Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Én tökre megvagyok elégedve a kezdő rosterrel , én is dixont küldtem volna el , kafkát meg utáltam , örülök hogy elment 😀 Erre ki is bontottam egy pezsgőt az egyik haverommal.Gilyardot sajnálom 6. Wrként simán felkellett volna férnie . Mcnutt meg csalódás volt minden szempontból , ezért egy 6. körös cetli túl sok volt.Petikievak01
Azért azt megünnepelni hogy Kafkát elküldték, az nagyon nem szép ám.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Én tökre megvagyok elégedve a kezdő rosterrel , én is dixont küldtem volna el , kafkát meg utáltam , örülök hogy elment 😀 Erre ki is bontottam egy pezsgőt az egyik haverommal.Gilyardot sajnálom 6. Wrként simán felkellett volna férnie . Mcnutt meg csalódás volt minden szempontból , ezért egy 6. körös cetli túl sok volt.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sziasztok
Tudnátok némi infóval szolgálni LB Keenan Clayton-ról?
Mit lehet róla tudni?Az elő szezon meccseken milyen játékot mutatott?
Előre is kösziCubehead
Ha 2-gap-be került ahol aránylag ritkán fog OLmanekkel találkozni akkor többx pályára kerülhet.
De nálunk a Wide9-ba nagyon kijött a futás elleni hiányossága.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Köszi a választ Bleeding Green
Nálunk inkább depth végett kell valamint ST játékosnak s ahogy írtad az fekszik neki szóval meglátjuk majd.



több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Sziasztok
Tudnátok némi infóval szolgálni LB Keenan Clayton-ról?
Mit lehet róla tudni?Az elő szezon meccseken milyen játékot mutatott?
Előre is kösziCubehead
Passz ellen használható, safetyből konvertált LB. Futás ellen vannak gondjai a boxban, ebben nem tudott igazán fejlődni, ezért is kellett mennie végül. Meg lehetne próbálni visszatenni safetybe (csak 229 font), mivel akkor játszik jobban, ha van területe. Jó spec. teamer.

Előszezonban nem tűnt ki, azt csinálta amit eddig, passz ellen elfogadható, futás ellen hullámzó játék.


több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Sziasztok
Tudnátok némi infóval szolgálni LB Keenan Clayton-ról?
Mit lehet róla tudni?Az elő szezon meccseken milyen játékot mutatott?
Előre is köszi



több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
optimista egy kicsit 😊

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Akkor jobb mint McNutt?Janek
Mondjuk az szerintem nem olyan nehéz. Ha magasabb lennék és erősebb, meg gyorsabb, akkor én is lennék olyan jó, mint McNutt... 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
The #Eagles signed WR BJ Cunningham (6-1, 211) to PS.
Az idei drafton 6. körben vitte el a Dolphins. Senior évében 79 elkapás, 1306 yard és 12 TD állt a neve mellett. Az ügynöke elmondása szerint már a drafton nagyon meg akartuk szerezni.


Chad Hall:
"I love the #eagles and incredible fans! Thank you for ... support! At this time I need to explore my options w other teams.”
Bébé
Én bírom a gyereket. Elkapás után elég jó, nehezen lehet szerelni.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor jobb mint McNutt?

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
The #Eagles signed WR BJ Cunningham (6-1, 211) to PS.
Az idei drafton 6. körben vitte el a Dolphins. Senior évében 79 elkapás, 1306 yard és 12 TD állt a neve mellett. Az ügynöke elmondása szerint már a drafton nagyon meg akartuk szerezni.


Chad Hall:
"I love the #eagles and incredible fans! Thank you for ... support! At this time I need to explore my options w other teams.”
több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Sejtették ám Rosemanék, hogy kapósak lesznek a játékosaink csodálom, hogy Gilrayd-ra még nem csapott le senki. Nem véletlen, hogy Polkot is itt tartottuk ahogy mondta is a GM. Persze ez is kétélű mert egyik rendszer ilyen a másik olyan de lehet próbálkozni.

Zsojti lehet a szerkesztés módot használni akkor nem kell két hozzászólás egymás után ha eszedbe jut még valami. Csak úgy érdekességképpen és köszi 😛 😉deee
ahham 😊 kösszi
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
McNutt, Rau, Ford, Igwenagu, és Chase Beeler center ment eddig PS-ba. Beeler új arc, Stanford centere volt, 49ersnél volt eddig 1 évet UDFA-ként.


több mint 11 éve
deee 290
Sejtették ám Rosemanék, hogy kapósak lesznek a játékosaink csodálom, hogy Gilrayd-ra még nem csapott le senki. Nem véletlen, hogy Polkot is itt tartottuk ahogy mondta is a GM. Persze ez is kétélű mert egyik rendszer ilyen a másik olyan de lehet próbálkozni.

Zsojti lehet a szerkesztés módot használni akkor nem kell két hozzászólás egymás után ha eszedbe jut még valami. Csak úgy érdekességképpen és köszi 😛 😉
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Na akkor sokan nem jönnek vissza PS-be. Lehet Reid kicsit pofára esik majd.
több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Reports from around the league indicate that former Eagles including tight end Brett Brackett (Jaguars), linebacker Keenan Clayton (Raiders), offensive tackle D.J. Jones (Giants) and guard Julian Vandervelde (Bucs) have been claimed off waivers by other teams.zsojti
csak úgy érdekességképpen
több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Reports from around the league indicate that former Eagles including tight end Brett Brackett (Jaguars), linebacker Keenan Clayton (Raiders), offensive tackle D.J. Jones (Giants) and guard Julian Vandervelde (Bucs) have been claimed off waivers by other teams.
több mint 11 éve
deee 290
Püff neki na mert most ő mondjuk jobb mint esetleg Washington???
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
TEAM NEWS: Eagles today announced they have claimed rookie T/G Nate Menkin off waivers from the Houston Texans and released CB Trevard Lindley.
több mint 11 éve
deee 290
Dawkins Eagle-ként vonul(t) vissza.remélem ezután a szezon után.és akkor a S pozició megoldva 😊sümegphillyfan
Szép lenne de erre sajna nincs esély...
több mint 11 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Dawkins Eagle-ként vonul(t) vissza.remélem ezután a szezon után.és akkor a S pozició megoldva 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Az 53as rosterrel kapcsolatban:
- Kafka elküldése meglepett. De reméljük, hogy nem fog számítani, hogy Kafka vagy Edwards a 3.QB.
- Dixon elküldése benne volt simán, de azért egy conditional picket jó lett volna kapni érte. Ha 2gap-be kerül akkor hozni fogja a 2010-es formáját.
- Hanson-t sajnálom, de akkor legalább Boykin nagyon meggyőzte Reid-éket, ami jó jel.
- Az, hogy Lindley-t tartottuk meg Dixon, Gilyard vagy egy belső falember helyett az is meglepő volt, de gondolom remélik, hogy majd a PS-be lecsúszik pl Vandervelde vagy vki.
- Akit sajnálok az P.Thomas. Nagyon örülnék, ha PS-be vissza tudnánk hozni.
- Jah és Tapp megtartása pozitívum számomra. Mindig bírtam a gyereket. Bébé
a S posztot nem igazán értem: thomasról jókat lehetett hallani, erre meg itt ez a sims gyerek a maga 5-9 méretével...

lindley-ből még mindig nem ocsudtam fel..., de én még várok valami mozgást, úgy jó szurkolóként 😊 zsojti
Nem láttam még játszani ezt a Sims gyereket, de sztem Ő lesz az aki PS-be megy és Thomas aki beférhet(vagy mind2 PS). 3 safety nagyon kevés és ha belegondolunk az a 3 csak 2 mert Jarrett eddig nagy homály. Vminek történnie kell még tényleg.

Na meg ahogy nézem Colt Anderson is visszatérőben.Greengo
Lindley meg Hughes nem hiszem hogy sokáig maradna rosteren. Érdekes ez az egész. Thomast én is mindenképp megtartanám. Van benne lehetőség. Már most nyomja Jarrett szinten, vagy még jobban.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Az 53as rosterrel kapcsolatban:
- Kafka elküldése meglepett. De reméljük, hogy nem fog számítani, hogy Kafka vagy Edwards a 3.QB.
- Dixon elküldése benne volt simán, de azért egy conditional picket jó lett volna kapni érte. Ha 2gap-be kerül akkor hozni fogja a 2010-es formáját.
- Hanson-t sajnálom, de akkor legalább Boykin nagyon meggyőzte Reid-éket, ami jó jel.
- Az, hogy Lindley-t tartottuk meg Dixon, Gilyard vagy egy belső falember helyett az is meglepő volt, de gondolom remélik, hogy majd a PS-be lecsúszik pl Vandervelde vagy vki.
- Akit sajnálok az P.Thomas. Nagyon örülnék, ha PS-be vissza tudnánk hozni.
- Jah és Tapp megtartása pozitívum számomra. Mindig bírtam a gyereket. Bébé
a S posztot nem igazán értem: thomasról jókat lehetett hallani, erre meg itt ez a sims gyerek a maga 5-9 méretével...

lindley-ből még mindig nem ocsudtam fel..., de én még várok valami mozgást, úgy jó szurkolóként 😊 zsojti
Nem láttam még játszani ezt a Sims gyereket, de sztem Ő lesz az aki PS-be megy és Thomas aki beférhet(vagy mind2 PS). 3 safety nagyon kevés és ha belegondolunk az a 3 csak 2 mert Jarrett eddig nagy homály. Vminek történnie kell még tényleg.

Na meg ahogy nézem Colt Anderson is visszatérőben.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Howie Roseman szavait igyátok:

 philly.blog.hu/2012/09/01/interju_howie_roseman_916#more4746075

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Tapp belement a fizetéscsökkentésbe, így lehet hogy végleg maradhat, viszont így könnyebb lesz tradelni is.

A 4-emberes DT sor kicsit rövidnek tűnik. Meccsen nem gond, mert Graham és Tapp is be tud szállni a DT rotációba, ha kell, de ha sérülés lesz már vékony a 3 ember. Ogbu remélem megy a PS-be.