Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Vick éppen akkor volt jó amikor hagytuk ficánkolni. Ha visszafogjuk hogy mégpedig maradjon a zsebben abból jó nem igen fog kisülni.
Hagyjuk csak őt játszani, ha lesérül hát lesérül. Inkább mint hogy szar legyen.eaglesmcnabb
Na most én két hsz-el lejjebb nem zsír ugyanezt írtam?
Eazzy
nem.
Amúgy gáz ha hasonló véleményen vagyunk? 😊 mert akkor legközelebb csak akkor írok hsz-t ha senkivel se értek egyet.eaglesmcnabb
Ja nem azért, csak most elolvastam az enyémet, meg a tiedet, és úgy tűnt, mintha úgy írtad volna a dolgot, mint ha nem éppen előtted írtam volna hasonlóan, hogy hagyjuk Vicket, mert úgy jó ha nem korlátozzuk, és komolyan kérdeztem, hogy amit én írtam az félreértelmezhető volt-e? Tehát nem megrovásból, hanem komolyan kérdeztem, hogy én nem ezt írtam?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Vick éppen akkor volt jó amikor hagytuk ficánkolni. Ha visszafogjuk hogy mégpedig maradjon a zsebben abból jó nem igen fog kisülni.
Hagyjuk csak őt játszani, ha lesérül hát lesérül. Inkább mint hogy szar legyen.eaglesmcnabb
Na most én két hsz-el lejjebb nem zsír ugyanezt írtam?
Eazzy
nem.
Amúgy gáz ha hasonló véleményen vagyunk? 😊 mert akkor legközelebb csak akkor írok hsz-t ha senkivel se értek egyet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Vick éppen akkor volt jó amikor hagytuk ficánkolni. Ha visszafogjuk hogy mégpedig maradjon a zsebben abból jó nem igen fog kisülni.
Hagyjuk csak őt játszani, ha lesérül hát lesérül. Inkább mint hogy szar legyen.eaglesmcnabb
Na most én két hsz-el lejjebb nem zsír ugyanezt írtam?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jófejek vagytok köszönöm nem ezért írtam bár ha tudom lehet írok 15-t 😉

A Clevland meccsel, kapcsolatban tipikusan az a meccs amiből hasznosan nem feltétlenül tudunk kijönni. Ha nyerünk az kötelező és annyit mondhatunk csak még mindig nem igazán tudunk meg mindent az állapotokról, mert az igazi felmérő a Ravens meccs lesz (bocs minden Browns érzelműtől a realitást próbálom most nézni). Aztán meg ha buknánk ami tőlünk nem idegen ilyen meccseken az meg nagyon visszavetne minket. Úgyhogy nyerjünk mindenképp vhogy akár egy ponttal lehetőleg sérülés nélkül, aztán a Holllók ellen meglátjuk.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
The #Eagles signed OL Matt Reynolds, Dallas' brother, to the practice squad, giving them the maximum of eight.

Jó szezonjuk van a Reynolds-éknak.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vick éppen akkor volt jó amikor hagytuk ficánkolni. Ha visszafogjuk hogy mégpedig maradjon a zsebben abból jó nem igen fog kisülni.
Hagyjuk csak őt játszani, ha lesérül hát lesérül. Inkább mint hogy szar legyen.eaglesmcnabb
+1
Tavaly látni lehetett, hogy próbálják zsebben tartani, de vagy a fal volt előtte szar vagy Ő nem nagyon érezte ezt a dolgot. Tényleg hagyni kell ficánkolni, de ebben nagyon benne van a sérülésveszély.....sztem még vadásznak is rá. 😉 Az lenne az ideális ha zsebből irányítana, de jól mérné fel(és gyorsan) a helyzetet és ha kell futna ameddig csak lehet.(ehhez viszont bombabiztos fal kell)Greengo
Tavaly első meccsünkön mi igencsak vadásztunk rá, néha alattomosan is elkaptuk őt. Nem is bírta végig. De azt a meccset Tebow se fordította volna meg 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
😊

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
OFF

Igen köszönöm ValentinX-nek visszatértem igaz, hogy így 5 likeot vesztettem de kit érdekel 😛

ONdande
legyen jó napod😉

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF

Igen köszönöm ValentinX-nek visszatértem igaz, hogy így 5 likeot vesztettem de kit érdekel 😛

ON
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
akkor cut Janek
nyilván ez a megoldás. gondolom brees-t is elküldi a saints ugyanezen okból kifolyólag.
vicknek meg tök8 mekkora, úgyse marad a zsebben

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
deee 290
Na már azt hittem mindenkibe belé fagyasztottam a szót annyi ideig nem reagált senki szerencsére nem így lett 😛 Meglátjuk az idő mindenre választ ad igazából nekem tök mindegy kivel akár QB nélkül is de nyerjünk gyűrűt egyszer az életben azt csókolom.

Hansonnak sok sikert a Raidersben, Boykinnak meg nálunk😀 ha már többek között miatta raktuk ki.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
akkor cut

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem gondoljátok,hogy Vick alacsony a mi Oline mögött?Janek
Mindegyik OLinehoz alacsony.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Nem gondoljátok,hogy Vick alacsony a mi Oline mögött?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Vick éppen akkor volt jó amikor hagytuk ficánkolni. Ha visszafogjuk hogy mégpedig maradjon a zsebben abból jó nem igen fog kisülni.
Hagyjuk csak őt játszani, ha lesérül hát lesérül. Inkább mint hogy szar legyen.eaglesmcnabb
+1
Tavaly látni lehetett, hogy próbálják zsebben tartani, de vagy a fal volt előtte szar vagy Ő nem nagyon érezte ezt a dolgot. Tényleg hagyni kell ficánkolni, de ebben nagyon benne van a sérülésveszély.....sztem még vadásznak is rá. 😉 Az lenne az ideális ha zsebből irányítana, de jól mérné fel(és gyorsan) a helyzetet és ha kell futna ameddig csak lehet.(ehhez viszont bombabiztos fal kell)Greengo
akkor szar csapatnál van 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
nem buták

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Joselio Hansont vitte a Raiders:
Raiders signed CB Joselio Hanson, formerly of the Eagles.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Az a baj Vickkel hogy bevállal olyan ütközéseket amit nem kéne... Megfut 20-30 yardot aztán még plusz 2 yardért kockáztatja az egészségét/szezont ahelyett hogy becsúszna szépen ahogy Obama is mondta 😊Rataxes
ott a pont

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Az a baj Vickkel hogy bevállal olyan ütközéseket amit nem kéne... Megfut 20-30 yardot aztán még plusz 2 yardért kockáztatja az egészségét/szezont ahelyett hogy becsúszna szépen ahogy Obama is mondta 😊 (szerk.: pl. a Mustaine által említett sérülés is szépen kiküszöbölhető lett volna egy időben kivitelezett slide-dal)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Vick éppen akkor volt jó amikor hagytuk ficánkolni. Ha visszafogjuk hogy mégpedig maradjon a zsebben abból jó nem igen fog kisülni.
Hagyjuk csak őt játszani, ha lesérül hát lesérül. Inkább mint hogy szar legyen.eaglesmcnabb
Tegyük hozzá mindig a zsebben sérül meg 😀 Vagy azért mert sokáig tartja a labdát , életben akarja tartani a játékot.Petikievak01
mindig a zsebben sérül meg? pl a 'skins ellen 2010-ben egy futás és dive után tört el a bordája. több sérülése volt belőle, hogy hülye volt, és nem fogta fel, hogy jó, ha csúszik egyet előre, nem diveol egy kurvanagyot hogy bezúzzák a lb-k meg a safetyk.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Vick éppen akkor volt jó amikor hagytuk ficánkolni. Ha visszafogjuk hogy mégpedig maradjon a zsebben abból jó nem igen fog kisülni.
Hagyjuk csak őt játszani, ha lesérül hát lesérül. Inkább mint hogy szar legyen.eaglesmcnabb
+1
Tavaly látni lehetett, hogy próbálják zsebben tartani, de vagy a fal volt előtte szar vagy Ő nem nagyon érezte ezt a dolgot. Tényleg hagyni kell ficánkolni, de ebben nagyon benne van a sérülésveszély.....sztem még vadásznak is rá. 😉 Az lenne az ideális ha zsebből irányítana, de jól mérné fel(és gyorsan) a helyzetet és ha kell futna ameddig csak lehet.(ehhez viszont bombabiztos fal kell)Greengo
Magyarul az lenne a legjobb ha Donovan McNabb irányítana. persze a 6-7 évvel ezelőtti.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Vick éppen akkor volt jó amikor hagytuk ficánkolni. Ha visszafogjuk hogy mégpedig maradjon a zsebben abból jó nem igen fog kisülni.
Hagyjuk csak őt játszani, ha lesérül hát lesérül. Inkább mint hogy szar legyen.eaglesmcnabb
+1
Tavaly látni lehetett, hogy próbálják zsebben tartani, de vagy a fal volt előtte szar vagy Ő nem nagyon érezte ezt a dolgot. Tényleg hagyni kell ficánkolni, de ebben nagyon benne van a sérülésveszély.....sztem még vadásznak is rá. 😉 Az lenne az ideális ha zsebből irányítana, de jól mérné fel(és gyorsan) a helyzetet és ha kell futna ameddig csak lehet.(ehhez viszont bombabiztos fal kell)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Vick éppen akkor volt jó amikor hagytuk ficánkolni. Ha visszafogjuk hogy mégpedig maradjon a zsebben abból jó nem igen fog kisülni.
Hagyjuk csak őt játszani, ha lesérül hát lesérül. Inkább mint hogy szar legyen.eaglesmcnabb
Tegyük hozzá mindig a zsebben sérül meg 😀 Vagy azért mert sokáig tartja a labdát , életben akarja tartani a játékot.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Vick éppen akkor volt jó amikor hagytuk ficánkolni. Ha visszafogjuk hogy mégpedig maradjon a zsebben abból jó nem igen fog kisülni.
Hagyjuk csak őt játszani, ha lesérül hát lesérül. Inkább mint hogy szar legyen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Vick azért sokkal jobban dolgozik a zsebből, mint Atlantában. Futni se fut már annyit, mint régen, bár a sérülései se ezekből szoktak jönni. Amúgy passz tekintetében a tavalyi éve se volt olyan szörnyű, eladott labdák is szerencsétlenségekből (pl. megpattanó labdák) jöttek többnyire. Előző szezon sokkal inkább múlt a védelem balfaszságain, de ebben meg úgy érzem előrébb léptünk. Én nem bánom ha Vick ki is hagyna pár meccset az alapszakaszból (legjobb lenne ha csak a 17. héten 😛), a lényeg legyen meg a playoff és majd ott lesz szükség tőle, abban a pár hétben arra a bizonyos MVP formára!
A jövő meg nyilván nem az övé már, 1-2 szezon lehet még benne és persze fasza lenne ha már meg is találtuk volna az utódát Foles személyében, de idén Vick még bőven az átlag feletti QB, én bízom benne, hogy tud bizonyítani.marci88
Ezért most te lettél a legjobb barátom 😀😀