New York Jets

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
5. kört adtunk Robinson-ért.
Sok szabálytalanságot fújnak rá, de 22 éves, tehetség adott, meglátjuk, perpill nem tudok haragudni a trade-ért.
Nem tudom h ez most Claiborne hosszabb kimaradása miatt történt, vagy Burris ennyire szar.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport‏ @RapSheet
Source: The #Jets are trading for #49ers CB Rashard Robinson.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jets DNP: Thomas, Wilkerson, Shell, Claiborne, Brooks. LTD: Stinson, Skrine, Forte.

Bowles szerint Skrine még mindig agyrázkódási protokollban van.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jets will sign Xavier Cooper
Klaci79
Esélyes, hogy Wilkerson most tényleg nem játszik.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
Jets will sign Xavier Cooper
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de McCown-nal van a legkevesebb gondunk a szezon során.
Beki
sőt, ha McCown Hackenberg névvel ellátott mezben focizna hamis igazolással, már messiást kiabálna a legtöbb drukker, hogy mekkora tehetség.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jets wide receiver Jeremy Kerley has told people that he expects to be suspended for violating league policy, the Daily News has learned.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek! Az utóbbi 2 évben nem igazán tudtam úgy követni a meccseinket ahogy szerettem volna, általában csak az eredményeket láttam. Viszont most újult erővel dobtam bele magam az idei szezonba, és eddig igazából én elégedett vagyok, sokkal gyengébb csapatra számítottam idén, ehhez képest igazából simán állhatnánk 5-2 vel is egy kis szerencsével. Jövőre az óriási cap space miatt simán lehet ismét egy jó csapatunk nyilván ismét az irányító a kérdés. Nektek mi a véleményetek idén a csapatról, illetve hogy látjátok a jövőt?
Apex
Nyilván állhatnánk jobb mérleggel is, de nem a Jetsről beszélnénk. 😀
Mérleg lesz az egyik, amit a szezon végén néznek majd a csapatnál, de sokkal inkább fontosabb, hogy a keret mennyire versenyképes és mennyit fejlődött, ha már fiatalításra szavazott a vezetőség. Eddig sztem az offense nagyon is versenyképes és Morton sokkal többet kihoz a gyengébb emberállományból, mint amire hivatott.
Meg kell várni a szezon végét h lássuk h teljesítettek a srácok, mert szvsz Bowles mindenképpen az állásáért harcol és Macc sem lehet nyugodt.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Összességében egész jó kis meccs volt ez a Falcons ellen.
Offense passz terén piros pont, futójáték továbbra sincs. Qvale helyett inkább Ijalana játsszon, ha már az irdatlan pénzt megkapta (amíg Shell nincs). Megszületett az első DL sack is, mekkora hurrá.

Péntek hajnalban a Bills következik, akik kivégezték kb a Raiders, akiktől mi kikaptunk.
Todd Bowles: I’ve looked at all my young QBs this summer. Josh is my quarterback. #ATLvsNYJ

Nyilván, hogy rövid héten nincs QB változás, de McCown-nal van a legkevesebb gondunk a szezon során.
több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Üdv mindenkinek! Az utóbbi 2 évben nem igazán tudtam úgy követni a meccseinket ahogy szerettem volna, általában csak az eredményeket láttam. Viszont most újult erővel dobtam bele magam az idei szezonba, és eddig igazából én elégedett vagyok, sokkal gyengébb csapatra számítottam idén, ehhez képest igazából simán állhatnánk 5-2 vel is egy kis szerencsével. Jövőre az óriási cap space miatt simán lehet ismét egy jó csapatunk nyilván ismét az irányító a kérdés. Nektek mi a véleményetek idén a csapatról, illetve hogy látjátok a jövőt?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Eközben a külföldi Jets drukkerek
 twitter.com/twitter/statuses/924729047300694016
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Shell, Skrine és Leggett OUT.
Shell helyett Qvale kezd, Skrine helyett sztem Darryl Roberts.
Beki
...és Qvale ki is vette a részét a vereségből...
civilmanu
Ezt a Qvale projektet fel kell adni, a pali passz ellen használhatatlan, futást meg hagyjuk.
több mint 6 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Shell, Skrine és Leggett OUT.
Shell helyett Qvale kezd, Skrine helyett sztem Darryl Roberts.
Beki
...és Qvale ki is vette a részét a vereségből...

Go Jets!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Shell, Skrine és Leggett OUT.
Shell helyett Qvale kezd, Skrine helyett sztem Darryl Roberts.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MikeClayNFL/status/922574071015137281Wester
Danke, valahogy jól sejtettem. 😀
Akk 0-9-re fel? 😀
több mint 6 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 998 — Jó ötletnek tűnt!
Tudom te végig jobbra számítottál. De én nagyon örülök, hogy tisztességesen küzdenek. Bosszantó a vereség, a végén az INT az tipikus JETS volt, McCown sikeresen beállt az utóbbi évek irányítóinak sorába. Van pozitívum azért bőven, Skrine-el kapcsolatban egyet értünk. Én Hack-re lennék kiváncsi Petty-t már láttuk.
És nagyon mondják ezt a jó hangulatot az öltözőben. Amit tudunk hogy csapatsportban legalább olyan fontos mint a játékosok összetétele.
Remélem lesz még W a szezonban, jó lenne ha nem 10 vereséggel zsinórban mennénk pihenőre. Nehéz lesz de a Buffalót kéne elkapni 😊Pityu Gyor
Én konkrétan arra számítottam, hogy a MIA elleni meccs 14 pontos előnyben látva az addigiakat simán megvan. 😀 Csak a Dolphins rájött h hogyan vegyék elő Landry-t közben és h Skrine...hagyjuk is.
Ha engem kérdezel Hack-et nem fogjuk látni idén. Az h ki lép pályára csak is Bowles és a stábon múlik, Maccnek nincs beleszólása és jelenleg Petty előrébb tart. Bár nyilván a logika azt diktálná, hogy bizonyos ponton McCown -> padra és vmelyik fiatal játszik, de ne felejtsük el h Bowles az állásáért küzd és szvsz Macc is. W 1-2 becsúszhat még, de nem lesz könnyű.
7 meccs alapján én még nem tudok bármilyen következtetést levonni Bowles és stábjának érdemeit illetően.
Bills ellen döcögött még a rendszer, de utólag simán vállalható volt.
OAK: egy darabig meccsben voltunk, majd sorsdöntő pillanat után nagyobb lett a különbség
MIA: minden frankó volt
JAX: sztem ez is rendben volt, az a JAX D igazán pöpec
CLE: nem rajtunk múlt h nyerjünk, Browns verte meg magát
NE: jó kezdés, nagyobb előny leadása
MIA: egy megnyert meccset buktunk el

Meccsek során nagyon sok feleslegesen elégetett időkérés van továbbra is. Morton kinevezése OC-nek viszont eddig jó pont Bowles mellett, mivel bőven kihozza a gyenge offense állományból amit lehet.

Nagyobb gond h sztem a hátralevő 9 meccsünk top3 legnehezebb sorsolást között lehet. 😀
ATL, BUF, TB, CAR, KC, DEN, NO, LAC, NE
Beki
 twitter.com/MikeClayNFL/status/922574071015137281

Lesz ez még így se!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Tudom te végig jobbra számítottál. De én nagyon örülök, hogy tisztességesen küzdenek. Bosszantó a vereség, a végén az INT az tipikus JETS volt, McCown sikeresen beállt az utóbbi évek irányítóinak sorába. Van pozitívum azért bőven, Skrine-el kapcsolatban egyet értünk. Én Hack-re lennék kiváncsi Petty-t már láttuk.
És nagyon mondják ezt a jó hangulatot az öltözőben. Amit tudunk hogy csapatsportban legalább olyan fontos mint a játékosok összetétele.
Remélem lesz még W a szezonban, jó lenne ha nem 10 vereséggel zsinórban mennénk pihenőre. Nehéz lesz de a Buffalót kéne elkapni 😊Pityu Gyor
Én konkrétan arra számítottam, hogy a MIA elleni meccs 14 pontos előnyben látva az addigiakat simán megvan. 😀 Csak a Dolphins rájött h hogyan vegyék elő Landry-t közben és h Skrine...hagyjuk is.
Ha engem kérdezel Hack-et nem fogjuk látni idén. Az h ki lép pályára csak is Bowles és a stábon múlik, Maccnek nincs beleszólása és jelenleg Petty előrébb tart. Bár nyilván a logika azt diktálná, hogy bizonyos ponton McCown -> padra és vmelyik fiatal játszik, de ne felejtsük el h Bowles az állásáért küzd és szvsz Macc is. W 1-2 becsúszhat még, de nem lesz könnyű.
7 meccs alapján én még nem tudok bármilyen következtetést levonni Bowles és stábjának érdemeit illetően.
Bills ellen döcögött még a rendszer, de utólag simán vállalható volt.
OAK: egy darabig meccsben voltunk, majd sorsdöntő pillanat után nagyobb lett a különbség
MIA: minden frankó volt
JAX: sztem ez is rendben volt, az a JAX D igazán pöpec
CLE: nem rajtunk múlt h nyerjünk, Browns verte meg magát
NE: jó kezdés, nagyobb előny leadása
MIA: egy megnyert meccset buktunk el

Meccsek során nagyon sok feleslegesen elégetett időkérés van továbbra is. Morton kinevezése OC-nek viszont eddig jó pont Bowles mellett, mivel bőven kihozza a gyenge offense állományból amit lehet.

Nagyobb gond h sztem a hátralevő 9 meccsünk top3 legnehezebb sorsolást között lehet. 😀
ATL, BUF, TB, CAR, KC, DEN, NO, LAC, NE
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Skrine sem edzett agyrázkódás miatt.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Wilkerson, Shell, Leggett nem edzett ma. Leggett kapcsán nem tudom miért nem teszünk IR-re, már szezon kezdete óta megy a szenvedés vele.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Coleman -> IR, érkezett Sterling vissza.
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 930
Most erre mit írjak?
2. hete adunk le 14 pontos előnyt, szép 1. félidők, másodikra meg azt sem tudjuk mit h mit akarunk csinálni.
Ha Bowles azt mondta, hogy MWilliams gyengén tolta egy meccsen és másnap már ki is vágták, azt a Buster "DPI, bohóc" Skrine mit csinál még itt akinek volt egy jó félideje talán idén? Könyörgöm, Juston Burris ennyivel szarabb lenne, hogy vhogy nem tudnánk bevonni őt? Egyszerűen nullánál szarabb senki sem lehet.
ATL-BUF-TB a bye weeking, egy laza 0-3 kinéz, de szívem szerint McCown-nak max BUF meccsig adnék időt (BUF meccs elvileg csütörtökön lesz). Utána 1.5 hete lenne Petty-nek vagy Hacknek felkészülnie. Onnantól semmi értelme nem lenne az öreg játékosokat játszatni, ha csak persze Bowles állás nem lenne veszélyben. Szvsz az uccsó 2 meccs után, igen is van miért izgulnia.
Beki
Tudom te végig jobbra számítottál. De én nagyon örülök, hogy tisztességesen küzdenek. Bosszantó a vereség, a végén az INT az tipikus JETS volt, McCown sikeresen beállt az utóbbi évek irányítóinak sorába. Van pozitívum azért bőven, Skrine-el kapcsolatban egyet értünk. Én Hack-re lennék kiváncsi Petty-t már láttuk.
És nagyon mondják ezt a jó hangulatot az öltözőben. Amit tudunk hogy csapatsportban legalább olyan fontos mint a játékosok összetétele.
Remélem lesz még W a szezonban, jó lenne ha nem 10 vereséggel zsinórban mennénk pihenőre. Nehéz lesz de a Buffalót kéne elkapni 😊

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Per PFF, #Jets CB Buster Skrine had a day he'd like to forget

37 snaps in cov
8 target
8 rec
122 yds
3 TDs
158.3 passer rating
3 penalties

Marcus Williams-et egy szar meccs után kitettük, ismétlem egy rossz meccs után.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Most erre mit írjak?
2. hete adunk le 14 pontos előnyt, szép 1. félidők, másodikra meg azt sem tudjuk mit h mit akarunk csinálni.
Ha Bowles azt mondta, hogy MWilliams gyengén tolta egy meccsen és másnap már ki is vágták, azt a Buster "DPI, bohóc" Skrine mit csinál még itt akinek volt egy jó félideje talán idén? Könyörgöm, Juston Burris ennyivel szarabb lenne, hogy vhogy nem tudnánk bevonni őt? Egyszerűen nullánál szarabb senki sem lehet.
ATL-BUF-TB a bye weeking, egy laza 0-3 kinéz, de szívem szerint McCown-nak max BUF meccsig adnék időt (BUF meccs elvileg csütörtökön lesz). Utána 1.5 hete lenne Petty-nek vagy Hacknek felkészülnie. Onnantól semmi értelme nem lenne az öreg játékosokat játszatni, ha csak persze Bowles állás nem lenne veszélyben. Szvsz az uccsó 2 meccs után, igen is van miért izgulnia.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
[imgage]https://pbs.twimg.com/media/DMwKG6NW4AAQ6qD.jpg[/image]

MIA-nál Parker és Maxwell inaktív.
több mint 6 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/egy-sulyos-serules-alapozta-meg-minden-idok-egyik-legjobb-csapatat?source=kapu