Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most mi a probléma?
Sanchez tökéletes Eli imitátor, így Chip könnyebben feltudja térképezni Elisha csodálatos játékát...a Giants meg azért jelentkezett be érte, hogy megakadályozzák ezt.
Egyszerű ez, mint az 1*1.... 😀

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha komoly akkor bocsánat de kezd aktuálissá válni nálam az avataromban lévő felirat. Ez kezd rémálom lenni.................................................dande
Én nem látom hogy lenne avatarod.Shawn84
Jó bocs ha lenne avatarom, az a fölötti rész, az adatokban, a név alatt értitek na 😀

Sanchez meg a Bébé által felsorolt helyek bármelyikén tökéletes lesz 😛
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sanchez azért agyilag nem zokni, még ha játszani nem is tud, biztos kurva sokat tudna tanítani folesnak, már azért megérné, attól függetlenül nem muszáj pályát látnia. eaglesmcnabb
őőő... szarkazmus? 😀

Nah de komolyra fordítva a szót. Szezon közben csak Eagles meccseket nézek, szóval Sanchez játékával kapcsolatban, csak a gif-ek vannak meg, ahol nem tűnt vmi jónak. 😀
Szóval valami pozitívumot azért fel lehet vele hozni? Fejben érti a játékot vagy vmi?

Azért még nem biztos a deal:
"Eagles have "edge" to sign Mark Sanchez, but "not a lock." Browns, Rams& Titans have also expressed real interest."
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ha nagyon olcsó lesz nem rossz igazolás, csak nekem most ez kezd kicsit kapkodónak tűnni. Pedig az FA milyen jó is volt eddig. Mondjuk Colt McCoyt jobban bírnám.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Sanchez azért agyilag nem zokni, még ha játszani nem is tud, biztos kurva sokat tudna tanítani folesnak, már azért megérné, attól függetlenül nem muszáj pályát látnia.

Ne csináljátok ezt a megutálom a csapatot dolgot. Eltradeltük Donovant, majd az örök kedvenc Westbrook is távozott. Utáltam is Shadyt érte, mert szerintem benne volt még 2 szezon a legmagasabb szinten. Aztán ez az utálat kb az első meccsig tartott, rájöttem hogy Istenkirály a srác 😊 (igaz, hozhat bármilyen számokat a szememben sosem lesz olyan játékos mint B-West36)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ha komoly akkor bocsánat de kezd aktuálissá válni nálam az avataromban lévő felirat. Ez kezd rémálom lenni.................................................dande
Én nem látom hogy lenne avatarod.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ami el nem tudtam volna képzelni: hajrá Giants 😀 😛

Ian Rapoport ‏@RapSheet 10 min

The #Eagles won't be alone in pursuit of Mark Sanchez, as others including the #Giants should be in the mix. Will be healthy for OTAs.dande
Két mínusz az egy plusz alapon végül is lehet h jól járnak vele. 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami el nem tudtam volna képzelni: hajrá Giants 😀 😛

Ian Rapoport ‏@RapSheet 10 min

The #Eagles won't be alone in pursuit of Mark Sanchez, as others including the #Giants should be in the mix. Will be healthy for OTAs.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Legalább kiderül, hogy Barkley hol áll. Mert ha Sanchez kiszorítja, akkor offolhatjuk is. 😀
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sanchez tenyere nagyobb, mint Foles-é szóval ezen az igazoláson nem kell meglepődni. 😀
 nflcombineresults.com/playerpage.php?i=8346
Ha valóban ekkora a tenyere az tényleg kibaszott nagy. 😀Bébé
De hiszen Foles-é a nagyobb a linked szerint 😊Rataxes
Jah rosszul emlékeztem 😀
Azt hittem, hogy Folesnak egy kicsit kisebb. A lényeg h így is átlag feletti.

És, hogy honnan is jön ez az egész tenyér dolog. (6. oldal, de az egészet érdemes elolvasni)
 fishduck.com/wp-content/uploads/2012/07/Chip-complete.pdf
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Én nem csak biznisz oldalról szoktam szurkolóként figyelni. Romo is tökéletes backup lenne, még a lehet a saját centerét se fejeli seggbe, mégis utálnám itt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha komoly akkor bocsánat de kezd aktuálissá válni nálam az avataromban lévő felirat. Ez kezd rémálom lenni.................................................
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Most miért, kezdőként tényleg leszerepelt, de cserének simán jó... Raádásul igazi ikonikus alakja a sportnak 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Nah, csak menni fog megutáltatni a csapatot.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 19 mp

And @mortreport is reporting that, pending a physical, former Jets QB Mark Sanchez is expected to sign with the Eagles.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Sanchez tenyere nagyobb, mint Foles-é szóval ezen az igazoláson nem kell meglepődni. 😀
 nflcombineresults.com/playerpage.php?i=8346
Ha valóban ekkora a tenyere az tényleg kibaszott nagy. 😀Bébé
De hiszen Foles-é a nagyobb a linked szerint 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
@dreamteam

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sanchez tenyere nagyobb, mint Foles-é szóval ezen az igazoláson nem kell meglepődni. 😀
 nflcombineresults.com/playerpage.php?i=8346
Ha valóban ekkora a tenyere az tényleg kibaszott nagy. 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Megvenni/elcserélni nem fogjuk, tekintettel arra hogy Sancho szabadügynök jelen pillanatban...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
MIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN??????????????????????
több mint 10 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nagyon úgy tűnik, hogy megvesszük Sanchezt, csak tudnám miért 😀 😀 Ez a D-Jax-Sanchez csere nagyon nem jó 😕
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Jaaj csak azt ne... Nem tudok szabadulni ettől a szerencsétlentől.
Bár mondjuk lehet hogy csere QB-nak jó lesz, legalább van tapasztalata... Csak ne kelljen pályára lépni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Sancho baby? 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/3/24/5542582/mark-sanchez-eagles-rumor-destination-chris-mortensen
James Caseyvel küzdhetne a vész-QB posztért. 😀Bébé
nemá...beszabna

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sancho baby? 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/3/24/5542582/mark-sanchez-eagles-rumor-destination-chris-mortensen
James Caseyvel küzdhetne a vész-QB posztért. 😀