az lenne, ha Cousins és Alex Smith is elérhető lenne FA-n, bár Macc-et ismerve elhozza Keenum-ot.
Beki
És Keenum rossz lenne?
Máshogy kérdezem, rosszabb mint McCown, Petty vagy Hack?
Kizárt, hogy elengedi a Vikings.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
CJohnson és Maccagnan kb ugyanazt mondta ma:
“There’s so much to look forward to with this team and this core we have. And we have a chance to build on that. We have some great draft picks and a lot of money to play with. And we’re gonna be active in free agency.”
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Cimini cikkjében azt írja, hogy Maccagnan és C Johnson ma tartja szezonvégi sajtótájékoztatóját.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nagyon nagy pacsi akkor ha a 0 offensebol valamit kihozo Mortont elengedik...igy aztan lehet rebuildelni ha azok akik fontosak elengedjuk...szvsz nekunk az lenne jo drafton ha esetleg mi nem hozzuk el Kirk kapitanyt, akkor vigye el valaki aki elottunk van drafton. Kicsit tobb lehetosegunk lenne valogatni.
Apex
Perpill még várjuk ki, hogy Kirk kapitány vhogy elérhető legyen. Legjobb scenario nyilván az lenne, ha Cousins és Alex Smith is elérhető lenne FA-n, bár Macc-et ismerve elhozza Keenum-ot.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Egyre több forrás hozza le (Mehta-ban én annyira nem bízok), hogy Bowles nem fog akadályt gördíteni Morton távozása elé, ha Gruden megkapja Raiders HC pozit.
Beki
Na neeeee
Az év embere nálam a csapatból

Green is green
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
Nagyon nagy pacsi akkor ha a 0 offensebol valamit kihozo Mortont elengedik...igy aztan lehet rebuildelni ha azok akik fontosak elengedjuk...szvsz nekunk az lenne jo drafton ha esetleg mi nem hozzuk el Kirk kapitanyt, akkor vigye el valaki aki elottunk van drafton. Kicsit tobb lehetosegunk lenne valogatni.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
SEA 2. köre 2/17 lett végül, ha minden igaz.
Saját 5. körünk -> SF
DAL 5. kör hozzánk
7. köröket pedig megcseréltük SEA-val.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Egyre több forrás hozza le (Mehta-ban én annyira nem bízok), hogy Bowles nem fog akadályt gördíteni Morton távozása elé, ha Gruden megkapja Raiders HC pozit.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
BÚÉK!
Mehta szerint, ha Gruden megkapja a Raiders HC posztját vinné magával Mortont, akit el is engednénk.

Annyira ennek nem örülök.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
NFL Draft Order

1. Browns
2. Giants
3. Colts
4. Browns
5. Broncos
6. Jets

A jó öreg 6. hely ismét.
Beki
3 qb ehes csapattal elottunk... boldog uj evet mindenkinek! Go Jets

Green is green