Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na már csak néhány óra a meccs kezdésig , energia ital behűtve chips bekészítve , és habár itt fekszik melletem az új micahel vick mezem (1000 köszönet Shawnak érte) ,ezen a meccsen csak egy laza eagels poló is megteszi. Még egy kis sör kell és aztán csak reménykedhetek benne hogy a netem állni fogja a próbát.Amúgy ezen a meccsen leginkább megint csak a defenset fogom figyelni , bár a Foles gyerek is érdekel , de mégis csak a defenset érdekesebbnek találom (Weedenre is kiváncsi vagyok) Szerintem DRC bepótolja a legutóbbi meccsen visszafújt INT-jét és ha Hunt megint széttépi az emberét akkor biztos hogy nagyon jó meccs elébe nézek 😀 Ki lesz még ébren ?😊Petikievak01
Most végre én is itt leszek, ideje fejest ugrani a szezonba. 😊

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Na már csak néhány óra a meccs kezdésig , energia ital behűtve chips bekészítve , és habár itt fekszik melletem az új micahel vick mezem (1000 köszönet Shawnak érte) ,ezen a meccsen csak egy laza eagels poló is megteszi. Még egy kis sör kell és aztán csak reménykedhetek benne hogy a netem állni fogja a próbát.Amúgy ezen a meccsen leginkább megint csak a defenset fogom figyelni , bár a Foles gyerek is érdekel , de mégis csak a defenset érdekesebbnek találom (Weedenre is kiváncsi vagyok) Szerintem DRC bepótolja a legutóbbi meccsen visszafújt INT-jét és ha Hunt megint széttépi az emberét akkor biztos hogy nagyon jó meccs elébe nézek 😀 Ki lesz még ébren ?😊

több mint 11 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Hát basszus nem igaz, hogy nekünk nem jön már össze egyszer...
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Én is emiatt aggódom. Az elmúlt 2 szezonban amióta kezdő nem tudott lehozni úgy szezont, hogy ki ne kellett vna hagynia mérkőzést. Ez a mi achilles sarkunk. Mondjuk a hátralévő 2 meccsen én sem játszatnám. Howienek volt egy nyilatkozata első pre meccsen amiben kitért arra, hogy az idei felkészülés egyik legfontosabb része az, hogy ne sérüljön senki komolyabban..és erre nagyon oda fognak figyelni. Fontos is lenne, hogy úgy vágjunk bele a szezonba, hogy mindenki egészséges. (persze az sem lenne jó ha első meccsen tizedelődne le a brigád mint 2 éve)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
91 éves korában elhunyt a franchise egyik, ha nem a legjobb RB-je, Steve Van Buren:
 www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_great_Steve_Van_Buren_dead_at_91.html
Az első Eagle volt, aki bekerült a Hall of Fame-be.
8 éves karrierje során 4x vezette a ligát futott yardokban, 5x volt All-Pro.
 www.youtube.com/watch?v=sPLi8w4xljw

Vick jelenleg 80%-os:
 www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Vick-Im-80-percent-eyeing-return-by-opener.html

Bébé
Mennyi baj van ezzel a Vick-el. Amikor elkezd futni elélvezek, de be kell látni, nem tud sérülés nélkül végigjátszani egy szezont és így nem lehet superbowl-ba jutni szerintem, bár ne legyen igazam. És túlságosan inkonzisztens, tehetsége alapján lehetne top3 irányító de a valóság hogy 6-7 nála jobb QB játszik az nfl-ben.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyre több emberre kell idén emlékeznünk. Illene mindezt méltóképp tenni!somebody08
Igen, én is hasonlóan gondolom.
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egyre több emberre kell idén emlékeznünk. Illene mindezt méltóképp tenni!
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
91 éves korában elhunyt a franchise egyik, ha nem a legjobb RB-je, Steve Van Buren:
 www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_great_Steve_Van_Buren_dead_at_91.html
Az első Eagle volt, aki bekerült a Hall of Fame-be.
8 éves karrierje során 4x vezette a ligát futott yardokban, 5x volt All-Pro.
 www.youtube.com/watch?v=sPLi8w4xljw

Vick jelenleg 80%-os:
 www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/Vick-Im-80-percent-eyeing-return-by-opener.html
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Dátumok:
Augusztus 27. cutolási nap 75-re
Augusztus 31. cutolási nap 53-ra
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Bowles-t dicsérik a játékosok:
 www.phillymag.com/eagles/2012/08/23/the-todd-bowles-effect/

Foles:
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Fan-Demonium-This-QB-Is-For-Real/0a276ed3-5fda-40d5-9b43-2ab5562f6357

Jelenleg akik roster-bubble-ban vannak:

HB: Polk, Havili
Sztem Havili marad, Polk megy. Sajnos Amendola-effektus. Túl jó játékosaink vannak azokon a posztokon.
Biztos, hogy más csapat 53as rosterére fel fog férni.
TE: Brackett
Megy a PS-be és nem is fogják onnan elvinni.
WR: Damaris, McNutt, Chad Hall, Gilyard
Damaris > Chad Hall. Upside-ja is nagyobb (ha most még nem is biztos, hogy jobb játékos) valamint Hall mehet PS-be és az elmúlt 2 év bebizonyította, hogy nem fogják onnan elvinni. Szóval sztem Damaris roster, Hall PS.
Gilyard nem mehet a PS-be és nagy eséllyel ez is lesz a veszte.
McNutt sztem ott lesz a rosteren a testi adottságai miatt valamint mert idei draftpick.
OG/OC: Vandervelde, Vallos, Gibson, Reynolds, B.Washington
Itt elég nagy a zűrzavar. Vandervelde 53as roster, B. Washington PS. Vallos-Gibson-Reynolds trióból még 1 vki biztos, hogy fel fog férni az 53ra.
DL: Dixon, Tapp és talán Thornton
Bár sztem Thornton ott van az 53on. (PS-be úgyis fölösleges rakni mivel egyből elviszik) Tapp nagy eséllyel trade/cut. Egyelőre úgy néz ki, hogy Hunt és B.Graham az első számú cserék DE poszton. Dixon egyetlen reménye az lehet, hogy nincs még egy olyan felépítésű, stílusú DT-nk, mint Ő. (De lehet, hogy nincs is olyanra szükségünk.) A következő két meccs nagyon fontos lesz a számára, de sztem Ő is ott lesz a rosteren.
Jelenleg nálam így nézne ki a DL: Babin,Jenkins,Landri,T.Cole,B.Graham,Cox,Thornton,P.Hunt,V.Curry és Dixon
LB:
Egyedül neki van még esélye bekerülni a legjobb 6 LBközé Casey vagy Jordan kárára, de sztem ez nem fog neki sikerülni. Jordan jól játszik. Egyik legjobb ST-emberünk, kihagyhatatlan. Casey igaz, hogy nem mutatott sokat, de első számú csereMLB-nk, szal nélküle megint menne a kavarás Chaney-vel az meg nem az igazi, szal sztem ez a poszt le van tudva.
CB:
Itt is megvagyunk. Nnamdi,DRC,Hanson,Boykin,Marsh és B.Hughes
Reid imádja Hanson-t és nem is lehet rá panasz.
Lindley és Kevin Thomas sajnos beszopta azzal, hogy nem lehet őket PS-be rakni, szal így cutok. Cliff Harris PS.
S: Atogwe, Jarrett, Nelson, P.Thomas
Utsó két meccs dönt arról, hogy 3 safety-vel vagy 4-el megyünk-e neki a szezonnak. (Atogwe, Jarrett és Nelson sem rakható PS-be)

Jelenleg nálam az 53as roster így nézne ki:
QB: Vick, Kafka, Foles
RB: Shady, Dion, Bryce
FB: Havili
TE: Celek, Harbor
WR: DeSean, Maclin, Avant, R.Cooper, Damaris, McNutt
OT: Dunlap, Herremans, Bell, Kelly
OG: Mathis, Watkins, Vandervelde
OC: Kelce, Vallos

DL: Babin, Jenkins, Landri, T.Cole, B.Graham, Cox, Thornton, P.Hunt, V.Curry, Dixon
LB: Kendricks, Ryans, Rolle, Chaney, Casey, Jordan
CB: Nnamdi, DRC, Hanson, Boykin, Marsh, B.Hughes
S: N.Allen, Coleman, Atogwe, Jarrett

K: Henery
P: McBriar
LS: Dorenbos

Szal akár Polk-ot és Tapp-et csomagban is lehetne árulni. 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Van két Manning meg a két B meg a három Rjjncaa
Romo nehogy má jobb legyen 😀Eazzy
Nálam Brady, Big Ben, Kis Manning, Nagy Manning, Rodgers és Brees mindenképpen jobb Vicknél. Schaub, Rivers, Cutler, Stafford, Ryan meg kb egy szinten van vele. Newton, Dalton, Fitz, Romo, Cassel meg utánuk.
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azt el is felejtettem mondani tegnap, hogy Mychal Kendricks eszméletlen nagy király lehet, akár még az is előfordulhat, hogy jövőre nem egy defensive back vezeti majd a tackle rangsort a csapatban...
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah megnéztem a Pats meccset. Hát sok mindent nem lehet levonni belőle.

+ : Foles, Bryce, Havili, Harbor, Dunlap, Hunt, Cox, Thornton, Kendricks, Jordan, N.Allen, Boykin, Marsh, B.Hughes, McBriar

- : Bell, Brackett (nagy eséllyel nem fog felkerülni az 53as rosterre), McNutt (még passz sem szállt felé), Damaris (volt pár csúnya dropja, de szerencséjére más WR-ek sem tündököltek)

Brown ellen Herremans nem fog játszani. Temetésen lesz. Helyét Kelly veszi át.
A kezdők 1 negyedet fognak játszani.
Vick nem fog játszani.
Chaney azt nyilatkozta, hogy játszani fog.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
ezen kár vitatkozni én sem tartom top 5re vicket

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Van két Manning meg a két B meg a három Rjjncaa
Romo nehogy má jobb legyen 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Asszem nagyon egyedül maradtam az elméletemmel 😀 Nem baj a hit a fontos! Tebow is megmutatta hahahah! Na mind1 szezon közben úgyis kiderül majd. Én csak nagyon tudom remélni hogy igazam lesz.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Van két Manning meg a tripla Bjjncaa
Brees , Rodgers , Eli , Brady , ezt a 4-et tudom mondani ... a személyes rangsoromban így áll az egész.Petikievak01
Ha a college karriert is beleszámítjuk, akkor feltétlenül igazad van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Van két Manning meg a tripla Bjjncaa
Brees , Rodgers , Eli , Brady , ezt a 4-et tudom mondani ... a személyes rangsoromban így áll az egész.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
...bátran kilehet jelenteni hogy top 5 irányitó...Petikievak01
Ezt azért egy kicsit erősnek érzem 😊
Rataxes
Csak én emlékszem milyen volt 2010-ben? 2011-ben elbaszott szezonja volt a sok sérülés miatt. Amúgy azt sem értem hogy miért mondják azt hogy csússzon amikor minden sérülését a zsebből szedi össze 😀 egyébként a tavalyi utolsó 4 meccsen is meg lehetett vele elégedni. Fogadjunk rata hogy idén top 5 irányitó lessz 😀 Lehet hogy ez most picit tényleg erősen hangzik , de én nagyon érzem hogy ezt az évet elkapja.Petikievak01
Amíg meg nem küldjük idén is. Top 5 meg azért kissé elvakult, nálunk Eli-t nem tartják jó páran top 5-nek kétszeres MVP-ként, úgy hogy tavalyi szezont ő nyerte meg 😊 De nem szeretnék beleokoskodni...Asbee
Kérlek írj ide 5 db irányítót aki jobb vicknél. nekem 3 jut eszembe. Ha valaki Matthew Staffordot mond azt kiröhögöm.Petikievak01
Peyton, Brees, Newton (persze csak ha így folytatja), Rodgers, Eli...nem folytatom. De én inkább ezt most befejezném 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
deee 290
...bátran kilehet jelenteni hogy top 5 irányitó...Petikievak01
Ezt azért egy kicsit erősnek érzem 😊
Rataxes
Csak én emlékszem milyen volt 2010-ben? 2011-ben elbaszott szezonja volt a sok sérülés miatt. Amúgy azt sem értem hogy miért mondják azt hogy csússzon amikor minden sérülését a zsebből szedi össze 😀 egyébként a tavalyi utolsó 4 meccsen is meg lehetett vele elégedni. Fogadjunk rata hogy idén top 5 irányitó lessz 😀 Lehet hogy ez most picit tényleg erősen hangzik , de én nagyon érzem hogy ezt az évet elkapja.Petikievak01
Amíg meg nem küldjük idén is. Top 5 meg azért kissé elvakult, nálunk Eli-t nem tartják jó páran top 5-nek kétszeres MVP-ként, úgy hogy tavalyi szezont ő nyerte meg 😊 De nem szeretnék beleokoskodni...Asbee
Kérlek írj ide 5 db irányítót aki jobb vicknél. nekem 3 jut eszembe. Ha valaki Matthew Staffordot mond azt kiröhögöm.Petikievak01
Pedig Eagles fanként mondom lehet fájni fog a röhögéstől a hasad 😀 Egyébként: Bigben, Rodgers, Brees, P Manning (még ílyen állapotban is) s biz Eli is, Brady.... soroljam Top 10-be mondjuk befér.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Van két Manning meg a két B meg a három R


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
...bátran kilehet jelenteni hogy top 5 irányitó...Petikievak01
Ezt azért egy kicsit erősnek érzem 😊
Rataxes
Csak én emlékszem milyen volt 2010-ben? 2011-ben elbaszott szezonja volt a sok sérülés miatt. Amúgy azt sem értem hogy miért mondják azt hogy csússzon amikor minden sérülését a zsebből szedi össze 😀 egyébként a tavalyi utolsó 4 meccsen is meg lehetett vele elégedni. Fogadjunk rata hogy idén top 5 irányitó lessz 😀 Lehet hogy ez most picit tényleg erősen hangzik , de én nagyon érzem hogy ezt az évet elkapja.Petikievak01
Amíg meg nem küldjük idén is. Top 5 meg azért kissé elvakult, nálunk Eli-t nem tartják jó páran top 5-nek kétszeres MVP-ként, úgy hogy tavalyi szezont ő nyerte meg 😊 De nem szeretnék beleokoskodni...Asbee
Kérlek írj ide 5 db irányítót aki jobb vicknél. nekem 3 jut eszembe. Ha valaki Matthew Staffordot mond azt kiröhögöm.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
...bátran kilehet jelenteni hogy top 5 irányitó...Petikievak01
Ezt azért egy kicsit erősnek érzem 😊
Rataxes
Csak én emlékszem milyen volt 2010-ben? 2011-ben elbaszott szezonja volt a sok sérülés miatt. Amúgy azt sem értem hogy miért mondják azt hogy csússzon amikor minden sérülését a zsebből szedi össze 😀 egyébként a tavalyi utolsó 4 meccsen is meg lehetett vele elégedni. Fogadjunk rata hogy idén top 5 irányitó lessz 😀 Lehet hogy ez most picit tényleg erősen hangzik , de én nagyon érzem hogy ezt az évet elkapja.Petikievak01
Amíg meg nem küldjük idén is. Top 5 meg azért kissé elvakult, nálunk Eli-t nem tartják jó páran top 5-nek kétszeres MVP-ként, úgy hogy tavalyi szezont ő nyerte meg 😊 De nem szeretnék beleokoskodni...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Egy percig sem gondoltam, hogy ez a sérülés most Vick hibája lett volna szó nincs erről, s abban is biztos vagyok ott lenne, ha fontos lenne. De az összeszokás kapcsán csak egyszerű logikával próbáltam gondolkodni (több játék jobb összhang), ám biztos nincs igazam, mert érteni nem értek hozzá, egyszerűen csak szeretem ezt a játékot s itt más logika működik. Csak Vicknél úgy gondoltam szükség lenne rá, hogy ne "hideg" legyen. Meglátjuk kívánom, hogy mondjuk Vick-l idén nyerjen a csapat aztán meg mondjuk Foles vagy vki át tudja venni a stafétabotot.
deee
Szerintem leszűrhetted az eddigi hozzászólásaimból hogy én se értek semmit a sporthoz , egyszerüen csak imádom 😀

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
...bátran kilehet jelenteni hogy top 5 irányitó...Petikievak01
Ezt azért egy kicsit erősnek érzem 😊
Rataxes
Csak én emlékszem milyen volt 2010-ben? 2011-ben elbaszott szezonja volt a sok sérülés miatt. Amúgy azt sem értem hogy miért mondják azt hogy csússzon amikor minden sérülését a zsebből szedi össze 😀 egyébként a tavalyi utolsó 4 meccsen is meg lehetett vele elégedni. Fogadjunk rata hogy idén top 5 irányitó lessz 😀 Lehet hogy ez most picit tényleg erősen hangzik , de én nagyon érzem hogy ezt az évet elkapja.