Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
főleg úgy, hogy egy szót nem szólt magától a srác.
ezt megint csak nem tudjuk, hogy mit szólt, hogy szólt, mikor szólt. én is csak feltételezésként hoztam fel, mert nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy spórolás miatt vágjuk ki a legjobb elkapónkat. ráadásul külön odaírtam, hogy nem kell felvenni, ez csak az én személyes véleményem. ennek az egész ügynek semmi értelme nincs kívülről nézve.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Plusz ne felejtsük el, hogy rappel is, szóval onnan is dőlni fog majd a lé. 😀
 www.youtube.com/watch?v=ePwOi2p1SQ8
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
csapat felépítésén, nem pedig a leépítésén kéne gondolkodnia a vezetőségnek is.

Bár ha most elmegy DJax és 1-2 év múlva emiatt nyerünk sb-t akkor sima, és pápá 😀

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Egyébiránt kivel nem jön ki a játékosok közül ez a srác? Kb csak spanolni látom mindenkivel.

nehogy már elkezdjük sajnálni azért, mert így is irdatlan mennyiségű, hétköznapi ember számára felfoghatatlan pénzeket keres. Ha tényleg követelte a fizuemelést a szezon után, teljesen meg tudom érteni Chipéket, hogy a tökük tele van. Nem vagyok tisztában Desean életrajzával, gyerekkorával, így azt se tudom, hogy szegénységben nőtt-e fel, de "imádom" amikor egy dollármilliókat kereső emberke elfelejti, hogy honnan jött. Tenné össze inkább a két kezét, hogy a sors kegyes volt hozzá és olyannal keresheti szarrá magát amit imád csinálni.Highlander
Ki sajnálja a pénz miatt? Ha egy milliót keresne is többet keresne, mint én a mérnöki diplomámmal 100 év alatt.
De ezt hülyeség felhozni, főleg úgy, hogy egy szót nem szólt magától a srác. Megkérdezték tőle, hogy mit gondol a szerződéséről. Egy tiszteletteljes választ adott, miszerint bizonyította, hogy top WR, szóval át lehetne struktúrálni a szerződését, nem lenne érdemtelen. A garantált pénzét tekintve pedig ez aztán minden, csak nem sírás, mégegyszer mondom, úgy, hogy nem is Ő hozta fel.

Szálljunk már le erről a több pénzt akar teóriáról, mert kizártnak tartom, hogy ennek lenne a legnagyobb jelentősége ebben a nonszensz helyzetben. Arról nem is beszélve, hogy lassacskán 150 millás capspace lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Azért azt se felejtsétek el, hogy jövőre 143M a foglalt capetek összesen és ezek szerint a vezetőségnek nem mindegy, hogy 12M-et vagy 7,5M-et szabadítana fel a jövő évi capből.Beki
Ha jövőre elküldjük ezt a négy embert: Ryans, T.Cole, Cary, James Casey 26,2 millát tudunk spórolni. Szóval a vezetőség nyugodtan szarja le azt a 4,5 millát. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nyerünk vele de ennyiért nem érdemes kibaszni szvszShawn84
Ha elküldjük, akkor nem azért fogjuk mert, spórolunk vele. Hanem mert vmi van a háttérben.Bébé
Párszor már írtam én is ezt. nem lett tőle jobb. Meg attól se, hogy Roseman nem hajlandó nyilatkozni a dologról, csak draft. Szerinte az idei draft minden poszton az elmúlt évek legjobbja. Mostantól már én is csak erre figyelek, aztán majd csak lesz valami hivatalos D-jaxről is.Shawn84
Azért azt se felejtsétek el, hogy jövőre 143M a foglalt capetek összesen és ezek szerint a vezetőségnek nem mindegy, hogy 12M-et vagy 7,5M-et szabadítana fel a jövő évi capből.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Azt nem értem, hogy Jerry Jones miért nem tradel érte. Dez-el a Pro Bowl-on is jól kijöttek. 😀
DeSean 100% h ellenünk be is tolna vmi geciséget. 😀Bébé
Láttad te a cap spaceüket? Meg Terrance Williamst játszani?
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Hulkeinstein elméletét nagyon adom, bármennyire konteó szaga is van. Ami meg D-Jax fizuját illeti: ne haragudjanak meg a Jackson fanok, nem ellenük szól, és én is szeretném ha maradna, de nehogy már elkezdjük sajnálni azért, mert így is irdatlan mennyiségű, hétköznapi ember számára felfoghatatlan pénzeket keres. Ha tényleg követelte a fizuemelést a szezon után, teljesen meg tudom érteni Chipéket, hogy a tökük tele van. Nem vagyok tisztában Desean életrajzával, gyerekkorával, így azt se tudom, hogy szegénységben nőtt-e fel, de "imádom" amikor egy dollármilliókat kereső emberke elfelejti, hogy honnan jött. Tenné össze inkább a két kezét, hogy a sors kegyes volt hozzá és olyannal keresheti szarrá magát amit imád csinálni. Az meg tényleg gyanús már, hogy miért nem vágták ki FA nyitás elején, ha tényleg meg akarnak válni tőle, szóval nem tartom hülyeségnek ezt a lélektani hadviselés dolgot. peace.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Azt nem értem, hogy Jerry Jones miért nem tradel érte. Dez-el a Pro Bowl-on is jól kijöttek. 😀
DeSean 100% h ellenünk be is tolna vmi geciséget. 😀
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
nyerünk vele de ennyiért nem érdemes kibaszni szvszShawn84
Ha elküldjük, akkor nem azért fogjuk mert, spórolunk vele. Hanem mert vmi van a háttérben.Bébé
Párszor már írtam én is ezt. nem lett tőle jobb. Meg attól se, hogy Roseman nem hajlandó nyilatkozni a dologról, csak draft. Szerinte az idei draft minden poszton az elmúlt évek legjobbja. Mostantól már én is csak erre figyelek, aztán majd csak lesz valami hivatalos D-jaxről is.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ha már ennyire belejöttünk a fizus dolgokba. 😀
Trade-nél is a dead money bent marad a cap-ben és ha június 1-je után tradeljük akkor meg 50%? Vagy vmit benéztem amikor ilyet olvastam? 😀Bébé
Tradenél elvileg a garantált tartalmat ugyanúgy vállalnotok kell.
Június 1 utáni cutnál az idei év garantáltja csak az idei cap ellen lesz dead money, az összes többi garantált tartalom csak jövő évi capnél jelentkezik dead money-ként.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha már ennyire belejöttünk a fizus dolgokba. 😀
Trade-nél is a dead money bent marad a cap-ben és ha június 1-je után tradeljük akkor meg 50%? Vagy vmit benéztem amikor ilyet olvastam? 😀
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
nyerünk vele de ennyiért nem érdemes kibaszni szvszShawn84
Ha elküldjük, akkor nem azért fogjuk mert, spórolunk vele. Hanem mert vmi van a háttérben.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ha a fizujával lenne a gond, már régen kiraktuk volna

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kikerestem. Ez van: A player's base salary is usually not guaranteed. The player only makes that money if he's on a team's roster for that particular season.
Tehát ha marad megkapja garantáltan. Ha nem akkor meg tökmindegy nekünk.Shawn84
Hát annyiban nagyon nem mind1, hogy egy cut-nál mennyi lesz a dead money.Bébé
nyerünk vele de ennyiért nem érdemes kibaszni szvsz
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kikerestem. Ez van: A player's base salary is usually not guaranteed. The player only makes that money if he's on a team's roster for that particular season.
Tehát ha marad megkapja garantáltan. Ha nem akkor meg tökmindegy nekünk.Shawn84
Hát annyiban nagyon nem mind1, hogy egy cut-nál mennyi lesz a dead money.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
erről dumálok itt. Vagyis akkor nem 250ezret kap hanem 12,5 milliót. Ezt nyüstölöm már fél órája. Idén lenen a legnagyobb a fizuja.Shawn84
Ha mindent bonusz megszerez ami benne van a szerződésében akkor igen.
Idén a garantáltja 2,25 milla és ha jól játszik meg minden, akkor kereshet 12,5 millát is. De a második összeg az csak lehet, míg az első az biztos.
Az alapfizetés az nem mind garantált.
2012-ben az alapfizetés teljes egészében garantált volt. 2013-ben 4 milla, idén pedig mindössze 250000.
A capből idén viszi el a legtöbb helyet, de az nem mind garantált. Sőt mindössze a töredéke.Bébé
Életemben nem hallottam még olyat, hogy az alapfizu, ami alap, annál kevesebbet nem kaphatsz, az ne lenne garantált. Ilyen a világon nincs.Shawn84
Base salary fogalmával itt azért vigyázni kell. Amit tutira megkap DJax az signing bonus néven futhat. Base salary nagy része akkor válik biztossá, vagyis kapja meg, ha rosteren van egy adott dátumnál. Aztán vannak workout bonusok és társai.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Van itt gond úgy látom a számokkal.

Nem olyan bonyolult ez. A cap miatt találták ki ezeket az okoskodásokat, hogy signing bonusznak hívják a fizu egy részét. Tudtommal ez úgy van, hogy ezt az aláírási pénzt egyből ki is fizetik a játékosnak, aki kap egy adag pénzt, boldog, de a cap ellen nem számít a dolog. Magyarul DeSean már megkapta korábban az idei 2 millióját is, így igazából fixen a sérülésre adott 250 000 fog neki érkezni. A többi pénzt feltételekhez kötötték a szerződésben. Ettől még alapfizunak hívják, de nem garantált. Általában az aláírási pénzen kívül sokat nem is szoktak garantálni, hogy kivághassák a játékost. Persze büntetlenül nem lehet megúszni ezt így a szerződés hosszára nézve elosztják az aláírási lét, ezért van a dead money.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kikerestem. Ez van: A player's base salary is usually not guaranteed. The player only makes that money if he's on a team's roster for that particular season.
Tehát ha marad megkapja garantáltan. Ha nem akkor meg tökmindegy nekünk.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Életemben nem hallottam még olyat, hogy az alapfizu, ami alap, annál kevesebbet nem kaphatsz, az ne lenne garantált. Ilyen a világon nincs.Shawn84
Pedig így van. Üdv az NFL-ben.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
erről dumálok itt. Vagyis akkor nem 250ezret kap hanem 12,5 milliót. Ezt nyüstölöm már fél órája. Idén lenen a legnagyobb a fizuja.Shawn84
Ha mindent bonusz megszerez ami benne van a szerződésében akkor igen.
Idén a garantáltja 2,25 milla és ha jól játszik meg minden, akkor kereshet 12,5 millát is. De a második összeg az csak lehet, míg az első az biztos.
Az alapfizetés az nem mind garantált.
2012-ben az alapfizetés teljes egészében garantált volt. 2013-ben 4 milla, idén pedig mindössze 250000.
A capből idén viszi el a legtöbb helyet, de az nem mind garantált. Sőt mindössze a töredéke.Bébé
Életemben nem hallottam még olyat, hogy az alapfizu, ami alap, annál kevesebbet nem kaphatsz, az ne lenne garantált. Ilyen a világon nincs.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Áruld el nekem akkor hogy mi az a 10,5 millió base salary. Azt minek mondod? Merthogy nem bónusz az tuti.Shawn84
Alapfizetés.Bébé
ergó az garantált. erre jön rá a 2 milliós signing bonusz = 12,5 milliót kap idén + 250000 egyéb bólusszal 12,75 lehet az idei maximális fizuja.Shawn84
nope
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
erről dumálok itt. Vagyis akkor nem 250ezret kap hanem 12,5 milliót. Ezt nyüstölöm már fél órája. Idén lenen a legnagyobb a fizuja.Shawn84
Ha mindent bonusz megszerez ami benne van a szerződésében akkor igen.
Idén a garantáltja 2,25 milla és ha jól játszik meg minden, akkor kereshet 12,5 millát is. De a második összeg az csak lehet, míg az első az biztos.
Az alapfizetés az nem mind garantált.
2012-ben az alapfizetés teljes egészében garantált volt. 2013-ben 4 milla, idén pedig mindössze 250000.
A capből idén viszi el a legtöbb helyet, de az nem mind garantált. Sőt mindössze a töredéke.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
...Hulkeinstein
fasza konteó, bárcsak igazad lenne 😀

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ennyit a szegénységről 😀  instagram.com/p/l3XuRVONqQ/