Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
99%, hogy Desean távozik, de eszembe jutott egy őrült teória, ami minden valószínűség szerint meg sem közelíti az igazságot, de mindent magyaráz.

Az egész ügy abból indult, hogy D-Jax több pénzt akar, és ebből következően a viselkedése olyan lett, amit már nem tűr meg Chip, nem kell neki olyan játékos, akinek a világ összes pénze sem elég, és követeli magának a sztár státuszt, viszont mégiscsak remekül illik a rendszerbe.

Két lehetőség van: Az egyik az, hogy megszabadulunk tőle, a másik viszont sokkal érdekesebb: mutassuk meg Deseannak, hogy márpedig ő ennél sehol nem fog többet keresni, és most ezt az opciót bontanám ki.

Szóval: D-Jax több pénzt akar, keresik a lehetőségeket az ügynökével. Az Eagles nem hajlandó többet fizetni, tehát marad a váltás, ezesetben pedig olyan csapatot kell találni, ahol többet fizetnek neki, viszont ezt tudják Rosemanék is, tehát kitalálják a következőt: kiszivárogtatják, hogy a csapat árulja Deseant, de semmiféle magyarázatot nem kapunk, nem szólal meg senki az ügyben, teljes a médiacsend. Először azt lebegtetik be, hogy hajlandóak ajánlatokat meghallgatni, aztán már áruljuk, végül ez addig fajul el, hogy már cutoljuk is, csak ne legyen itt. A többi csapat viszont erre a hírre azt mondja, hogy ő bizony nem fog tradelni érte, majd ha cutoljuk, akkor olcsóbban megszerzi, ezzel sokkal jobban járnak.

Pont ezért senki nem fog tradelni érte, ezt Desean megtudja, felfogja, hogy ennél több pénzt nem kap, és ebben a rendszerben van a legjobb dolga, tehát mégis úgy dönt, hogy marad a seggén, és elfogadja vita nélkül a dolgokat, és marad Philadelphiában 😀

Még egyszer leírom, hogy nagyon kevés esélyt adnék erre, csupán egy vad agyszülemény az egész, és már én sem nagyon reménykedek a megtartásával kapcsolatban, de ma beugrott egy ilyen, és nem bírtam ki, hogy ne írjam le 😀
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Jeff McLane ‏@Jeff_McLane 2 p
Our 33-minute interview with Howie Roseman has ended. No more clarity on DeSean except that GM was not willing to talk about one Eagle.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Áruld el nekem akkor hogy mi az a 10,5 millió base salary. Azt minek mondod? Merthogy nem bónusz az tuti.Shawn84
Alapfizetés.Bébé
ergó az garantált. erre jön rá a 2 milliós signing bonusz = 12,5 milliót kap idén + 250000 egyéb bólusszal 12,75 lehet az idei maximális fizuja.Shawn84
Alapfizetés != garantált.mustaine
erről dumálok itt. Vagyis akkor nem 250ezret kap hanem 12,5 milliót. Ezt nyüstölöm már fél órája. Idén lenen a legnagyobb a fizuja.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Áruld el nekem akkor hogy mi az a 10,5 millió base salary. Azt minek mondod? Merthogy nem bónusz az tuti.Shawn84
Alapfizetés.Bébé
ergó az garantált. erre jön rá a 2 milliós signing bonusz = 12,5 milliót kap idén + 250000 egyéb bólusszal 12,75 lehet az idei maximális fizuja.Shawn84
Alapfizetés != garantált.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Áruld el nekem akkor hogy mi az a 10,5 millió base salary. Azt minek mondod? Merthogy nem bónusz az tuti.Shawn84
Alapfizetés.Bébé
ergó az garantált. erre jön rá a 2 milliós signing bonusz = 12,5 milliót kap idén + 250000 egyéb bólusszal 12,75 lehet az idei maximális fizuja.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
No, DJax idei cap numberje 12,75M.
Ugye 3 évre van még szerződése és minden évben 2M a signing bonus. Így a cut esetén ez 6M-et jelentene dead money-ban, DE van itt egy ilyen pont még, hogy $15 million guaranteed (signing bonus + 2012 base + $4M of 2013 base+$250k of 2014 base), így az idei évben DJax cutolása 6,25M dead money-t jelentene, tehát 6.5M cap space szabadul fel majd.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Áruld el nekem akkor hogy mi az a 10,5 millió base salary. Azt minek mondod? Merthogy nem bónusz az tuti.Shawn84
Alapfizetés.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Akárhogy számolod a 15 milla nem jön ki. Számold össze hogy annyi jöjjön ki. Elismerem ha hülye vagyok, de akkor valaki magyarázza el kajakra hogy ez a szerződés konkrétan hogyan is van.Shawn84
Ano leírta. Nem vágom annyira a szerződéses dolgokat, mint Ő és most nincs kedvem lekövetni, de jónak tűnik így első ránézésre. 😀

Kiből lesz a cserebogár. 😀

Amúgy így jön ki a 15 milla:
$15 million guaranteed (signing bonus + 2012 base + $4M of 2013 base+$250k of 2014 base)Bébé
[/b]

Egyébként józan ésszel. Ha idén csak ennyit keresne szerintetek lett volna a rinya, hogy cap spacet spóroljunk? Egyébként már rajtam kívül még hárman mondják, hogy 12,5 millió lesz az a garantált idén. De most már kinyomozom.Shawn84
Ha a teljes szerződésben van 15 milla garantált, akkor szerinted a szerződés 3. évében hogy kereshetne 12,5 milla garantáltat? Meg h csökkenne akkor évről évre a dead money meg ilyenek?Bébé
Áruld el nekem akkor hogy mi az a 10,5 millió base salary. Azt minek mondod? Merthogy nem bónusz az tuti.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egyébként józan ésszel. Ha idén csak ennyit keresne szerintetek lett volna a rinya, hogy cap spacet spóroljunk? Egyébként már rajtam kívül még hárman mondják, hogy 12,5 millió lesz az a garantált idén. De most már kinyomozom.Shawn84
Ha a teljes szerződésben van 15 milla garantált, akkor szerinted a szerződés 3. évében hogy kereshetne 12,5 milla garantáltat? Meg h csökkenne akkor évről évre a dead money meg ilyenek?
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nah Lawrence az első körben? 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/3/24/5542432/2014-nfl-mock-draft-eagles-picks-dark-horse
4-3-ban lennénk oda lennék érte, hogy 2. körben Őt húzzuk be, de 3-4-ben nem biztos, hogy annyira örülnék neki még 2. körben sem. Megrémiszt a hiányos atletikus képessége a combine alapján. Egyetemen is 4-3-as DE volt szóval passz ellen szinte alig küldték hátra zónázni.
Vhol örülnék neki (azért első körben még így sem), mert bírom a csávót, de nem hiszem, hogy Ő jó fit lenne a számunkra.Bébé
Manziel vagy senki első körben 😀

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
2 milla a garantált idén, 2 milla 2015-re és 2 milla 2016-ra, így ha kivágjuk/elcseréljük, 6 milliónak kell lenni a DM-nek. Az idei teljes fizetése pedig 12,75m
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/desean-jackson/mustaine
the master is arrived. Amúgy tavaly lett volna 12,5 milla a garantált.

GIMME CM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah Lawrence az első körben? 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/3/24/5542432/2014-nfl-mock-draft-eagles-picks-dark-horse
4-3-ban lennénk oda lennék érte, hogy 2. körben Őt húzzuk be, de 3-4-ben nem biztos, hogy annyira örülnék neki még 2. körben sem. Megrémiszt a hiányos atletikus képessége a combine alapján. Egyetemen is 4-3-as DE volt szóval passz ellen szinte alig küldték hátra zónázni.
Vhol örülnék neki (azért első körben még így sem), mert bírom a csávót, de nem hiszem, hogy Ő jó fit lenne a számunkra.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
2 milla a garantált idén, 2 milla 2015-re és 2 milla 2016-ra, így ha kivágjuk/elcseréljük, 6 milliónak kell lenni a DM-nek. Az idei teljes fizetése pedig 12,75m
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/desean-jackson/

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem tudom. Spotrac eléggé pontos oldal. Ott nem 12,5m a maradék garantáltja.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egyébként józan ésszel. Ha idén csak ennyit keresne szerintetek lett volna a rinya, hogy cap spacet spóroljunk? Egyébként már rajtam kívül még hárman mondják, hogy 12,5 millió lesz az a garantált idén. De most már kinyomozom.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Hát evvel a "Philadelphiai rezsicsökkentéssel", jól felzavarták az indulatokat! 😛 😛tûzoltó
inkább ne akarnának rezsit csökkenteni xD

több mint 10 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Hát evvel a "Philadelphiai rezsicsökkentéssel", jól felzavarták az indulatokat! 😛 😛
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ez mondjuk így szar/nehéz elsőre kicsit, mert garantálhatják a base salaryt is, de a signing bonus az mindenféleképpen garantált.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Akárhogy számolod a 15 milla nem jön ki. Számold össze hogy annyi jöjjön ki. Elismerem ha hülye vagyok, de akkor valaki magyarázza el kajakra hogy ez a szerződés konkrétan hogyan is van.Shawn84
Ano leírta. Nem vágom annyira a szerződéses dolgokat, mint Ő és most nincs kedvem lekövetni, de jónak tűnik így első ránézésre. 😀

Kiből lesz a cserebogár. 😀

Amúgy így jön ki a 15 milla:
$15 million guaranteed (signing bonus + 2012 base + $4M of 2013 base+$250k of 2014 base)
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
A signing bonus az garantált, de a base salary is. Nem véletlenül alap fizetés a neve.
Shawn84
Nem ezért az a neve.
DeSean 47 millás szerződést írt alá 2012-ben 15 milla garantálttal.
Add össze az összes base salaryjét egy kicsit több jön ki mint 15 milla.Bébé
Akárhogy számolod a 15 milla nem jön ki. Számold össze hogy annyi jöjjön ki. Elismerem ha hülye vagyok, de akkor valaki magyarázza el kajakra hogy ez a szerződés konkrétan hogyan is van.Shawn84
megtettem lentebb.

de konkrétan
$15 million guaranteed (signing bonus + 2012 base + $4M of 2013 base+$250k of 2014 base)

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
...Shawn84
Minden, amit tudnotok kell a fizetési sapkáról (tényleg minden) jó olvasást!

-Bevezetés ( www.profootballbusiness.com/2013/08/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa.html )
-1. rész: A bevételek könyvelési szabályai ( www.profootballbusiness.com/2013/09/az-nfl-fizetes-sapka-mechanizmusa-1.html )
-2. rész: Az SPL és nyilvántartásai, az AR előrejelzése ( www.profootballbusiness.com/2013/10/az-nfl-fizetes-sapka-mechanizmusa-2.html )
3. rész: A fizetési sapka és a játékosokkal kapcsolatos költségek generálása
( www.profootballbusiness.com/2013/10/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa-3.html )
4. rész: További AR könyvelési szabályok
( www.profootballbusiness.com/2013/10/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa-4.html )
5. rész:Fizetés, csapatszintű fizetés, a Paragraph 5 bér és az MSB könyvelése
( www.profootballbusiness.com/2013/10/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa-5.html )
6. rész:Az aláírási bónusz könyvelésének speciális szabályai
( www.profootballbusiness.com/2013/10/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa-6.html )
7. rész:A teljesítményösztönzők könyvelésének speciális szabályai
( www.profootballbusiness.com/2013/11/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa-7.html )
8. rész:Egyéb tételek és szabályozások
( www.profootballbusiness.com/2013/11/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa-8.html )
9. rész:Az átstrukturálás - játék a hard cappel
( www.profootballbusiness.com/2013/11/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa-9.html )
10. rész:A könyvelési szabályok megsértésének következményei
( www.profootballbusiness.com/2013/11/az-nfl-fizetesi-sapka-mechanizmusa-10.html )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
A signing bonus az garantált, de a base salary is. Nem véletlenül alap fizetés a neve.
Shawn84
Nem ezért az a neve.
DeSean 47 millás szerződést írt alá 2012-ben 15 milla garantálttal.
Add össze az összes base salaryjét egy kicsit több jön ki mint 15 milla.Bébé
Akárhogy számolod a 15 milla nem jön ki. Számold össze hogy annyi jöjjön ki. Elismerem ha hülye vagyok, de akkor valaki magyarázza el kajakra hogy ez a szerződés konkrétan hogyan is van.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A signing bonus az garantált, de a base salary is. Nem véletlenül alap fizetés a neve.
Shawn84
Nem ezért az a neve.
DeSean 47 millás szerződést írt alá 2012-ben 15 milla garantálttal.
Add össze az összes base salaryjét egy kicsit több jön ki mint 15 milla.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Dead $ If Cut
2014: $6,000,000, akkor 10,25 nem lehet garantált. Vagy csak én nem értem 😀

ano92
Jah ez nekem is fura volt, szal utána is néztem és úgy néz ki, hogy Neked van igazad. 😀
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/desean-jackson/
Szóval, ha jól értelmezem, akkor idén 2 milla garantált (signing bonus) plusz a 250 000)
Hát ez tényleg nem sok. De egyrészről gondolom nem olyan elérhetetlenek azok a bonushatárok plusz bakker 2012-ben Ő ment bele ebbe a szerződésbe. Akkor mi a faszért írta alá, ha most már nem tetszik?
Bár igen erre elég egyszerű a válasz. Első két évben sok volt a garantált, majd utána szinte semmi (tipikus Eagles deal) és úgy volt vele, hogy ha beváltja a hozzá fűzött reményeket, akkor elkezd "sírni" a szerződése miatt, átstrukturálják és akkor megint csak kapja a garantált fizut.

De azért még közel se sír a szerződése miatt DeSean. Vagy azt a színfalak mögött teszi. 😀
Mindenesetre annak örülnék a legjobban, ha maradna és ha szar hatással is van az öltözőre ez a pályán egyáltalán ne látszódjon.Bébé
A signing bonus az garantált, de a base salary is. Nem véletlenül alap fizetés a neve.Shawn84
gm játékozok ne szopass. a base salaray nem garantált pont azért nem emgy dead moneyba ha kivágod a játékost. a garantált az a signing bonus ami viszont megy dead moneyba, a hátralevő signing bonusából adódik össze a dead money. Többet néztem szerződéseket az elmúlt hónapban mint ittam sört xD

mivel hátralevő években 2 millio midnen évben a garantáltja és 3 éve van ezért 6 millió a dead money ha most kivágja a csapat, plusz 250k minden teljesített év után. És ezért lenne 6.250.000 a dead money mivel ezt az évet teljesítette, de a többit nem fogja.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Dead $ If Cut
2014: $6,000,000, akkor 10,25 nem lehet garantált. Vagy csak én nem értem 😀

ano92
Jah ez nekem is fura volt, szal utána is néztem és úgy néz ki, hogy Neked van igazad. 😀
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/desean-jackson/
Szóval, ha jól értelmezem, akkor idén 2 milla garantált (signing bonus) plusz a 250 000)
Hát ez tényleg nem sok. De egyrészről gondolom nem olyan elérhetetlenek azok a bonushatárok plusz bakker 2012-ben Ő ment bele ebbe a szerződésbe. Akkor mi a faszért írta alá, ha most már nem tetszik?
Bár igen erre elég egyszerű a válasz. Első két évben sok volt a garantált, majd utána szinte semmi (tipikus Eagles deal) és úgy volt vele, hogy ha beváltja a hozzá fűzött reményeket, akkor elkezd "sírni" a szerződése miatt, átstrukturálják és akkor megint csak kapja a garantált fizut.

De azért még közel se sír a szerződése miatt DeSean. Vagy azt a színfalak mögött teszi. 😀
Mindenesetre annak örülnék a legjobban, ha maradna és ha szar hatással is van az öltözőre ez a pályán egyáltalán ne látszódjon.Bébé
A signing bonus az garantált, de a base salary is. Nem véletlenül alap fizetés a neve.
Van 10,5 milla alap fizuja, + 2 milla aláírási bónusz + 250000 egyéb bónusz. Így maximum a szezonban 12,75 milliót kereshet. ha meg kivágják 6,25 millió a bünti.