Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egy kis meglepi mára: Temple - Villanova, Mayor's Cup beharangozó
 philly.blog.hu/2012/08/31/ncaa_beharangozo_extra_mayor_s_cup_villanova_wildcats_temple_owls#more4744092


több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Vick egészséges? Nem láttam játszani mostanság...Tocy
Te a versedet írjad, ne ilyeneken gondolkozz 😀
Egyébként óvjuk, mint a hímes tojást, bár az az én bajom ezzel, hogy pont nem a passzjátéka miatt annyira különleges ő, hanem a menekülései miatt, 2010-ben is azért volt főként MVP kaliber, bár akkor meglepően jól is passzolt. Szóval nah, szerintem Vickből, akármennyire is bírom, sehogy sem jövünk ki jól. Ha hagyjuk mászkálni, akkor 10-12 meccset fog játszani, de azokon lesz pár csoda play, vagy óvjuk, és akkor meg előbb utóbb kijön, hogy nem valami penge a zsebben...na de reméljük, hogy nem lesz gond, azért ezerszer inkább ő kezdjen, mint bárki a padról.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
A Végső rostert mikor hírdetik ki?

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Most jut eszembe hogy Bébé mondta , hogy mingi 4-0ra vágyik csak sose sikerül 😀 Na mind1 , egész jó kis preseason volt. Graham játéka nagyon tetszett , sőt Coxé is nagyon bejött , leszámítva azt a csúnya szabálytalanságot ami elvette DRc Int-jét. Amúgy gilyard nem kerül rosterre szerintem . A védelemmel kapcsolatban pedig awesome. A legkevesebb yardot engedtük a preseasonban , és bár mindenki hangot adott a nem megelégedetségének, azonban sntem Drc eléggé elmebetegül nyomja , jó pár pass deflectiont lehetett látni tőle és egy szép interceptiont is. Szóval nekem tetszett.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Akkor Jordan lesz a kezdőn ?Janek
Jahjah.
Clayton sorsára kíváncsi leszek. A végén még felküzdi magát a rosterre Rolle kárára. (Legalábbis nagyon remélem, hogy Casey nem kerül el a csapattól.)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
P.Willisért mehet mindkettő 😊

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah végre 4-0-ás preseasonunk van. 😀 Ilyet se éltem még át fanként. (Legutóbb 1995-ben volt ilyen.)

Trade-ekre nagyon kíváncsi leszek:
"49ers, Eagles and Saints should each have a good shot at landing a pick for one of their running backs."
Több helyen olvasni, hogy a fanok inkább Dion-t tradelnék el, mint Polk-ot.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Az durva hogy a 3. számú DL is 6 sacket nyomott a meccsen. Curry kezd belejönni. Gilyard meg nagyon belehúzott. Szerintem Cooper helyett most ő be fog kerülni, aztán van pár meccse hogy bizonyíthasson. Damaris tuti rosteres. Rolle is igyekezett, de majd szezon közben tud jobban harcolni kezdőért. Chaneyvel meg mi van?Shawn84
Akkor Jordan lesz a kezdőn ?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem én voltam. Nem nagyon érdekelnek az eredmények preseasonban inkább a teljesítményekre figyelek. 😊 Bár ez a 4-0 most érdekes. A nagy örömködésben azért meg kell említeni, hogy Henery megint hibázott. Most ha jól emlékszem 38 yardról. Remélem még gyorsan átmossák az agyát és szezonban mindent berúg.Greengo
nyugi, a szezonban csak extra pontokat kell lövöldözzön 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
deee 290
Fogjuk rá, a Pats ellen ugye az első driveban megsérült azóta nem erőltetjük de a Browns ellen már ő kezd aztán hogy meddig játszik...
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Vick egészséges? Nem láttam játszani mostanság...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Az durva hogy a 3. számú DL is 6 sacket nyomott a meccsen. Curry kezd belejönni. Gilyard meg nagyon belehúzott. Szerintem Cooper helyett most ő be fog kerülni, aztán van pár meccse hogy bizonyíthasson. Damaris tuti rosteres. Rolle is igyekezett, de majd szezon közben tud jobban harcolni kezdőért. Chaneyvel meg mi van?
több mint 11 éve
deee 290
No hát érdekes egy előszezon volt annyi szent. Minket altattak vagy mi magunkat hogy ilyen eredményekkel jöttünk ki nem tudom de az biztos hogy támadó oldalon QB WR és RB sőt esetleg TE posztokon úgy tűnik igen kellemes gondjaink vannak, a védelemből talán a Dline oldalán, de azért örültem volna ha a sec.ben is hasonló problémáknak néznék elébe.
Arról van már vmi hír, hogy a Cards bejelentkezett vmelyik irányítónkért 😛?
Igen előszezon bla bla lba, de azért jobb így látni a meccseket mintha teljesen fogalmatlan reménytelen játékkal idegesítettük volna magunkat majd megtesszük az alapszakaszban 😀.
A hét órás kezdések nekem nagyon nem jók nehezen fogom tudni nézni őket vagy csak fél szemmel a család még fent van és a bye-weekig bizony négy ilyen meccsünk van. Úgyhogy ezért is éltem most ki meccsnézésben magam. Kíváncsi vagyok mi lesz ki marad ki megy bízom benne nem lőttük el az összes puskaporunkat.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
aztán jön a pofára esés

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Nem én voltam. Nem nagyon érdekelnek az eredmények preseasonban inkább a teljesítményekre figyelek. 😊 Bár ez a 4-0 most érdekes. A nagy örömködésben azért meg kell említeni, hogy Henery megint hibázott. Most ha jól emlékszem 38 yardról. Remélem még gyorsan átmossák az agyát és szezonban mindent berúg.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Asszem greengo mondta hogy mindig azt várja hogy 4-0s lessz a preseason meccseink aránya , de sosem sikerül?

több mint 11 éve
deee 290
A srácoknak idén Reidért is harcolniuk kell mondjuk ezt sejtettük, hogy így lesz:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cnjxhmrhmxp17emuaexm
Andy Reid needs better than 8-8 to keep job, Lurie says
Philadelphia Eagles owner Jeffrey Lurie threw down the gauntlet Thursday. Either the Eagles substantially improve or coach Andy Reid won't be back in 2012.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ahogy írtam én ma szeretném végig nézni nem tudom meddig bírom majd végül. Tebow miatt is kíváncsi vagyok kap e szerepet. Ha jól olvastam vhol már RB-ként is pedzegetik használni ami nem elvetélt dolog szvsz.deee
McElroy lesz a kezdő QB, hogy Tebow kap-e szerepet, mint RB? Passz.
Beki
nem úgy volt hogy a kezdő QB-k nem kezdenek 4. héten? Akkor miért McElroy kezd nálatok? 😛 😀
eaglesmcnabb
Sexy Rexy titkos hadművelete. 😀
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ahogy írtam én ma szeretném végig nézni nem tudom meddig bírom majd végül. Tebow miatt is kíváncsi vagyok kap e szerepet. Ha jól olvastam vhol már RB-ként is pedzegetik használni ami nem elvetélt dolog szvsz.deee
McElroy lesz a kezdő QB, hogy Tebow kap-e szerepet, mint RB? Passz.
Beki
nem úgy volt hogy a kezdő QB-k nem kezdenek 4. héten? Akkor miért McElroy kezd nálatok? 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ahogy írtam én ma szeretném végig nézni nem tudom meddig bírom majd végül. Tebow miatt is kíváncsi vagyok kap e szerepet. Ha jól olvastam vhol már RB-ként is pedzegetik használni ami nem elvetélt dolog szvsz.deee
McElroy lesz a kezdő QB, hogy Tebow kap-e szerepet, mint RB? Passz.
több mint 11 éve
deee 290
Látom nincs akkora gyülekezet nálatok sem preseason meccs alatt, így gondoltam beírok ide is. 😊
Remélem azért az 1. TD-nk engeditek h megszerezzük. 😊Beki
Nyugi mi erre a legjobb alanyok vagyunk sztem Ryan.k is tudták ezt ezért is egyeztek meg velünk, mi tuti összehozunk nektek egyet ha nem kettőt 😛
több mint 11 éve
deee 290
Ahogy írtam én ma szeretném végig nézni nem tudom meddig bírom majd végül. Tebow miatt is kíváncsi vagyok kap e szerepet. Ha jól olvastam vhol már RB-ként is pedzegetik használni ami nem elvetélt dolog szvsz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Látom nincs akkora gyülekezet nálatok sem preseason meccs alatt, így gondoltam beírok ide is. 😊
Remélem azért az 1. TD-nk engeditek h megszerezzük. 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Én leszek egy darabig.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ma este valaki?