New York Jets

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
McCown szezonjanak hivatalosan is vege, muteni kell a torott kezet.
Petty kezd, de igazolhatunk egy 3. QBt Bowles szerint.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Erről van szó. Van három meccs, derüljön ki, hogy Hakiből lehet-e valami. Világ faszsága lenne, ha megint hoznátok egy veteránt, hogy Pettyvel és Hakivel összeeresszék...

Mondjuk ettől függetlenül egy Alex Smith vagy Cousins lehet, hogy jó opció lenne, főleg, ha nem marad bent szimpatikus QB, mert a jó draftpozit már elszúrtátok 😀
Wyatt
Igen, azért is írtam, hogy aki a 4. szezonban is veteránnal akarná versenyeztetni Hakit és nincs draftolt QB mellé 1. körben, azt azonnal lehet is elküldeni. Ennyi ideje egy GM-nek sincs, főleg a Jetsnél ahol még az őskorban volt utoljára fr QB.

Cousins leigazolása esetén egy darabig kussolnának a kinti drukkerek is, csak nála a kérdés, hogy mekkora pénzt fog kérni + a fél liga üldözni fogja (no meg a Redskins ilyen könnyen elengedné és hogyan pótolná?).
Sanyival meg annyival lennénk előrébb, hogy nyertünk 1-2 évet, hogy új plant eszeljünk ki QB fronton.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valszeg szar lenne. De mondjuk, ha ki sem próbálja a csapat, és úgy dobja ki a 2. kört, az igazán bravúros. Vannak olyanok, akiknek jót tesz a tétmeccs, mert PS-ben azért a többiek sem ugyanúgy állnak hozzá. De most Pettytől várni sokat nem lehet, akkor már inkább rakjátok be Hekit, és legalább valóban kiderül, hogy nem alkalmas az NFL-re. De legalább végre tutira kiderülne. Nem kellene húzni a 4. év végére, hogy na, most már talán valami egyszerű playhívásra jó lehet talán
Wyatt
Jogos, amit írsz. Petty-t láthattuk bőven tavaly és akkor is kalap trutty volt, tegnap is sima 4&3-nál nem tudta a passzt megcsinálni stb.
Viszont, ha az a terv ismét, hogy kövi offseasonban ismét nekieresztik Hakit vmi veteránnak, akkor a teljes FO mehet a picsába.
Beki
Erről van szó. Van három meccs, derüljön ki, hogy Hakiből lehet-e valami. Világ faszsága lenne, ha megint hoznátok egy veteránt, hogy Pettyvel és Hakivel összeeresszék...

Mondjuk ettől függetlenül egy Alex Smith vagy Cousins lehet, hogy jó opció lenne, főleg, ha nem marad bent szimpatikus QB, mert a jó draftpozit már elszúrtátok 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Valszeg szar lenne. De mondjuk, ha ki sem próbálja a csapat, és úgy dobja ki a 2. kört, az igazán bravúros. Vannak olyanok, akiknek jót tesz a tétmeccs, mert PS-ben azért a többiek sem ugyanúgy állnak hozzá. De most Pettytől várni sokat nem lehet, akkor már inkább rakjátok be Hekit, és legalább valóban kiderül, hogy nem alkalmas az NFL-re. De legalább végre tutira kiderülne. Nem kellene húzni a 4. év végére, hogy na, most már talán valami egyszerű playhívásra jó lehet talán
Wyatt
Jogos, amit írsz. Petty-t láthattuk bőven tavaly és akkor is kalap trutty volt, tegnap is sima 4&3-nál nem tudta a passzt megcsinálni stb.
Viszont, ha az a terv ismét, hogy kövi offseasonban ismét nekieresztik Hakit vmi veteránnak, akkor a teljes FO mehet a picsába.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
McCown bal keze eltört, ma további vizsgálatok után, hogy vége-e a szezonjának. Amennyiben igen, úgy Petty kezd és Hack a csere Bowles szerint.
Beki
nem kötekedni akarok, de van valami elképzelésetek, hogy a csapatnak mi a terve Hackivel?
amit eddig Pettyből láttam az elég karcsú, Hackenberget viszont nem emlékszem, hogy játszattátok-e egyáltalán, azért egy második körös picket legalább ki kellene próbálni vagy nem?
Cuchulain82
A preseason-ben azért volt lehetősége, de nem igazán élt vele illetve edzéseken is McCown általában jobb volt. Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy utolsó 3 meccsen ő kezdjen inkább.
Apex
Nyilván ez lenne a logikus, de ne felejtsük, hogy Bowles az állásáért küzd és ha ilyen gyorsan kijelentette, hogy Petty az embere, nos...

Azért McCown meccs utáni nyilatkozata eléggé szívhez szóló volt, igazi sportember és itt jön ki, hogy őt mennyire is a szíve vitte. Szerintem ez alatt az 1 év alatt több mindent tett a csapatért mint a közelmúlt QB-k összesen. Én mindenképpen örülök neki, hogy itt volt. Okozott jó pár kellemes percet annak ellenére, hogy igazából az egész csapat temetve volt még szezon előtt. Elég szomorú hogy így alakult a vége, de az én szememben mindenképpen sokat nőtt.
Apex
Abszolút nem érdemelte, hogy várhatólag így érjen véget a szezonja és Jets-es karrierje. Csak ugye, az a barom amelyik akkora ütés után is visszaengedi, majd miután 2. alkalommal is letérdelt úgyh hozzá sem értek...értem én h a játékos vissza akar jönni, de ilyenkor az edzőknek szólnia kellene, hogy állj.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valszeg szar lenne. De mondjuk, ha ki sem próbálja a csapat, és úgy dobja ki a 2. kört, az igazán bravúros. Vannak olyanok, akiknek jót tesz a tétmeccs, mert PS-ben azért a többiek sem ugyanúgy állnak hozzá. De most Pettytől várni sokat nem lehet, akkor már inkább rakjátok be Hekit, és legalább valóban kiderül, hogy nem alkalmas az NFL-re. De legalább végre tutira kiderülne. Nem kellene húzni a 4. év végére, hogy na, most már talán valami egyszerű playhívásra jó lehet talán

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
McCown bal keze eltört, ma további vizsgálatok után, hogy vége-e a szezonjának. Amennyiben igen, úgy Petty kezd és Hack a csere Bowles szerint.
Beki
nem kötekedni akarok, de van valami elképzelésetek, hogy a csapatnak mi a terve Hackivel?
amit eddig Pettyből láttam az elég karcsú, Hackenberget viszont nem emlékszem, hogy játszattátok-e egyáltalán, azért egy második körös picket legalább ki kellene próbálni vagy nem?
Cuchulain82
Jogos a kérdés és kb sötétban tapogatózunk, de mikor Bowles konkrétan kimondja, hogy McCown messze jobb volt mindkettejüknél és Petty is előrébb van a rangsorban, mint Haki, nos ott nem kis gondok lehetnek.
TC-k során mindhárman kaptak szép mennyiségű snapet, de a hírek szerint nagyon nem tetszett a stábnak, amit a két fiataltól láttak.

Jelenleg Maccagnan dönt arról h 53-as rosteren ki van, míg Bowles a meccsnapi dolgokért felel. Egy korábbi 2. körös, immáron 2. évében padozó és meccsnapokon inaktív QB szempontjából ez abszolút nem néz ki jól, főleg ha ehhez hozzávesszük, hogy McCown 38 évesen, sokadik csapatánál mérföldekkel elverte őt és Petty-t is a kezdő posztért (edzések során, nem állcsúcson veréssel 😀 )

Összegezve: egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a Hackenberg projekt arról szólna, hogy 1. évben padon hagyjuk fejlődni, majd 2. évben összeeresztik egy veteránnal és marad 3. számú QB éééééééééés majd jövőre ugyanez. (hozzáteszem, ha a kövi offseasonban is az a terv, hogy vmi veteránt idehozunk pl. Fitz és McCown szinten értem és nincs új fiatal QB, akkor Maccagnant úgy kell picsán + kirúgni, hogy na.)
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
Azért McCown meccs utáni nyilatkozata eléggé szívhez szóló volt, igazi sportember és itt jön ki, hogy őt mennyire is a szíve vitte. Szerintem ez alatt az 1 év alatt több mindent tett a csapatért mint a közelmúlt QB-k összesen. Én mindenképpen örülök neki, hogy itt volt. Okozott jó pár kellemes percet annak ellenére, hogy igazából az egész csapat temetve volt még szezon előtt. Elég szomorú hogy így alakult a vége, de az én szememben mindenképpen sokat nőtt.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
McCown bal keze eltört, ma további vizsgálatok után, hogy vége-e a szezonjának. Amennyiben igen, úgy Petty kezd és Hack a csere Bowles szerint.
Beki
nem kötekedni akarok, de van valami elképzelésetek, hogy a csapatnak mi a terve Hackivel?
amit eddig Pettyből láttam az elég karcsú, Hackenberget viszont nem emlékszem, hogy játszattátok-e egyáltalán, azért egy második körös picket legalább ki kellene próbálni vagy nem?
Cuchulain82
A preseason-ben azért volt lehetősége, de nem igazán élt vele illetve edzéseken is McCown általában jobb volt. Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy utolsó 3 meccsen ő kezdjen inkább.
Apex
igen a preseosonból nekem is rémlett hogy játszogatott , de szerintem igazán csak tétmeccseken derül ki hogy mit tud
azért fura lenne ilyen magas választást néhány preseason meccs alapján kukázni pedig eléggé arra halad a sztori
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
McCown bal keze eltört, ma további vizsgálatok után, hogy vége-e a szezonjának. Amennyiben igen, úgy Petty kezd és Hack a csere Bowles szerint.
Beki
nem kötekedni akarok, de van valami elképzelésetek, hogy a csapatnak mi a terve Hackivel?
amit eddig Pettyből láttam az elég karcsú, Hackenberget viszont nem emlékszem, hogy játszattátok-e egyáltalán, azért egy második körös picket legalább ki kellene próbálni vagy nem?
Cuchulain82
A preseason-ben azért volt lehetősége, de nem igazán élt vele illetve edzéseken is McCown általában jobb volt. Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy utolsó 3 meccsen ő kezdjen inkább.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
McCown bal keze eltört, ma további vizsgálatok után, hogy vége-e a szezonjának. Amennyiben igen, úgy Petty kezd és Hack a csere Bowles szerint.
Beki
nem kötekedni akarok, de van valami elképzelésetek, hogy a csapatnak mi a terve Hackivel?
amit eddig Pettyből láttam az elég karcsú, Hackenberget viszont nem emlékszem, hogy játszattátok-e egyáltalán, azért egy második körös picket legalább ki kellene próbálni vagy nem?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
McCown bal keze eltört, ma további vizsgálatok után, hogy vége-e a szezonjának. Amennyiben igen, úgy Petty kezd és Hack a csere Bowles szerint.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Remek. Mihelyst elkezdjük picit is dicsérni a csapatot, rögtön előhúznak egy ilyen bicskanyitogató meccset. Maximális respect minden Cleveland drukkernek 😒
Lucifer
Igen és ezért rossz az összkép, mert mihelyst a szezon előtt tankoló csapatnak kikiáltott Jets-et említik esélyesnek valahol, rögtön elfogy a tudomány, de milyen undorító módon. MIA elleni kb 2 TD-s előny leadás, TB elleni meccs + a mai és a CLE-t is alig tudtuk elverni (kb magukat intézték el). Lehet az egekbe emelni a BUF elleni 2. meccses W-t, de az semmit nem ér. Az egyetlen meccs, amelyre csettinteni lehet az a múlt heti.
több mint 6 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Remek. Mihelyst elkezdjük picit is dicsérni a csapatot, rögtön előhúznak egy ilyen bicskanyitogató meccset. Maximális respect minden Cleveland drukkernek 😒

GO JETS!!!
több mint 6 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Igy a szezon vegefele azt kell mondjam elegedett vagyok teljesen a csapattal. 1-15os prediction utan 5-7el allni ugy hogy siman allhatnank 10-2vel is ha szerencsesek vagyunk. Robby bevaltotta a hozza fuzott remenyeket, a kearse trade is jol sult el velemenyem szerint. McCown elete szezonjat futja. A vedelemben pedig van potencial abszolut. En nalam Bowles es Mac kierdemelt meg egy evet legalabb. Persze varjuk meg a szezon veget. 😊
Apex
Nagyon durva így leírva, de egyébként a 10-2 tényleg meglehetett volna. De 3-4 W-t tuti bennehagytunk a sok szerencsétlenkedés és a "Jets-módszer" miatt. Egyet kell értsek. A csapat tényleg jó teljesítményt nyújt, a várakozások felett. A ST még mindig nagyon gatya. Tavaly még rosszabb volt, de idén sem mondhatni elitnek. A S párosunk abszolút bejött. Davis is nagy formában és Lee is kezd magára találni. Robby szintén hatalmasat alakít. Viszont van egy pár sötét folt idén is. Pl az eddig elit DL. Ha a következő draft is jól sikerült, akkor mondhatni, h épül a csapat. De sajnos a QB kérdés még mindig ott van. McCown-nal működik a dolog most, de ha Ő kikerül a képből, akkor lehet megint padlót fogunk.
Bowles és Mac nálam is nyert még egy évet.

GO JETS!!!
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 939
Igy a szezon vegefele azt kell mondjam elegedett vagyok teljesen a csapattal. 1-15os prediction utan 5-7el allni ugy hogy siman allhatnank 10-2vel is ha szerencsesek vagyunk. Robby bevaltotta a hozza fuzott remenyeket, a kearse trade is jol sult el velemenyem szerint. McCown elete szezonjat futja. A vedelemben pedig van potencial abszolut. En nalam Bowles es Mac kierdemelt meg egy evet legalabb. Persze varjuk meg a szezon veget. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 twitter.com/andy_vasquez/status/939189759083253762

Nézd már ilyet is tud? 😀
Beki
De mit mond? Nem értem :S
Lucifer
1 perc 53 mp alatt vége lett a mai sajtótájékoztatónak, mert elvileg senki nem kérdezett:
"Nice, new record, YES." :d
Beki
Köszi. Egyébként valóban szokatlan látvány.

GO JETS!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jeremy Clarkot aktiváltuk, Nelson repült CB posztról. Jeremy Langford érkezett PS-re.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/andy_vasquez/status/939189759083253762

Nézd már ilyet is tud? 😀
Beki
De mit mond? Nem értem :S
Lucifer
1 perc 53 mp alatt vége lett a mai sajtótájékoztatónak, mert elvileg senki nem kérdezett:
"Nice, new record, YES." :d
több mint 6 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 twitter.com/andy_vasquez/status/939189759083253762

Nézd már ilyet is tud? 😀
Beki
De mit mond? Nem értem :S

GO JETS!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/andy_vasquez/status/939189759083253762

Nézd már ilyet is tud? 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Robby összeszedett hamstring sérülést, Rapoport szerint nincs ok az aggodalomra.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Semmi újdonság.

Bowles: McCown kezd a hátralevő 4 meccsen.
Beki
Pedig egy próbát megért volna Haki, mielőtt teljesen kukázzák 😊

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Semmi újdonság.

Bowles: McCown kezd a hátralevő 4 meccsen.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Over his last 30 games, Muhammad Wilkerson has 7 sacks and 3 team issued suspensions.