Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Vick sincs annyira hozzászokva a csapathoz...nem a pre meccs a lényeg hanem a tcJanek
Ezt most annyira nem igazán értem. Mármint ezt a Vick nincs hozzászokva a csapathoz dolgot. Azért a masszív maggal O-ban már együtt játszik jó ideje, ha egy ilyen veterán, nem éppen alja irányító ennyi időalatt még most is szokja a társakat, akkor ott baj van nem gondolod?Eazzy
Változott az O falunk,lett pár új WR, és még bárhogy nézzük ez volt az első teljes tc amit nálunk csinál nem hiszem,hogy beleférne,hogy nem ő edz az első csapattal.

több mint 11 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
szerintem nem biztos hogy szenté kéne avatni a Foles gyereket.amit láttam belőle azt jól csinálta, de a sebessége nagyon nem NFL szint.Kafka meg hiába játszhatott tavaly. iszonyat szar playeket hívtak neki.Ezt még Ried bátyó is elismerte.nekem Kafka dinamikusabbnak tűnik.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Vick sincs annyira hozzászokva a csapathoz...nem a pre meccs a lényeg hanem a tcJanek
Ezt most annyira nem igazán értem. Mármint ezt a Vick nincs hozzászokva a csapathoz dolgot. Azért a masszív maggal O-ban már együtt játszik jó ideje, ha egy ilyen veterán, nem éppen alja irányító ennyi időalatt még most is szokja a társakat, akkor ott baj van nem gondolod?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Vick sincs annyira hozzászokva a csapathoz...nem a pre meccs a lényeg hanem a tc

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Azt ne felejtsük el,hogy Aron nem simán tanult hanem rengeteget edzett Favre helyett aki nem volt ott szinte soha TC-n mert megengedhette.Ő meg hónapokon át gyakorolhatott az első csapattal sok csapat ezt nem engedheti meg.Janek
Hát hímestojás Vicket elnézve, idén pont megengedhetjük.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Azt ne felejtsük el,hogy Aron nem simán tanult hanem rengeteget edzett Favre helyett aki nem volt ott szinte soha TC-n mert megengedhette.Ő meg hónapokon át gyakorolhatott az első csapattal sok csapat ezt nem engedheti meg.

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Na én is belelestem a meccsbe:

Pozitívumok:
- Foles...hát ez a gyerek...megvan benne az X-faktor. Én tudjátok, hogy Kafkát nagyon bírom, de ilyen szintet tőle nem láttam eddig egyáltalán. Oké PS meccsek, második-harmadik D-k, de azért a döntéshozatalbeli finomságok itt is láthatóak. Kafkát én anno kikiáltottam, hogy jobb mint Kolb, és Vick után ő legyen, ami nem jött be, épp ezért nem akarok itt elkiabálni semmit, egyszerűen csak várom, hogy mi fog történni vele.
Eazzy
mondjuk azzal hogy jobb mint Kolb nem kockáztattál sokat 😀
Kafkát meg szépen el lehet felejteni backup pozícióban, már ha volt egyáltalán aki gondolt rá.

eaglesmcnabb
Még nyáron mindenki Kafkára gondolt. Volt 2 év előnye, tavaly is jó munkát végzett. Aztán jött most egy jobb. Mondjuk kettejük közül Kafka dolga volt nehezebb a kezdetektől, hiszen ő inkább futkározós játékos volt mindig is, míg Foles inkább zsebben jó. Tavaly meg kénylélen volt megtanulni a zsebből kimozgást is, ha nem akarta, hogy minden 2. játéknál lenyomják. Foles franchise kaliber lehet, de szerintem legkorábban 2 év múlva érheti el az a szintet. De legalább idén is szokhatja az NFL-t, mert Vick tuti nem fogja végig játszani a szezont.Shawn84
Van még ideje Foles-nak bőven. Rodgers is milyen szépen beletanult a padról. Jó nyilván nem lesz mindenkiből Discount Double Check, de ha közelíti, az is jó 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Utsó meccs előtt ahogy nézegettem 42 ember helye biztos a rosteren (ebbe benne van 1 FB és 1 punter).

A fennmaradó 11 helyért küzd(het):
Atogwe, Brackett, Bryce, Clayton, Dixon, Gilyard, Chad Hall, Hanson, Cliff Harris, B.Hughes, Jarrett, Jordan, Lindley, Casey, McNutt, Polk, D.Reynolds, Tapp, Vallos, Vandervelde, B.Washington
Ez 22 játékos.
Közülük, akik PS-be tehetőek:
Brackett, Bryce, Chad Hall, Cliff Harris, McNutt, Polk, Vandervelde, B.Washington

Kafka nálam rosteren lenne (de backup poszt erősen kérdéses.)
Edwards egyáltalán nem mutatott kiemelkedő játékot a 3. D#-ek ellen.

Bébé
Vandervelde tutira rosterre kerül. Washington kárára. McNutt is be fog férni.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na én is belelestem a meccsbe:

Pozitívumok:
- Foles...hát ez a gyerek...megvan benne az X-faktor. Én tudjátok, hogy Kafkát nagyon bírom, de ilyen szintet tőle nem láttam eddig egyáltalán. Oké PS meccsek, második-harmadik D-k, de azért a döntéshozatalbeli finomságok itt is láthatóak. Kafkát én anno kikiáltottam, hogy jobb mint Kolb, és Vick után ő legyen, ami nem jött be, épp ezért nem akarok itt elkiabálni semmit, egyszerűen csak várom, hogy mi fog történni vele.
Eazzy
mondjuk azzal hogy jobb mint Kolb nem kockáztattál sokat 😀
Kafkát meg szépen el lehet felejteni backup pozícióban, már ha volt egyáltalán aki gondolt rá.

eaglesmcnabb
Még nyáron mindenki Kafkára gondolt. Volt 2 év előnye, tavaly is jó munkát végzett. Aztán jött most egy jobb. Mondjuk kettejük közül Kafka dolga volt nehezebb a kezdetektől, hiszen ő inkább futkározós játékos volt mindig is, míg Foles inkább zsebben jó. Tavaly meg kénylélen volt megtanulni a zsebből kimozgást is, ha nem akarta, hogy minden 2. játéknál lenyomják. Foles franchise kaliber lehet, de szerintem legkorábban 2 év múlva érheti el az a szintet. De legalább idén is szokhatja az NFL-t, mert Vick tuti nem fogja végig játszani a szezont.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Utsó meccs előtt ahogy nézegettem 42 ember helye biztos a rosteren (ebbe benne van 1 FB és 1 punter).

A fennmaradó 11 helyért küzd(het):
Atogwe, Brackett, Bryce, Clayton, Dixon, Gilyard, Chad Hall, Hanson, Cliff Harris, B.Hughes, Jarrett, Jordan, Lindley, Casey, McNutt, Polk, D.Reynolds, Tapp, Vallos, Vandervelde, B.Washington
Ez 22 játékos.
Közülük, akik PS-be tehetőek:
Brackett, Bryce, Chad Hall, Cliff Harris, McNutt, Polk, Vandervelde, B.Washington

Kafka nálam rosteren lenne (de backup poszt erősen kérdéses.)
Edwards egyáltalán nem mutatott kiemelkedő játékot a 3. D#-ek ellen.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Na én is belelestem a meccsbe:

Pozitívumok:
- Foles...hát ez a gyerek...megvan benne az X-faktor. Én tudjátok, hogy Kafkát nagyon bírom, de ilyen szintet tőle nem láttam eddig egyáltalán. Oké PS meccsek, második-harmadik D-k, de azért a döntéshozatalbeli finomságok itt is láthatóak. Kafkát én anno kikiáltottam, hogy jobb mint Kolb, és Vick után ő legyen, ami nem jött be, épp ezért nem akarok itt elkiabálni semmit, egyszerűen csak várom, hogy mi fog történni vele.
Eazzy
mondjuk azzal hogy jobb mint Kolb nem kockáztattál sokat 😀
Kafkát meg szépen el lehet felejteni backup pozícióban, már ha volt egyáltalán aki gondolt rá.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Na én is belelestem a meccsbe:

Pozitívumok:
- Foles...hát ez a gyerek...megvan benne az X-faktor. Én tudjátok, hogy Kafkát nagyon bírom, de ilyen szintet tőle nem láttam eddig egyáltalán. Oké PS meccsek, második-harmadik D-k, de azért a döntéshozatalbeli finomságok itt is láthatóak. Kafkát én anno kikiáltottam, hogy jobb mint Kolb, és Vick után ő legyen, ami nem jött be, épp ezért nem akarok itt elkiabálni semmit, egyszerűen csak várom, hogy mi fog történni vele.
- Kendricks és Marsh: mindketten jól játszottak, de úgy általában tetszik, hogy mennyire agresszívan ütnek a srácok. Amúgyis elrettentés volt a cél gondolom a w1-re, de mindenképpen egy szinttel jobbnak érzem a védelem tackle oldalát.

Negatív:
- Maclin egyelőre nem villogja szét az agyát, tőle pedig nagy szezont várok, persze elég ha éles meccsen rántja össze magát 😀
- Jarrett: annyira bíztam benne, de kb semmi. Érthetetlen, mert képességei és testi adottságai mind megvannak...gyanítom fejben nincs valami rendben (mondjuk az előző megállapításomból ezt nem volt nehéz kikövetkeztetni...)
-Nándi...megint követett el pár szörnyűséget, legalábbis én úgy láttam...valahogy nem érzem azt, hogy na idén Cruz nem fogja oda-vissza szopatni....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mi a rákért van az kiírva a wikipédiára hogy asomughát elcseréltük a coltsal... "On August 25, 2012, Asomugha was traded to the Indianapolis Colts in exchange for Dwight Freeney, a conditional 2013 2nd Round Draft Pick, and a 2014 3rd Round Draft Pick. The trade was made two days after Colts' Owner Jim Irsay announced via Twitter; "TRADE WINDS BLOWING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!""
Ha ez igaz akkor ennek semmi értelme , mi a francnak szedtünk még1 De/OLB-t ha már van nekünk 2 pro bowl szintü ... és mi az életért cseréltük el asomughát ha senki más nem tudja pótolni kellőképpen a helyét ... Nagyon remélem hogy ezt csak valami őrült rakta ki.
Petikievak01
Ne keltsd a pánikot mert nem bírjuk az izgalmakat 😀
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mi a rákért van az kiírva a wikipédiára hogy asomughát elcseréltük a coltsal... "On August 25, 2012, Asomugha was traded to the Indianapolis Colts in exchange for Dwight Freeney, a conditional 2013 2nd Round Draft Pick, and a 2014 3rd Round Draft Pick. The trade was made two days after Colts' Owner Jim Irsay announced via Twitter; "TRADE WINDS BLOWING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!""
Ha ez igaz akkor ennek semmi értelme , mi a francnak szedtünk még1 De/OLB-t ha már van nekünk 2 pro bowl szintü ... és mi az életért cseréltük el asomughát ha senki más nem tudja pótolni kellőképpen a helyét ... Nagyon remélem hogy ezt csak valami őrült rakta ki.
Petikievak01
Gondolom, hogy kacsa. Ha Luck lenne ott Freeney helyett, akkor még egye fene elfogadnám, de így. 😀
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jarrett sajnos teljesen beszürkült. Mondjuk még mindig jobb mint a saját játékosok legyakása. 😀 Ennek ellenére lehet megkapja még idén a lehetőséget mert mégis csak egy második körös húzás. Thomas meg simán elfér PS-ben. Ha valami baj lenne akkor felhozzák.
Tapp tényleg jó kérdés. Dixon kárára maradna és akkor 6DE-el és 5DT-el vágnánk neki a szezonnak. Vagy Thornton IR/PUP ( 😀 )és akkor a kecske is jól lakik ...Greengo
Ki is akadnék, ha Dixon rajta lenne az 53on, Thornton pedig nem. Amúgy nem hiszem, hogy 11 DL-el vágnánk neki. M. Patterson visszatérésében annyira nem bízom. De ha vissza is tér, a 9. hét után már világos lesz, kinek vesszük kevésbé hasznát.

P.Thomas elfér PS-be csak nehogy elvigyék. Thornton sikerült tavaly megtartani fizuemeléssel. Talán P.Thomas-t is sikerül.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Mi a rákért van az kiírva a wikipédiára hogy asomughát elcseréltük a coltsal... "On August 25, 2012, Asomugha was traded to the Indianapolis Colts in exchange for Dwight Freeney, a conditional 2013 2nd Round Draft Pick, and a 2014 3rd Round Draft Pick. The trade was made two days after Colts' Owner Jim Irsay announced via Twitter; "TRADE WINDS BLOWING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!""
Ha ez igaz akkor ennek semmi értelme , mi a francnak szedtünk még1 De/OLB-t ha már van nekünk 2 pro bowl szintü ... és mi az életért cseréltük el asomughát ha senki más nem tudja pótolni kellőképpen a helyét ... Nagyon remélem hogy ezt csak valami őrült rakta ki.

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Asszem megvolt az első kisebb keretszűkítés , még 5 embert kell cutolni a 75 höz.
Akik most távoztak:
WR Elvis Akpla
S Wade Bonner
DE Xavier Brown
WR Brian Hernandez
WR Mckay Jacobson
WR Tiger Jones
G Alfred Mcculough
S Tom Nelson
CB Kevin Thomas
OT Thomas Welch

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Jarrett sajnos teljesen beszürkült. Mondjuk még mindig jobb mint a saját játékosok legyakása. 😀 Ennek ellenére lehet megkapja még idén a lehetőséget mert mégis csak egy második körös húzás. Thomas meg simán elfér PS-ben. Ha valami baj lenne akkor felhozzák.
Tapp tényleg jó kérdés. Dixon kárára maradna és akkor 6DE-el és 5DT-el vágnánk neki a szezonnak. Vagy Thornton IR/PUP ( 😀 )és akkor a kecske is jól lakik ...


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
- Foles intije nagyon tetszett. A legjobb dobása volt sztem. 60 yardot szállt levegőben a labda. Kolb és Kafka után felüdülés ilyen csereQB-t látni. 😀
- P.Thomas tetszetősen játszott. Utsó meccsen is ilyen jól fogja nyomni lehet h be fogja előzni Jarrett-et.
- Henry lesz a punter. McBriar lehet hogy jobban puntol, de holderként balfasz. Korábban is voltak ebből gondjai Dallas-ban. A most kihagyott Henery FG-nél is kurva szarul rakta le a labdát. Élő képen is látszott, hogy ott balfaszkodott. És ha jól emlékszem a múlt7en kihagyott Henery FG-nél is Ő volt a holder, de ott nemtom h ki baszta el.
Jah nem. Henry volt holder. Ott az órával balfaszkodtak. Meg jó 55-ről volt. 😀
- Tapp-et nemtom, hogy eltradelném-e. Túl jól játszik. Jobb, mint Curry és Dixon. De Curry roster helye betonbiztos, szal nehéz döntést, hogy mi lesz vele. Simán hasznát tudnánk venni.

Bár Atogwe helye se annyira biztos. Főleg úgy, hogy az utsó 2 meccset kihagyta. Izgi lesz az utsó meccs safety szempontból (is).

Jah és Clayton-nak is volt pár szép megmozdulása, de nemtom, hogy van-e hely neki.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Aki hozzám hasonlóan nem tudta megnézni éjjel a meccset, annak ajánlott a következő link:  www.thefirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
Most kezd!Shawn84
És aki még erről is lemarad, az innen leszedheti 😉
 sport-video.org.ua/PECB240812.htmlBleedingGreen
Szokás szerint. Csak megőszülök mire lejön. Az elején elég lassú. Pár óra után seedelik annyian, hogy jó sebességgel lejön.
több mint 11 éve
deee 290
Aki hozzám hasonlóan nem tudta megnézni éjjel a meccset, annak ajánlott a következő link:  www.thefirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
Most kezd!Shawn84
Off de ha már itt erről van szó:

Az a kérdésem, hogy egyébként van-e olyan android alkalmazás amit letöltve ilyen stream nézhető lesz? Időnként lehet erre szorulok majd rá, van wifim. Sajna csak 2.1-s androidom van. Köszi

On
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Aki hozzám hasonlóan nem tudta megnézni éjjel a meccset, annak ajánlott a következő link:  www.thefirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
Most kezd!Shawn84
És aki még erről is lemarad, az innen leszedheti 😉
 sport-video.org.ua/PECB240812.html


több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Aki hozzám hasonlóan nem tudta megnézni éjjel a meccset, annak ajánlott a következő link:  www.thefirstrow.eu/watch/49037/1/watch-nfl-network.html
Most kezd!
több mint 11 éve
deee 290
- Bell Bell Bell, katasztrófa ez az ember
-az O-line úgy n-block nem volt a helyzet magaslatán Vicket pl így tuti összefogják törni és McCoynak sem lesz sok esélye... Foles s az elkapók meg a futók ellenükre oldottak meg szépen dolgokat, s ez egy Browns D-volt mi lesz a Giants vagy a Bears ellen....
deee
A falhoz annyit, hogy ezen a meccsen nem mindenki volt a helyén.Pl Big King megint beállt LG-nak. Bell tényleg trágya, de szezon közben még fejlődhet. Remélem nem kidobott pénz az amiért idehoztuk. A folytatásban meg nagyon gyorsan jöttek már a cserék.

Védelemből én most DRC-t veszem elő. Nálam ez a nagy hype már idegesítő. Csini a zöld taréj, de a pályán ennél több fog kelleni. Most is árnyékra vetődött és nem ez volt az első hibája. Nálam ez a teljesítmény még kevés.

dee: ha spoilerezni akarsz van rá lehetőséged a hsz. megírásánál. Ablak fölött az a kis fehér lap a behajtani tilossal. 😀Greengo
Értettem mester 😀
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
- Bell Bell Bell, katasztrófa ez az ember
-az O-line úgy n-block nem volt a helyzet magaslatán Vicket pl így tuti összefogják törni és McCoynak sem lesz sok esélye... Foles s az elkapók meg a futók ellenükre oldottak meg szépen dolgokat, s ez egy Browns D-volt mi lesz a Giants vagy a Bears ellen....
deee
A falhoz annyit, hogy ezen a meccsen nem mindenki volt a helyén.Pl Big King megint beállt LG-nak. Bell tényleg trágya, de szezon közben még fejlődhet. Remélem nem kidobott pénz az amiért idehoztuk. A folytatásban meg nagyon gyorsan jöttek már a cserék.

Védelemből én most DRC-t veszem elő. Nálam ez a nagy hype már idegesítő. Csini a zöld taréj, de a pályán ennél több fog kelleni. Most is árnyékra vetődött és nem ez volt az első hibája. Nálam ez a teljesítmény még kevés.

dee: ha spoilerezni akarsz van rá lehetőséged a hsz. megírásánál. Ablak fölött az a kis fehér lap a behajtani tilossal. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !