Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Lurie most beszél egy kicsit a ligáról. Néhány érdekesség: a Patriots elleni meccsünk nézettségi rating-je magasabb volt, mint az olimpiájé. A top 25 legnézettebb amerikai műsorban 3 Eagles meccs volt. 1-1 meccset általában Philadelphia 25%-a nézi.

Mondjuk annyit nem értek csak, hogy a többiek visszavonultatása miért nem Dawkhoz hasonlóan meccsen történik? Nem tudom van e ennek vmi jelentősége.deee
Ha jól értettem a 16. héten a Redskins ellen kap olyan búcsúztatást, mint Dawkins, de leírva nem találom.
több mint 11 éve
deee 290
Úgy látszik valóban nem én vagyok rasszista 😛, hogy miért szeretnék én fehér irányítót hosszabb távon, ha már kint is hasonlóan látják ahogy gondolom(ha jól sejtem miről van benne szó RG 3-n kívül illetve vele összefüggésben ez is megjelenik a cikkben)
Ezért gyerünk csak Foles, hogy legyen Vick után utánpótlás.

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000056626/article/doug-williams-on-rg3-climate-has-changed-for-black-qbs?module=HP11_content_stream
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A beígért NCAA kedvcsináló a hétvégére:  philly.blog.hu/2012/08/30/ncaa_beharangozo_-
több mint 11 éve
deee 290
Köszönünk mindent B-West lassan tényleg lezárul egy gyönyörű korszak már csak D-Mac visszavonulása hiányzik. Mondjuk annyit nem értek csak, hogy a többiek visszavonultatása miért nem Dawkhoz hasonlóan meccsen történik? Nem tudom van e ennek vmi jelentősége.

Ma mégis tudom nézni a meccset és mivel ilyen emberbaráti időpontban kezdődik végig is nézem akárhogy is a kezdők nagyrészt nem játszanak a foci az foci 😛
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Henry lesz a punter. McBriar ügynöke szerint holnap cutolni fogjuk az ügyfelét.BleedingGreen
Na egy jó hír.

több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Henry lesz a punter. McBriar ügynöke szerint holnap cutolni fogjuk az ügyfelét.


több mint 11 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Köszönjük Brian azt a rengeteg yardot és TD-t! Mindig a kedvencem lesz. Elképesztő volt, hogy amikor támadtunk nem lehetett kimenni hugyozni, mert bármikor áttáncolhatott a pályán. McCoy-nak egy tökéletes példakép.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Eddig a preseaspmban mi engedtük a legkevesebb yardot , elsősorban a pass elleni védekezésben nyujtott részén. Vagyis kevés yardot passoltak ellenünk . Nem feltétlenül a secondaryt akarom dicsérni , hisz azt nem is lehet , hanem a falat 😀

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Fantasy Liga drafton többeket sokként ért, hogy Kurt Colemannt mint IR-en lévőt mutatta a gép. Szerencsére ez nem igaz, viszont történt pár dolog a csapatnál ezen kívül.

Mike Gibson került IR-re, míg Jamel Hamler (WR) megkapta az elbocsátó szép üzenetet.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
én akkor zágrábban leszek nem lesz fényezés

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
igen.olvastam.
Faszányos írás nyugi!Janek
Nyugodt vagyok, mint a medve heréléskor 😊

Csütörtökön lesz a blogon egy nagyon faszányos írás. Kis NCAA kedvcsináló, a hétvégére.Majd azt is tessék olvasni meg dicsérni 😀
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
igen.olvastam.
Faszányos írás nyugi!

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
skins topic szerint javításra szorul itt ott de azért ez is egy remek munka! Janek
Javítás megtörtént, bár az leginkább csak szőrszál hasogatás, mint hiba. De azért jobb a békesség alapon ...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
skins topic szerint javításra szorul itt ott de azért ez is egy remek munka!

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Csoportrivális néző 2. része:  philly.blog.hu/2012/08/28/szemelyi_valtozasok_a_holtszezonban_washington_redskins
több mint 11 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Great news to start off the morning... RB Brian Westbrook will retire as an Eagle on Wednesday. LIKE to congratulate!

“I will always remember Brian for the electrifying, game-changing plays he made during his great career in Philadelphia. He was one of those players you knew could score from anywhere on the field and one of the most exciting players I have ever watched. He was a great runner, receiver and returner and was certainly a fan favorite. We are thrilled to have him retire as an Eagle and we look forward to honoring him at Lincoln Financial Field on December 23 against the Redskins in what should be a very exciting atmosphere.” - Eagles Chairman/CEO Jeffrey Lurie on Westbrook

 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Westbrook-To-Retire-An-Eagle/188e9cb2-5855-40c6-8928-b5dd75bac65b
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Stanley Havili told me he's been told he's not playing Thursday. Starters won't play Thursday. So there you go. @GeoffMosherCSN

Akkor ő is rosteren, így valószínűleg nem lesz 3 TE.


több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kis kitekintés egyetemi foci irányába:  philly.blog.hu/2012/08/27/ncaa_football_az_egyetemi_foci_bamutatasa
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most a live-ban azt mondták, hogy Peters és Patterson is 6-9. hét között térhetnek vissza.manbearpig
papíron. reserve/non-football injury listen vannak ami lehetővé teszi az esetleges visszatérést a 6. és 9. hét között, azonban ez inkább csak jelzés, Peters szinte biztosan nem fog játszani és Pattersonnál is kicsi az esély.
több mint 11 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Patterson még messze van a visszatéréstől:  www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/19927867/after-brain-surgery-eagles-dt-mike-patterson-likely-to-miss-2012-seasonempty taxi
Most a live-ban azt mondták, hogy Peters és Patterson is 6-9. hét között térhetnek vissza.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Részletek az Angry birds "kapcsolatról" 😊 Az eagles és a rovio a játék új, teljesen exkluzív változatát indítja szeptember 4-én... A játék az eagles facebook oldalán lesz elérhető. Összesen 16 pálya lesz, melyek a reg. seasonban hetente "nyílnak" meg.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem is írta itt senki, hogy szép csendben Jordan elnyerte a kezdő WILL pozíciót.Mindig is kedveltem de nem tudom hogy megüti-e a kezdőszintet, majd kiderül.Rolle se volt rossz, gondolom TC-ben viszont Akeem sokkal jobb volt.korodiati
tavaly is cserélődtek a kezdő pozíciók rendesen, ha az 5. forduló tájékán is kezdő lesz csak akkor vedd biztosra. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem is írta itt senki, hogy szép csendben Jordan elnyerte a kezdő WILL pozíciót.Mindig is kedveltem de nem tudom hogy megüti-e a kezdőszintet, majd kiderül.Rolle se volt rossz, gondolom TC-ben viszont Akeem sokkal jobb volt.korodiati
Newman írta tegnap: Akeem Jordan has unseated Brian Rolle as the Eagles' starting weak-side linebacker. - egyik kedvencem Akeem, fuck yeah
Olvass vissza egy oldalt és meglátod a többek között erről is folytatott eszmecserét.
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Nem is írta itt senki, hogy szép csendben Jordan elnyerte a kezdő WILL pozíciót.Mindig is kedveltem de nem tudom hogy megüti-e a kezdőszintet, majd kiderül.Rolle se volt rossz, gondolom TC-ben viszont Akeem sokkal jobb volt.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Patterson még messze van a visszatéréstől:  www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/19927867/after-brain-surgery-eagles-dt-mike-patterson-likely-to-miss-2012-season


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...