Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Azért 2 LB-t nem szokás elcserélni egy olyanért akiről tudjuk, hogy kivágjuk. Ráadásul Fukou nem annyira rossz játékos. Shawn84
Igen, csak egyikőjük se fért volna rosterre nálunk. Így meg feltehetőleg kapunk egy 7. körös pick-et.
Lloyd teljesen esélytelen lett volna bármire. Fokou pedig OLB, szal ki kellett volna szorítania Clayon-t vagy azt a Jordan-t, aki tavaly kiszorította Őt a kezdőből (és nem mellesleg idén is jól játszik).
Szal simán jó trade volt ez. Mint amikor Charles Scott-ot rásóztuk a Cardsra J. Calvin-ért. 😀Bébé
Az nem Wells volt?
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Azért 2 LB-t nem szokás elcserélni egy olyanért akiről tudjuk, hogy kivágjuk. Ráadásul Fukou nem annyira rossz játékos. Shawn84
Igen, csak egyikőjük se fért volna rosterre nálunk. Így meg feltehetőleg kapunk egy 7. körös pick-et.
Lloyd teljesen esélytelen lett volna bármire. Fokou pedig OLB, szal ki kellett volna szorítania Clayon-t vagy azt a Jordan-t, aki tavaly kiszorította Őt a kezdőből (és nem mellesleg idén is jól játszik).
Szal simán jó trade volt ez. Mint amikor Charles Scott-ot rásóztuk a Cardsra J. Calvin-ért. 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Cliff Harris cut. Bébé
Sajnálom nagyon. Pedig azt hittem PS-ben megtartjuk a srácot. Kell még neki idő, hogy fizikailag is fejlődjön, de azért jó kis playmaker lehetett volna.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
a cb kevin thomas nem az a gyerek volt akit cseréltünk 2 lb-re?
tőle kicsit többet vártam volna...zsojti
szerintem tökre egyértelmü volt hogy nem lesz az 53-n az egész trade csak egy 7. körös húzásról szólt ami annyira nem is rossz ha belegondolsz hogy olyan magasságban már KEzdő LB-ket draftolnuk 😀Petikievak01
Azért 2 LB-t nem szokás elcserélni egy olyanért akiről tudjuk, hogy kivágjuk. Ráadásul Fukou nem annyira rossz játékos.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Cliff Harris cut.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Off: Most nézem doug martin beelőzte blountot az Rb poszton a bucsnál , ezt csak azért mondom mert fantasy szempontból még talán fontos lehet , egyébként én imádom blountot , egyik személyes kedvencem.

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
a cb kevin thomas nem az a gyerek volt akit cseréltünk 2 lb-re?
tőle kicsit többet vártam volna...zsojti
szerintem tökre egyértelmü volt hogy nem lesz az 53-n az egész trade csak egy 7. körös húzásról szólt ami annyira nem is rossz ha belegondolsz hogy olyan magasságban már KEzdő LB-ket draftolnuk 😀

több mint 11 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
a cb kevin thomas nem az a gyerek volt akit cseréltünk 2 lb-re?
tőle kicsit többet vártam volna...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
hát illene nem 0-6al kezdeni

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Most ha így átgondolom, lehet, hogy Gilyard beelőzi, de amíg Cooper nem egészséges, kelleni fog magas ember. Ez az egyetlen előnye a srácnak. Mondjuk én megnézném pár ilyen red zone felállásnál Curtis Marshot elkapóként. Hússzúkezű gyerek, nem is alacsony, ráadásul el is tudja kapi a lasztit, meg futóként volt már ilyen szituban része. Jó kis fegyver lehetne. Shawn84
Igen ebben bízhat, hogy R.Cooper-en kívül nincs más ilyen felépítésű WR-ünk. (Dixon esetében is van. M.Pattersonon kívül nincsen nagy db DT-nk.)
Papíron pont Week1-re jön rendbe.
Cleveland, Ravens, Cards a menetrend. A Browns-t és a Cards-ot Cooper nélkül is verni kell. (Nah nem mintha olyan hűde sokat használnánk, amikor mindenki egészséges.)
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
szerintem nem biztos hogy szenté kéne avatni a Foles gyereket.amit láttam belőle azt jól csinálta, de a sebessége nagyon nem NFL szint.Kafka meg hiába játszhatott tavaly. iszonyat szar playeket hívtak neki.Ezt még Ried bátyó is elismerte.nekem Kafka dinamikusabbnak tűnik.sümegphillyfan
Jah a Lewis TD-nél ez látszott. Kezdő D# ellen nem biztos, hogy belefért volna a "tökölés".
 youtu.be/78O0Ar3Jc-Q?t=20s
Adhatta volna 1-2 ütemmel előbb. (Bár lehet, hogy 2nd option volt csak Lewis.) Igaz a lényeg, hogy így is TD lett. Ha regularban is összehozza, akkor nincsen vele baj.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Vandervelde tutira rosterre kerül. Washington kárára. McNutt is be fog férni.Shawn84
Vandervelde jah nagy eséllyel be fog kerülni, de sajnos nincsenek vmi nagy kihívói. Washington-t nem sajnálom. PS-be jó lesz Ő. Majd jövőre újra próbálkozik.
McNutt nem hiszem, hogy oda fog férni. Egy elkapás 3 meccs alatt és a OTA-k, TC során se érkeztek olyan jó hírek róla. (Amikor először felkerült a felszerelés, akkor mondták h jobban mozog, meg így meg úgy kihasználja a fizikai adottságait, de azóta semmi.)
DeSean, Maclin, Avant, R.Cooper, Damaris helye biztos. Kérdés, hogy ki lesz a 6. WR, valamint, hogy kell-e 6. WR.
Pl. inkább Tapp vagy Dixon kerüljön rosterre, mint McNutt.
Az utsó meccs nagyon fontos lesz számára. Bébé
Most ha így átgondolom, lehet, hogy Gilyard beelőzi, de amíg Cooper nem egészséges, kelleni fog magas ember. Ez az egyetlen előnye a srácnak. Mondjuk én megnézném pár ilyen red zone felállásnál Curtis Marshot elkapóként. Hússzúkezű gyerek, nem is alacsony, ráadásul el is tudja kapi a lasztit, meg futóként volt már ilyen szituban része. Jó kis fegyver lehetne.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
szerintem nem biztos hogy szenté kéne avatni a Foles gyereket.amit láttam belőle azt jól csinálta, de a sebessége nagyon nem NFL szint.Kafka meg hiába játszhatott tavaly. iszonyat szar playeket hívtak neki.Ezt még Ried bátyó is elismerte.nekem Kafka dinamikusabbnak tűnik.sümegphillyfan
Azért egy irányítónál nem feltétlenül a sebesség/dinamizmus az elsőszámú szempont (lásd Brady).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Vandervelde tutira rosterre kerül. Washington kárára. McNutt is be fog férni.Shawn84
Vandervelde jah nagy eséllyel be fog kerülni, de sajnos nincsenek vmi nagy kihívói. Washington-t nem sajnálom. PS-be jó lesz Ő. Majd jövőre újra próbálkozik.
McNutt nem hiszem, hogy oda fog férni. Egy elkapás 3 meccs alatt és a OTA-k, TC során se érkeztek olyan jó hírek róla. (Amikor először felkerült a felszerelés, akkor mondták h jobban mozog, meg így meg úgy kihasználja a fizikai adottságait, de azóta semmi.)
DeSean, Maclin, Avant, R.Cooper, Damaris helye biztos. Kérdés, hogy ki lesz a 6. WR, valamint, hogy kell-e 6. WR.
Pl. inkább Tapp vagy Dixon kerüljön rosterre, mint McNutt.
Az utsó meccs nagyon fontos lesz számára.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Vick sincs annyira hozzászokva a csapathoz...nem a pre meccs a lényeg hanem a tcJanek
Ezt most annyira nem igazán értem. Mármint ezt a Vick nincs hozzászokva a csapathoz dolgot. Azért a masszív maggal O-ban már együtt játszik jó ideje, ha egy ilyen veterán, nem éppen alja irányító ennyi időalatt még most is szokja a társakat, akkor ott baj van nem gondolod?Eazzy
Változott az O falunk,lett pár új WR, és még bárhogy nézzük ez volt az első teljes tc amit nálunk csinál nem hiszem,hogy beleférne,hogy nem ő edz az első csapattal.

több mint 11 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
szerintem nem biztos hogy szenté kéne avatni a Foles gyereket.amit láttam belőle azt jól csinálta, de a sebessége nagyon nem NFL szint.Kafka meg hiába játszhatott tavaly. iszonyat szar playeket hívtak neki.Ezt még Ried bátyó is elismerte.nekem Kafka dinamikusabbnak tűnik.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Vick sincs annyira hozzászokva a csapathoz...nem a pre meccs a lényeg hanem a tcJanek
Ezt most annyira nem igazán értem. Mármint ezt a Vick nincs hozzászokva a csapathoz dolgot. Azért a masszív maggal O-ban már együtt játszik jó ideje, ha egy ilyen veterán, nem éppen alja irányító ennyi időalatt még most is szokja a társakat, akkor ott baj van nem gondolod?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Vick sincs annyira hozzászokva a csapathoz...nem a pre meccs a lényeg hanem a tc

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Azt ne felejtsük el,hogy Aron nem simán tanult hanem rengeteget edzett Favre helyett aki nem volt ott szinte soha TC-n mert megengedhette.Ő meg hónapokon át gyakorolhatott az első csapattal sok csapat ezt nem engedheti meg.Janek
Hát hímestojás Vicket elnézve, idén pont megengedhetjük.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Azt ne felejtsük el,hogy Aron nem simán tanult hanem rengeteget edzett Favre helyett aki nem volt ott szinte soha TC-n mert megengedhette.Ő meg hónapokon át gyakorolhatott az első csapattal sok csapat ezt nem engedheti meg.

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Na én is belelestem a meccsbe:

Pozitívumok:
- Foles...hát ez a gyerek...megvan benne az X-faktor. Én tudjátok, hogy Kafkát nagyon bírom, de ilyen szintet tőle nem láttam eddig egyáltalán. Oké PS meccsek, második-harmadik D-k, de azért a döntéshozatalbeli finomságok itt is láthatóak. Kafkát én anno kikiáltottam, hogy jobb mint Kolb, és Vick után ő legyen, ami nem jött be, épp ezért nem akarok itt elkiabálni semmit, egyszerűen csak várom, hogy mi fog történni vele.
Eazzy
mondjuk azzal hogy jobb mint Kolb nem kockáztattál sokat 😀
Kafkát meg szépen el lehet felejteni backup pozícióban, már ha volt egyáltalán aki gondolt rá.

eaglesmcnabb
Még nyáron mindenki Kafkára gondolt. Volt 2 év előnye, tavaly is jó munkát végzett. Aztán jött most egy jobb. Mondjuk kettejük közül Kafka dolga volt nehezebb a kezdetektől, hiszen ő inkább futkározós játékos volt mindig is, míg Foles inkább zsebben jó. Tavaly meg kénylélen volt megtanulni a zsebből kimozgást is, ha nem akarta, hogy minden 2. játéknál lenyomják. Foles franchise kaliber lehet, de szerintem legkorábban 2 év múlva érheti el az a szintet. De legalább idén is szokhatja az NFL-t, mert Vick tuti nem fogja végig játszani a szezont.Shawn84
Van még ideje Foles-nak bőven. Rodgers is milyen szépen beletanult a padról. Jó nyilván nem lesz mindenkiből Discount Double Check, de ha közelíti, az is jó 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Utsó meccs előtt ahogy nézegettem 42 ember helye biztos a rosteren (ebbe benne van 1 FB és 1 punter).

A fennmaradó 11 helyért küzd(het):
Atogwe, Brackett, Bryce, Clayton, Dixon, Gilyard, Chad Hall, Hanson, Cliff Harris, B.Hughes, Jarrett, Jordan, Lindley, Casey, McNutt, Polk, D.Reynolds, Tapp, Vallos, Vandervelde, B.Washington
Ez 22 játékos.
Közülük, akik PS-be tehetőek:
Brackett, Bryce, Chad Hall, Cliff Harris, McNutt, Polk, Vandervelde, B.Washington

Kafka nálam rosteren lenne (de backup poszt erősen kérdéses.)
Edwards egyáltalán nem mutatott kiemelkedő játékot a 3. D#-ek ellen.

Bébé
Vandervelde tutira rosterre kerül. Washington kárára. McNutt is be fog férni.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Na én is belelestem a meccsbe:

Pozitívumok:
- Foles...hát ez a gyerek...megvan benne az X-faktor. Én tudjátok, hogy Kafkát nagyon bírom, de ilyen szintet tőle nem láttam eddig egyáltalán. Oké PS meccsek, második-harmadik D-k, de azért a döntéshozatalbeli finomságok itt is láthatóak. Kafkát én anno kikiáltottam, hogy jobb mint Kolb, és Vick után ő legyen, ami nem jött be, épp ezért nem akarok itt elkiabálni semmit, egyszerűen csak várom, hogy mi fog történni vele.
Eazzy
mondjuk azzal hogy jobb mint Kolb nem kockáztattál sokat 😀
Kafkát meg szépen el lehet felejteni backup pozícióban, már ha volt egyáltalán aki gondolt rá.

eaglesmcnabb
Még nyáron mindenki Kafkára gondolt. Volt 2 év előnye, tavaly is jó munkát végzett. Aztán jött most egy jobb. Mondjuk kettejük közül Kafka dolga volt nehezebb a kezdetektől, hiszen ő inkább futkározós játékos volt mindig is, míg Foles inkább zsebben jó. Tavaly meg kénylélen volt megtanulni a zsebből kimozgást is, ha nem akarta, hogy minden 2. játéknál lenyomják. Foles franchise kaliber lehet, de szerintem legkorábban 2 év múlva érheti el az a szintet. De legalább idén is szokhatja az NFL-t, mert Vick tuti nem fogja végig játszani a szezont.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Utsó meccs előtt ahogy nézegettem 42 ember helye biztos a rosteren (ebbe benne van 1 FB és 1 punter).

A fennmaradó 11 helyért küzd(het):
Atogwe, Brackett, Bryce, Clayton, Dixon, Gilyard, Chad Hall, Hanson, Cliff Harris, B.Hughes, Jarrett, Jordan, Lindley, Casey, McNutt, Polk, D.Reynolds, Tapp, Vallos, Vandervelde, B.Washington
Ez 22 játékos.
Közülük, akik PS-be tehetőek:
Brackett, Bryce, Chad Hall, Cliff Harris, McNutt, Polk, Vandervelde, B.Washington

Kafka nálam rosteren lenne (de backup poszt erősen kérdéses.)
Edwards egyáltalán nem mutatott kiemelkedő játékot a 3. D#-ek ellen.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Na én is belelestem a meccsbe:

Pozitívumok:
- Foles...hát ez a gyerek...megvan benne az X-faktor. Én tudjátok, hogy Kafkát nagyon bírom, de ilyen szintet tőle nem láttam eddig egyáltalán. Oké PS meccsek, második-harmadik D-k, de azért a döntéshozatalbeli finomságok itt is láthatóak. Kafkát én anno kikiáltottam, hogy jobb mint Kolb, és Vick után ő legyen, ami nem jött be, épp ezért nem akarok itt elkiabálni semmit, egyszerűen csak várom, hogy mi fog történni vele.
Eazzy
mondjuk azzal hogy jobb mint Kolb nem kockáztattál sokat 😀
Kafkát meg szépen el lehet felejteni backup pozícióban, már ha volt egyáltalán aki gondolt rá.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!